Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
7. led 2010

krásný výtvorek je to šikulka.

martinka79
7. led 2010

u nás se půjde taky dříve spát dodělám těstoviny a šupe... nějak je jetej,a le stihl toho za dopo dost, jen nechtěl jít ven... tak půjdem po spaní.

anta
7. led 2010

Tak jsem se od své mámy dověděla, že ta moje sestra s Valinou je asi těhu, no tak to je teda gól 😉 🙂

anta
7. led 2010

Včera jsme taky nebyli, Marti, venku. Honzíkovi se nějak nechtělo. Honzík byl do rána taky takovej jetej 😀 😀 Stačil po mě ještě před spaním hodit kostku, zmeťour jeden 😎

martinka79
7. led 2010

tak Mišák byl spíš hladivej....
už leží, ale slyším buchy buch nahoře tak na něj jdu...

martinka79
7. led 2010

už dělala od dveří tyty
jinak jsem tu měla včera kamarádku sousedku z bytovky a ona je už celý prosinec nemocnáa potommi říakla no do práce už nenastoupím a já to tě propustí či čo?? a ona ne jsem těhu a dokonce koncem dubna to bude na světě... tak to tajili... a ani to není na ní poznat. 😀
uplně mě naladila, že bych taky byla těhu....
nová sousedka je taky těhu to vím hned od začátku... s tou to moc prožívám. noa teď tvoje sestra.. 😝

paolin
7. led 2010

ahoj holky! my byli dnes u zubajdy. nakonec vše OK, jen Adam bude mít trable. má křivou čelist a tím i zoubky. teď jsme u babi, která mícto ťuťu nńuňu na kluky vaří a vaří. jí říkám, že to stejně jíst nebudou...
Jani, Adama na noc uspávám. on by jinak spát nešel a pořád by si hrál. i tak je to boj 🙂 jinak mlíko přes den pije vyjímečně, jan když si řekne. má jedno před spaním a jedno si dá v noci. jí jogurty a teď klukům dávám Actimel. Vítek nemlíkoval vůbec, až do tří let. tak dostával calcium tekuté z lékárny. výtvor má Honzík moc hezký 🙂

Marti, pizzu jsem kynula v pekárně. recept jsem našla na net a je prima. nejlepší pizza ale byla potřená česnekem, se šnuknou a sýrem a zalitá smetankou 😵

jinak se vám tedy musím přiznat, že se mi kolikrát teď zdálo, že jsem těhule 😀 jen jsem se probudila krapet opocená 😀 já už to riskovat nebudu 😒 hlavně Mirek už rozhodně třetí nechce. dva dïvoši jsou na nás někdy až moc 😝

martinka79
7. led 2010

Pavli taky ji tak dělám budou ji mít zítra dnes ji nestinu a když ji udělám dříve bude na večer studená.

e.k.t
autor
7. led 2010

ahojky, tak my dorazily v poledne po mé noční domů, Joli dala polívečku, já kousek klobásky a že hají, vytuhla až ve 2 a ještě chrní, já dovařuji k večeři koprovku brambory a vejce, už se těším, nějak jsme po vánocích přemasovaní.
Těhu bych si dala říct, ale když to počká do pžíštího roku tak zmáknu odpálit dva úvěry a bude 4200 navíc a pak už by to měla být pohoda. v optimálním případě zmáknu ještě asi 40 tisíc nutnou rezervu.
Tak jsem zvědavá jak by se na to Martin tvářil 😉

e.k.t
autor
7. led 2010

joli si někdy mlíko nedá dva dny a někdy si dá láhev za láhví a k tomu přihryzává rohlík, chleba nebo brambory ve slupce, dle nálady. Kvůli exému nám obyč mlíko zakázala a tak má sunar a nějak to neřeší, jogurty pribošky tvaroh s grankem všechno dlabe 😀 😀 (když má náladu 😀 😀 )

martinka79
7. led 2010

Evi já bych odpálila tak sebe.. 😀 ..jsi dobrá.

Já se jdu chystat na oslavu je to v jedné super pizzerii s přípitkem a obloženou mísou.... mísami... páááááááááá
myslete na mě prý pařili loni do 03hod a, el pojedu kolem 21Hodině domů... s kámoškou.

paolin
7. led 2010

Evi, ty jsi fakt ďáblík!
Marti, ty si to užij!
taky se zatím bojím dávat obyč mlíko. ale říkala jsem si, že zkusím nějaký bio nebo co.
no, jsem nějaká nasr..od té babi. mám pocit, že prostě otravujeme. ke všemu umřela nevlastní babička - nevlastní mamka mojí mamky. pohřeb s dětmi nedám, ale po je rodinný oběd. mamka nahlásila, že já tam nejdu. jsem jí říkala, že klidně půjde a kde to je. no a ona prý, že 10 minut od kostela. já na to, jak se ta hospoda jmenuje. prý to nebude zjišťovat a blablabla a že je to 10 minut od kostela. no chápete to? to se za mě a moji rodinu jako stydí...?? nebo co! 😠
jdu si dát řízeček a Jelzina jablíčko a pustím si chůvu Fine. večer je pak film o Napoleonovi, tak budu čubrnět 🙂

e.k.t
autor
7. led 2010

já diblík? to nevím to by bylo spousta věcí jinak. dnes dopoledne volal mm že mu volal jeho boss že mu volal můj boss a že navrhují výměnu kus za kus výpravčího a že bych k nim měla lepší dojíždění - teda jako pod pardubice místo pod hradec. tak prý jestli si trtoufám na hlavní tah a když mm řekl že ano. tak že tu mašinerii rozjedou. faqjn jsme se natěšíli, že se nebude muset řešit druhé auto....

e.k.t
autor
7. led 2010

no a odpoledne volal jiný šéf že ne na hlavní tah ale do jiné prdky kde se ani nekřižuje chodí se tam na 24 hodinové směny cca od 15:15 do 15:15 a je to teda o kousek blíž no ale dost mazec, tak jsme měli válku mozků aby se zozhodlo jestli do toho jít nebo ne 😝

e.k.t
autor
7. led 2010

no nakonec jsme udělali adenauerův kříž či jak se to nadává a nakonec na to teda kejvnu, ale happy rozhodně nebudu 😝 😝
ale budeme po stejným vedením tím pádem nesmíme dostat oba výpověď a tak, no tak snad nebudu litovat 😕

paolin
8. led 2010

Evi, ale budeš to tedy mít blíž, ne? to je fajn 🙂 24 hodin, to je drsný..jak to zvládáte? 😨
no a když bude možnost, bude Joli pracovat s tebou, ne? 🙂

martinka79
8. led 2010

NO JÁ TEDY BYLA NA TESTECH I S nIKOL I S MALÝMA OBYČ.. MLÍKO NEPROKÁZALO ŽÁDNÁ rizika takže je dávám a vidím sama, že to vážněš nemá vlivb.. spíš čoko... a kjiné alergeny a nejvíc prostě voéda a plísně ve vzduchu. jinak oslala byla prima....

monkia.pv
8. led 2010

ahojky holky jak se mate?Prosim vas potrebovala bych poradit!!Zmenila jsem zdravotni pojistovnu a nevim kde mam nahlasit zmenu!U doktoru jsem to jiz provedla-vim ze kdyuz jsem chodila do prace tak jsme to musela nahlasit zamestnavateli,ale ted kdyz jsem na materske tak nevim komu to mam hlasit!Nemate s tim prosim nektera zkusenost nebo nahodou nevite nekdo,prosim?

martinka79
8. led 2010

no já pokud jsi stále někde zaměstnaná tak i tam bych jim to brnkla.. a jinak asi nikam možná sociálka, ale nevím to jistě...
Mončo jak se jinak žije??? do byteček kuchyň a tak??, co malá slečna?
jo hlásím novinku... v únoru jdem k zápisu protože Míša ssi od září nastoupí do MŠ a když ne taks stejně nejpozději v dubnu bude muset a tak se na nás zápis vztahuje.... ale mám jisté, že ho vemou. nemá plínky a je prý vycepovaný jak Nikolka to mě tak zahřálo na srdci... dokonce mi včera trenér řekl, že jsme dost přísná maminka co děti držízkrátka... po jedné hodině cvičení... 😠 ale já jsme hodná maminka.

martinka79
8. led 2010

jak se vychválila co?? jsme děsná promiňte.

martinka79
8. led 2010

kdo ví co dělá many na horách zda nám tam chuděra nezapadne.... 🙂 závidím jí lyžovačku...
Pavli nepojedete na vysočinu???
stále místo jsem píši jsme nšjak mi to prsty berou automaticky..

paolin
8. led 2010

ahoj Mony! změnu jsem hlásila zaměstnavateli, ten změnu poslal na socku a pak doktorům. myslím, že víc nic.
Marti, tak to gratulace ke školce! taky přemýšlím nad zápisem. je jasný, že Ádu nevezmou, ale měla bych bodík za odmítnutí. nějak netuším, jak to udělám..ikdybych měla štěstí a vzali ho od září, tak od května musím do práce ☹ no, budu ráda, když ho vůbec vezmou 😒
na Vysočinu leda kluci. s Adamem je to tam blbý. tady je ale chumelenice šílená! do neděle má napadnout 60cm sněhu! Mirek jede na příští týden do Blavy, tak mám hrooooznou radost!
Many, to ale vychytala s těma horama 🙂

e.k.t
autor
8. led 2010

ahojky, tak plínky jsem zatím neřešila, páč dětí do školky je moc a navíc s našima směnama je to další povinnost navíc, ale co jednou nás to taky čeká, jen si tak maluju že by do toho mohlo přijít pak druhý a bylo by to snažší, no uvidíme jak dopoadnou ty změny, stejně má Joli čas, tady je plno tak dřív nehrozí ani když jsem vpráci, a na jeden měsíc se to fakt nevyplatí, je na konci května takže na červen máme smůlu a navíc držet si místo za cca 720 kč měsíčně 9 měsíců se mi teda fakt chtít nebude. no na satelitu je hidně mladých rodin a školek nepřibylo 😝

e.k.t
autor
8. led 2010

jinak ta 24 hod směna probíhá asi tak že se 15:15 nastoupí ve 22 se ukončí práce, jde se ofiko spát ve 4 se vstane a trpí se tam do 15:15, ale jestli tam skončím tak to tam zkusím přebagrovat aby delší část byla před spaním a kratší po něm 😉

paolin
8. led 2010

Evi, taky plínkujeme. prostě to zatím nejde a nejde..taky pořád ten dudlík..
u nás ani nejde, podržet si školku. ale i kdyby, tak stejně měsíc prázdnin nepokryju. tak jsem zvědavá, zda příjdu o práci nebo jak to bude. buď bez práce nebo na 4 měsíce úplně bez peněz. to abych začala šetřit 😀

e.k.t
autor
8. led 2010

ještě jsem tuto práci takto nezkoušela, jinak to vychází každou třetí noc tj 10x za měsíc

monkia.pv
8. led 2010

Marti na socialce mi "prijemna" pani rekla ze je to nezajima! A to me prave celkem zarazilo!U nas v praci jak na potvoru maji jeste dovolenou-ta zmena se ma nahlasit do 8 dni a dneska uz je 9 den tak sned mi hned nenasoli nejakou pokutu!
Jinak bytecek uz hotovej! Kuchyn nam dodelali 8.12.,takze takovej malej darecek predem jsem dostala 🙂 .
No a Vaneska to je pripad sam o sobe!Ted ji rostou spicaky tak si uzivame!Uz taky zacala zkouset co vydrzime,ale jinak je zlaticko!
Jee many je na horach?Ta se ma!Ja bych taky jela!

anta
8. led 2010

Ahojky Moni, musíš jít do té nové pojišťovny a oni ti dají formulář na vyplnění, jako zaměstnavatele tam uveď "rodičovská dovolená", no a to by mělo být všechno. Aspoň myslím.
Jinak ahoj holky, teda Honzík je unavenej zase od rána a dá se s ním vždy hrát jen chvíli. Na zápis se půjdu tento rok podívat, panč potřebuji, aby Honza příští rok začal do školky chodit dřív než půjdu do práce, protože mám blbý nástupní termín zrovna na prázdniny, tak je třeba, aby tam Honza chodil o půl roku dřív 😉 Ale zeptat se půjdu už tento rok, panč je po školkách velká sháňka a já nerada nechávám takto důležité věci na poslední chvíli 😉
Teda Míša už je velkej kluk, Marti, poraď, jak mám začít tedy s učením na nočník, mám čekat, až se sám naučí si říkat? Připomínala jsi to Míšovi? Jsi dobrá máma, já tomu dost věřím a ona ta přísnost si myslím, že je občas taky třeba, na tom rozhodně nic špatného není, chválu ti závidím, máš k ní rozhodně důvod 😉

e.k.t
autor
8. led 2010

Marti přísná mamka se nevylučuje s hodná a milující, tak buď v pohodě 😉

monkia.pv
8. led 2010

Pavli tys menila pojistovnu taky kdyz jsi byla na materske?
holky vy uz resite skolky?To uz je to fakt tak aktualni?