Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
1. únor 2010

Tak jsem hodila dítě do postýlky, už byl unavený. Ještě stačil vysypat piškoty i s tím pískem, no fakt dobrý, je to divoch. 😀 😀
Já taky doufám, že Lenka je v pořádku, ačkoli se z toho bude asi dost sbírat psychicky 🙄
Ten náš soused děsně fláká dveřma, ale fakt takovým způsobem, že člověk až nadskočí, natož že by to vzbudilo dítě, je to debil, ale říct mu nic nemůžeme, neboť Honzík dělá tzv. virvál již od půl šestý a jestli se soused chce vyspat, tak to má smůlu, jedině, že by chodil spát do kočárkárny nebo tak 😀 😀 😀

many
1. únor 2010

no vždycky se v baráku najde nějakej super soused no 😠 😠 😠

anta
1. únor 2010

Tak Honzík spinká, uhrabal se sám, tak ho jdu urovnat, aby nespal nakřivo a můžu jít v klidu vařit 🙂 Oni vůbec tady ti sousedi jsou takoví ignoranti, fakt je nějak nemůžu 😝 😀

paolin
1. únor 2010

ahoj holky!
Jani a jak daleko ségra s tím těhu byla? zavolej ji. určitě ji tím podpoříš.
Many, byli jsme na Slovensku - Velká Rača.
Naše pí uč ze školky měla taky mimodělnožní. pak potratila ve 3. - 4. měsíci a teď čeká 🙂 ráno říkala, že se zpozdila menzes, ale test zatím nic. hlavně, aby jí to už vyšlo.
kluci ráno řádili, jak černá ruka. děs! pak jsme byli ve školce, nakoupit a teď Áda pohádkuje. odpo musím do kanclu, tak máme o zábavu postaráno 🙂

paolin
1. únor 2010

jinak taková perlička z hor - ségra od mého švagra tam lyžovala ve 34.tt. docela drsná, co? 😉 ona až do porodu jede spinning, plavání, kolo..holt učitelka těláku.

anta
1. únor 2010

Pavli, myslím, že byla tak ve 13. tt, nebylo to tak dlouho, ale můžu se mýlit. Tak já jí pak brnknu, pořád o tom přemýšlím. Honzík spinká ve svém pokojíčku, což jsem fakt ráda, konečně se můžu v klidu pohybovat po bytě, aniž bych se bála, že ho vzbudím nebo tak 😉
Tak ta paní ve 34. tt to je teda frajerka, já měla co dělat, abych vůbec došla na záchod, jaká jsem byla boule 😀 😀

paolin
1. únor 2010

Jani, volej.

many
1. únor 2010

já se snažím uspat a prd 😠 😠 😠 zkusila jsem ho tam nechat a dělá bordel 😠
Pavli super 🙂

many
1. únor 2010

Pavli tak taky super dovča ,že 🙂 a švagrovka taky 😀

teď jsem ho seřvala, švihla do postýlky, že má hajat 😠 tak jsem zvědavá, jestli už poslechne nebo zase příjde 😠

anta
1. únor 2010

Many, tak se na něj vyprdni, asi není tolik unavený. Já Honzíka nechávám uhrabat se v postýlce a on tam vždy usne a když neusne, tak ho donosím, což je velmi zřídka anebo, když se třeba necítí dvakrát dobře. Jé mně dávají Jessicu Fletcherovou, bábu jednu vlezlou 😀 😀
To je super mít ten internet v kuchyni, fakt je to mnohem pohodlnější, my ten byt máme docela velkej a než to člověk celý přejde, to je vám kroků 😀 😀 Takhle si sedím pěkně na prdelce, mám přehled o všem, takže jsem takhle doooost spokojená 🙂

anta
1. únor 2010

Many a lekl se Ládínek? Já na kluka před spaním moc nekřičím, panč už mám zkušenost, že je pak protivný, když se probudí, asi se mi za to mstí, že jsem na něj byla fuj 😀 😀

many
1. únor 2010

nelekl , ale začal hodně řvát , no si pořval a je ticho, zachvíli se půjdu na něj podívat

paolin
1. únor 2010

Jani, príma, že jsi spokojená 😉
Many, no dovča pro nás lítání za dětmi na horách 😀 relax spíše pro mě, páč jsem si alespoň trochu zalyžovala s Vítkem a měla na starost jen jednoho chlapečka 😀 dost nás teda vytáčejí někteří rodiče. vždy "nafasujeme" další děti. třeba na obědě si s klukama kreslíme, čteme apod, aby byly alespoň trochu v klidu. tak se přidavají další děti, co si chtějí malovat a rodiče ha ha chi chi, kafíčko, pohoda... kamoška říkala, že jsou taky tak za blbce a hlídají pořád cizí děti, tak že na dovolený už jezdí úplně sami 😀

many
1. únor 2010

víš já ho nutím teď, aby pak šel v 7 no ☹ a teď mě přešla trpělivost, jak si furt sedal, skákal po mně,... tak jsem se nas.... a šla pryč, že bude spát pěkně sám no, pak neposlechl, šla jsem ho seřvat a vrazit do postýlky opět no pořval a je ticho

anta
1. únor 2010

Many, ty děti jsou prostě zmeťouři, já to říkám furt, dělají si z nás legrácky 😅 Ale zvládla jsi to na jedničku 😉

many
1. únor 2010

Pavli jo to jsou vyčůránci někteří a ty pak místo dvou hlídáš pět i více no 😒

many
1. únor 2010

spinká 🙂 jdu si udělat kafčo 🙂

jo Jani 🙂 je mi ho pak třeba líto, ale zase jsem ráda, že to tak zabralo, kdyby řval i teď, tak bych zase neměla to srdce a šla si za ním lehnout 🙂 a gor jak mu teď nebývá dobře no ☹ před spaním jsem ho měřila a naštěstí 37.2 tak už doufám, že se to zlepší

anta
1. únor 2010

Chudák, ono se o něj něco pokouší, jo? Aha, tak to jsem nějak nezaregistrovala. No k těm vyčůránkům, moje sestra mladší, ta má představu, že bude mít dítě, porodí a bude ona chodit do práce a manžel bude s dítětem doma a že k němu bude i ten její manžel vstávat a tak. No a když se jí bude hodit, tak si ho nechá někým hlídat. No vyloženě to bere tím způsobem, že porodit a jít, to se tak děsně poslouchá 😝 😝 Je vidět, že děti ještě nemá, myslím a doufám, že ten svůj názor trochu změní. Možná se ale její manžel naučí i kojit 😀 😀 😀

paolin
1. únor 2010

Jani, ono to ségru brzy vrátí do reálu 😀
upřímě jsem si taky mysela, že to bude užasný mít mimi. by mě ani nenapadlo, co mě s Vítkem bude čekat 😀
no, jinak jsme na horách "udala" Ádu. vzhledem k tomu, že jsme jeli s lyžákem s gymplu, tak tam byli čtyři učitelé těláku - vlastně 5 s těhulí Lenkou. tak jsem sondovala, jaký sporty pro děti apod. a jedna souška učitelka učí malé děti lezení. tak jsem se jí ptala, kdy může Adam nastoupit 😀 pořídíme mu sedák a pofrčí 😀 no, byla celá nadšená, že takové divoké děti potřebují 😀

many
1. únor 2010

Jani , že by 🙂🙂🙂

jo,já myslela, že jsem to tu taky psala, ale jen na facebooku asi 🙂 no v pátek měl zase zvýšenou a včera celý den 38.2 38.3 a srandil, nechtěl nic jíst :-/ a trošku vykašlává , tak nevím jestli na něj poleze už nějaká nemoc a nebo to budou ty pětky 😖 ale myslím si, že nejspíš ty pětky, ta trojka je už dost venku, tak si myslím, že ta už mu peklo nedělá :-/ no prostě od vánoc je často protivka,...takový náznaky jak u zubů no a hlavně to voňavý srandění 😀 😀 to jsme vždy poznali 😀 😀 😀 a rve si hodně prsty do pusy, tak ho zacpávám často dudlem :-/ do pusy mě pustí , ale málo a kouše,tak to tam špatně cítím, zdá se mi, že se to tam možná chystá, ale nateklý to tam zatím není 😖 fakt nevím, ale síla , v sobotu nás probudil o půl 3 a hodně plakal, ale dala jsem sirup,... a zachvíli spal no a včera naštěstí jen o půl 11 ale já se budila celou noc strachem a furt ho kontrolovala, hodně sebou šil, takže i tatin dnes není moc vyspanej, no co naděláme, že,
ale myslím si, že to budou zuby, počkám a k doktorce zatím nepůjdu, ale dnes jsem mu naordinovala projistotu Mucosolvan 🙂 ikdyž vykašlává, ale raději jo, aby se to třeba nezhoršilo a nebyl nemocný

many
1. únor 2010

jsem se rozepsala 🙂 ale je to fakt dilema, když pak furt přemýšlíš, co tomu dítěti je, jestli to nebo to 😒 no taky už jednou musí onemocnět, že 🙂 ale doufám, že až později no 😖

many
1. únor 2010

jééé Adámek bude lozit jo, šikulka 😉

paolin
1. únor 2010

Many, to by mohly být zuby. na ORL mi říkali, že to Adamovo soplení a chrchlání může být od zubů. no, nebylo, ale u vás třeba jo 😉

many
1. únor 2010

no taky jsem měla představu jak budeme mít mimi a babičky taky rády budou hlídat a my s tatinem vyrazíme a prrrrd, jedna hlídala tak 4, že u ní spal a ta druhá jen jednou a to ještě s tou druhou, protože ona Ladíčka ani nepřebalí 😠 tchýně 😠 prostě nemá snahu se něco učit a že si ho vezme na prázdniny až bude mít tak 10 let, tak jsem si pak říkala, že jsem jí měla říct, že už snad pak budou dva a vezme si je oba, teda, ale to se načekáme co

many
1. únor 2010

Pavli rýmu zatím nemá, no nemá, kapu mu projistotu libenar a spouští se mu trošku 😉 jééééééééé on už řve

many
1. únor 2010

tak jsem ho uspala ještě, kruci to by moc nepospal 😒

anta
1. únor 2010

Holky, Honzík to teda pěkně řeže, spí už skoro dvě hodiny 😅 Taky dneska řádil už od třičtvrtě na pět, manžel se ho snažil zazdít, ale nešlo to 😀 😀
Jé, chudák Ládík ☹

many
1. únor 2010

pěkně spikná Honzíček, týýýýýýýýýýý jo

anta
1. únor 2010

To taky nesnáším, když Honzík nechce třeba jíst, tak hned přemýšlím, co mu je, to člověka docela unavuje, neboť neví 🙄

anta
1. únor 2010

Tak jsme vzhůru, dádli jsme si a snad budeme v pohodě, tak já letím chystat papů 😉