Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
3. únor 2010

Tak malej spinušká a já mám volňáska, tak uvidím, na jak dlouho 😉

monkia.pv
3. únor 2010

ahoj holky,taky u vas byl v noci takovy hnusny vitr?
Jani Honzik je uzasny!Ja jsem ted uvarila obidek,mame kuratko a bramburky,mnam. A nez jsme uvarila,tak Vaneska stacila vyskladat celou svoji komodu s oblecenim!asi mam doma malo prace! 😀 Porad musi neco vyskladavat a premistovat!Ach jo!Odpoledne jedeme za tatkou tak jsem zvedava jak na tom bude!

anta
3. únor 2010

Ahoj Moni, já ti ani nevím, zda byl v noci vítr, já totiž v noci spím, ale můžu se zeptat manži 😀 😀 Moni, držím ti palce, aby jsi tu návštěvu zvládla, vím, jaké to je, ale věřím, že jsi holka silná a jsem s tebou 😉

e.k.t
autor
3. únor 2010

Jani tak relaxuj, Moni no je to klasická ženská 😀 😀 😀 u nás to samé, ale nebavilo mne to, tak jsem našroubovala obrtlíky a je klid, teda přemísťovat má co, ale svoje prádlo už kočcenenacpe do elíšku 😀 😀

jinak tady hnusný déšť se sněhem a vítr, nakoupit jsem teda vyrazila Joli v kočáru a tak se jí to nelíbilo až po 3 hodinách usnula. my budeme mít pórkovou polívku a hamburskou kýtu, je to bez soli, tak do omáčky jsem rozvařila a rozmixovala limetku a je to příjemně nakyslé a pocitově slané 😉

anta
3. únor 2010

Relaxuji, ale jsem v pohodě dneska. Spala vcelku dobře, bych řekla 😉
Moni, IP 🙂

paolin
3. únor 2010

ahoj holky moje! Adam dnes vytuhl nějak brzy. i mrčel, nechtěl jíst, tak za tím něco bude.
včera jsme byli u Mudr a konečně dostali Pamikon do nosu. tak snad se to chrchlando grando zlepší.
u nás chumelí o 106. Evička nám to poslala 😀 v Praze prý prší, zato Vysočina je prý mazec zmrzlej.
my máme vepřo-knedlo-zelo a bez piva 😀
holky, jak vám mrňata mluví? Adam vůbec nechce 😒 umí tak au, koko, bác, ba (balon, bota,..), bubu (Vítek), ham a zvířátka...taková ta klasika. už by mohl začít mluvit pořádně tedy 😒

paolin
3. únor 2010

fotky hezky šupněte, ať mám na co koukat 😀

anta
3. únor 2010

Honzík mě raději tahá za ruku a říká "ta ta" jako tam tam, říká balón, koka jako kočka, klokan, brm brm, tete jako auto, venku taky pořád hubou mele, takže vlastně nemám chvíli klid 😀 😀 😀

paolin
3. únor 2010

Jani 😀
jdu si dát oběd a Kauzy z Bostonu 😀

monkia.pv
3. únor 2010

tak Vaneska se rozmluvila pekne a zopakuje kde co!Dokonce i hov.. 😉 !Dokonce uz i spojuje slova a myslim ze jsem vam uz i psala jaka byla jeji prvni veta "taky prsa mam" 😀 😀 .Tak uz spime!Je to zlaticko!

anta
3. únor 2010

Tak jsme to přivolaly, Honzík spal hoďku a čtvrt a je vzhůru a hubu nezavřel doteď, pomoooooc 😀 😀 Teď sešlapává petlahve aktivista 😀 😀 Furt říkám dlum dlum ble ble ble 😀 😀

e.k.t
autor
3. únor 2010

no Jolikecá a kecá, dokonce zmákne 4 básničky, ale ne na povel, prostě se jí musí chtít, jo a potom v postýlce vezme plyšáky poskládá je kolem sebe a čte jim knížku, no je to švanda 😀

monkia.pv
3. únor 2010

vidis jakeho mas doma pomocnika!Vaneska strasne rada vyhazuje veci do kose! 😀

e.k.t
autor
3. únor 2010

no pomocník je vždy vítán že Jani, a hlavně pokud funguje že kdo si hraje nezlobí 😀

monkia.pv
3. únor 2010

Vaneska taky cte plysakum knizky nebo casopisy! 😀

e.k.t
autor
3. únor 2010

A to je posloucháníčko, že, jen teda u nás to funguje tak, že nás nesmí vidět 😀

monkia.pv
3. únor 2010

tak my s ni muzeme byt v jedne mistnosti ale musime delat ze ju neposlouchame!Sakra sireny snad ju to nevzbudi!

anta
3. únor 2010

Ano mám pomocníka, musím jít po něm uklidit 😀 😀 😀 Snaha se cení 🙂

monkia.pv
3. únor 2010

taky bych mela jit uklidit,ale nekjak nemam chut!Necham to asi na jindy! 😉

many
3. únor 2010

ahojky holky 🙂 tak já chytám už něco asi od synka :-/ ráno jsme si šli v 9 lehnout a dali jsme si oba 2 hoďky 🙂 teplotu zatím nemá a snad mít nebude, já cítím krk, hlavu a trošku rýmá 😒 takže do pátku určo se nepůjde vena uvidíme

martinka79
3. únor 2010

čauky spíe.. hotovo a zec. my měli lososa na zelenině.
jinak s tím lůuvením mě přijde, že moc nemluví a přitom řekne vše, ale to je ta deformace matek druhorodiček... nepřijde mi úúúúúžasnej mluvka, ale jak tak čtu ty vaše dětičky obzvláštť holčičky tak ty jsou šikovné moc...
Míša sice říká věty a je mu prá rozumět, ale já to nijak neřeším.
Jani míša miluje pet. sešlapovat a u tohjo říká a jáá bum jááá
) jinak umí bezva příběh o kaprovi, kterého tatínek zabilů a pak jsme ho snědli.
🙂

martinka79
3. únor 2010

Mončo dnes hodně sil... 🙂

anta
3. únor 2010

Tak jsem Honzíka učesala 😀 😀 a stejně skončil v postýlce, spal jen hodinu a čtvrt, to je málo, chjochjo 😉

anta
3. únor 2010

Ahoj Many, teď jsem si tě všimla, achjo, ty nemoce, to je furt něco. My se stále držíme ťuk ťuk ťuk 😉

many
3. únor 2010

jéé Pavli neboj, však on se rozkecá 😉 no Ladík už hodně vykládá, ale taky mu dost nejde rozumnět , ale už vím, že když chce něco namazat, tak řekne ama a ukáže u linky nebo ote - otevřít 🙂 no čajík , něňo - je mandarinka 🙂 api je jablíčko 🙂 kava - káva, to říká pěkně 🙂 jinak mami, tati, teta, dejda - strejda, babi ,deda - děda 🙂 polívekča je poli nebo když se polije , tak taří říká polil polil 😀 ryba je byba, kačenka - kaka,... no dál si nevzpomenu, je toho hodně 🙂 ale už mu prostě něco rozumím, když něco po mně chce 🙂

many
3. únor 2010

jinak věty neříká, jen jednou řekl babi hačí 😀 jinak jen slova zatím

monkia.pv
3. únor 2010

Jani a jeste usne?

many
3. únor 2010

Jani, to je dobře, že se držíte 🙂 Ladík je taky poprvé nachlazený a myslím, že je to tím, že byl dlouho kojenej, ale je fakt, že znám mamči co kojily a děti stejně marodily ☹ no a já se uklidňuje, že jsem udělala s kojením dobře a proto je furt zdravoučkej 🙂 až teď na ten kašílek no 😠

many
3. únor 2010

teda já mám překlepy :-/ soráč, moc spěchám a nevím kam 😀 😀 😀

many
3. únor 2010

Marti to je Míšánek šikulka, když už říká věty 🙂