Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
17. únor 2010

no Ladík si zatím pěkně hraje, teda už od rána 🙂 a zachvíli půjde hajinkat 🙂 a já se dám asi do žehlení, jinak už mám vše uklizený, tak budu mít padla zase zítra 🙂 ....

e.k.t
autor
17. únor 2010

tak Joli právě snídá jogurt a kouká na není houba jako houba 😉

anta
17. únor 2010

Tak Honzík spinká, včera to odpoledne s ním za moc nestálo, teda ten řval po probuzení, že jsem myslela, že ho zazdím a nebyl naprosto k utišení - zuby 😝 😝 😝
Já nic dělat nebudu. Se mi nechce 😀 😀 😀

many
17. únor 2010

no já už půjdu taky pomalu uspávat 🙂 už ho to bere 🙂 my máme naštěstí od zoubečků zatím klid , je ticho a Ladík je fakt zlatej, to na něm vždy poznám, že jsou to zuby, to je pak sním hotovo 😖 ale hrabe si hodně do pusy, tak si myslím, že se pětečky chystají, ale snad to nebude taková síla jak ty trojky dole 😖
a co roste Honzíčkovi - pětky?

martinka79
17. únor 2010

čauky holky já trochu vyklidla tak nějak v pracovně a tak, ale jinak nic...

anta
17. únor 2010

Many, mám dojem, že mu rostou ty pětky, jinak všechny zubáky už máme, jedině, že by mu dorůstaly ty, co má - fuj, to jsem se zamotala 😀 😀 😀 No s těma trojkama jsme si teda taky užili, opruz hadr 😅 😅 😅
Kde je Paolin? Dlouho jsem jí tu neviděla 😕

many
17. únor 2010

není někde na dovče 😉

anta
17. únor 2010

Jo holky a trochu vás rozesměju, dr. mi měřila tlak a vyšla jsem jí na 50/90, to je doooost nízký 🙂 To jsem v životě neměla takhle prťavej 😀 😀 😀

martinka79
17. únor 2010

jj je na chalupě na vysočině na celý týden

martinka79
17. únor 2010

Jani tak to jsi ho překvalila ne,

many
17. únor 2010

spinkáme, jdu žehlit,zatím pá

anta
17. únor 2010

Koho jsem překvapila? Asi budu muset začít chlastat, aby se mi ten tlak zvýšil. Dnes mm přinese hruškovici domů, tak se těším 😀 😀 😀 Jo a když jsem jela z toho sona, tak jsem mm koupila ze samé radosti knížku, to jsem ale hodná ženuška,najíst dostane a ještě knížku k tomu 😀 😀 😀 Já zase včera dostala růžičky červený 🙂

e.k.t
autor
17. únor 2010

tak já mám to svoje tulidlo na klíně tak toho asi moc neudělám 😝

martinka79
17. únor 2010

no děti si hrají nahoře a já tu jen tak pobýhám..
Jani toho Dr.? jsi překvalila ne?
jsi hodná manželka.

anta
17. únor 2010

Že mám nízký tlak? Já tomu nějak nerozumím. 😅
No překvapila jsem doktůrka na sonu, on říkal, že je tam něco divnýho a já se ho ptala, co a on na to, že nemůže najít žlučník, no tak jsem mu řekla, že ho ani nemám, že se mohl zeptat 😀 😀 Že jsem chodící unikát 😀 😀 😀

martinka79
17. únor 2010

no myslím si, že na ml. dámu máš dost nízký tlak ne?
jo bez žlučníku to asi koukal... 🙂

anta
17. únor 2010

Mám doktorku praktickou, tak jsem to právě nepochopila 😀 😀 Ale to je dobrý 🙂 Mám nízkej jak blázen, ale já to spravím 🙂 Nemám žádný žlučovod, ani žlučník,místo toho mám nějakou kličku z tenkýho střeva či co, no jsem to vůbec robot 😀 😀 😀

martinka79
17. únor 2010

jé já psala ssi ped hodinou zprávu a NIC.. NENÍ NIKDE..
no, že jsi tak mladá a máš tak nízký tlak...
jinak jsi tedy manželka jak má být... 🙂 darovat Mm knihu.

anta
17. únor 2010

MM si stěžoval, že nemá co číst, tak mě z radosti napadlo mu koupit knihu, ať mám klid 😀 😀 Honzík dnes vstal s dobrou, tak jsem ráda, že je klid. Lítá tady jak splašenej, ale neřve, tak je to dobrý 🙂

martinka79
17. únor 2010

JJ U NÁS SE KONEČNĚ SPÍ.

e.k.t
autor
17. únor 2010

tak u nás je odtuleno a dokonce po míse polívky, je v postýlce a kouká na rumcajse, tak si dám honem kávu a naplnila jsem myčku a pomalu začínám balit na víkend, já zítra den, martin noc já v pátek noc a po hned jedeme do brna k našim a brácha priveze přítelkyni s dvojčaty jsou o 4 měsíce starší než Joli a moc si rozumí, tak to bude super, na zahradě mají iglů tak budou vyřádění 😀 😀

martinka79
17. únor 2010

tak my se učíme, Evi to si užješ a malá taky. ti závidím my iglů už nemáme, sníh sice je, ale já už nic nestavím. míša si našel v naší ulici prim akopeček-hromada sněhu.. vylůeze a jezdí dolů-... nebo skáček dobrá zábava.

e.k.t
autor
17. únor 2010

ha zase se to nešposlalo 😝

iglů je vydlabaná hora sněhu ´vyvožená ze dvora u našich, takže jinak by se ds tím nikdo nelopotil 😀

anta
17. únor 2010

Tak u nás vládne spokojenost, bříško mě nebolí a přiznám se, že se fakt raduju ze života natolik, že mi takové zlobení od Honzíka ani tolik nevadí jako ten strach, který jsem měla předtím 🙂

martinka79
17. únor 2010

Jani to je super.. taky my je ohodově... jdu pít vínečko. dnes jme měli bramboráky... já tedy nešla cvičit atak zítra.

martinka79
18. únor 2010

holky tak co koukáte na hokej, já mám nervy a to je první zápas.... 😉 ani káva mi nezabírá... 😝

anta
18. únor 2010

Ahoj holčiny, my koukáme na Toopyho a Binů, ani nevím, že dávají hokej, takže žádný nervy nemám 😀 😀 😀 Honzík se válí na sedačce s méďou a je spokojený, udělali jsme si pomerančový džusík a mňam je dobrý 😉

martinka79
18. únor 2010

jé Jani tedy vedem 3:1 my s nikolkou šílíme a míša holt má smolíka je odkázán být na pc s koníčkama.... 😀

martinka79
18. únor 2010

džusík taky máme jé to je dobrota

anta
18. únor 2010

A s kým hrajeme vůbec? Jsem nesportovec a sport jde poněkud kolem mě 🙂