Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

kamca.mazda
12. pro 2008

Ahoj holky, Pavli hnusný zážitek i ten tvůj Marti, mě se jednou Domi asi ve třech letech zamknul v koupelně, byla jsem zoufalá, nakonec odemkl klíč už tam nemáme 😉
Já mám devět druhů upečených ještě udělám něco nepečeného a je to. Dělala jsem si vaječňák tak u toho Marti chlastám vaječňák. 😀
Evi můj chlap taky nemá rád vánoce. Já je miluju

martinka79
12. pro 2008

Kamčo sikulko to já teprve nastupujina pečení. normálně to dělám ještě o chvilku později, ale tentokrát to chci mít hotové. 🙂 taky dělám vaječňák a čokoládový likér.

martinka79
12. pro 2008

tak pádím pracovat zatím se měj a doufám, že na kolaudaci domu v létě budeš s námi. 🙂

anta
12. pro 2008

Ahoj holčiny, tak jsem už tady, malej spinkal přes dvě hodinky u sebe v postýlce a tak jsem nemohla PC, abych ho nebudila cvakáním do klávesnice. Mám novinku, malej byl v noci vzhůru a víte proč? Protože se normálně převrátil na bříško! 😉
Marti - copak se stalo s manželem?

paolin
12. pro 2008

ahoj holky!
u nas trva nocni krize. spala jsem od pul treti do peti-Adamek uz byl vyhajany! pred tim porad soplil, plakal, nadaval...desny!
dnes je u nas ve firme zabijacka, tak pujdeme. co deti dovoli, ale i ta chvilka je fajn 🙂 uz mi volal sef, tak se tesim 😉

paolin
12. pro 2008

jee, Jani, fakt? to je supeeer! 🙂

anta
12. pro 2008

No Paol, nevím, jestli je to super, že se převaluje ze spánku 😀 😀 😀 A můžu nějak v nejbližší době očekávat lezení? 😉

e.k.t
autor
12. pro 2008

kamčo víš byla jsem několikrát u nich na vánoce a popravdě ani se nedivím, takový bez té atmosféry a pořád u všeho kecy a ukazování tchýně že všechno zařídí a že se obětuje a že z toho nic nemá, tak jsem ji hned na druhých vánocích vykopla z její vlastní kuchyně do obýváku k pohádkám a byla jsem fakt důsledná, do vlastní kuchyně měla vstup zakázán 😀 😀 😀 to mi bylo asi 20 ha ha ha drsoň 😀

no a výsledek už aspoň před náma nereptá 😅

No fakt se nedivím všechno povinné dle diktátu máti, opravdu o ničem 😝 😠 😝 ☹

e.k.t
autor
12. pro 2008

Jo a u nás už se dnes rylo rypáčkem čumáčkem po dece he he he a včera to vypadalo jako že nic a pohoda 😀 😀 😀

paolin
12. pro 2008

tak Adamek spinka. to jsem zvedava, jak mu to vydrzi dlouho. koupila jsem mu kapky na rymu a pod natlakem mu to narvala do cumacku. je mi ho lito, ale nenadelam nic, ze.
jdu bastit knedliky s boruvkama 🙂

anta
12. pro 2008

Tak to máš Paol dobrý, Honýse asi bolí břicho nebo co, zase mi to dává sežrat a už mě to štve, 2 dny byl úplně v pohodě a dneska je zas jak píchlej vosou, pořád kňourá, usnout nemůže, masíruji mu pořád bříško a stejně to nijak nepomáhá. Manža mě ještě k tomu štve svými optimistickými maily, že Honýs určitě usne a určitě že není tak strašnej a takový ty kecy! Já bych ho tady chtěla fakt vidět místo mě, vůbec nemá představu, když dítě 5 dní ze 7 je ukňouraný a nepříjemný. Když s ním je, tak jsem u toho taky, nejraději bych tady ty dva nechala pěkně 3 dny samotný, aby viděl, jaký to je, když malýho berou mory a on by na něj byl sám 😠 😠

martinka79
12. pro 2008

holky mám 3druhy a zbytek až bude večer klid Muišák spal jenom 1hodinku a jinak jsem pekla s ním. 😉

martinka79
12. pro 2008

no tak Jani to je u nás ten problém s mužem.... ty jo ať jde do práce.

Pavli užij si to. jinak převalování je super přes den,ale v noci nám to pkazilo spané vždy se překulil vzbudil a řval a teď si stoupne či sedne a je po spaní. ☹

anta
12. pro 2008

Aha, Marti, takže jsme na tom úplně stejně, jo? Ti chlapi si to fakt děsně moc idealizují 😉

martinka79
12. pro 2008

ty jo a náš se iobčas naštve a toje s ním 5min. ☹

e.k.t
autor
12. pro 2008

no holt my to máme od přírody asi nakókdovaný vydržet snad vše 😀 😀 😀

tady dnes jede baba baba emuu tak nyslím že to druhý je jídlo hihihi

martinka79
12. pro 2008

Jani snad bude líp. Míšák teď usnul sice na chvilku, jelikož na druhou jedu pryč.evi Joli je šikulka brebentí, převaluje a skoro leze. ty jo moc šikovná. 🙂

paolin
12. pro 2008

jo, tak stoupani ze spani je fakt fajn 🙄 kam ty mrnousci na takove blbiny chodi..
Adamek spal hodinu a pul a hezky se vyspal. dokonce se i smal 😉 ted uz zase nadava. z nosu nu tece, az hruza!
vcera prisel Mirek ze skolky s tim, ze se jedna holcicka chlubila, ze ma bacila. ale aby pry nenakazila doma miminko, poslali ji do skolky. to je od nich fakt hezky! 😠

e.k.t
autor
12. pro 2008

no to by je člověk kopl do prrrrrrr někteří lidi by potřebovali papíry na hlavu fakt 😝 😠

e.k.t
autor
12. pro 2008

jo a emmuuu je opravdu hamu, zblajzla 250 obídku a koukala jako že má málo, chuderka, no za 2 hodiny dostane jogurt s banánem tak snad neumře hlady do té doby 😀

anta
12. pro 2008

Tak Honýs už se trochu zklidnil. Martinka má pravdu, manžel má malýho, když řve, plný zuby za 5 minut a když mě tady pořvává celý týden, tak já to mám vydržet?! Achjoooooo 😅 😅

paolin
12. pro 2008

Jani, chlapy jsou fakt vsichni stejny! chytri jak...ale skutek utek!
Evi, teeda! to koukam, jak Joli brebenti 🙂

paolin
12. pro 2008

tak jsem dobalila zase nejake darecky. uz se nam to blizi 🙂 docela se tesim. no, hlavne, at jsou deti zdrave.

e.k.t
autor
12. pro 2008

já teda čekám jestli dorazí objednané jinak mne mrskne 😠

paolin
12. pro 2008

Evi, budu drzet pesticky, at dorazi. snad si posta pohne!

anta
12. pro 2008

Tak tak, Paol, já bych byla taky moooooc chytrá, kdybych kluka neměla na krku, jéééé, to by se mi radilo 😉

e.k.t
autor
12. pro 2008

no už je to týden, ale ještě je čas a 22 jdu případně nakoupit a dobírku nechám poslat zpět ať se s tím vyfotí a hotovo 😅

e.k.t
autor
12. pro 2008

no všichni stejní a někteří ještě stejnější 😀 😀 😀

dite1
12. pro 2008

Ahojka holciny!!!
Mam hrozny fofr, dokupovani darku na vanoce bali a hlavne ten stres z letadla.Uz se to priserne blizi, pozitri vzlitame..... 😅 Nejradsi bych se chtela probudit a byt u mamky.
Honzik mi dela jen radost... 😉 Pekne papka uz si zvykl na zeleninu a ted mi toho sni az moc.Dala jsem mu mrkev a taky rozmixovanou dyni a jak mu to jede!! a nakonec mi sni jeste cely kompot hlavne hroznovy vino s jablky miluje!!! Jsem z nej opravdu nadesena.... 😀

e.k.t
autor
12. pro 2008

Míšo je to šikulka 😉