Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
25. bře 2010

No to už by byl lepší masakr motorovou pilou rovnou 😀 😀 😀 Honzík usnul před chvílí, nějak mu to nešlo. Zítra jdu na tu svatbu a dneska mě teda bolí nohy jak blbec, ony ty dvě hodinky chození se nějak projevit musí, asi si objednám vrtulník na zítra 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. bře 2010

tak naše beruška si vzala atb medicínku, vlezla mi do postele, přikryla se peřinou a poručila si mlčkoa čajík a broučky a leží 😀

martinka79
25. bře 2010

čusík holky Jani užij si to tam... M y venku celé odpoledne a potom chystání na tu akci... v sobotu budu bez dětí jako organizátorka jedné akce tak na mě myslete ať se veřejnost pobaví.. Hlavně rodiče a děti budou soudci... 😠 jinak nic nového Míša je zlatíčko.
H 😠 lky a vaši drobci samo také 😎

martinka79
26. bře 2010

kuk na fotky...

martinka79
26. bře 2010

zase nikdo nikde a to má chvilku volna... potom nabytý den až do večera a zítra až do večera v tahu také... 😝

martinka79
26. bře 2010

http://www.leccos.cz/cms_dokumenty/prijdte_si_h...
aby jste věděli co čeho jsme se uvrtala... 🙂

e.k.t
autor
26. bře 2010

Marti škoda že jsme oba v práci a Jolina nemocná to by stálo za okuk 😀 😉

paolin
27. bře 2010

Marti, ty jsi ale ďáblík 😀
my byli dnes dopo v ZOO. tedy kluci tam ještě jsou - ti větší, Adam a já jsme se vrátili a teď chrní v posteli.
no a já vařím 🙂
Evi, ségra mi chce poslat nějaké oblečení, co nevyužijí. prý má něco i na holčičku, co mám případně předat dál. nechceš to poslat?

anta
27. bře 2010

Ahoj holčinky, tak svatba se povedla, měli to pěkný, ale nebylo to nijak extrovní, taková normální svatba, samozřejmě, že jsem tam byla oblíknutá nejlíp 😉 Až budou fotečky, tak něco pošlu 🙂

paolin
27. bře 2010

Jani, fotky pošli. i foto nevěsty. a to už máte po svatbě? ještě nějaké veselí, ne? 😉

e.k.t
autor
27. bře 2010

Pavli to víš že se to hodí, budu ráda, každá kačka ušetřená je dobrá 😉 bude dřív nová postel pro Joli 😀

anta
28. bře 2010

Ahoj holčinky, tak jak zvládáte posun času? Honzík vstával v půl sedmé nového času, takže je fakticky vzhůru od půl šesté a řekla bych, že to vcelku zvládá, já jsem teda jak po kočičkách, protože jsem vlastně vzhůru od čtyř starého času podle nového od pěti, ta hodinka mi přece jen chybí, už se těším na večer 🙂
Pavli, chlastačku měla nevěsta se ženichem druhý den a to už jsem odmítla jít, nepiji, měli to udělat rovnou, když už, aby si to taky rodinka užila, ale na druhou stranu, je to jejich svatba, tak ať si to užijí podle jejich přání, to se nedá svítit 😎 Určo fotky nějaké dotlačím, ale musím je ze sestry vytlačit 😀 😀 Co mi ségra říkala, tak jen prstýnky a fotograf je stál 40.000,- Kč, tý vole 😨 My s manželem měli svatbu za 31.000,- Kč kompletně 😉

many
28. bře 2010

ahojky holky 🙂 jak se vede,... dočítat vás nebudu, to bych nezvládla, dlouho jsem tu nebyla 😀 jinak u nás nic novýho

monkia.pv
28. bře 2010

:-ahoj holky!Ja tu taky dlouho nebyla ☹
Jani tak svatba dobry jo?!Uz se tesim na fotecky!My posun casu nejak neresime a nejak na nas nema ani vliv!Ted na nas maji vliv spicaky co nam rostou a to je sila 😝 !
Evi Jolanka je jeste nemocna?
Pavli a jak bylo v ZOO? My se chystame pristi sobotu pokud bude pekne!
Holky predstavte si ze jsem byla ve ctvrtek na vysetreni s prsem!A oni mi delali biopsii ☹ .Vysledky budou asi ve stredu!Ja mam neuveritelny strach co to bude!

paolin
28. bře 2010

Jani, to jako po vás chtějí svatební dar za 3 tisíce a ani nebylo mecheche? to je drsný, ne? 😨
ahoj Many! prima, že se máte fajn 🙂 hm..co ta tvoje kamoška..?
Mony, a nic k ti k tomu prsu neřekli? biopsie může vyjít jakkoliv. ale i to ještě nic neznamená. taky záleží, co ti našli a jak veliký to je. drž se!!

paolin
28. bře 2010

jinak my dnes měli poslední zápas. konec sezony, tak jsme tradičně vyhrály se třetím z tabulky a dokonce nejsme poslední, ale 7 z 10ti 😀 holky šly ještě v Náměšti na pizzu, já honem mazala střídat Mirečka v hlídání.

anta
28. bře 2010

Pavli, já to říkám furt, že jsou drzí, taky od nás už dostanou ledatak hov... s mašlí 😉
Moni, no to mě teda podrž, kurňa budu na tebe myslet pořád, dokud to dobře nedopadne a ono to dobře dopadne, neboj. Jsme tu s tebou a pořád.

e.k.t
autor
28. bře 2010

Moni, držíme pěsti ať je výsledek v pohodě, jinak Joli je ještě na atb s tím zánětem středních uší, asi prasklo i to druhé, ale jinak nebrečí není mrzutá nic, jen se víc mazlí a u nás zázrak už spí, tak jsme se vrhli na daně 😝 , ale do 68000 hrubého jsem se vešla, tak mm bude odpočítávat, poprvé a naposledy 😉

e.k.t
autor
28. bře 2010

Jani je to nehoráznost totok, my teda měli svatbu se vší všudy kolem 80 tisíc, ale teda včetně útrat po restaracích a kavárnách, kde se vše domlouvalo a dary jsme měli spíš jako pozornosti a na hostině s noclehem byli skoro všichni příbuzní, vyjma těch co odmítli 😀

monkia.pv
28. bře 2010

Pavli dr.co mi prso mrohmataval me poslal na ultrazvuk a tam dr.mi rekla ze takhle mlade zeny jako jsem ja to mivaji a jmenovala ten nazev(ja si to nepamatuji),ale to co ja tam mam pry nema specificky tvar a ma to velikost 10x12mm.No ja samozrejme myslim a to nejhorsi ze!Probrecela jsem uz 2 noci! ☹,diky za podporu-porad vam pridelavam starosti,ze!
Evi je fajn ze Joli neni mrzuta!
Dam nejake fotky do albika. 😉

martinka79
28. bře 2010

Ahojky holky, včera jsem přijela hotová, ale akce se vydařila.. super dětem se líbila. 😉
Jani tak svatba OK. a ty nejkrásnější, my to věděli předem... 😉
Evi u Vás už lepší? držte se.
Pavli tak ZOO nás taky čeká... a vy si ho užili...
Mončo, ach jo co to čtu??? drž se nemysli na nejhoší.. to bude OK. Neboj se. Vím, že se to lehko říká, ale vážně. Nikomu nic nepřiděláváš, jsme rádi, že tě známe... Myslíme všechny na tebe ze svého koutku domova.
Many žádné novinky...? u nás se Míša rozmluvil jako drak super umí slovo bandita... badinta 😀

many
29. bře 2010

ahojky holky 🙂 jdu za váma juknout 🙂))

many
29. bře 2010

Marťa blbne koník, nejdou jí přidávat příšpěvky, tak vás moc moc zdraví 😉 a snad jí to brzo půjde 😉

many
29. bře 2010

jééé Mončo, Laďa mě taky furt posílá, ať jdu k doktorce,, ale čekám, jaksi mě začaly bolet prsa :-/ ty dvorce :-/ ale těhu nejsem snad 🙂 beru prášky,...
tak ať ti vše dobře dopadne, drž se, držíme pěstičky, to musí být velký strach ☹

Jani jaká svatba,.... 😉 nic nevím 😀

jéé zoo 🙂 taky plánujeme, jen co se pěkně oteplí, abych mohla venku vklidu přebalovat synka 🙂 hrozně čůrá i po hoďce se mi dokáže pročůrat 😖 tak ať je teplo na převlíkání a přebalovaní 🙂 kdyby něco 🙂 a chceme jet do Zlína do Lešné na slony, tučňáky,... 😀 😀 😀

paolin
29. bře 2010

ahoj holky! my za chvíli vyrážíme na kontrolu na ORL. pak frčím na gyndu, tak to bude samý doktor 🙂
Mony, může to být jen cysta nebo tak něco. to mají hodně maminy po kojení. každopádně nepropanej předčasně panice a jak píše Martinka - klidně se svěřuj!!
jinak holky, ať máte co nejlepší den!

many
29. bře 2010

Marti tak to je fakt, to mě nenapadlo to mluvení 😉 taky se rozkecává čím dál víc a už neříká dvě slabiky , ale už i tři 😀 😀 😀 a hodně spojuje věty 😀 a od sestry Kvído to samý, jsme včera čučela, on je ve všem tak rychlej jak Ladík no i rychlejší, je o 3 měsíce mladší a už taky spojuje věty 🙂
jsou to šikulíni naši, že 😀 😀 😀

many
29. bře 2010

mizím se trošku našlechtit,.....a hlavně se věnovat synkovi 🙂 páááá a nechte si dařit

monkia.pv
29. bře 2010

ahoj holky jste hodne ze me uklidnujete pomaha to trosku,ale stejne na to porad myslim(kdyby mi pred 2 mesicemi neumrel tatka na rakovinu tak bych to mozna tak neprozivala).Nasla jsem vcera ten vyraz jak to ta dr.na tom ultrazvuku nazvala ze to mivaji ty mlade zeny-fibroadenom-ale to moje nema ten specificky tvar pro tento fibroadenom.Ach jo.
Vaneska se taky pekne rozkecala-vcera pronesla vetu"musim tady ukidit je tady bodel"a mela smetak v ruce 😀 .po kom to asi ma?! 🙂
pavli tak to mate nabity dopoledne!Na gyndu bych taky mela zajit.

e.k.t
autor
29. bře 2010

Moni drž se, jsme s tebou.

Dítě se před chvilkou probudilo, a musíme dnes do Pardubic s ní na ko, a do práce odnést cesťák a zeptat se na prorustky, no jsem zvědavá

anta
29. bře 2010

Ahoj holčinky. My byli venku, Honzík věty ještě neříká.
Moni, teda hlavně si nic nenamlouvej, u každého je cokoli opravdu individuální a že něco vypadá tak či jinak, neznamená, že máš hned to nejhorší, ale samozřejmě, že tě chápu, že máš strach, chjochjo ☹
Honzík se na mě ráno pořád věšel s tím, že se bojí nějakých bubáků, nechápu, jak ho to napadlo, viděl se v zrcadle a myslel si, že je to bubák 😀 😀 😀