Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
23. dub 2010

krásné ráno všem pádíme uklízet....
Evi, písni, kdy dojedeš... se těšíme... 😉

anta
23. dub 2010

Dobré ranko, holčinky. Mám za sebou ukrutnou noc, zdála se mi děsná blbost, až jsem se z toho vzbudila 😝 Zdálo se mi, že za námi přijela ségra (ta, co se nedávno vdávala) a že se rozhodla, že nás zavraždí, mě chtěla zapíchnout nůžkama a Honzíka mi chtěla podříznout, najednou se tady objevil můj nejstarší brácha a zneškodnil jí, ale bylo to napínavý, panč jsme se spolu rvaly. Já na ní měla připravený nůž, no hrůza a děs 😀 😀 Důvodem k vraždě byla závist, že mám rodinu a ona ne, no fuj blbost, ale dokázalo mě to vzbudit 😀 😀 😀 No a mému manžílkovi se zdálo, že se vzbudil a byl děsně tlustej něco jako tatínek od prasátka Pepiny, pořád na to čumíme, tak se mu to asi zahnízdilo v hlavě 😀 😀 😀 😀 😀 Honzík taky v noci spinkal špatně, chudáček plakal, asi zubáky, takže jsme všichni jak po flámu 😉

martinka79
23. dub 2010

Jani, tedy to byli sny. mě se sice něco zdálo, ale nevím co... 😉

paolin
23. dub 2010

ahoj holky!
Jani, to jsou fakt sny! a že všichni...to kolem vás prošla nějaká divná zona nebo co 😉
já teď spím tak tvrdě, že ani Adama moc neslyším 😀 ráno jsem zjistila, že v noci ani neměl mlíko. má zase ty svoje hrací dvouhodinovky a jeho oblíbená zábava v posledních dnech není jen tahání mých vlasů prstíkama, ale i nožičkama! sedí nade mnou a tahá a tahá...lumpík jeden!
Evička snad noční zvládla a dovolala se Joli!
holky a jaké máte plány na dovolenou?
za chvíli vyrážíme do kanclu. tak tu budu poo.

anta
23. dub 2010

No jsme s Honzulákem unavený a musím říci, že je to takový, že jsme taková dvojka, která se hledala až na sebe zbyla 😀 😀 😀

martinka79
23. dub 2010

my jedeme k moři..... na hvar kam jinam... Nikolka nikam jinam nechce... 😀
a co vy???
Užij si kancl jdu do sprchy když už se dům leskne...tak ať k němu ladím... 🙂

holky přemýšlejte kdy dojedete kdy se vám to hodí... jaký mšsíc a tak... můžete tu samo i spát...

martinka79
23. dub 2010

Jani tak to dnes zalom s ním...

martinka79
23. dub 2010

balíček připraven.. 🙂

anta
23. dub 2010

Tak super, Marti, šikulka. Honzíka čapnul pláč, chudinku, dala jsem ho do postýlky a on chtěl, abych tam s ním chvilku byla, to je hezké 🙂 Je podle mě dost nevychrápanej, v noci plakal taky a to nám normálně spinká celou noc už v pohodě, tak se ta únava odrazit nějak musela. Jsem unavená, ale přes den nikdy nespím, kupodivu jsem na tom psychicky doooost dobře, takže dítě se má na koho obrátit 🙂

paolin
23. dub 2010

Marti, u nás to v nejbližších týdnech nevypadá. Ze zdravotních důvodů 😉
Spíš bych to naplánovala v rámci nějaké Mirkové cesty do Prahy. Vlakem cestu s chlapečkama nedám. Nejsou to cestovní typy. Vítek blije i v šalině a Adam je neposeda 🙂

paolin
23. dub 2010

Jani, Honzíka ti fakt závidím 😉 😀
Adam je teď motorkář 1. třídy. jenže včera přišel na to, že je děsně legrační mi ujíždět. nejlépe z kopce a pod. takže za ním neustále někde klušu a chytám ho. jasně, že dostane na zadek a přednášku, ale dělá si z toho něco? nedělá. asi mu tu motorku brzy zabavím, než pobere krapet rozumu 😀 jenže on bez ní nechce ani na krok...
Marti, my uvažujeme jet na Rab. jen ta cesta...
taky přemýšlíme, jestli jet zítra na Vysočinu. láká mě to láká, ale dle Mudr bych měla tak 3 dny ležet. cha chá s dětma 😉

martinka79
23. dub 2010

čusík.. busík... 🙂 no jasně co léto??? nebo červen...??? a¨Pavli se domluvíme...

anta
23. dub 2010

Pavli, není proč 🙂 Honzík přišel na motorce na to, že může přejet maminku, tak to pořád zkouší 😀 😀 😀

martinka79
23. dub 2010

čusík holky máme na zahradě trampolínu no to je věc,,, míša jak na ní válí.... 😀 😀 😀 loepší než skluzavka a vševchno možné...

martinka79
23. dub 2010

zítra budem slavit... se těším...
Jo a Jani zítra pošlu balíček.. snad najdu adresu. dnes jsem to neměla do čeho zabalit... ale už mám krabici došli mi oblečky pro děti jsou nádherné mám z nich radost větší něž děti, chápete mě.... sama si nic nekoupím... 😠 😀

e.k.t
autor
25. dub 2010

ahojky, tak noční jsem zvládla, v noci mezi 2:30 a 3:00 jelo 12 vlaků, tak nějak nebyl ani čas na únavu,

ráno jsem dala vanu a šup na vlásky a nehtíky a potom pro Joli, tak se máti jen nechtělo vxstát k telefonu 😝

prý usla ve 23 😝

dojeli jsme v 😝 18 a ještě na grilovačku a pak hajííííí.

včera jsme se dvojím blééé dojeli na oslavičku a řádíme dosud. babi si roztrhla ruku o šroub, takže jsme jí ji mašličkovali 😠

jinak dobrý bylo nás tu 16 😀 😀 😀

večer se dětem nechtělo spát, tak foto před 23 😉

e.k.t
autor
25. dub 2010

Marti jestli ti to vyhovuje tak by to šlo ve čtvrtek, dojeli bychom autem 😉

anta
26. dub 2010

Ahoj holčinky, tak jsem ostříhaná, vzala jsem si to dneska ráno, bylo to vlasů jak ze psa. Vzala jsem rovnou i Honzíka, prokoukl 😀 😀 😀

paolin
26. dub 2010

Ahoj holky! Jsme doma! Ráno jsme byli ve školce, pak u kamošky.
Na chatě bylo príma. Krááásně 😵 Kluci divočeli až hrůza, Adam je z toho celý unavený 😀
Jani, hoď foto! 🙂

anta
26. dub 2010

Ahoj Pavli, já se stydím 😀 😀 Ba ne, ale ty fotky ode mě samé jsou pitomý, nechám se vyblejsknout manžílkem, ať to taky vypadá 🙂

paolin
26. dub 2010

Jani tak super. jsem zvědavá 😀

paolin
26. dub 2010

tak jsem náhodou narazila na profil Kalerat a čeká holčičku. jak to všichni dělají, že se jim daří ten páreček 😀 bych potřebovala návod. pro Mirečka samozřejmě 😀

paolin
26. dub 2010

dala jsem do albika pár nových foteček. nic moc teda 😉

anta
26. dub 2010

Tak to musím juknout. Jo a docela jsem prokoukla 🙂

anta
26. dub 2010

Pavli, to jsou hezké fotky náhodou, jaký nic moc, kluci tam vypadají jako moc hodní 😀 😀 😉

paolin
26. dub 2010

Jani, to odpadli večer u pohádky 😉

anta
26. dub 2010

Tak to je super. Já dneska oblíkla dítě a pak jsem u stolu zjistila, že má kalhoty normálně naruby, Honzík se mi směje doteď, je to možný? 😀 😀 😀

paolin
26. dub 2010

Jani, to je lumpík 😀

anta
26. dub 2010

No celej maminka 😀

anta
26. dub 2010

Taky se mi líbí, že když mu řeknu, že si jdeme odmočit kaštánky, tak si začne sahat na prdku a ví, že se jdeme koupat 😀 😀 Takže když doma řeknu, že nějaký strom se jmenuje kaštan, tak si hned začne sahat na prdku a začne se smát. Jinak máme ty závěsy v pokoji a také jsme pořídili závěsy do ložnice, ty samé, co máme v obýváku, panč ty propustí jen minimum světla z venku a vypadají moc hezky 🙂