Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
4. kvě 2010

Evi, to určo nee. stačilo u Vítka - 14 dní jsme bojovali. sedávala jsem u něj u postýlky a říkala, jak to bez něj zvláde...zvládl. ale asi o dva měsíce později a po svém finalním rozhodnutí. ze dne na den, hodiny na hodinu. a bylo 🙂 Adam bude lepší. si myslím 😉

anta
4. kvě 2010

Jé holky, teda zase kecáte, že se nestydíte 😀 😀 😀 Já mám hároše vzhůru, už mě stačil seřvat, tak šup leháro do postýlky 🙂

e.k.t
autor
4. kvě 2010

no vždyť jo, ale školku bych teda brala jako mez, protože pak už to začíná být zlozvyk

anta
4. kvě 2010

Evi, prostě jsem se rozhodla, že když ten dudlák ještě teď má, že ho o něj bezskrupulózně připravím ve dvou letech, taky nechci, aby ho měl, i když je fakt, že když je protiva, tak má člověk aspoň roubík 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. kvě 2010

uvidíš jaký bude úspěch, třeba to klapne, a když ne hned tak trochu v později

many
4. kvě 2010

holky řešíte dudlíčky 🙂 no právě mně vadilo, že ho někdy chtěl a teda dost často i přes den, pak mluvil a nerozuměla jsem mu a bála jsme se kvůli zubům a taky aby nešišlal , jinak moje spolužačka ho měla až do první třídy 😉 ale my ho prostě hned vyhodili, abysme nedopadli jak kámoška, se odnaučili, pak malé rostly další zuby, zase jí ho vrazili :-/ tak to nééé , chtěli jsme ať ví, že prostě už nebude

many
4. kvě 2010

jinak jsme taky měli v plánu ho třeba dát Mikulášovi 😀 jak to udělali známí 😀 ale jsme ráda, že jsem to udělala dřív 🙂 ale jak píše Janča, někdy je to dobrý roubík 😀

many
4. kvě 2010

spinkáte 😉

many
4. kvě 2010

mám jít taky 😉 asi jo co 😀

anta
4. kvě 2010

Many, my tak spinkáme 😀 😀 😀 Od dvanácti tady straší 😀 😀 😀

martinka79
4. kvě 2010

task to jste toho zase nakecaly. no Já se nějak dudlem netrápím dnes spal bez něj a ani nemručel, ym ho jako zase tak neprožívaly a u Nikolky taky ne... 😉
Jinak na zuby ašišlání to zase takový vliv nemá věřte mi.. to co se často píše je spíše..... kec. nazuby kdyby to tak nosil 109hod denně... 😖
jinak nic moc.
¨moře jupííííííííííííí se těšíma dnes dokonce došlo, že Nikolka 30:6:odlétá na ozdravný pobyt trochu mi zatrnulo,ale zvládne to... 😀

martinka79
4. kvě 2010

jinak súánek bezd dudla než zabere mu trvá a je samo kratší.... takže pro mě jako nic moc, ale zase vím, že večer zabere a bude klid.
Pavli adámek je šikula... a moře to bude pohoda. s Vítkem k logo to bude fajne....

martinka79
4. kvě 2010

já si dala čočkošku a pak mám chutě na slané třeba klobasu chápete to?? to je děs. ven nejdeme kurýruji ho z rýmy.

martinka79
4. kvě 2010

sama sama... kecám... 😀

anta
4. kvě 2010

Marti, my taky ven nejdeme, Honzík mi přijde takový utahaný, tak ho nenutím, samotné se mi nikam nechce 🙂

martinka79
4. kvě 2010

vždyť máš prdku nataženou... 😀 😀 😀 no jasné já bach šla sama, ale tak leda na kávu bez dětí, ale bohužel... 😒 to neva děti jsou hodné Mm se učí... a já se nudím chápeš to??? se nudit jko dospělá. 😀 😀 😀 😎

paolin
4. kvě 2010

Jani, lepší prdka natažená, než natržená 😀 😉
my byli venku. kosa fujtabl! pak jsme se stavili ke kadeřnici. Vítek se sám zeptal na ostříhání a nadšeně se nechal zušlechtit. tak z toho baby byly celý rozvášněný, že chlap a líbí se mu u kadeřnice 😀 jsem jim říkala, že je Viky krapet zženštilý 😀

anta
4. kvě 2010

Si děláte prdku z natažený prdky, ale já nemůžu ani chodit 😀 😀 😀 Hele, Marti, vítej v klubu, i já jsem se dneska nějak nudila i s dítětem, on si se mnou nechce hvááááááát 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. kvě 2010

teda zato já se nenudila,Joli nedovolila 😀

e.k.t
autor
4. kvě 2010

Pavli buď ráda,variaqnta dva je neskutečná scéna, tak t by bylo blééé 😖

anta
5. kvě 2010

Ahoj holčiny, tak tatin šel dnes na krev a na eeg v rámci preventivní prohlídky, jé ten měl strach jako by mu bylo bůhví co, no chlap 😀 😀 😀 Nervózní jak stará panna, tak snad ho to přejde 😎

anta
5. kvě 2010

Tak je to dobrý, MM volal, že srdíčko je zdravé a za dva dny, když se ozve doktorka, tak něco není v pořádku, ale vypadá to dobře, je zdravej jak řípa a tudíž i doma budu mít klid 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. kvě 2010

Jani to je někdy těžké s těma chlapama, hlavně když jsou nakonec zdraví

anta
5. kvě 2010

No bylo na něm vidět, že se bojí a říkal mi, že má strach z cukrovky. Napadlo by mě u něj leccos, z čeho by měl mít strach, ale z cukrovky teda zrovna ani náhodou 😉

anta
5. kvě 2010

Takže vezmu to postupně, předevčírem se MM kamarádovi narodila dvojčátka - holčičky, ale o dva měsíce dřív než měly, jedna vážila 1000 g a druhá 1400 g, obě měří 40 cm a jsou v inkubátoru. Dnes ráno se zase kámošovi narodil synátor Lukášek, váží 3,14 kg a měří 49 cm a je zdráv, takže kdo bude další? 😀 😀 😀

paolin
5. kvě 2010

Jani, já nee 😉
jen ať se rodí, drobečci 🙂
S manželem prima, že je OK. Kdo by to případně poslouchal, že? 😀 Ne, vážně - uf, že je OK.

Evi a co v práci a tak?

holky, novinka! Adam je od včerejšího večera bez dudýna! usnul bez něj, v noci ho nechtěl...náhoda, že jsem to jen tak zkusila..držte pěstičky 😉 jo a 3x řekl bobo a ukázal si na gatě (měl tam tedy 2x načuráno), ale pokrok! 🙂

anta
5. kvě 2010

Tak to je Pavli moc super pokrok! 🙂 Holky, já teď z okna viděla ten náš první kočárek na ulici, no píchlo mě u srdíčka, panč v něm seděla holčička a ne náš Honzík 😀 😀 Tak snad se ho paní v bazárku asi podařilo udat, tedy aspoň doufám 😀 😀 😀

martinka79
5. kvě 2010

čusík holky, jsem zdravá... ajen se mám šetřit.
PAvli gratuluji a to ke všem, dudinovi, bobo nebobo, hlavní je, že ví co dělá... a Vítkovi k super nsetřihu. Je to šikula...
Janča je roztopužená... a kočárek miminka si bude další Ona 😀 😀 😀 šup Jani mimi....
Já další nebudu fakt ne zatím.... 😉

anta
5. kvě 2010

Marti, nejsem roztoužená, ale tak to víš, dojalo mě to málem k slzám, když jsem v tom kočárku viděla cizí dítě, tak je to opravdu on, paní se ho podařilo opravdu udat, je šikovná, ale je fakt, že ten kočárek byl opravdu jako nový 🙂

many
5. kvě 2010

ahojky holky 🙂
Pavli super 😉 😉
Marti tady je foto 🙂