Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
11. kvě 2010

dobré ránko holky 🙂

Jani napiš přímo odkaz , jaký sis vybrala, já tam viděla jen holý botník bez věšáku, chci taky něco rovnou i na bundy a ať je to krytý, ať se nešoupají o zeď

martinka79
11. kvě 2010

krásné ráno všem, 🙂

many
11. kvě 2010

Jani tak jsem jukala, našla jsem jiný, ale ráda se podívám, jaký sis objednala ty 😉

martinka79
11. kvě 2010

já taky našla super skříně do do chodby, chcema na úložný prostor máme na to přesně výklenek a cenya nejsou tak děsné... 😀jen na boty chci něco většího... 🙂

martinka79
11. kvě 2010

my po ránu uklidili a teď pojídám buchtičku a piju kávu Caro. Míša si hraje s vláčky... 😀

anta
11. kvě 2010

Ahoj holčinky, mám spoustu práce s Honzulákem, asi vstal prdkou napřed, tak mě trápí kňouráním a řevem, no co, mám špunty, až budu mít čásek, napíši recept na tu buchtu, ale odkaz konkrétní na ten botník vyloženě nemám, ten věšák a zrcadlo kupujeme jakoby zvlášť, není to komplet. 😉

martinka79
11. kvě 2010

Janoušku tak držíme palce s ´Honzíkem a až to bude s montované tak nám to vyfotíš a bude... 😉

anta
11. kvě 2010

Tak dá se to, dostal sprdunk, on má prostě občas takovou náladu, že to na mě prostě zkouší, jenže jáááá se nedááááám, u mě má smůlu, to u mm ne, ten by si snad nechal vydloubnout oko od něj 😀 😀 😀

martinka79
11. kvě 2010

🙂 Jani 😀

anta
11. kvě 2010

Půjdeme se za chvíli podívat na ty gumáčky pro Honzíka a rovnou si koupím taky, abych mohla za ním chodit do trávy, panč normální boty se mi promáčí za chvíli a takhle budu v pohodě. 😉 Botník bude smontován v sobotu, panč mm se vrací později a nemá to kdy udělat. Vzhledem k tomu, že budeme tři, tak nám ten botníček jistě stačit bude. 😉

martinka79
11. kvě 2010

Jani asi jo, my máme moc bot.
Já se taky chystám na gumovky, chci nějaké pěkné... a zatím mě nijaké neupoutali... ale zase na zahradu to stačí viď. 😝

martinka79
11. kvě 2010

dneska mám řádit odpoledne na zahradě a včer jedu do Kina a něco dobrého... se těším na ženy v pokušení... 😀

anta
11. kvě 2010

Tak gumáky jsou doma, koupila jsem i pro sebe a jsou kráááásný 😀 😀 😀 Vidlák hadr 😀 😀

martinka79
11. kvě 2010

foto doto jdem ven my. páček máme vařeno a jdem na tu prochajdu a vyvenčit hafany.... 😀

anta
11. kvě 2010

Tak to jsou ony, jsou s dopravními značkami a Honzík je již stačil ozkoušet v louži, čímž mi způsobil radost. Zrovna vařím, notebook za zády a spokojenost veliká 🙂

paolin
11. kvě 2010

čauky holky! byli jsem u kamošky, Adam teď chrní. udělám baštu a dám nožky hore 🙂
Jani, holínky jsou parádní 🙂
Marti, pošli odkaz na skříň, jestli máš 😉

anta
11. kvě 2010

Já zrovna vařím.

anta
11. kvě 2010

To mám dneska dostat, už mě bolej záda, ale je výhoda, že jak beru tu antikoncepci, tak to vlastně vysadím v sobotu a v úterý to pak dostávám, takže vím, do čeho lezu 😀 😀 Mám z holínek radost, koupila jsem i sobě, protože mám věčně promáčený boty, jak lezu za klukem do trávy, bojím se, aby se tam třeba neválela injekční stříčkačka, panč tady se to teda feťákama jen hemží, co jsem si stačila všimnout 😠 , včera se zrovna nějací chytli na ulici, teda ty nadávky, co jsem slyšela, znám, ale nahlas bych je neřekla 😀 😀 😀

paolin
11. kvě 2010

Tak u nás ještě rýži a hotovec. Máme k tomu kuřátko 🙂
Venku je docela dusno, tak to vypadá na nějakej ten slejvák.
Odpo máme domovní schůzi a bude se rozhodovat, jestli se barák zateplí+nové balkony+výtahy.
No, jsem zvědavá. Dvě milostivé milostpaní z našeho vchodu nesouhlasí s délkou lodžií. Chtějí ji o dalších 140cm delší!
Tak se asi celý barák - 3 vchody - můžou jít vycpat... No dovedete si představit lodžii ještě o metr a půl větší? to je mazec!
Máme tam děsák. Bude to jak v jeskyni 😠

anta
11. kvě 2010

Teda holky, Honzík je vzhůru a zase prdelí napřed, no já už fakt nevím, obědvat nechce, dělá prostě bordel a už mě s tím teda leze doooost na nervy, spí míň a blbě 😒 Už mě fakt štve 😠

martinka79
11. kvě 2010

tak vyvenčený najezený a snad bdue chrupat...

anta
11. kvě 2010

Tak jsme si odbyli hysterák a pak to korunoval tím, že se v zápalu hry s míčem fláknul hlavou o stůl, ale už je to dobrý 😀 😀 😀

martinka79
11. kvě 2010

tak to má za sebou... 😀

martinka79
11. kvě 2010

Míša usnul... 🙂

anta
11. kvě 2010

No jo, zkouší to a má smůlu, chachá. Ale to byla ťafka teda do toho stolu 😀 😀

martinka79
11. kvě 2010

Jani si dovedu představit...
holínky moc moc krásné a co ty tvoje taky se značkami??
jede mi zahradnice a jdem na to... snad se zadaří vše osázet...

martinka79
11. kvě 2010

snad nebude mít malej bouli... ☹

anta
11. kvě 2010

No ty moje mají značku "hnůjky", chacháááá. Nene, Honzík bouli nemá, hned jsem mu to zchladila, prdelce 😉

anta
12. kvě 2010

Ahoj holčinky, tak chlapi už teď makají na baráku a dělají slušný bordel, blé. Honzík včera řekl slovo "mravenci" řekl to jako "manenci" a taky mi včera pomáhal s nádobím, měl utěrku a už utíral, šlo mu to moc pěkně 🙂

martinka79
12. kvě 2010

ščusík jedme dělat pasy pootm napíšu víc. dnes bdu slaměná vdova...