Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
17. kvě 2010

Na ten záchod přijde instalatér zítra, takže čůráme z okna 😀 😀 😀 Ba ne, naštěstí to jde zalévat kýblem, tak je to dobrý 😀 😀

anta
17. kvě 2010

Tak a tady je druhý obrázek 🙂

paolin
17. kvě 2010

Jani, to je prima 🙂 ten obrázek. ale i to zalívání kýblem, samozřejmě 😀
Adámek chrní, jdu si dát oběd. už je mu líp 🙂

anta
17. kvě 2010

Pavli a víš, že mě to baví takhle tomu našemu klučíkovi vymýšlet různé blbosti, taky se mu to líbí 🙂 To je moc fajn, že se Adámek cítí líp. Adámek je fakt pěkný jméno, když jsem o tom tak přemýšlela 🙂

paolin
17. kvě 2010

Jani, to je hezký, že máš pozitivní zpětnou vazbu 🙂 to se hned vymýšlí radostně 😉
jsem taky ráda, že máme Adámka. původně měl být Marek - bojovník. ale Adam mu sedí, jak prcka na hrnec 😀

anta
17. kvě 2010

Adámek je hezčí, hlavně mu to fakt sluší 🙂 No tak samozřejmě, že mě těší, když si toho Honzík všimne a třeba na to ukazuje a tak 🙂 Nejsem žádný extra odborník, ale o to mi ta práce na tom výmyslu dělá radost a baví mě to 🙂

martinka79
17. kvě 2010

čusík holky, Jani tedy ty jsi se dala na tvoření, dobrý holka. pošlu ti nějaké typy...
jo když to dítě ocení o to je to lepší.
JJ bolí mě krk, asi se vrací angína. ach jo. 🙂
jinak na cvičení dnes ranec dětí, ale samé nové pipky... to bylo práce až mě to nebavilo... 🙂

anta
17. kvě 2010

🙂 Jé, to jsem ráda, že se vám ty obrázky líbí, je to děsně jednoduchý to udělat, spíš to vymyslet, to bylo 🙂 Děkuji za uznání, když mě to čapne, tak nejsem k udržení 😀 😀 😀

martinka79
17. kvě 2010

jj ti věřím...

martinka79
17. kvě 2010

Jani něco jsem ti poslala na mail 🙂

anta
17. kvě 2010

Děkuji, juknu, až to půjde, jsi hodná 😉

anta
17. kvě 2010

Marti, jukla jsem na to a je to dobrá inspirace, to víš, občas nemám co dělat, když je dítě hodný jako bůh, tak se až nudím, díky 🙂

martinka79
17. kvě 2010

Janušku jen kukej a inspiruj se pošlu další... mám toho hromadu.. znáš mě. 😀
krásný večer jdu žehlit ☹

anta
18. kvě 2010

Dobré ranko, holčiny, dnes čekáme toho pana instalatéra, tak jsem zvědavá, co s tím naším hajzlíkem provede, doufám, že nám z něj neudělá turecký 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. kvě 2010

Dobré ráno, po delší době jeden den DOMA, ale v neděli po druhé noční jsme jeli do prahy na festival piva a bylo to moc pěkné a piva, ačkoli jsem nepivař jsem taky ochutnávala, teda speciály 😉 , v pondělí ráno jsme se vrátili, ale do pardubic k mm rodičům, dnes má mm den a já jsem sama s Joli doma tak si to užijeme, půjdeme na procházku, musím objednat dorty na víkend 😀

anta
18. kvě 2010

Tak záchod opraven, ale pán doporučil při dalším problému jej rovnou vyměnit celý, je celej prolezlej vodním kamenem, nejde to dolů a když splachujeme Honzíkovy trusy 😀 , tak se nám to vždy ucpe, což je děsný se v tom hrabat 😝 😝 😝 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. kvě 2010

Jani tak to aspoň víte dopředu a od odborníka

e.k.t
autor
18. kvě 2010

Joli je dneska sladká jak se mazlí

anta
18. kvě 2010

Tak to Honzík sladkej moc není, řval, že nechce ven, ale nakonec se mi ho podařilo přemluvit, ale jinak je hodnej 😉

anta
18. kvě 2010

Tak holky, Honzík vůbec nespí, dala jsem ho spát jako normálně a vůbec neusnul, asi bych si měla začít zvykat, no jen nevím, co mě teda čeká během dne 😒

paolin
18. kvě 2010

ahoj holky!
Evi, to muselo být prima, festival piva 🙂
Jani, super hajlzíkové novinky 😀 Adama jsem dnes uspávala hodinu a půl! pak jsem ho naložila do kočáru a vyrazila směr kancl a konečně usnul. byli jsme od rána u babi, tak to bylo naštěstí kousek. venku fučí, ako sviňa.
jsem zvědavá na dnešní hokej. akorát je to v blbou dobu, tak máme na koukání smůlu, že 😀 no, aspoň se nemusím rozčilovat 😀

anta
18. kvě 2010

No, Pavli, mně Honzík vůbec neusnul, hodinu a půl řádil, před chvílí mi střihl hysterák, no tak to bude asi den. Mám strach, že bude večer moc přetaženej a půjde mu to usínání špatně. Vůbec nechápu, proč neusnul.

paolin
18. kvě 2010

Jani, třeba už začne vynechávat spaní. to je taky prima období...některé děti od dvou let poo nespávají.
nebo má špatný den. zkus ho dát spát ještě tak za půl hoďky.

e.k.t
autor
18. kvě 2010

Tak Joli taky spát nééé, ale je v separaci, tzn v postýlce z níž zatím neumí zdrhnout hi hi, a kouuká na houbičky, takže jsem se konečně nasnídala, ha ha ha to nemám tloustnout, ale co už, ale sranda je ta, že jen něco pozřu už valím na wc. život je boj

e.k.t
autor
18. kvě 2010

jinak tady teda taky hnusně fučí, ale je nám pořád dobře, volala jsem spolužákovi do Troubek, tak stihli s celou rodinou zdrhnout na chalupu, takže jsou bez zdravotní úhony, a materiálně to budou zjišťovat až bude bezpečno, tak jsem se domluvila že se pak ozve, kdyby cokoli potřeboval. ještě musím nakontaktovat spolužačku v přerově

anta
18. kvě 2010

On chodil spávat od jedenácti a najednou prd, po obědě doteď nespával nikdy 😒 😒

e.k.t
autor
18. kvě 2010

No byly jsme s Joli objednat dorty, tak bude mít ježečka hi hi velkej šéf se tak jmenuje hi hi no a potom 4 malaý dorty srdíčka kokos ořech a dvě čokolády s tím že na jedné bude napsáno Joli a ještě i svíčka ve tvaru 2 a na stůl to naaranžuju jako čtyřlístek, doufám že se povede nafotit

e.k.t
autor
18. kvě 2010

no tohle Joli provozuje cca od 15ti měsíců a zezačátku to byl mor, ale babi spinká po obídku, protože jde spinkat i Lucinka a Deninka tak Joli jde taky, aby netrhala partu

paolin
18. kvě 2010

Evi, to bude hezký 😵
jani, já tím poo myslela jako to spaní jednou denně 🙂 Adam taky chodí spát taky tak v 11.

e.k.t
autor
18. kvě 2010

z ložnice se ozvalo maminko míčko a pežinkuu