Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
19. kvě 2010

Pavli, no to pak budu muset pořádně promyslet 😉
Jani ok, asi to bude brzo 😀

anta
19. kvě 2010

Míšo, neva neva čím dřív z tohoto blázince do jiného, tím líp, neboj budeme se držet za ruce a bude to dobrý 😀 😀 😀

many
19. kvě 2010

Jani jo, je to potřeba 🙂

many
19. kvě 2010

řve, řve a řve, tak jsem ho nechala v ložnici, ať se vyřve, měla jsem snahu ho uspat, hulákal mi do ucha, tak jsem šla pryč, neposlechl, má smůlu ááááá teď stichl 😉

many
19. kvě 2010

no to je nááářez, co dokáže teď dělat ☹ a neposlouchá a neposlouchá 😔

paolin
19. kvě 2010

Jani, Viky je 30.6. Uměl si to potvůrka vybrat na vysvědčení 😀
Adam nechce spat. Řval, jukla jsem mu do pusy a kuk...rostou mu horní 5ky..kdybys to Míšo s těma zubama neřekla, ani bych nevěděla, že už jim vlastně začnou růst 😀
Míši, to je pakárna...Dvouročáci jsou fakt kapitola sama pro sebe...

paolin
19. kvě 2010

nech ho řvat. stejně by asi nic jinýho nedělala, ikdyby ses na hlavu postavila 😒

paolin
19. kvě 2010

tvarohová bábovka vypadá prima 🙂 zato Adam zase nechce usnout 😠

many
19. kvě 2010

je tuhoš 😉 to je ticho teda, si to musím pořádně užít 😉 jdu si uvařit kávičku a pryč, ať má klid na spaní 😀 zatím páááá
Pavli tak taky držím pěstičky ať je u vás klid, no je to záááhul 😖

anta
19. kvě 2010

Holčinky, asi napíšu knihu s názvem "Deník schopné matky", to bude kapitolek už jen do těch dvou let, takže to asi bude pak román 🙂 😀 😀 😀 , posílejte pěkné historky z natáčení a já z toho něco ucumlám, občas jsem nějaký románek pro ženy i napsala

anta
19. kvě 2010

no to jsem si taky myslela bláhově, že to nejhorší mám za sebou a ono hov.... 😀 😀 😀

anta
19. kvě 2010

Upravuji název knihy na "Deník (všeho)schopné matky" 🙂

paolin
19. kvě 2010

Jani, tak Deník (všeho)schopné matky je naprosto geniální název 😀
hele, až budeš slavná, můžu se chlubit tím, že jsem tvoje virtuální koníkovka? 😀 😉 😉

anta
19. kvě 2010

Pavli, ou jes, autogram pošlu kurýrem 😀 😀 Já už se vážně pokoušela psát nějaké romány, psala jsem básničky, vymyslela jsem asi 6 textů k písničkám, tak tohle bych mohla taky zmáknout, pak se nad tím budu za 50 let těšit s tatínkem a budeme se smát a za břicho se popadat 😀 😀 😀

paolin
19. kvě 2010

Jani, je to fakt supr nápad, pokud máš vlohy 😉 Taková trocha seberealizace nikdy neuškodí 😉
Adam vytuhnu. uf! jdu jíst.

martinka79
19. kvě 2010

u n uás se jde spát po pořádném obědě... a tak zatím.. Janouši ty genialito taky se tebou budu chlubit... 😀 😀 😀
pavli tak dobrou chuť... 😅

martinka79
19. kvě 2010

tak Michálek si dens taky zařádil, než jsme vylezla hore do ložnice stačil se tam řádně počůrat a aby toho nerbylo málo tak si s bosými nožkami prošel po celém vrchu a ťapy ťap všude... 😝 jak jsem se řítila nahoru tak říkal mami zobiš eee Míša.

martinka79
19. kvě 2010

nedal jsme mu na prdku, ale vyspršila mu zadek a pidíka ahurá na kutě snad usne. vytírám rovnou i spodek a u nás se dá z podlahy jíst... jak jí šůruji...
když zrovna Michálek nečůrá a to už dlouho nebylo... asi se nastydl.

anta
19. kvě 2010

Tak Honzík spinkal pěkně, teď mi střihl trošku hysteráka, že jsem mu před dvěma měsíci vyhodila jednu flaštičku na pití, kterou zahlédl na fotce, no tak taky dobrý, ale jinak fajn. Holčinky, tady prší jako blázen, pro peníze za kočárek skočím zítra, dneska to ani nejde tam lízt, tak budete holt překvapený až zítra. 🙂

anta
19. kvě 2010

Jo a holky, co Honzík dělá, když ho přejde řvaní, tak zjistí, že nemůže dýchat nosem a honem běží pro vysavač, abych mu ten nosák vysála, to teda čumím 😀 😀 😀

martinka79
19. kvě 2010

no Jani u nás taky lije jako blázen a vrátil se nám tatin z práce, malá přepadovka. 🙂

martinka79
19. kvě 2010

jé Honzík je dobrej to Michal se tedy nenenchá odsávat on sám smrká...
ale když je po řevu tak dělá lapače dechu jako polyká ten pláč... 🙂

gaba3
19. kvě 2010

ahoj holky, jdu vás po dlouhé době pozdravit a kouknout na fotečky 🙂 letí ten čas letí, jak prdolky rostou, přijde mi to jako nedávno, když jsme ještě všechny byly těhule 🙂

jééé honzík je šikulka 😉 😉

paolin
19. kvě 2010

tady taky leje..
ahoj Gábíííí! teda, to čumím...ty už jsi 32.tt!! to fakt letí 😅

paolin
19. kvě 2010

Gábi, kde máš bříško, čoveče? taková prďolka malá 😉 😉
holčičku krapet závidím 😉

martinka79
19. kvě 2010

čusík gabčo. 🙂

gaba3
19. kvě 2010

ahoj 🙂
bobánci spinkají? náš vojtík konečně, má rýmu a trochu kašlík, takže spaní na prd 😝

pavli: mám pupek jak blázen 😀 přihodím fotečku aktuálního, ale mám foták u vojty v pokojíku... a kynu o 106, víc jak u vojty a taky žeru víc 😀 😀 😀

marti: koukala jsem, že se míša nechá stříhat strojkem, borec! ty by se vojtas zbláznil, jsme rádi, že přežijeme klasika - nůžky ...

gaba3
19. kvě 2010

jo pavli: aby z té holčičky ještě nakonec nebyl třeba chlapeček 😀 100% máš vždy u porodu že? 😀

paolin
19. kvě 2010

Gábi, ani to nevypadá 😀 fotku hoď, jsem zvědavá 😉

gaba3
19. kvě 2010

pavli: 9kg nahoře a malá už má 1814g, víc jak vojtas měl, to zase bude 4kg macouch 😀 😀 😀 a co klučíci dobrý? vzdorujete nebo pohodička?