Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. pro 2008

No já už je nosím přes 4 roky, takže změna minimální 😉

martinka79
16. pro 2008

Jani registruji mail díky.

kamca.mazda
16. pro 2008

Ahoj holky,
u nás noc jako vždy i když poprvé vydržela Amy v postýlce do pěti jinak si ji musím tak kolem druhé brát do postele protože už nemám sílu vstávat, u nás je to jako u Paol, jen s tím rozdílem že Domimu je už pět začal spát až ve dvou letech. vstával taky vždy děsně brzo. Amy se budí tak šestkrát za noc na kojení a mezi tím když ji vypadne dudlík tak jí to taky vadí tak ji ho musím dát a nebo když se otočí na bříško tak se taky vzbudí.
Vstává ve čtyří v pět a v osm už musím vyrazit ven protože je děsně protivná teď spí. Došla jsem do obchodu dala vyvařit lahvičky a šup na net 😀

kamca.mazda
16. pro 2008

Marti určitě se jim ozvi za to nic nedáš.
Paol Víťa je taky myslím v blbém věku kdybych měla Amy v Domčových třech letech tak by to asi taky bral jinak teď už je rozumnější ale tenkrát by to bral určitě hůř. I když poslední dobou taky strašně zlobí odmlouvá neposlouchá, nevím jestli je to obdobím nebo tím že na něj mám méně času. 😒

kamca.mazda
16. pro 2008

Jani já bych zatím nic nedávala až jestli to bude třeba pokračovat víc dní my měli ve třech týdnech antibiotika protože měla něco průdůškách a věř že by jsi to poznala to je hrozný kašel i u malýho mimča.

anta
16. pro 2008

Tak to naštěstí, Kamčo, nemá nějaký extra kašel, jen popokašlává, tak uvidím.
Marti, pohoda, kdyby něco, napiš, něco spolu vymyslíme, podle toho, jak se budou ti potvoři cukat 😉
Evi, nene, změna minimální nebude, víc uvidíš a víc budeš vědět 😀 😉
Mám pocit, že malému občas klouže pravé oko dovnitř, manžel má taky vadu očí a nosí prakticky od narození brýle, tak uvidím, co mi na to řekne doktorka, zeptám se jí na to 😉

martinka79
16. pro 2008

Jani dr. ti v tomto moc nepomůže pošlou vás na oční tak čka rozkapou a posvítí a uvidí se. ale já bych to do ruoku neřešila stejně by sí brýle sundávala ničil.-
jinak už jsme se provolala až do pekel a zatím nic nevím chápete to. jáááááááááááááá se zsnad zblázním. 😉

martinka79
16. pro 2008

Kamčo v pěti letech je taková dětská puberta to je občas horší než u velký vydrž. důslednost a láska tomu pomohou.
my spíme naštěstí dopo v postýlce.

e.k.t
autor
16. pro 2008

Jani zatím pohoda ale po 9tém měsíci už to hlásí problém, do 9ti měsíců se teprve posilují okohybné svaly. Jinak na ko u dr to řekni a taky zjisti přesnou oční vadu TM a tu taky nahlas, aby dr věděli kdy udělat kontrolu 😉 my půjdeme nejpozději ve dvou letech, pokud by šilhala tak už v roce 😅

martinka79
16. pro 2008

tak jsme konečně zjistila, že mi přijde dobropis kde bude napsaná jejich cena. amjí prý ve smlouvě napsané jak se postupuje a kjaká částjka je sníženkdyž se opazdí,a le já to nikde nenašla asi jsme debil. 😀

martinka79
16. pro 2008

Odětská stím stejně nic neudělá jen to zapíše apošle na oční. já byla as Nikolkou a bím jak to bylo šílené a nakonec jsme tak šli až po 2roce života jelikož dřív to bylo pro ni mc náročné a já ji nechtěla trápit. všechny děti asi do 1,54roku mohou šilhat. 🙂

martinka79
16. pro 2008

jdu do sprchy prdelín stále spí,a le znáte to. co není mlže být hned jinak 😝

martinka79
16. pro 2008

Vaří se nám obídek kuře plněné zelím a amišákovi jen kuře s kapustou. 🙂

e.k.t
autor
16. pro 2008

teda miška už baští jako dospělý 😉

anta
16. pro 2008

Děkuji moc za rady. Vidíš, Evi, zeptám se manži, on mi říkal, že začal šilhat v osmém měsíci, že jeho mamina měla nějakou paní na hlídání a ta na něj asi řvala či co a on z toho měl chudák trauma a začal šilhat. Podrobil se dvěma operacím očí a stejně nosí brýláky 😉 Nahlásím to dr. určitě 😉

martinka79
16. pro 2008

no všechno hele čera špenát s branborem jen pomačkané dvě misky. já místo sprchy píšu po 11letech kamarádce dopis. ty jo to josu věci když vzpomínám. 😀

e.k.t
autor
16. pro 2008

11 let tak to je docela dlouhá doba 😉 to bude kniha vzpomínek co se za tu dobu událo 😀

anta
16. pro 2008

Já jsem jen ostražitější kvůli manžovi, protože sice byl 2x operován, ale bez brýlí šilhá stejně, s brýlemi je to trochu lepší, to vím, do jakého oka mám koukat 😀 😀

martinka79
16. pro 2008

no já jí spíš píši veselé přihody co se mi vybavili s ní ve škole. ježiš ta byla trhlá a přitom to byxla pipka. ale teď má 3děti nos nad se neurazí. já třeba kvůli ní jela 20km na kle abych mohla stopovat její lásku tajnou, které to nikdy neřekla. já byla ale obětavá. chodila krást s ní jablka a volala jednomu dlašímu ctitelovi. ježiš to josu věci.

martinka79
16. pro 2008

žádného 😀 😀 😀 moje mainy má zase vážnou vrozenou vadu,a le nikla ji enmá co bude s prdelíne mnevím ale tomu to asi vadit nebude ten je od rány. už je vzhůru a rabuje tu ježíšku pomoz mi. 😔

martinka79
16. pro 2008

tak mišák je po banánu a se zsraný jak dělo,ale utíká mi asi chce provonět byt. jdem na tu nálož.

anta
16. pro 2008

Anebo do toho zadního 😀 😀 😀 Já mám sama taky vrozenou vadu a malej je naprosto v pohodě 😉

martinka79
16. pro 2008

JO DO ZADNÍHO BY TO BYLO DOBRÝ. 🙂

e.k.t
autor
16. pro 2008

Tak peču linecké a Joli se nechala dobrovolne zahnat do betle, teda nechtěla, ale šla a už chrní 😉

martinka79
16. pro 2008

tak je tedy poddajná,a le co zbývá. tak pěkně peč a nespal to já mám už vše napečo až na to Michálkovo ještě jsem si nekoupila přísady snad dnes. 😉

martinka79
16. pro 2008

holky našla jsem to je to 0,1% z dané částky dlužné za každý den prodloužení. tak to musím večer spočítat. třeba to bude dobrá sleva. 🙂

anta
16. pro 2008

Tak Honzulín též spinká, je nevychrápanej z noci. Ještě nekakal, od včerejška, tak přemýšlím, že mu trochu pomůžu, aby se to v něm nehoudalo 😉

martinka79
16. pro 2008

tak to mu pomož.

martinka79
16. pro 2008

pomož. 😀 😀 😀 😀 😀 fujky
pomoci

Jak je to správně?

martinka79
16. pro 2008

Michla tu dělá kraviny jdu na něj