Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
17. čer 2010

No jo no, zatím jsem se jimi nezaobírala, asi je uříznu 😀 😀 😀 Dá se to nějak zakrýt?

anta
17. čer 2010

Jo a to jsem se ještě zasmála, Honzík si tak stoupnul na ulici, podíval se na mě a najednou z něj vypadlo "a kurňa" no ono to teda znělo "a ku*va", no přiznám se, že jsem zrudla až na prdce, tak jsem mu řekla, aby to zopakoval a vyšlo z toho teda kurňa, to se mi teda ulevilo 😀 😀 😀

paolin
18. čer 2010

ahoj holky! my dnes nebudeme doma. za chvíli vyrážíme do práce, pak k mamce a odpo zase do práce 🙂
večer bych měla jít s kamoškou na sedánek. užijte si den!

anta
18. čer 2010

Ahoj Pavli, my jdeme za chviličku na nákup a prdím na všechno, jsem se včera tak ulítala, že jsem i dřív spát, panč jsem už fakt nemohla ani existovat 🙂

anta
18. čer 2010

Teda, holky, kde jste??? Celý den vás tu hlídám a vy nikde, no to jsem nezažila, koukejte si sehnat košťata a přilétnout, je mi tady bez vás smuuuuuuutnooooooo 😅 Okouknu vás zítra ráno a jestli tady nikdo z vás nebude, tak vám pošlu do IP číslo účtu a vy mi pošlete bolestné za samotu na koníkovi 😀 😀 😀

paolin
18. čer 2010

ahojda! Janííí, tu jsem 🙂 dorazili jsme domů po šesté, pak kolotoč večeře - uklízení - vaření - uspávání a už je klid 🙂
u nás nic moc nového. poo lilo, jak z konve, teď zase. ale nám to neva, Adam nesmí sluníčko 😉 ségře řekli, že je prý otevřená a že se porodu nebudou bránit. v 32.tt. no chápete to? 😲 pak jí zase řekli, že se lepší a možná půjde domů. se tím asi ti doktoři dobře baví 😠
tak já si jdu dát vínko a nějakou dobrotu a pak hajííí 🙂

e.k.t
autor
18. čer 2010

ahojky, my po velmi velmi nabitým dnu u našich 😉

martinka79
19. čer 2010

Jani ty trubky jsou famozní, kdo projektoval důma ten kdo ho stavěl byla kasa viď. nijak bych to neřešila to jsou nefunční trubky? aby jsi doma neměla vodotrysk?? 😀 jo asi by to nějak šlo.... to okno jo prima... ale je to stejně šílené...
😝 já včera pracoévně jinak Míša má baterii nějakou jako salmonela... fdakt slušný na moji psychiku... a ač měl už dva dny stolici normál, dnes zase fuj... ☹ ☹ ☹
Jani bolestné posílám.... 😀 😀 😀 😀 😲

martinka79
19. čer 2010

@anta Jani hele ta zábrana je krásná... 😉

martinka79
19. čer 2010

@ e.k.t @ paolin holky vy jste šikulky, dnes se raúidně ochladilo, ale neprší tak to jde.... 😉

anta
19. čer 2010

Ahoj holčinky, já byla na couru 🙂 Marti, ty trubky jsou funkční, takže kdybych je uřízla, asi bych měla doma malou fontánku 😀 😀 Marti, kdyby na to Evička neupozornila, že je to výkvět našeho bytu, tak bych to asi neřešila, ale i tak to řešit nebudu, hlavní je, že to topí, když je topná sezóna a zakrývat to, to by znamenalo méně tepla, že?
Jé, chudinka Míša, takovej hnus chytil, jak se to léčí a co z toho hrozí? Honzík je dnes protivnej kak prasá, ukazuje tatínkovi, kterak to pěkně umí, u mě je v klidu nebo se spíš chodí uklidňovat, tatínek ho nas*re a maminka to odnese, tak to má být 😀 😀 😀 😀

martinka79
19. čer 2010

@ e.k.t
@ paolin

nějak se mi to nepodařilo...
tak ještě jednou jste šikulky.
@anta ty jsi si snad odpočinula...

my včera opékali a seděli do půlnoci...

martinka79
19. čer 2010

@e.k.t @paolin nějak se mi to nepodařilo... tak ještě jednou jste šikulky. 😉

anta
19. čer 2010

Jé, Marti, díky za pochvalu, taky se nám to moc líbí. MM maká na úložném prostoru v kuchyňce, panč nám zbyla po myčce díra, tak jí využiji a už se na to těším 😉

martinka79
19. čer 2010

jj ty jsi koumák... 🙂 🙂 🙂 🙂

anta
19. čer 2010

Koupila jsem si struhadlo do kuchyně s takovou mističkou, která je sundavací zas tam dací, takže je to dosti praktická věc 🙂 No koumák moc nejsem, kdyby jsi mě viděla, jak jsem vypadala, když jsem šla s tou zábranou z města! Velký batoh na zádech, v tom byla ta područka, v ruce prkno, v druhé ruce haranta éééé děťátko, tak to jsem teda vyvolávala vesměs legrační reakce u kolemjdoucích, taky jsem se smála, že vypadám jak mula 😀 😀 😀 No a pak mě smích přešel v baráku u výtahu, panč s ním sjel soused dolů, že a normálně mi ten idiot ani ty dveře vůbec nepřidržel a ještě mi je přicvak u nosu! Kdyby mi tam vběhlo dítě, tak ho zabiju a přinejmenším těmi dveřmi zmrzačím, no tak to už jsem se teda neudržela a poznámkovala jsem to slovy "no, taky jste mi ty dveře mohl přidržet, když vidítě, že mám plné ruce! 😠 ", no čuměl jak debil, tak jsem se rozhodla, že ho nebudu zdravit, je to dacan 😎

martinka79
19. čer 2010

Jani dobře na něj.... 😉 no obrázek tebe jdoucí po ulici musel být komický,a le kdo nebývá komický když je ověšen jak vánoční stromek a do toho a má dítko za ruku... 🙂 🙂
jj taky jsem to struhadlo viděla....

anta
19. čer 2010

Ale překvapily mě ve dvou dnech dvě takové babky, ty říkaly, že mám strašně hodné dítě, no jak to mohly poznat? 😀 😀 😀

martinka79
19. čer 2010

Jani babky vědí vše.,, 😀

anta
19. čer 2010

Takže úložný prostor jest udělán 🙂

anta
19. čer 2010

kuk 😉 Třeba vám to bude dobré pro inspiraci.

paolin
19. čer 2010

ahojky holky!
Marti, šmarja, kde to chudáček lapnul? to je naposr...už toto!
Jani, jseš holt matka v akci 😀 skříňka je prima 🙂
Mireček byl na chvíli vyhnán s chlapečky ven, tak jsem uklízela. teď tam svítí sluníčko, tak snad budou natošup doma. Adam nesmí na slunko. jezdím s ním jen chvíli v kočáře, když je pod mrakem. no, jdu se zatím dívat na ČT 4 na Swatch tour - beach volejbal chlapi. Španělé jsou pěkně namakaní 😉 😉 😀

anta
19. čer 2010

Ahoj Pavli, tak to chápu, že koukáš na chlapy, když máš toho svýho venku 😀 😀 😀 😀

paolin
19. čer 2010

Jani 😀 😀 Je teda fakt, že Španělům je 37 😀 Ale jsou tam i 24. 😀 A to furt Mireček remcá, že už je na voliš starý 😀 Já mu dám....!! 😉

anta
19. čer 2010

Pavli, tak mu dej a nikomu to neříkej 😀 😀 😀 😀

martinka79
19. čer 2010

holky co si to tu ůpíšete dvojsmyslná slova. Míša zase kakal... ach jo, ale není dehydratován... to je fajn... dieta je nedieta, ale jde to.Už chrupe prdelka moje a já jdu na buřta ven a posezení u vína potom žehlení možná... 😀 😝
uložný prostor super...

martinka79
19. čer 2010

bych se taky koukla na chlapy, ale není čas.. ovšem já jich tu mám kolemspousty v tričku bez trička a jak pracují tak to je taky super pohled. 😀 😀 😀

anta
19. čer 2010

To víš, Marti, horká sobotní noc na nás asi dolehla. Mišáčka je mi líto, tak mu dej zítra za mě pusana 😉 Myslím na vás.

martinka79
19. čer 2010

Janoušku dám, no snad toi bude OK. zítra nakoupím banány, živé jogurty.. hořkou čokošku a uvidíme...