Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. črc 2010

uf uf konečně doma, zítra na noc, no to snad bude lepší 😉

anta
5. črc 2010

Ahoj holčinky, dnes jsme si s Honzulínem udělali exkurzi po lese, moc se mu tam líbilo, jen se začínáme tedy poněkud setkávat s novým jevem a to neposlušností jak doma, to mi tak neštve, ale začíná to dělat i venku, nechce poslouchat a to se mi teda nelíbí a přiznám se, že zatím nevím, jak se k tomu stavit 😕 😅 . Do albíčka umisťuji pár foteček z dnešního výletu 😉 Jo a Honzík už ví, že je Jan, Honzík a máma, že je Jana 🙂

martinka79
5. črc 2010

@anta Hpnzík šikula, Míša taky zná jména členů rodiny a i babiček... 🙂

martinka79
5. črc 2010

JInak neposlušnost to není on jen teď zkouší a objevuje svět po svém.. a prostě už není to mimi, ale člověk co chce okukovat svět... vydž nepolev a ono to půjde... 🙂 je to jen přechodné období...

anta
6. črc 2010

Ahojky holčinky, tak je mi čím dál tím líp, dala jsem se do léčby a kurýrování a má to své výsledky. Jen jsem se zase naprdla, panč nám nejde opět televize, no to je děs. Vypadla společná televizní anténa a satelit je mimo provoz kvůli té rekonstrukci, takže fakt bezva.
Marti, děkuji ti za komentáře k fotkám, to vždy potěší 🙂 Jinak si taky myslím, že to není neposlušnost, anóbrž okukování a objevování světa a zkoušení, co smí a co ne. Nepolevím ani nááááhodou. Nechci mít doma rozhodně zbuzerovaný dítě, ale chce to fakt hlídat, což si myslím, že není problém. Něco jsem i o tom početla na netu a s tvým názorem souhlasím 😉 Raději se u vás přesvědčím, zda se nemýlím, občas musím říci, že bohužel ne 😀 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. črc 2010

ahojky

tak jsem po noční a vyspaná, odpoledne naši přivezou Joli a zítra ji mm poveze ke svým rodičům a jako bez skurpulí, mi ji chceme na týden, hmm a že já bych ji chtěla taky jako nezájem, chjooo 😝

anta
6. črc 2010

Jé, Evi, to je děsný, tak jim řekněte, že si jí chcete taky užít aspoň třeba dva dny, ať vám ji nechají, vždyť ta holka už ani neví, čí je, chudák 😒

monkia.pv
6. črc 2010

ahoj holky,jak se mate?
Vidim je Evca pracuje co ji sily staci!Obdivuji te!Ja se do prace moc netesim! 😝
Jinak my minuly tyden prozili tyden hruzy!Vanesce rostou posledni stolicky a je to desny!Mela teploty,rvala,nespala nemohli jsme na ni chytnout a jeste ji to krvacelo no proste chutovka!Ani nevim jestli uz ma prorezany jeden nebo dva nebo kolik nechce to ukazat!

anta
6. črc 2010

Ahoj Moni! No teda, to mě dosti děsíš, nám ještě chybí pětky, tak to se teda máme na co těšit 😉 Hodně psychické energie posílám, pak mi jí pošleš zpět, až to budu potřebovat. Máme se jinak dobře. No a jak se máš jinak ty? Jsi v pohodě?

monkia.pv
6. črc 2010

diky za energii,pak poslu zpet!Ale treba ji nebudes potrebovat! 😉 Treba tim Honzik propluje bez bolesti nebo jen s minimalnibolesti! No ja se mam tak nejak jak se da! Pristi patek jdu na operaci a uz jsem z toho na nervy!

anta
6. črc 2010

Tak to na Tebe budu moc myslet, myslím, že to dopadne pěkně. Jsi holka šikovná a velká bojovnice, tvé nervíky ale chápu 😉

e.k.t
autor
6. črc 2010

Moni taky budu myslet a posílat moc moc energie 😉

Jani to víš mm si to tak vymyslel, asi mu je to jedno, no jestlimyslí že bude romantika, tak to se plete, leda že by chtěl plánovat druhý, jinak anča dlaňová, taky budu sobeček 😠 když zlobí, a přitom společná směnqa je jen zítra noční a pak má on volno 😠 😝 noi co, nebo chce doma dělat odrung, ale to se bojím že neeeee 😀 😉

Teda ale dnes je mi už od 3 ráno docela blivno, nevím čím se toho zbavit a to jsem po denní odpadla už po 19 a vstala po 9, ještě jsem šla spát po obědě, než jsem šla na noc a ráno jsem hned hupla do pelechu nikým nerušená páč jsem slaměná vdova a nikdo tu. tak jsem zvědavá co se děje ☹ tlak krásný 111/77 což je super 😉

anta
6. črc 2010

Evi, to by se mi taky nelíbilo, určitě bych držkovala, jak se znám. Joli je ale spokojená, viď? Mně by bylo strašně moc smutno, kdyby mi takhle někdo "vzal" dítě a odvezl ho proti mé vůli někam 😒 Správně na to jdeš 😀 😀 😀 To má za to, zlobí tě a ještě by něco chtěl 😝 😀 😀

paolin
6. črc 2010

ahojda holky! kuk na vás 😀
Mončo, za týden operace...tak to budeme moc myslet, ať už to máš za sebou!
Evi, u vás se nenudíte teda! snad budeš brzy v poho. nebo že by ti bylo blivno z "něčeho"? 😉
Jani, tobě je lépe? prima 🙂 fotky jsou parádní 🙂
já měla včera zase migrénu. určitě i počasím, páč je šílený, ale rozhodla jsem se dobrat antikoncepci a šmitec. mám to i z toho. a tak na to kašlu! musím fungovat s dětmi a né pořád odpadávat. jinak na chatě fajn. kluci jeli na 150% a užili si to. my padaly na hubu 😀 jen Adam má zase rýmu a kašel. no standard. Mirek byl tedy nasr..až hrůza, páč babička se dětem věnovala první den tak hoďku a pak ji kluci spíše obtěžovali svou touhou si s ní hrát. tak jsem dnes vypadli brzy ráno a nikdy více 😉 kašlu na to. stejně mi nepomáhá, dětem akorát tak slibuje a nic z toho..tak takovou babi my teda nepotřebujeme a ani nechceme. takže se překonám a zavolám na kontakt na slečnu na hlídání. ať si Adam taky zvyká. je na mě tak závislý, že někdy nechce ani Mirka.

martinka79
6. črc 2010

Ahojky holky, tak tedy to jke zpráv.
Mončo se chystá na operaci, sice strach je silný, ale určitě zo bude Ok. POsílám také energiii mám jííííííííííí na rozdávání.
Evik doma zápasí s mužskou náturou... no to je normoš, TM si, ale myslel, že ti tím pomůže, že si odpočineš i ty a on samo také... někdy to je těžké.. ale neboj to bude Ok... Pardubice jsou kousek 😉 tak tam zajedeš... 😀 😀 😀 jako přepadovka.
Pavčo, tedy to byla dopvča na chalupě viď... se na babi vyprdni. slečnu na hlídání ti schavluji a doporučuji.... 😉budu držet prsty, aby byla hodná akční a Adámkovi se líbila...
Janča jak jinak klasika... v pohoděěěěěěěěěě. 😀 😀 😀 jo a ž na tu TV, ale to se dá...
My jinak normoš. já včera vyplaela vše na zahradě... zabezénovala si prdelínkem... a večer odpali jak hrušky den předem jsme slavili 😝 😝
Dnes dopo nic moc... vaření a hlídání sousedíkova klučiny... a po obědě stěhován í pokojíku prdelína a až nakoupíme hmoždinky, které s eněkde ztratili natlučeme obrázky nástěnky věšáčky a nevím co všechno možná taky MM za kulky, aby věděl, že nemá ztrácet věci... 😀 😀 😀

anta
6. črc 2010

Holčinky, jsem poněkud vydřená, kluk si skřípl bříško u ukazováčku levý ruky a teď do rána budu čekat, co z toho bude, ale je fakt, že usnul normálně, tak doufám, že bude zítra v pohodě. Jdu zkoumat, co se dělá s pohmožděným prstem 😨

e.k.t
autor
7. črc 2010

@paolin
teda tak to já sice skučím že je mi smutno, ale zase je to ohromná pomoc a Joli si to vysloveně užívá, tak holt nesmím být sobec, úděl matek, Joli je holt moc brzo samostatná, ale to je daň za život, byly jí necelé 3 týdny a už to musela zvládnout celý měsíc beze mne a to nepočítám první týden na novorozenecké jipce.
Doiufám že to bude mít jen takovéto relativně pozitivní dopady. Zatím když je ouvej tak nevolá babi ale mamíííí 😀 😉

e.k.t
autor
7. črc 2010

@anta

však já to taky dávám najevo, ale beru to tak že to je pro Joli ne pro pohodlnou babi 😉

anta
7. črc 2010

Ahoj holčinky, tak prstík je v pořádku, jen to měl fakt skříplý, no jo, když se strkají ruce, kam nemají, tak to pak podle toho vypadá, ale pro něj je to zkušenost 😉
Evi, my to vedeme úplně jinak, takže si nějak nedokážu představit, že bych Honzíka třeba týden neviděla 😉

e.k.t
autor
7. črc 2010

@martinka79
Marti to víš, je to náročné, něco co jsem dosud neznala 😝

ale co, bude čas na práci 😀 😀 nebo ty myslíš že já umím relaxovat? jo půjdeme si možná někam sednout, ale to se uvidí 😉 v sobotu tam bude oslava narozenin neteřinek, jedna je má 9 a druhá 14. tak jsem odpískala sraz se spolužáky, a budu se věnovat rodině. ☹ 😉 😀
snad ta nálada půjde v té žadě jako emotikoni 😀 😀 😀

paolin
7. črc 2010

Jani, tak u nás je to stejný 😀 řvu, když mám být chvíli bez chlapečků 😀
ALE vůbec to pro ně není dobrý, že jsou neustále s námi. takový víkend s prarodiči by jim zaručeně udělal dobře. nemluvě o nás. jsme oba dost vyšťavení a to vše se odráží i na chování k dětem. častěji křičíme, jsme nervozní, málo aktivní..nechci někam děti "odkládat" pro vlastní pohodlí. myslím, že sociální vazby v rodině a možnost oddychu je prostě věc důležitá. a Adam? co z něj vyroste, když neustále vysí na mě? nedokážu si představit, až půjdu do práce. kluci budou do večera sedět ve školkách, družinách, přes prázdnin budou putovat z jedné školky do druhé. dost smutný s ohledem na to, že drahá máti je přes 3 roky doma a má teď invalidní důchod a taťka taky jde do důchodu.
Evi, Jolance to jen a jen prospěje. bude více do světa, bude si umět poradit sama. jak jsem psala - ty "neodkládáš" dítě, aby sis mohla jít na kafíčko s kamoškama nebo chodila nakupovat. máš práci. a když je možnost babiček, je to mnohem lepší, než dát dítě někam do jeslí nebo tak. dle mého tedy 😉

e.k.t
autor
7. črc 2010

@anta
Tak hlavně že je prsdtík v pohodě, aspoň bude vědět že se nestrká kam se nemá 😉

paolin
7. črc 2010

Adam od rána řve a řve a řve ☹ jestli mu rostou spodní stolice nebo je to tou rýmečkou...týden byl zdravý. a zase kašel a rýma. se na to můžu vys.. 😅

e.k.t
autor
7. črc 2010

@paolin
jj pavli vím že Joli neodkládám jen tak, a vůbec ji neodkládám, jen jí dávám možnost jiného rozvoje, jen zase člověka mrzí s jakou samozřejmostí mi oznamují že prostě Joli bude tam, aniž by se zeptali, jestli náhodou nemáme nějaký plán, takový jako že já a více méně ani mm jako neexistujeme jindy než oni potřebují 😢 co já já to zkousnu a prostě tam nejezdím, když tam pak někde stojím nebo sedím a nikdo se se mnou nebaví, ale jejich vlastní syn je na tom stejně. Oni to hlídání nedělají pro nás ale pro sebe a to je pak pomoc s hořkou příchutí 😉

ale co, jak říkám Joli se tam vyřádí s holkama, to já jí poskytnout prostě nemůžu doufám že jenom zatím 😉 😀 😀

martinka79
7. črc 2010

krásné ráno holčičky, hlídání dětem neuškodí, ale prostěpe a kdo má na to jiný názor je to jen jeho věc... ale moje dcerunkacestovala od mala k babičkám a jak je zkušená.... 😀 😀 😀 je mi stejně smutivo...
Mišák jede poprvé až te´d v létě a po pravdě se těším, že bude s našima na dovolené... 😉 jinak hlídává ho sousedka a já jejich synátora a fakt je to fajn.. i hodinka když cjci uklidit je prímovní... kluci si pohrají a jací sjou par´táci... 🙂 dnes čekáme návštěvu.-...

e.k.t
autor
7. črc 2010

@paolin
Jolině minulý týdem po půl roce vylezly spoodní trojky a už ji asi trápí stoličky, v noci plakala že ji bolí zoubečky ☹ chudáci babi s dědou ti si asi užijí 😝 😝

e.k.t
autor
7. črc 2010

@martinka79

Marti to je ono, mám tě jako vzor 😉

nikča je šikulka a vůbec to nevypadá že by jí to cestování neprospělo 😉

anta
7. črc 2010

Holky já tady znám jednu holku a ta má chlapečka. No, má a nemá. Věčně je dítě u báby a milá holčička si lítá po obchodech a to si ještě dovolí babičku úkolovat co má sehnat a ta lítá po nákupech s klukem v kočáru. Jako sorry ale tý bych sebrala rodičák! Když jí potkám náhodou s klukem, tak se pěkně nahlas podivuji, že už jsem jí dlouho s dítětem neviděla. Je to vyčůranost podle mě. Evi, u vás to bohužel situace vyžaduje to se nedá nic dělat.

martinka79
7. črc 2010

Jani to je případ od případu....já zase jsem hyn z těch co často říkají.... a jak by děti nikomu nedali, že k babičkám dítko nechce.... a že by se u nic nudilo.,... bla bla tisíc jiných důvodů...
Ono to záleží na výchově. Já se s tchýní nemusím nijak zvlášť, ale děti miluje a děda je prima dědou učí dětri věci co bych je já nenaučila... 😀 😀 😀 😝 učitě by bez nich mohly žít, alůe pokud sjou prarodiče a spoň trochu schopní tak bychom měli děti vést k tomu,a by se na ně těšili a jezdili k nim... je milé vidět pak slečnu kolem 2Olet jak jede se svým dědou veze ho někam na výlet či k rodičům... tyto vztahy a vazby v rodině obdivuji a doufám, že moje dcera bude s dědou mít vztah stále pěný a super jako te´d.... dned
dnes nás tu přepadl děda-můj otec a co Míša dělal...... dědoooooooooooooooo honem jedu taky jááááááááááá 😀 Janičko ovšem u tebe to je jiné... jsi tě´d doma babičky daleko- relativně(tvoje maminka to má celkem blízko) uvidíš až bude dítko školkové a školové... nebudeš ho chtít šupat po školkách.

e.k.t
autor
7. črc 2010

@anta
Jani máš pravdu, takovým rodičák opravdu nepatří ☹