Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
23. črc 2010

Ahojky holčinky, teda Míšo, jak to? Honzík má taky v poslední době teda vstávání na dvě věci, už v šest hodin ho vytahuju z postele, protože houká už od půl šestý, není to moc příjemný 🙄

many
23. črc 2010

ahojky 🙂
no teď vstává pořád brzo a chodí spát kolem 8 :-/ a kolem půl 6 je vzhůru a dnes už s tatinovým budíkem, no tak se půl hoďky pak prospal a teď ho držím a v 19.00 povalí 😀 a já asi půjdu taky brzo ikdyž na 1 bude v 20.00 pěkná pohádka 🙂 podle ukázek teda 😉

anta
23. črc 2010

Tak to máme podobný, akorát, že tedy Honzík chodí do postele v 18,45 hodin a usíná tak v 19,30 a stejně kolikrát houká už od čtvrt na šest a to většinou tuším, že to s ním nebude nic moc a nikdy se bohužel nemýlím. Dneska bylo dopoledne s ním opět pekelný, pak jsem zjistila, že není uřvaný sám, že kolem řvaly děti taky, jsou dneska nějaké podrážděné či co 😕 Taky jsem nějaká unavená jako bych nespala celou noc 😨 To je tím počasím, jinou příčinu nevidím 😒

paolin
23. črc 2010

ahoj holky! Adam dnes vstával taky brzy, o 5ti už pokukoval. chodí teď spávat po deváté a vstává koelm šesté. on toho moc nenaspí. tak 9 hodin za noc.
Jani, dnes není dobře hodně lidem. bude to tím počasím, jak píšeš. u nás to zatím na žádný déšť nevypadá, ale má být o 15stupňů míň, tak to bude pěkný mazec.
Martinka už musí být pořádně vycáchaná z moře 🙂
já jdu okoupat chlapečky a dobalit zbytek. a zítra tradá na Vysočinu. snad moc nevymokneme.

anta
24. črc 2010

Ahoj holčinky, to mě teda povězte, proč ti haranti jsou vzhůru tak brzy? To nechápu 😉 Pavli, hezky si to užij a když zmoknete, tak je to jen voda, to uschne 😀 Dnes je Honzík moc hodný, tak snad mu to vydrží, vyhnala jsem chlapy ven, ať se nenudí a nepřekáží. Vaření je v plném proudu a pohoda 😉

many
24. črc 2010

ahojky holky 🙂
jééé tak Pavla jeli taky na dovču 😉
Jani kam valíte vy 😉

many
24. črc 2010

jinak hrabala jsem Ladíkovi do pusy a vypadáto, že mu polezou 3 pětečky zaráz, má to trošku vyboulený, tak jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat, než se ukážou 😀

many
25. črc 2010

Dobré ránko 🙂 jak pak je 😉
u nás skoro ticho 🙂 jen Ladík v pokoji mele pusou o 106 😀 ale pěkně si hraje, takže už od 6 mám od něho klid 🙂 a tatin chrupe po zábavě 😀 a v obyváku jede telka a nikdo na ní samozřejmě nečučí 🙂 a já si šmejdím po netu a plánuju , že ve čtvrtek bysme mohli místo kempování udělat výlet do Zlína do zoo Lešná 🙂

many
25. črc 2010

teda podle počáska taky 🙂 a kempování asi necháme jak se vrátíme z dovči, tatin si bere volno celých 14 dní, takže pak , podle počáska by se jelo pod stan 🙂

many
25. črc 2010

co Monča 😉 ozvala se teď někdy

anta
25. črc 2010

Ahojky, jojo, Moni už má po operaci a je doma 😉 Tak to máte doma super, my máme doma poněkud tichou domácnost, panč včera mm dostal sprdunk, neb neustále "kazí" dítě 😀 Dosud se mi ho nepodařilo mu nějak vysvětlit, že se dítě umí najíst samo a že ho nemusí pořád jídlem cpát a chodit za ním a nabízet mu to jako na pipi na 😅 😅 Už mě s tím včera vážně naštval, já kluka učím samostatnosti a je to jak boj s větrnými mlýny, neb Honzíka samozřejmě napadne, že je pohodlnější se nechat krmit a obsluhovat než aby si jídlo vzal sám, že? Jo a bez dudáka vážně jsme a naprosto bez problémů😉

many
25. črc 2010

Jani , tak to by mě taky štvalo :-/ to teda jo, protože je dost velkej, aby už jedl sám,...jsou velcí a už si řeknou o jídlo i o pití, no asi je manžílek moc starostlivej taťka, má strach, aby Honzíkovi něco nechybělo,.... 😀
To je fine, že je u vás taky to oddudlíkování bez problémů 🙂 myslím, že je to dobrý tím, že se začne učit na tom,že přes den ho nedostane, už tím si pomalu zvyká, že zachvíli nebude 😀 šikulka 😉

many
25. črc 2010

jinak držím pěsti Monče, ať už to má vše dobrý a klid

anta
25. črc 2010

Míšo, ale on měl dudlana i přes den, dokud neřekl, že ho prostě už nechce. Takže to nebylo postupné odnaučování, prostě najednou ho nechtěl, tak jsem mu ho necpala. To bych byla sama proti sobě. 😅
S tím starostlivým taťkou máš pravdu, vím, že to myslí dobře, ale nic se nemá přehánět, jsem mu říkala, že ho cpe jak posvícenskou husu a jak si myslí, že to bude jako ve školce? Že tam rozhodně každých pět minut najíst rozhodně nedostane i když si řekne 😖 Asi má fakt strach, že když nebude 5 minut jíst, že zajde a pojde hlady. Já tady na něm makám vyloženě jak pitomec a on mi to pak hatí a je to práce zbytečná 😒 Hlavně, že mi kecá do toho, jak to že kluk ještě nechodí na záchod či do nočníku 😠 Já sama nejlíp vím, kdy se toho tak čapnout, no vím a nevím, zatím vyčkávám 😉

e.k.t
autor
25. črc 2010

tak jsme dnes vyměnili pc za novější, ale net má dnes moc pomalé načítání 😠

anta
25. črc 2010

Ahojky, teda holky, to byl zase pekelnej den dneska. V poslední době to s Honzou stojí fakt za velký kulový, asi ty zuby a počasí. Já nevím, jestli je to z toho počasí, ale cítím se velmi unavená vyloženě jako bych celou noc nespala 😝 Do toho Honza šel spát až v 15 hodin a já ho v 16 hodin budila a pak jsem ho 45 minut uklidňovala, manžel byl sice doma, ale nedej bože, aby si ho vzal do ruky, tak jsem to odskákala já, takže fakt děs běs. Už mi z toho jeho chování vážně hrabe a je mi z toho i smutno☹ ☹

anta
25. črc 2010

Evi, IP, až budeš mít čásek 🙂

e.k.t
autor
25. črc 2010

Jani už se stalo 😉

anta
26. črc 2010

Evi, já už šla spát včera, díky moc 😉

anta
26. črc 2010

Ahoj holčinky, tak dítě usnulo, ale co mě to zase stálo sil, vůbec nechápu, co se to s ním děje, je strašně divnej, no hrůza 🙄

anta
27. črc 2010

Koukám, že zde nikdo, ale to neva. Tady se nějak taky nic neděje. Domluvily jsme se se ségrou, co má tu Valinu, že za ní příští týden pojedeme, tak se docela těším 😉

e.k.t
autor
27. črc 2010

Ahojky, tak opět na noční a ráno na technickou teda na garanční prohlídku k závodnímu lékaři a potom opět na noční, no chci se zítra vidět 😝

anta
27. črc 2010

Evi, ty jsi taky pořád v běhu, co? Budeš mít dovolenou taky už? 😉

anta
28. črc 2010

Ahoj holčinky, sice nikdo nikde, ale dnes jsem to měla trochu doma napínavé, neb Honzík se rozhodl, že nebude spinkat, takže asi chápete, jaké je to fajnové 😀 😀

e.k.t
autor
29. črc 2010

Jani až v září, to budu 14 dní pracovně abstinovat 😀

anta
29. črc 2010

Ahoj Evi, včera Honzík přes den nespal, to jsem ho vzala i do kočárku, že se venku prospí a nic, ale zase byl hodnej, dneska je unavenej, taky se mu nedivím 🙂

e.k.t
autor
31. črc 2010

u nás taky, asi leze další trojka

many
1. srp 2010

ahojky holky 🙂 tak nám už leze jedna pětečka 🙂 a máme rýmu a kuckáme :-/
zítra chceme jet do Lešné do zoo, tak snad nepříjdou teploty :-/ má být pěkně, jdu vás dočíst 😉

many
1. srp 2010

Jani s tím dudlem, je to tak ,že už je asi větší a pochopil, že ho mít nemusí 🙂 jak u Ladíka plíny ze dne na den a nemá ani na noc 🙂 úplná bomba 😀
teda moc jste toho nenapsaly 🙂 tak vás stihnu dočíst 🙂 holky se dovolují co 🙂

many
1. srp 2010

no ty zoubky jsou potvůrky, dávají dětem zabrat a nám někdy taky 😀