Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
9. srp 2010

Ahojky, tak Marti, je vidět, že jsi přizpůsobivá 🙂 No nevím, co se to u nás děje, ale vidím, že tatin je z kluka trošku dost špatnej a není si před ním naprosto jistý a harant éééé děťátko to cítí a dělá si z něj vyloženě skákacího panáka, takže je to tady radostné, ale co, srovnám je jak svině branku a bude klid 😀 😀 😀

martinka79
9. srp 2010

Jani, myslíš jako, že TM dělá vše pro Hnozíka co on chce... skáče jak on píská??? pokud ano tak mu řekni že bude chudák celou dobu... jelikož se to bude stupňovat a synátor ho bude pěkně pérovat. 😉 možná jsem to špatně pochopila...

anta
9. srp 2010

Marti, pochopila jsi to správně, bohužel 😒, je to děsný. On chce být hodný, ale myslím, že to přehání, já do toho nezasahuju, ať si to vyřídí spolu. Když něco mm řeknu, tak držkuje, ale vidím, že si s klukem poněkud rady neví. Na mě to Honza nezkouší, protože ví, že bych se postavila na zadní a byl by céres. 😀 😀 Teď měřím Honzíkovi v pokoji okna, mám v plánu koupit gárniže takové ty dřevěné tyče, protože to, co tam má, je už nějaký ojetý a nejde to vůbec zatahovat, tak jsem se rozhodla, že zasáhnu 😉

martinka79
9. srp 2010

Jani jj tyče jsou fajn měla jsem je v bytě... dokonce prodávají supsr barevné... my nemáme nic... nějak se mi sem nic nehodí, nebo zatím mám pocit...
s TM to chápu znám kamarádku co to má doma podobné a dcera péruje tatika pěkně... a jak vyvádí když on dojde domů... hraje divadlo... večer při vínku bych mu to řekla, že Honza ho zkouší a že zybtečně skáče a neodfukne si a potom bude jen s Honzíkem potíž... kliid pohoda romantika... 😉

anta
9. srp 2010

Marti, já mu to včera už řekla, on se rozhodl, že už teda to Honzík přehání vzhledem k němu, takže bude tvrdší. Akorát je takový trapný, že ho Honza vyhazuje normálně z pokoje, já se mu můžu válet v posteli klidně, ale táta nesmí, nesmí ani sedět u něj na židli a tak. Tak už včera jsem mu poradila, ať si to nenechá od něj líbit, že to fakt působí děsně. Jak říkám, ke mně se Honza chová velmi slušně, nedovolí si, protože ví, že by dostal pekelnej sprdunk, mě huba nebolí, mě ne 😀 😀 Už si ho i tatin srovnával několikrát, prostě to na něj zkouší do té doby, než ho tatin seřve, to pak seká fakt dobrotu a najednou kamarádi. Já chápu, že malej potřebuje hranice a jistotu onoho rodiče a žádný, že se rodič bude dítěte bát a jeho řevu se obávat, to ne, taky mě to stálo nervů, než jsem ho trošku srovnala, taky mi nikdo neradil a nepomohl, ale u mě to je takový víc automatický, u táty moc ne, protože ho taky celý dny nevidí, když chodí do práce. To ho vidí jen 1,5 hodiny za den, což je fakt málo, ale myslím si, že když začne taťulda na malým pracovat, tak to bude dobrý 😉 Dávám jim volnou ruku oběma, nemůžu do toho pořád zasahovat, protože tím pádem nesposlechne mm, ale mě a zase se tím nic neřeší 😒

martinka79
9. srp 2010

Jani s tím vyhazováním, to je, ale obodbí dětí. Míša říkal tati pryč.... a a já tedy zasáhla že sto se tatínkovi neříká a... a MM samo zasáhl taky. ateˇfd má zase obodbí, kdy chce jen od tatina něco a říká mami pryč ty néééé tatinek to udela... 🙂

anta
9. srp 2010

Jooo, ty haranti si s námi hrají. Já jsem ale v klidu, taky Honzíkovi domlouvám, aby se k tatínkovi choval hezky, že se mi to nelíbí, ale nevím, zda je správné zasahovat do toho "jeho období", rozumíš jo. Já u něj autoritu mám, teď jde o to, aby si jí vytvořil i taťulda, ten je z toho celej přešlej 😉 Když on taky dělá trošku chybu v tom, že když někdo má přijet a on ví, že půjde na pivo, tak je najednou úslužnej div, že nevymaluje, může se najednou přetrhnout, ale když ví, že nikam nepůjde, tak se tváří otráveně, najednou je děsně unavenej, na nic nesáhne, no a já nevím, jestli děti poznají přetvářku 😅 Pro tebe novinku mám, Honzík přes den spí jen občas. Včera vstával v 7 hodin a pak přes den nespal a dneska hudlal od 5,30 hodin, tak předpokládám, že to zabalí 😉 Dudláka nemáme, ale plínky nechce dát, zmeťour jeden.

martinka79
9. srp 2010

Jani to jsou prima novinky takže dudel už je v tahu... a plínka na to je čas a přes den taky stagnuje??????? My nespíme přes den skoro vůbec... jen obča ho zaženu u moře samoí šel s tatinem spát klidně i na 3hodinky... jinak vstáváme po 7hodině.... a chodí spát do 20hodin...
je už super... dá se s ním vše, hrajeme pexeso... lotto, i vydrží u karet prší a kvarteta...
v sobotu jedou děti s babičkou a dědou na dovolenou sem zvědavá jak to zvládnou všichni...

anta
9. srp 2010

No on právě přes den nechce chodit bez plínky, tak přemýšlím o tzv. domácím násilí a že ho to prostě naučím 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. srp 2010

@martinka79
no zítra večer pojede mm ke svým rodičům a ráno pofrčí do práce a já si po druhé noční dám trochu do očka a pofrčím pro Joli, aby mohli pokračovat v původních plánech. a v sobotu opět po noční pojedeme k našim na moravu, tam bude Joli týden a další neděli si ji vyzvedneme u naší babičky. cestou v sobotu zajedeme do Brna, sháníme Joli postel 160x70 se zábranou a matraci, možná i protipročůrací potak a prostěradla a možná i povlečení. tak jsem zvědavá, tady jsme nesehnali ani v Pardubicích ani v Hradci, všude na objednávku a čekat, jenže potřebujeme provést šibování s nábytkem kompletně v tom týdnu co tu Joli nebude a to já mám 4 směna a mm dokonce 5 směn

martinka79
9. srp 2010

Evi já koupila tuto postel v ikee a je super a dobrá cena Míša ji miluje.... 🙂 🙂 🙂

martinka79
9. srp 2010

my budemv týdnuý dovolené dětí asi malovat .

e.k.t
autor
9. srp 2010

no právě ta je v Brně, což je od našich cca 15 km, Prahu nebereme, pro nás fakt z ruky 😉

martinka79
9. srp 2010

jasně...

e.k.t
autor
9. srp 2010

jj to je ona a ještě tam má být jedna i s matrací, říkali naši, když už to byli naši omrknout

martinka79
9. srp 2010

🙂 netuším já ji kupovala už dřív a tak si to nepamatuji

e.k.t
autor
9. srp 2010

No však v pohodě, hlavně že je mají, ještě koupím nějaký koberec nebo něco zateplujícího okolo, postel bude v rohu, no a prostěradla uvidím, max bude mít plachtu ty máme doma 4 a napínák pořešíme časem

martinka79
9. srp 2010

no na totu postel snad prostěradlo na pín.. není já kupuji klasuku a taky dovrý a potah proti počůrání tam mají za pár kaček.

e.k.t
autor
9. srp 2010

jj to je moc dobře, taky ji výhledově čeká aspoň odpolední spaní bez plínky, ale ona moc pije tak to zatím nezvládá

martinka79
9. srp 2010

@e.k.t a já to neřeším... ale vydrží bez ní i cestu autem od moře..

e.k.t
autor
9. srp 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26336935
http://www.babynabytek.cz/frote-prosteradlo-160...
a ještě je tam více odkazů, takže pohoda

Míša je velký šikulínek, taky jde do škoky, jsem docela ráda že u Joli zatím plínku na spaní nemusím hrotit
😀

anta
9. srp 2010

Tak Honzík už umí odpovědět, že se jmenuje Honýk (to říká sám), pak ví, že bydlí doma a že jsou mu da (dva) roky, začíná i spojovat slova ve věty, to je moc super. Dnes je v relativním klídku, bych řekla. Zítra půjdeme do lesa na procházku 😉

martinka79
9. srp 2010

tak Míša se naučil Míša Kříž... 😀 😀 😀 jinak průměrné... mluví dobře huhlavě díky mandli ale jako věty a myšlenky miu jedou.......... už si s ním pokecáte 😀 😀

martinka79
9. srp 2010

dovolená mám fotečky... v albíčku

paolin
9. srp 2010

ahoj holky! Marti, fotky parádní 😵 na facebook se nepodívám, nejsem tam registrovaná a tak nějak ani nechci..klidně pošli více foto 😉
Evi, my máme taky Ikeáckou postýlku a max. spokojenost. protičúrací potah jsme si nechali děla na zakázku, páč jsme v této velikosti nesehnali. bylo dost drahý, ale stojí to za to.
Jani, těžký s chlapama...
dnes jsme byli na logopedii, pak u babičky a pak na očkování Encepurem. u Mudr hrozný teda...jsem úplně grogy. mám teď nějaké pešky v práci, tak mě to stojí dost energie a nervů. snad už to zítra bude OK..Vítek strašně, ale strašně zlobí. naštěstí už ty jeho šílený scény přestaly. jak říkala psycholožka - kolem 5.roku se mu dorovná nervová soustava a bude fajn. tak teď čekám na pubertu 😀

martinka79
9. srp 2010

🙂 🙂 🙂 PAvli puberta uř u nás začala...
JInak Míša dnes ve vaně vyšvihl scénu co neznám a nezažila... chtěla jsem, aby šel z vany, že uklidíme lodičky(nové) a cp vyváděl začal na mě cákat a pak kopal nohama a červenal.... sem ho málem seřezala...na konec na mě ječel (když jsem mu vzala lodě) moje lodě moje dej mi je..... 😠 😠 😠 tak taťka donesl výstražnou pomůcku vařejku a byl klid... a pak mu říkám Míšo budeš ty jsi byla ale ošklivý a on nebudu mami nebudu... vysmrkal se a šel... hrát pexeso...
Pavli nějaké jsou na koníkovi v albu....fotečky pak dám další.... 🙂

martinka79
9. srp 2010

@paolin jinak se drž

anta
9. srp 2010

Marti, teda ty máš super postavičku! Fakt dobrou, prsa máš, pas štíhlý, no po dvou dětech jsi fakt kóča! 😉 Jinak fotečky super, jen Mišák se všude tváří takřka vážně, takový chytrolín od pohledu, fakt 🙂