Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
9. srp 2010

Marti, ono Honzíkovi nejde "S", takže příjmení tak komolí jako Jatata, to má do Santnerů trochu daleko 😀 😀 😀 , ale snaží se. Teď usnul 😉 Dnes byl ve vaně a už se těšil, až přijde tatínek, aby ho mohl zráchat, stalo se, táta vylezl jak vodník Česílko a dítě šťastné, že se mu to povedlo, tak jsem mu za odměnu ostříhala nehty na nohou, měl to jak dinosaurus. 😀
Pavli, ty si taky užiješ, achjo 😒 To je mi fakt líto, že to pořád u Vítka přetrvává, věřím, že bude lépe 😉

paolin
9. srp 2010

Jani, já už jsem zvyklá 😀 u nás nic nemůže být v klidu a pohodě. po kom ty děti jsou, nevím 😀
teď si spolu chlapečci začali hrát. jsem si říkala jupí - spolupráce. ale kdybyste věděly, co ti dva vyvádějí za kraviny! klučičí hry. logiku v tom nevidím a asi to ani nikdy nepochopím 😀

Marti, slintám nad fotečkama 😵

e.k.t
autor
9. srp 2010

Pavli to musí být nápady co ti dva vymýšlí 😀

anta
9. srp 2010

Evi, taky mě to napadlo, co asi tak můžou vyvádět? 😀 😀

martinka79
9. srp 2010

@paolin
@anta Jani ale zase tak šik nejsem.. zakrývám ty nepovedené partie, ale v jádru jsem spokojená po dvou dětech to jde...😀
Holky díky za pochvalu...

PAvli kluci si celkově hrajííííííííííííí divněji....
Jani u nás zmáchla mě za odměnu, že chci, aby vylezl ven. prevít...

e.k.t
autor
9. srp 2010

Marti, příjemné osvěžení od velké osobnosti 😀 😀

martinka79
10. srp 2010

@e.k.t 😀

martinka79
10. srp 2010

krásné ráno holčičky... a drobci jak se vám spalo?????

anta
10. srp 2010

Dobré ranko, já spala divně, byla jsem 3x vzhůru, nevím, proč 😉 Dnes jsem zapřáhla mm, bude vařit, ať si to taky trošku oživí, co já pořád budu stát u kamen, že? Honzík je v mé společnosti a je moc hodný, vůbec se samozřejmě nevzteká 🙂

martinka79
10. srp 2010

Jani jé a co TM vaří???, on má dovolenou???????

martinka79
10. srp 2010

malý úklid doma, vypráno a ještě naládováno a vidím to na zítřejší žehleníčko.... 🙂

e.k.t
autor
10. srp 2010

Tak u nás je další marod v- Joli dostala atb, začínající angína 😝 a já se tak snažila, mm taky ale ten se léčí ibalginem joxem a vodkou nebo slivovicí 😀

paolin
10. srp 2010

aje, Evi..to chytla od asi od tebe, co? tomu se nevyhneš. nic jsi nezanedbala.

paolin
10. srp 2010

máme mít od příští středa dovolenou. strašně moc bych chtěla, aby nám to vyšlo..zatím jsme jednu zrušili a druhá nám propršela ☹

paolin
10. srp 2010

jinak teď u nás frčí pohádky o mašinkách přes youtube. pamatuju si je, jako mrně 🙂

anta
10. srp 2010

My byli s malým venku, byli jsme pro bublifuk 😀 . MM má dovču a uvařil těstoviny s tuňákem, vepřovým masíčkem, bylo to moc ham ham, tak jsme si s Honzulášem přidali a přežrali jsme se 😀
Jé, Evi, to je blbý, tak snad se Joli moc netrápí, když tu slivovici nemůže 🙂

martinka79
10. srp 2010

MY BYLI VENKU TAKY DO TEĎ... mašinky jo to miluje Mišák taky o staré mašince... 🙂
@paolin držím pěsti aby dovča vyšla...

@anta Jani se někdo mááááááááááá bych si taky dala.... 😉
@e.k.t Jolince mnoho pozdravů..

alianka
10. srp 2010

ahoj holky 🙂 diky Marti za poslani odkazu, nemohla jsem Vas najit 🙂 jak se vsem dari? musim zkouknout Vase fotky 😎

anta
10. srp 2010

Jé ahoj Ali, jde to, ale dře to. Harant nám přestává spát, teď jsme si hráli na holiče, naštěstí jsem stříhala já Honzíka a ne naopak 😀 😀 😀

e.k.t
autor
10. srp 2010

tak Joli je chycená ještě před problémy, příznaky jako já, chrapot a po spaní skoro nemluvila a byla teplejší, tak preventivně bez čekání na cokoli a dobře jsme udělali.

V sobotu má jet na týden k našim, tak potřebuji aby byla fit

paolin
10. srp 2010

Evi, tak to je supr, že jsi to tak hezky podchytila! to bude OK. u vašich se malá doléčí 🙂
Ali ahooooj! jak se máte holky jedny? 🙂
Jani, to by byla ale dooooost prča, kdybyste kadeřnicovali naopak 😀
Adam zase nechtěl usnout. tak jsem ho naložila do kočáru a vytuhl. je přenesen do postýlky ležící spící.

anta
10. srp 2010

Honzík si sám řekne, že chce "pinkat", no než mě to docvakne, tak to občas trvá 😀 😀 Ale důležitý je, že si řekne sám, že chce spinkat, to je dobře, aspoň tady nedochází k hysterákům, že ho člověk dá špatně do postele 😉 Půjdeme pak do lesa na huby éééé na houby, hub mám okolo sebe dost 😀 😀 😀

martinka79
10. srp 2010

Jani toje fajn, u nás jsme se dostali do pěkného období.............. vzdoru a hysterie.. zuřivost. dnes opět když měl jít spát a TO BYL UNAVENEN DOST... nakonec jsem vyhrála, ale nespí se... vylezl po chvilkce s prosbou maminko pinkat nejde hají dole... u pohádky, jo? 🙂 tak šel dolů a já vytřela dům a teď odpočíváme všichni...
zítra jdem na výtěr a mážná odběrxy před operací... pokud nás vůbec s výtěrem vemou..

martinka79
10. srp 2010

Alčo čusík...
Pavli u nás podbné jen ho nedávám do kočáru.. Evi zvládněte to..

martinka79
10. srp 2010

jo holky co Monča??

anta
10. srp 2010

Monča vůbec nevím, napíši ji SMS, jak se má holka jedna. Je moc ale statečná, to musím říci. Já Honzu taky do kočárku nedávám, což o to, on by možná usnul, ale já ho pak horkotěžko dostávám do baráku, i když je vzhůru a tahat se s kočárem se mi fakt nechce, tak to oželím a spát jde až večer 😉 . Už jsem si na to zvykla, ale stálo mě to teda nervů to jeho nespaní a než jsem to taky pochopila 😀 😀
Teď je hloupý to, že začínají dělat druhou stranu baráku, kde má Honzík pokoj, takže nevím nevím, jak to dopadne s tím jeho spaním nespaním.
Chtěla jsem zítra jet za tou kolegyní, co mi odmítla návštěvu v porodnici a ejhle, opět se nám to nehodí, což je škoda, panč jsem si chtěla udělat rodinný výlet a ono nic, tak jsem se fakt rozhodla, že na ní prdím, evidentně nemá zájem, tak ať si dítě sežere i s plínama, dobrou chuť 😀 Matesovi je 7 týdnů, váží 5350 g a měří 59 cm! To se narodil a měl 3,5 kg a 51 cm, to teda roste jak z piva 🙂
Marti, Míša je ale stejně šikula, že řekne, že to nejde a že chce k pohajdě, tak na druhou stranu je to fajn, že se domluvíte, to se mi líbí, když dítě si umí říci 😉

martinka79
10. srp 2010

@anta Jani, ale ty nervy někdy, byla to takovej fajnovka kluk ateď mě občas sejří, ale bych měla přejít na styl, že není mimino....
jani na kamarádku sevyprdni třeba se ozve sama dojeď k nám.... ráda tě uvidím a přivítám... a budu tě obskakovat... 🙂
hele sousedovc malej ONdra má 6týdnů a 58cm, a asi 5500g 🙂

anta
10. srp 2010

Marti, já ty nervy mám v blahé paměti, jako vždycky se z těch nervů oklepávám nejméně 2 dny 😉 Taky jsem si říkala kolikrát, kam se nám ztratilo to naše hodné dítě, občas ho taky nepoznávám, ale snažím se to nebrat si to osobně, panč to bych se jinak zbláznila 😉

paolin
10. srp 2010

holky, nemáte některá doma Křemílka a Vochomůrku 1/2?

e.k.t
autor
10. srp 2010

tak je to v někde, asi nejhůř lehne Martin, už si frčel pro koldrex a paralen jak je mu mizerně, tak já se jdu ustrojit na noční, ty jsou v pohodě a uvidím jak to bude probíhat dál