Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
13. lis 2010

jééé Pavli, zrovna dneska jsem taky probírali perníčky, že se do nich budeme muset pomalu dát 🙂 tak ať se daří 🙂 no Ladík taky bude šílet, rád vykrajuje 🙂 ale nějak mu to ještě nejde no 😀 no ráno jsme taky koupili už dva balící papíry, takže taky už můžu nějaký ty dárečky zabalit pro Ježíška 😀 se těším, už se to krááááátí 😀

martinka79
13. lis 2010

holky pádíme ven... na prochajdu...

many
13. lis 2010

Marti, taky si myslím, že ta první bude nej 🙂 hned jak se tatin probudí, tak mu ji ukážu a pořešíme 😀

many
13. lis 2010

@martinka79 - pěkné procházkování 🙂 u nás se zatím chrupe a počítám, že ještě půl hoďky bude 🙂

martinka79
13. lis 2010

@many super u nás e ani nechodí jen v MŠ

martinka79
13. lis 2010

písni jak jste se rozhodli u nás už neprošla loni natož letos prý zase sklouzačku a to bude zase posousvání as prevalování... 😀 😀

many
13. lis 2010

Marti to by Ladík nevydržel a my sním pak taky ne 😀

martinka79
13. lis 2010

http://www.press-pygmalion.cz/blendypens/blendy... dobrá insiprace pro větší děti na vánoce
my s Míšou dříbve taky ne,ale dnes vylezl až o půl osmé... 😉

many
13. lis 2010

Marti juknu 😉 jinak my dnes také vstávali až 7.45 🙂 protože ve 4 přišel tatin ze zábavky a dlouho jsme sním kecali 🙂 takže se pak spaní protáhlo 🙂

many
13. lis 2010

@martinka79 - vypadá to zajímavě, vůbec to neznám, to pak kreslí víc zaráz nebo na sklo,.........?

many
13. lis 2010

no jinak nevím co bysme tak mohli koupit, autíček má moc 😖 takže to vidím na nějaký dřevěný puzzle 😖 ale má už 3 a těch pěnových hafol, no napadli mě kostičky, ale aby z nich netrhal obrázky 😖 on je teď takovej trhač občas 😀 a pamatuju si, že to dělala i moje ségra a to byla stará jako on, možná i starší, bych kecala 😖 no uvidíme a ještě kufříky v různých velikostech 🙂 na pastelky, na autíčka,........... 😀 no na výběr toho je, že 🙂 hlavně nééé moc, ty hračky, to je síla, všude z toho binec a to má teprve dva roky 😀

many
13. lis 2010

co vás ještě napadá co 😉 no a oblečení je nej ......... že 😀

many
13. lis 2010

Ladíček už je zvhůru, tak se mu jdu věnovat, tatin ještě chrupe 🙂 tak zatím pááááá

martinka79
13. lis 2010

no já oblečení moc nekupuji děti jako dárek neberou, krom triček s potiskem a nebo pyžam.u nás budou garáže, houkací auto, mašinka tomáš na baterky a a jeho kamarádi, klavesy, puzzle, modelína se strojkem, pastelky omalovánky a jinak zatím envím nijak mě ty hračky nečarovávají... mám ráda něco co je tvárné jo samo knihy ty vedou a jedna je dokonce se semaforem a hrou... to ho bude brát. a púak Nikolka to už jou dárky mnohem mohem dražší... a to potom skáče, ale niajk to nepřeháníme. chci na jarnáky na hory a silvestra jet taky pryč a to bude pro děti mega daras
jdu dělat jablíčka v županu a tvarohové šátečky.

@many s tím trháním je právě nejlepší věk Míša vytrhl dvě stránky v knize ač ví, že to emá aříkal víš já je chtěl mí prč tady v té knize maminko. 😉 😀 vyhubovala jsem mu a bylo. kostky s obrázky bere spíš jako stavební doplněk ke stavbě garáží.
jo ten odkaz to jsou prima fxi co po smíchání mění barvu Nikolka je má od narozenin. fakt super věc.

martinka79
13. lis 2010
martinka79
13. lis 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27829823&ta... a toto taky super máme doma Míša už to umí snad rok hrát amiluje to
já u té apní objednám asi zajíce v pytli a něco dalšího domina co hrajeme a pexesa to bude nejlepší.

martinka79
13. lis 2010

už to peče a voní to...

anta
13. lis 2010

Holky, vy jste toho zase nakecaly 😀 Večer vás dočtu 😉

many
13. lis 2010

jééé Marti to je dárků a dárků co 🙂 já dnes už nějaký zabalila 🙂 říkala jsem , že jsou pro Ježíška, že nám taky za ně nějaké přinese 😀 taky jsem si říkala, že pastelky a nějaký sešítky určo nakoupíme a tu vícebarevnou propisku 🙂 miluje propisky, no musí mít co máme my už 🙂 nebo teda spíš chce 🙂
jinak skluzavka se tatinovi líbí , ale rozhodli jsme se, že ta delší bude lepší, máme strach, že je to dost malý, takže mu ji koupíme až na narozky v květnu a tatin popřemýšlí, jak vyrobit schodečky,...... koupíme tu 2,5 m rovnou 🙂
jééé jablíčka v županě už jsme dlouho neměli 🙂 naposledy je dělal tatin vloni 🙂 ale už jsme na ně nedávno zvpomínali, když Laďa pekl štrůdýlek 🙂
tak jdu mrknout na odkazy 🙂

many
13. lis 2010

pěkný věcičky Marti 🙂 no uvidíme na co na trefíme v hračkárně 😀 po neděli asi vystartujeme pomalu a jistě 🙂 je toho hafol 🙂 je dobrý něco na to přemýšlení no 🙂

many
13. lis 2010

nic, valím převléct peřiny a zase sem juknu 🙂 tatin už zmizel a pak půjdeme zase asi brzo do hajan, jaksi se sklidnil žaludek , musím zaťukat, tak rychle něco podělat 🙂 pračka se pere a jinak bych se měla dát do koupelky 🙂

paolin
13. lis 2010

Marti, prima odkazy. pro nás spíše tak za rok, pro Adama teď nemá smysl, páč neposedí 😀
jinak Adámek dostane Crankyho pro Tomáše, nový set vláčků Mehano, knížku o vlacích, lego letadlo a loď společně s Vítkem a taky nový botky na jaro 😀 a pak barvičky a pastelky a modelínu a tak. od babiček jsem pořídila Magnetix a dřevěný vláček. u nás je to samý vlak 😀 kluci mají většinu 2x. Vítek tedy letadlo na dálkový (spíše pro tatínka 😀 ) a brusle 😉 spíše budou menší dárky a letos jich moc nebude. Ježíšek šetří 😉

many
13. lis 2010

tak převlečeno, povlečeno, pračka pere 😀
Pavli , Ladík má taky hodně těch vláčků, jeho tetka z Brna mu koupila tu velkou dřevěnou sadu, asi v tesku, prý to stojí kolem 1500,- 😒 je tam toho hodně, ale taky je to schovaný a vytahuje se to jednou za čas, protože on ještě nevydrží a nenechá to na pokoji, takže tatin mu tu dráhu krásně složí a on to dokáže tak během půl hoďky celý rozházet a to je fakt škoda ☹ no až bude větší, tak si víc stím vyhraje a značky,.... to mu tam nedáváme vůbec, to by ještě rozlámal 😀 jinak na baterky ještě Tomáška nemá a to ho má moc rád 🙂 chceme mu taky koupit, aby měl kdo ty dřevěný vláčky táhnout 😀 ale prý máme počkat, říkala babička, že teta možná koupí na vánoce 😀 takže my kupovat zatím nebudeme, ať to nemá dvakrát náhodou 🙂
jinak co si tak myslím, že od mojí ségry dostane Ladík i Kvído autodráhu , tak z toho taky moc radost nemám, ale co nadělám, stejně to zase nevydrží a stát nebude a je to škoda, takový hračky se mají kupovat až jsou děti větší 😒 no takže další binec přibude, no co naděláme, takže taky nechceme s Laďou toho kupovat moc, to je pak hraček a hraček

many
13. lis 2010

a od mojí mamky, to jsem vybrala já, chceme pro Ladíka toho velkýho Pata nebo Mata 😀 toho 80 cm, ten se posadí na postel a nenadělá tolik bince 😀

anta
13. lis 2010

Jů, holky, je vidět, že se kámošíme, hádejte, co mám v oumyslu koupit Honzíkovi - no samo, nějaké kámoše pro mašinku Tomáše 😀 😀 😀
Jinak mm se vzteklil před chvílí, že ho harant ééééé děťátko nevnímá a neposlouchá a nerespektuje a tak, no co jsem mu na to řekla? Že ano 😀 😀 😀 😀

many
13. lis 2010

no Tomášek letí co 🙂 a to prý teď někde psali, že slaví už 60 let 😀 tééda ten než sem došel 😀
Jani - dobře si odpověděla 😀

many
13. lis 2010

jinak tatin dnes pak koukal po hračkách, jak se vyspal a viděl kdesi takovou magnetickou tabuli a na ní všelijaké tvary a mohli se z toho skládat panáčci,............... nemám uložený odkaz, ale říkali jsme si, že to není špatný, že potom taky můžeme někde juknout, no tak se uvidí, pár věcí se koupí a konec a jinak jak píše Marťa, chtělo by to letos zase hory jako loni 😀 no ale my už né na týden, když jsem těhotná, tak mě to neláká moc, spíš jen víkend, tak se uvidí a vidíme to tak na únor až se po vánocích probereme 😀 taky jsou na hory potřeba zímní gumy, ty máme, ale nesplňují už ty normy na hory 😖 takže podle penízků taky 😖

many
13. lis 2010

jinak dotaz 😉 všechny vaše dětičky už si hrají s modelínou 😉 my ještě nemáme, se furt bojím, jestli na to není malej a nebude to všude 😀 tak ať vím, kdyžtak se přikoupí pod stromeček 😀

paolin
13. lis 2010

u nás valíme Tomáše kov 😉 Mehano už je na elektriku. ne, že by to Adam neboural, neničil..ale stejně si půjčuje, tedy bere hračky od Vítka, tak už je to jedno 😉
Míši, klasickou plastelínu jsem vyhodila z domu. kupuju Play Doh, ta se dá dobře vyluxovat 😀 Adam každou hru končí tím, že ji rozdrolí na kousíčky, lump. jinak ho docela baví válet a řezat a tak..ale jen, když dělá i Vítek 😉
dnes si Adam opět neodpustil scénu. alespoň, že byla jedna 😀 a víte proč? jeli jsme za tátou do práce. dala jsem mu na výběr, jestli chce koloběžku nebo trojkolku nebo kočár. tak že kolobrndu, pak mu ruplo v bedně a zase zalehl a řval. tak jsem ho chvíli nechala a pak se tedy nechal odvést za ručičku a sám si sedl do kočáru-opět jsem nabízela i jiná vozítka 😀 no a venku začal řvat, že blll - jako že chtěl koloběžku nebo trojkolku a né kočár. jsem myslela, že ho střelím mezi voči! tak řval až na zastávku, tam jsme nemohli nastoupit, páč zalehl na zem..tak jsme počkali na další MHD a pak řval celou cestu. na zastávce jsem si samožrejmě vyslechla poznámky od kolemjdoucích. supéééér! 😝

many
13. lis 2010

@paolin - jojky ☹ tak ten ti dává zabrat chuderko