Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
13. lis 2010

Pavli díky za typ té modelíny, tak to se po ní musím juknout 😉

many
13. lis 2010

no nic holky, loučím se sváma, dopere pračka, pověsím prádlo a valíme do hajan, tak si nechte dařít , dobrou noc a sladké sny a děti ať spí celou noc, páááááá

anta
13. lis 2010

@paolin - Pavli, tak Adámek má teda ukrutnou pubertu 😒 Napadlo mu říct, "Adámku, počkej, nelehej si, já ti nafouknu matraci, vidíš, že je tady špinavo" nebo tak něco, možná ho tím vyvedeš z konceptu a nebude řvát, anóbrž zírat jak tele na nová vrata 😀 😀 😀

anta
13. lis 2010

Pavli, napsala jsem to blbě ... tedy napadlo mě, že by jsi mu mohla říct.... 😀 😀

martinka79
13. lis 2010

Pavli tuto modelínu máme taky a \míša sní vaří má totiž dole v obývákukuchy\ňku,,
jinak dřevěné vláčky a koleje u nás jedou už dlouho dávala jsem fotky a on si je postaví sám.. a mašinku koupím tu na baterii... a jinak jich mám milion a dokupím jen depo a nějaké doplňky a jinak ne máme toho plný kýbl..
pata mata miluje, ale jsou to lapače prachu to mně vadí. autodráhu mámepo Nikolce a fakt jako to nezvládá on to neboří dokoce si část postaví sám,ale neuřídí to autíčko... mámeto stěma obloukma nahoru takže je schovaná. Míša byx chtěl dráhu hotvils.. 😀 nevím jak seto píše, ale na to má čas. 😉

@many si myslím, že ta velká je lepší my ji taky pořídíme.

anta
14. lis 2010

Ahojky holčiny. Tak kuřátko se peče, už se na něj těším, bude s knedlíkem a se špenátkem, trošku jsem ho potřela medem, to bude ham ham 🙂

many
14. lis 2010

ahojky holky 🙂 tatin valil na zkoušku , synek chrupe a já půjdu až večer, tak vás jdu dočíst 🙂

many
14. lis 2010

Marti tak to je Míšánek dobrej, že nebourá dráhy,.................. to u Ladíka bude asi ještě trvat 😀 takže nic dokupovat se nebude, je toho moc už teď 🙂 akorát ta mašinka na baterky, která by ty ostatní táhla 😀 jinak toho Pata a Mata, mu asi objednáme oba, jednoho za nás a druhýho za babičku, bude sněma pěkně spinkat 🙂 to bude mít velkou radost 😀 a tu skluzavku teda až v květnu na narozky tu velkou, ta by teď doma akorát zavazela 😀

many
14. lis 2010

Jani u nás dnes vařil tatin 🙂 cibulku, kuřecí prsa na kostičky, osolit a opepřit,pak se přidá troška hořčice 🙂a nakonec smetana tučná 😀 jééé a s hranolkama, to je fakt žrádlo 🙂 a rychlovka 🙂
a já včera dělala zase - krkovice bez kosti na plátky, plátky osolit,opepřit, na ně naskládat co nejvíc koleček cibule a plátkový sýr a nakonec zalít půl litrem vody uvařené s jedním masoxem, pěkně to plave, nic stím neděláte a jen se to samo peče a s bramborovou kaší 🙂 to je taky žrádlo 🙂
tak teď nějaký receptíky pro inspiraci vy 🙂

many
14. lis 2010

nikdo nikde že 🙂

many
14. lis 2010

tak já se jdu inspirovat asi dalšíma dárkama 🙂 ať je z čeho vybírat 🙂

many
14. lis 2010

http://www.bulldogshop.cz/katalog.php?strana=4&...
jééé holky tady toho je 😀 sakra, ale to je pak peněz co 😖 zase vzít malý postavičky, to se mi nechce, ty plyšáky malý nadělají bordela 😖 a ty velký jsou super a posadí se a udělají pěknou ozdobu v pokojíku 😀 a může sněma popíjet čajíček..... 😀

many
14. lis 2010

Pavli, když máš dva klučiny, kupujete stejný dárky nebo ne 😉 hádají se pak o ně,...............?

many
14. lis 2010

tak jsem nevydržela a udělala už první objednávku bez tatina 🙂 ať má taky nějaký překvapení 😀
objednala jsem i Kvídovi i Ladíkovi - ponožky Pat a Mat, černý Petr, omalovánky - těch více, prostírání a Ladíkovi tu magnetickou tabuli 🙂 tak a před tatinem pssst 😀 😀 😀

paolin
14. lis 2010

ahojky! Adam měl zase prímovou noc. od 3-6 řval a kňučel a řval a kňučel. pak jsem to už nevydržela, tak jsem ho odvlekla do obýváku, kde se samozřejmě počůral na pohovku. tak dostal nařezáno, seřváno a nařízeno, že má laskavě chrnět 😀 lehnout, tak hned usnu 😒
Míši, teď už kupujeme 2x. Adam začal Vítkovi hračky brát a to je pořád řev. ale každý je jiný, má i jiné zájmy. tak časem pojede každý za sebe 😀 vše už mám koupeno, tak ještě něco babi a děda a tak. Mirek je v práci a kluci nějak nechtějí ven, lumpíci! tak je musím vykopat násilím 😀

paolin
14. lis 2010

@many Míši, no jasně, pššš 😉 😀

paolin
14. lis 2010

já jsem mašinky Tomáš objednávala z Rumburaku nebo Nextiku. teď ty kovové začal vyrábět i Matel a ty stojí asi 140,-, což není tak hrozný..

many
14. lis 2010

Pavli, taky si myslím, že nás to bude ze začátku určo čekat, to hádání ,..... no Ladík už bude větší a Lukášek bude chtít ty jeho hračky 🙂
jéééééééé už je vzhůru 🙂 mizím a zase juknu 😉

anta
14. lis 2010

@many - Honzík si taky rád dává do nosu s velkým medvědem, je to jeho velký společník 😉
@paolin - teda Pavli, mě by piclo, co se Adámkovi dělo, že tak vyváděl?

many
14. lis 2010

Jani 🙂
Pavli, že by měl špatný sny ☹

anta
14. lis 2010

@many - Honzík měl občas období, kdy málo pil a to bylo v létě! Tak jsme mu vždycky přinesli medvídka a šup a už s ním stoloval a pil jak protrženej, to na něj platilo 😀 😀 😀

anta
14. lis 2010

@paolin - ten mozeček mu teda pracuje ukrutně, chudák, to je trápení toto. A zuby má všechny?

many
14. lis 2010

jo,jo Jani, to jsme se minule ptala Pavli i já a říkala, že má všechny 😖 jestli ho fakt netrápí sny ☹

many
14. lis 2010

Jani no myslím, že Ladík z Pata a Mata bude hotovej 🙂 hodně se mu líbí a žádnou takovou velkou hračku nemá a říkali jsem si, že raději velkou a prostě míň hraček, vloni jsem nakupovali hodně a prkotinky a to je pak síla 😖 no ono to láká že 🙂 ty děti mají takovou radost pak u toho stromku 🙂 už se moc těším jak se bude zase šťastně tvářit 😀 to bude radostí jéééééééé a jéééééééé a jééééééé.......... 😀

many
14. lis 2010

ten balík co jsem objednala dnes příjde asi brzo, už mi odepisovali, jestli nevadí, že ta magnetická tabule už má trošku pozměněný obrázek Pata a Mata, tak jsem psala, že ne, že snad bude taky tak krásný 😀 tak doufejme 🙂 a příjde to PPlkem, takže počítám zítra nebo pozítří 😀

many
14. lis 2010

kuky kuky 😉 teda já mám na vás smůlu 🙂 když tu jsem tak nikdo nikde 🙂
s Ladíkem uklízíme pokojík, tak sem tam jukám 😉

paolin
14. lis 2010

kuky kuk! jsem tu na skok 🙂 byla jsem s chlapečkama na přehradě, teď jsou na hodinku u babi, tak honem vařím a žehlím. Adam už takhle blbě spí tří dny..nevím. asi to budou to jeho "pubertou" a rozhozenýma nervama. dnes zatím bez větší scény. tak uvidíme 🙂

many
14. lis 2010

tak já se pomalu loučím, tatin nám dorazil ze zkoušky, šel s Ladíkem na nákup a já budu chystat na koupání,..... Pavli to jste měli krásnou procházku 🙂 jinak se blíží úplněk 😉 jestli to na Adámka nemá vliv ☹
tak páááá nechte si všichni dařit, zítra ahoj

e.k.t
autor
14. lis 2010

ahojky, hlásím návrat z cpráce, opět to neutíkalo 😢

martinka79
14. lis 2010

čusík my dnes měl hektický den já kadeřnici a Mišák opravu u kamaráda \Pc a zperovoznění nějakých věcí na něm.Nikolka byla dopo u kakarádky a co se venku nestalo další kamarádka jí vyrazila zub- ne celý ale kus jedniky nahoře v pravo ráno pře dojezdem na pohřeb valíme k zukákobi co s tím... snad zun neodumře a přežil... ☹ ☹
jinak se jdu chystat na pohřeb obleček.
holky najděte mi na tu ty mašinykna baterky a písněte mi odkaz nemám čas to hledat ani dnea a zítra... já je všudě viděla jednu mašinku za 500kč 🙂