Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
16. lis 2010

myslíš vložka v lyžáku? ta tam je. je to klasická bota, jen maličkatá 🙂 máme stélku vnitřní 16,5cm. s těma plastovýma lyžičkama na pásky nemáme dobrý zkušenosti. nedrží dítěti nohu, pořád se to vyzouvá, takže nejde pořádně ani povozit pro srandu. třeba tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39486574&tab=1
zapínání ze zadu bude lepší. líp se bude obouvat. Vítkovi jsme kupovali lyžáky nový s nastavitelnou stélkou na více velikostí. že je pak ujezdí i Adámek. jinak taky na houby brusle kačenky. vůbec nefungují 😉

many
16. lis 2010

díky za tipy 🙂 a rady, juknu na odkaz

many
16. lis 2010

to je páka 🙂 a ještě k tomu ty lyže 😀

paolin
16. lis 2010

na jaře jsme jezdili s neteří, která měla lyžáky. v porovnání s plastovýma lyžičkama na boty je to fakt 100 a 1.
Mirek s ní párkrát sjížděl a říkal, že supr. jen se bála ve vnějším oblouku. my jezdíme za hůlku, ne mezi nohama. jako že držíš jednu hůlku na jednom konci a dítě se drží na druhém. a to tak, aby ji mělo v úrovni prsou. dospělí tedy jezdí celou dobu v podřepu, což je makačka 🙂 jestli najdu nějaké fotky, tak ti pošlu pro představu 😉 dnes píšu, jak manták 😀

many
16. lis 2010

je fine, že se ty velikosti dají zvětšit, kdyby se furt měli kupovat nový, to by bylo na palici 😀 a taky drahý

many
16. lis 2010

jo Pavli, to jsem viděla vloni jak jsme byli na dovče nebo teda letos v lednu 🙂 v Karlově 🙂 tam tak někteří rodiče jezdili s dětma

paolin
16. lis 2010

lyže jsem kupovali tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19865157&tab=2
je to pálka. ale když to člověk kupuje s tím, že to odjezdí i druhé dítě, tak to docela jde 🙂 ale dají se koupit i ojeté

many
16. lis 2010

jo,jo, to máš recht a budeme chtít, aby jezdilo i druhé 🙂 juknu na to 😉

paolin
16. lis 2010

my hlavně jezdíme do Nového města na Harusák. tam je dobrý kopec na učení a taky sedačková lanovka. páč vytáhnout malý dítě na kopec na pomě nebo kotvě je dost drsný 😀 v podstatě je člověk pořád v podřepu dolů i nahoru a takhle si alespoň sedneš na lanovce 😀 letos pojedem na pár dní zase. jo a je tam web kamera. takže když jezdívali kuci sami a já byla s mimi Ádou doma, tak jsem je sledovala přes web, jak jezdí 😀

many
16. lis 2010

pěkný, hned jsem si to dala do záložek 🙂 ať vidí tatin 🙂 no ale teda to se pak kupuje zvlášť vlastně ty lyže i botečky, že 🙂 no asi je to tak i u dospělých, že 🙂 já lyže měla pučený ze školky 🙂

paolin
16. lis 2010

včera jsme si vyšli na večerní prochajdu s lampionama. super, doporučuju 😀

paolin
16. lis 2010

zkus kuknout na MMB. třeba bude někdo prodávat celý set. jinak zvlášť. jsou teď hodně zimní slevy. dají se i koupit lyže druhé jakosti s designovou chybkou.
jo, paní máme vyzkoušenou. ona bydlí naproti v baráku jsem zjistili 😀 má dvě malé děti 🙂

many
16. lis 2010

no my byli zatím jen jednou a říkali jsem si, že budeme tak jezdí každý rok, v zimě i v létě 🙂 je to nádhera a hlavně zážitek pro děti, my jako děti jsme nikdy s našema na dovče nebyli ☹ takže teď si to vynahradíme a chceme , aby ty naše jezdily furt 🙂

many
16. lis 2010

jo,jo lampionky to je parádička 🙂 my byli tak 14 dní zpět poprvé na tom lampionovým průvodu, byl ten svátek strašidel či co , myslím, že jsem to tu psala 🙂 Ladík dostal i diplom za přežití strašidelné stezky 🙂

anta
16. lis 2010

Ahoj holčiny. Co to je toto drbání? No to snad nedočtu ani za týden a to je teprve ráno 😀 Honzík dnes vstal prdelí napřed. Noha stále bolí, dokonce i v noci, jak jsem jí nevědomky asi ohnula či co, tak mě to vzbudilo. Achjo, jedu napůl jen proto, že musím. K doktorovi nemám šanci se dostat 😒

many
16. lis 2010

no ty lyže pak pořeším s Laďou a mrkneme 😉

paolin
16. lis 2010

Míši, jinak jsem už možná posílala, ale supr ubytko na Vysočina 7km od toho Harusáku. jezdíme léto i zima.
http://www.ubytovani-tristudne.cz/
Harusák tady. je tam i lyžařská škola. jen tatiny si moc nepojezdí, je to fakt menší kopec.
http://www.skisnowpark.cz/

many
16. lis 2010

ahojky Jani 🙂 no řešíme lyže 😀 pro dětičky 🙂

many
16. lis 2010

Pavli super, tam to vypadá krásně 🙂 mám v záložkách a ukážu tatinovi 🙂 musíme už pomalu jukat kdyby něco 🙂

paolin
16. lis 2010

Jani, drbali jsem o lyžích 😉
hele, zkus si kolínko zatapovat. nebo zpevnit obynadlem. zkus se stavit do lékárny třeba pro kostival. třeba tam poradí.
a určitě něco na bolest. jestli to máš bloklý, tak kolenu uhýbáš a bolí to ještě víc. je možnost, že jak by tě přestalo bolet a ty jsi ho používala normálně, že by se uvolnilo. jinak asi ten Mudr ☹

many
16. lis 2010

Jani to je blbé s tím kolenem ☹ joj, fakt by to chtělo kdyžtak k doktorovi a na rentgen, aby si to neměla pěkně ojetý jako já, drolila se mi chrupavka 😖 a dal by ti prášky,......

paolin
16. lis 2010

určitě jeďte. kluci budou lyžičkovat, ty procházkovat, můžete do bazénu..my tahle byli s Ádou v bříšku a bylo to supr. 🙂

many
16. lis 2010

teď jsme taková generace, že to má fakt hodně lidí a to prd sportujeme, hodně to mají sportovci ty problémy,...

many
16. lis 2010

no mě i švihlo asi něco do hlavy 🙂 že jsem se rozhodla, že pojede i na letní dovču 🙂 že malej sice bude mít dva měsíce, ale myslím si, že už budu víc zaběhlá, jak s prvním, že to budeme zvládat a můžeme jet 🙂 tak má tatin ze mě radost a vypadá to, že zase někam na Vranov asi 😉 no někde néé moc daleko a hlavně ať jsme hned u vody 😀

many
16. lis 2010

ať nejsme daleko od domova 🙂 od Olomóóóća 😀

paolin
16. lis 2010

hm, je fakt, že zdravotně jde lidstvo do..

paolin
16. lis 2010

Míši budeš. z vlastní zkušenosti - narození Adámka mě nejak nerozhodilo. to nespaní jasně, ale lítání kolem mimča jsem už měla zaběhlé. a hlavně - Adam byl v šestinedělí vzorné mimi! pak se rozjel na plný pecky, ale počáteční šok nebyl 😉

paolin
16. lis 2010

Jani a co třeba zítra zajet s kolínkem na pohotovost? je svátek, tatin bude doma, ne?

paolin
16. lis 2010

jéé, Míši, ve čtvrtek jede Mireček do Olomóóóóca 😀 prý v okolí bude nová gentická labina, abyste jich tam neměli málo a Mirek ji bude vybavovat 😉

anta
16. lis 2010

Já vůbec nechápu, co to může být, že mě to chytlo tak zničeho nic, uvidím, jestli mě to zítra bude bolet, tak se normálně seberu a poběžím 😀 😀 třeba do nemocnice, ať se mi na to podívají, protože to není normální. Když si sednu, tak dobrý, ale než to rozchodím, tak teda trpím 😒