Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
18. lis 2010

Tak nám opět vypadl internet a já to teda spravila a sama, to čumím. No Evi, fuj teda. Tak hlavně, ať ti přijede celý. Jolince se nediv, cítí, že je něco v nepořádku a tak zlobí možná víc. Až bude víc v pohodě, tak uvidíš, že to není tak zlý 😉

e.k.t
autor
18. lis 2010

tak jsme definitivně bez auta, rok staré autosedačky a půl roku sryýho suprovýho autorádia s navigací a dvd a mp3 přehrávačem, od pojišťovny toho idiota co nám to auto zrušil jak žádost na byt dostaneme možná cenu po amortizaci, auto 15 let rovná se velký hovno, platit úvěr samo musíme ještě čtyři roky ačkoli nic nemáme, ani nové pneumatiky měsíc staré, musíme si vzít úvěr a koupit jiné abychom mohli jezdit do práce, chce se mi bulit, jsme tam kde před rokem, takže nás idiot asi připravil o možnost mít druhé dítě, protože dva úvěrY na jeden plat nemáme šanci. já ho chci zabíííít 😢 😢 😢 😝

e.k.t
autor
18. lis 2010

jo takže martin jel dolů z mohelničáku a dole kolona task intenzivně zabrzil, abs mu nakopala ale zastavil a za ním do něj napálil takovým způsobem že sešrotovasl zadek i předek auta, autosedačka v prdeli a nové autorádio suprové tamtéž, přžední sedadlo hnuté, no fůůůůjjjj

many
18. lis 2010

@e.k.t - je to hrozný, ale pr'd na vše, hlavně, že máte tatina v pořádku, to je nejdůležitější 😔

e.k.t
autor
18. lis 2010

jo to jo, ale převrátilo to veškeré naše plány doprčyč, a já už tu jen bulím, prostě to bolí ta realita to co bude dál 😢 ale hlavně to co nebude a já budu moct jen závidět 😔 prostě jsem s nervama v pr... a nedávám to

many
18. lis 2010

@e.k.t - to věřím 😔 drž se

e.k.t
autor
18. lis 2010

jj mm to nezavinil je rád že vyvázl ve zdraví, ale ještě mu nedošlo, co to pro nás a hlavně pro mě do budoucna obnáší

paolin
18. lis 2010

Evi, nech to chvíli odležet, ono se to může ješte obrátit k lepšímu. uvidíte, co pojišťovna a tak. já vím, že teď řešíš věci do budoucna a zkrachovalý plány, ale Martinovi to mohlo třeba skřípnout nohy nebo tam mohl i zůstat...nebo někdo jiný... je to šok. kvůli jednomu debílkovi 😔 ale pořád jste zdraví, jste dva a máte Joli. když je člověk na dně, může jít už jen nahoru.

e.k.t
autor
18. lis 2010

no to jo, snad to přebolí, a od pojišťovny bych se leda mohla divit pozitivně

paolin
18. lis 2010

Evi, bych to neviděla tak černě. prý v pojistném probíhají zásadní změny a když ti nebudou chtít uhradit celou hodnotu, tak ti musí auto uvést do původního stavu. hodně lidí se teď s pojišťovnama soudí. jasně, je to na delší dobu, ale zase si můžeš vybojovat to svoje. zkuste se podívat na pojistku, zeptat se fudované osoby a uvidíte.

e.k.t
autor
18. lis 2010

obávám se že ho martin rovnou odvezl na teda nechal odtáhnout na šroťák když jsem se ptala kdy si pojedeme pro ta nová kola co jsem před měsícem éplatila tak na mě ječel fůůůj, já snad nechci nic vědět

anta
18. lis 2010

@e.k.t - Eví, ono to možná vypadá vážně hrozně, ale snad nebude tak zle. Jak píší holčinky, těšte se z toho, že jste, že máš manžela, který tady taky nemusel být. A věř, jsme při tobě a s tebou, myslíme na vás na všechny. Jolinčin úsměv vám za tu radost na světě určitě stojí 😉 😉

e.k.t
autor
18. lis 2010

tak mm už kouká na jinou Lagunku, tak uvidíme řekla jsem mu že tomu nerozumím a dělám do včel, stejně chce slyšet jen souhlas tak to se mě nemusí ptát

e.k.t
autor
18. lis 2010

jj Jani za týden na to třeba už taky budu koukat jinak, ale holt to musím ořvat, než to nechat sžírat vnitřek, holt to momentálně moc bolí, o to víc že to není moje svobodné rozhodnutí

paolin
18. lis 2010

@e.k.t Evi, tak to se ta kola brzy "ztratí" ☹ když se vybořil Mirek, bylo auto na uzavřeném policejním parkovišti. a vykradli mu vše. i papíry, karty a tak, který tam musel nechat. je teda fakt, že byl schopen se na něj jít podívat až po pát týdnech. zkus si říkat, že jsou to "jen věci". blbý je, že auto potřebujete k práci. třeba zítra si v klidu sedněte, projděte si směny, které máte a třeba to zatím nebude tak horké bez auta.

paolin
18. lis 2010

Evi, jen si poplač. to ti uleví od stresu a bolesti. jen šupky s tím ven. 🙂

anta
18. lis 2010

@e.k.t - já to chápu 😔

e.k.t
autor
18. lis 2010

jj Pavli, mm už hledá jinou Lagušku a má hned dvě milenky v plzni kolem 50 tisíc, no když budu šikovná tak je to otázka cca roku, ale pak si budeme muset vybrat buď domeček nebo druhý a hádej jak to dopadne 😢

paolin
18. lis 2010

@e.k.t druhý mimčo s domečkem? 😉 to bude dobrý! uvidíš! už sis toho v živoě prošla tolik, že ten nahoře musí taky uznat, že uz to stačí 🙂

e.k.t
autor
18. lis 2010

no to určitě ne mm řekne možná domeček a ostatní utřu, ještě teď musím poslouchat vrčení, když jsem řekla že to auto neměl vozit na šroťák, ale počkat na likvidátoraq pojišŤOVNY, KAM MĚL ZAVOLAT, ALE ON UDĚLAL PÁR FOTEK MOBILEM ANI NE MOC PODAŘENÝCH A MYSLÍ ŽE POHODA, RÁDIO OD NAŠICH POD STROMEČEK.... CHJOOOO to fakt nedávám

paolin
18. lis 2010

Evi, ten šroťák taky upřímě nechápu! vždyť tam ho komplet rozeberou během chvilky... kola jste si mohli vzít, sedačku..a prodat auto na náhradní díly.. ☹

paolin
18. lis 2010

sakyš, nedá se to ještě nějak pořešit..?

e.k.t
autor
18. lis 2010

😝 ječel na mě že buď hodí řidičák do kanálu a já si to mám zařídit jak chci, nebo varianta dva až bude bourat podruhé.... asi se rozlízá ten šok, a já jsem příliš hotová a proto si vše moc beru, ale je to horší, já do toho auta za poslední dva měsíce nalila tolik paněz a sedačka a rádio je od našich a hovno z toho, vše budu muset kupovat znova a od jejichejch prd nic ne nemá to smysl, já to nedávám, nejsem mu dostatečnou oporou, jemu se snad ulevilo, že já budu muset druhý oželet, sobec 😠 😝 😝

paolin
18. lis 2010

Evi...to je strašný...je jasný, že v jeho situaci by málo kdo reagoval správně. myslím si, že až se mu to rozleží, bude to chápat jako ty - minimálně to okolo auta. ale to ostatní..myslím tím druhé mimčo a domeček..toť otázka, zda tě pochopí. je mi smutno i za tebe. myslím, že mám přesnou představu, jak to myslíš a cítíš. a je mi jasné, jak ti teď musí být. zlost, lítost, beznaděj.. řekne se, že peníze jsou jen peníze..ale když jich člověk moc nemá a je na ně v podstatě do budoucna vázaný, je jejich ztráta velmi bolestivá. hele, evidentně si to zatím až tak nebere, takže oporu a utěšit potřebuješ především ty ☹ asi nemá smysl se s ním teď o tom bavit. on si to řeší tím, že hledá nové auto a to mu zřejmě pomáhá překonat momentální rozpoložení. ty klidně piš a piš a piš svoje pocity a myšlenky, jestli to pomůže! klidně to tady na nás všechno "vyzvracej" 😉

e.k.t
autor
18. lis 2010

teda teď se řežu smíchy vyzvracej 😀 😀 😀 fakt dobrýýýý

no na zítra je domluvené hlídání a na konferenci s tanečkem půjdeme oba, tak snad přijdou lepší myšlenky, mm už pojedl nakládané tvargle a dáváme třelí láhev svatomartinského vína

ale ještě nezpívám tak uvidíme jak to bude. zítra dopo musím zaběhnout koupit dáreček pro sestřenici v sobotu jedeme společně na akci historickým motoráčkem s mikulášem a čerty do muzea betlémů v Třebechovicích pod Orebem, návrat bude holt maso s Joli na přestupy, přímého nejede nic krom busu a to mám pocit že by bylo blééé

paolin
18. lis 2010

jéé, taky dáváme svatovavřinecký 🙂 Evi, až budeš kupovat ten dáreček pro sestřenici, kup si i jeden pro sebe 😉 něco pěknýho 😉
hele a né, že po tom vínku na nás pak budeš zvracet doopravdy 😀
jinak ten termín jsme začali používat díky kamošce. měla v roce malou na operaci rozštěpu a byla z narkozy, operace a hlavně neuvěřitelně sobeckýho a nechutnýho chování lidí v nemocnici tak v prdce, že na nás jednou večer cinkla, vrhla se k nám do bytu, uříceně padla na židli a jedním dechem na nás vychrdlila všechny zážitky, stesky, stresy a bolístky. načež koukla na hodinky, řekla aha a ahoj a zmizela 😀 jsme s Mirkem ani nemrkli 😀 fakt to všechno trápení na nás vyloženě vyzvracela a bylo 😀 později říkala, že to byla báječná terapie 😉

e.k.t
autor
18. lis 2010

hi hi hi tak to jo, no budu jí kupovat k svátku tác, je to Alžběta. No vrhnout raději ne, růžové víno, červené víno carolns, lemmondka a nevím co bude následovat páč vínečko je včil dosrslé, tak uvidím, co vytáhnu. jinak jsem už vytáhla... jéééé jááá nemám co na sebe... hi hi hi a prý to máš jedeno, můžeš být ta nejkrásnější ale bacha abys nebyla ta nejzmrzlejší 😀 😀 😀

paolin
18. lis 2010

😀 škoda, že nemůžu poslat potrubní poštou 😀 máme 4x2L petky nové slivovice 😀

e.k.t
autor
18. lis 2010

no to tady pocucává Martin, máme hruškovici, meruňku a směs

paolin
18. lis 2010

tak se co nejvíce v klidu vyspinkejte a zítra si trochu zarelaxujte!