Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. lis 2010

teda moje mlsoňka celý dopo že jíst néééé a pak mi slupla půlku klobásy

e.k.t
autor
23. lis 2010

teda moje mlsoňka celý dopo že jíst néééé a pak mi slupla půlu klobásy

many
23. lis 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak 🙂 Evi 🙂

many
23. lis 2010

holky to ležení mě nebaví 😀
Evi teda u vás se kuchtí 🙂 škoda, že mám rýmu, určo bych cítila vůni až u nás 🙂
jinak Ladíkovi už taky začínají konečně chutnat párečky 🙂 i ta klobáska 😀 ale dokonce jedl už i bramborák, jsem čučela, no už rostou a zachvíli budou chtít sníst i nás 😀 to nééé snad, si dělám srandu 😀

paolin
23. lis 2010

holky, ten Adámek je jak vyměněnej! hrál si sám, já uklidila!! pak se mnou vařil, poslouchal a teď krásně jí ani neutíka! zírám! ono ho to přejde, jak se vyspí a šupne do starých kolejí 😉 ale takový zlatíčko..to je fakt pro radost 🙂

anta
23. lis 2010

Tak holčinky, byli jsme venku, Honzík měl pláštěnku a už umí tedy další značky aut - fiat, audinu a mitsubishi, vždy mě překvapí. Na vánoce k nikomu jezdit nehodlám, ať přijedou oni. Mají auto k dispozici, tak nevím, proč bychom se měli tahat s harantem a ještě s dárasama na zádech v krosně, to si raději do batohu dám Honzu, ono to vyjde nastejno 😀 😀
Pavli, z té scény si nic nedělej, klucí jsou třeba přetažení, tak řádí, no a co. Aspoň o nich všichni ví 🙂

anta
23. lis 2010

Jo a Pavli, na ty rádoby dokonalé matky fakt kašli, nevíš, co se děje u nich za zavřenými dveřmi. Co ty víš, odejdou z návštěvy a z dokonalých holčiček se stanou smradi v cukuletu 😀 😀

e.k.t
autor
23. lis 2010

tak já mám nakynuto, udělané bochánky, pokmínované, posolené a čekají na nakynutí a troubu, doufám že si Joli deá

anta
23. lis 2010

Tak jsme si dali dva plné vrchovaté talíře obídku a zmizelo to tedy hned. Snědli jsme to i s talíři 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. lis 2010

jani to u nás 4 lžičky polívky a prý jde spinkat

anta
23. lis 2010

Tak to vypadá, Evi, jako že na ní něco leze anebo taky to může mít z únavy, když řádila do těch půl druhý. Honzík, když je moc unavený, tak taky moc nepapá 😉

e.k.t
autor
23. lis 2010

tak bochánek zahučel celej, ale chrupat nechce, tak aby si nemyslela v 15 00 ji tahám z postele a může se stavět třeba na uši, tady prší tak se moc nedá

e.k.t
autor
23. lis 2010

teda jsem úplně unavená a záda jauuuu, potfora mrňavá polila postel džusem, tak jsem převlíkala a ta potvora mi ještě nadala že nemá poltářek 😝 no dostala malinkej s kočkou a klubíčkem, protože ten její je samo mokrej 😠

e.k.t
autor
23. lis 2010

a už su spí, takže má nezbytnou potřebu dostat vyhubováno aby pak klidně chrněla, hmmmm xerox po mamince haauuuuu

paolin
23. lis 2010

@e.k.t Evi to dělal Vítek. vždy jsme se museli pohádat a pak mohl v klidu usnout 😀
Adam už je vzhůru. já jdu balit a tak za hoďku provedu akci "s uřvaným Adamem vzhůru do práce".
je mi z toho tedy ouzko, jak to dopadne ☹ zda bude opět scéna nebo ani nee..

e.k.t
autor
23. lis 2010

Pavli myslím na tebe, asi se půjdu natáhnou, je mi fakt brrrblééé

paolin
23. lis 2010

Evi, honem utíkej hajuškat, dokud chrní Jolinouš 😉

e.k.t
autor
23. lis 2010

tak jsem si namazalas bochánek paštikou a oloupala mrkev a dopuju se baštou, musím vynést odpadky a plíny a potom i pověsit první půlku politýho prádla a dát druhou, aby nezůstaly fleky 😝

anta
23. lis 2010

Tak jsme byli venku v tý zimě, brrr. Honzík usnul, nejdřív, že ven nenenene, ale pak si to rozmyslel, že teda ven jo, když ta máma jedna chce. Tak spí.Ráno jsem ho našla v posteli a byl mokrej vepředu a celý břicho měl mokrý, no prostě pročůranej až hrůza! 😒

e.k.t
autor
23. lis 2010

teda přesvědčit lumpušu že má vstávat, to je boj

e.k.t
autor
23. lis 2010

tak teď jsem na ni musela vyrukovat s tím že jestli si nesedne k jídlu poliju ji studenou vodou, a sedla a baští a děla mňam, neeemááám ráááádddd období vzdoru 😠

anta
23. lis 2010

Honzík se vzbudil sám po 45 minutách, což jde 😉

e.k.t
autor
23. lis 2010

tak to buď ráda, Joli špatně usíná, ale potom spí celkem dobře

many
23. lis 2010

tady je vyspinkáno 🙂
my spali po obídku hoďku a půl 🙂 do růžova 😀

many
23. lis 2010

no a za 3 hoďky už jdeme zase 😀 jak ten den utíká 🙂

many
23. lis 2010

@paolin - jéé Adámek byl takový zlatíčko,no super, jen ať mu to tak zůstane

many
23. lis 2010

jééé tady se papká 😉 asi Ladíkovi uvařím krupici 🙂 jaksi teď prd obědvá,..... málo jí 😖 tak krupici si třeba dá 😀

many
23. lis 2010

tak Ladík už baští krupici 😀 no nic holky , nechte si tu dařit a zítra za váma zase juknu, jdu si lehnout k telce, páááá

paolin
23. lis 2010

tak Adam zase ztropil odchodovou scénu 🙄 řval i v MHD snad celou cestu. co už no..

@many vy to ale máte dobrý 😉 Adam půjde tak v 9 a to ještě donucen.

paolin
23. lis 2010

@martinka79 Marti kuk fotky 😉 barveně se moc tedy nepovedly..

e.k.t
autor
23. lis 2010

Pavli je to takový pěkný jemný