Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
30. lis 2010

@e.k.t 😀 😀 😀
@paolin - holka, tak já nevím, co jsi, možná citlivá dušička? Hysterka být nemůžeš, když jsem já 😀 😀 😀
To byla asi od mé mámy pochvala, že mě takto otitulovala, bylo to zrovna v době, kdy jsem přemýšlela o psychiatrovi, tak mě máma fakt "podržela", stejně jí nezapomenu, že za mnou nebyla v té porodnici. 😝 V březnu bude roditi moje nejmladší ségra a už to vidím, jak z toho všichni budou zase posr.... 😔 No příští týden chtějí hraběnky přijet, to abych se rozpůlila, Honza je nějak nemusí a tak si vždy zaleze do pokoje a já lítám jak idiot mezi návštěvou a Honzou, ani tu prdel bába nezvedne, že by za Honzíkem šla se zkamarádit a ještě natahuje hubu, že jí Honza nemá rád. No nemá, asi, ale ani se mu nedivím 😀 😀 😀 Už teď mám depku a zítra si jdu pořídit kolečkový brusle, abych všechny stíhala poslouchat 😀 😀 😀

anta
30. lis 2010

@paolin - no tak aspoň, že usne sám, to je dost velká věc, to mi věř, každé dítě toto neumí 🙂

e.k.t
autor
30. lis 2010

Pavli piš piš piš musí to ven, jednou ty jindy my, prostě tak to je, a od toho tu jsme, kdybych byla blíž tak bych se za vás nestyděla a podnikaly bysme akce pro děti. AdamRáda bych ti víc pomohla, ale nevím jak

anta
30. lis 2010

Já bych se taky nestyděla, rozhodně ne, přidávám se do fajnclubu (ne fanclubu) k Evičce, má pravdu. 😉

paolin
30. lis 2010

holky, já vás miluju 😎

paolin
30. lis 2010

Jani, s tou porodkou...to je fakt smutný ☹
na návštěvu se vyprdni...a brusle ti kdyžtak půjčím. rozbila jsem si na nich jednou držku a od tý doby leží ve skříni 😀 jsou jako nový 😀

anta
30. lis 2010

@paolin - no máš pravdu, mám už nudný ksift, tak si ho trošku upravím na bruslích 😀 😀 Já jsem teda z Honzy většinou naprdlá, když se mi věčně motá pod nohama, kdyby to byla čivava, tak nevím nevím, jak by dopadl 😀 😀 😀 Taky tě milujeme 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. lis 2010

@paolin
Pavli od pátku jo, ve čtvrtek mi přišly prachy z půjčky na účet, v pátek jsme koupili jiné auto a tak to co bylo nejhorší je za náma, teda... no holt dám do aukra nanny, odsávačky, ohřívačku a chůvičky... atd, nedá se svítit, čtyři roky nejsou a zároveň jsou moc. sice teoreticky bych ještě stíhala, ale já nějak nevím. Nejsem s tím smířená, mm je v tomto směru v pohodě, ale co, život jde dál. tzo nejhorší období jste mi opět pomohly překonat 😉

anta
30. lis 2010

Tak holčinky, opouštím toto slzavé oudolí a jdu chrápat až se hory budou zelenat 🙂 . Tak doufám, že mě mm nevzbudí až se vrátí z hospy, jinak s Honzou zítra máme prasečí hody 😉 😀 😀 😀
Dobrou noc, holčinky a klidné spaní, jdu hledat špunty do uší 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. lis 2010

Jani dobrou noc, já nějak pacifikuju Jolinu aby chrrrrráááápala, tak uvidíme

paolin
30. lis 2010

Evi, nakoupit vše můžeš znovu 🙂 asi je nejlepší to tak nějak hodit za hlavu, ať tě to netrápí. a příroda je hravá 😉 a ten nahoře taky 😉 pořád si myslím, že za půl roku, rok...může být vše zase jinak 😉

paolin
30. lis 2010

u nás už to taky chrní. za chvíli dorazí Mireček z volišu, tak se jdu taky někam zdekovat 😀
dobrou berušky!

e.k.t
autor
30. lis 2010

no to nnedáváme finančně, to co jsem odbourala je zpět a ty nervy předrokem... děkuji nechci

e.k.t
autor
30. lis 2010

Pavli tobě též klidnou nocičku

anta
1. pro 2010

Ahoj holčiny, tak dítě mi vstává nějak brzo, už se mi to tedy přestává líbit 😀 Jů, včera jsem fakt měla bezva relax večer, jůůůůůůůůů, to byla pohoda 🙂

anta
1. pro 2010

Tak holčinky, už mám upečenou vepřovou pečeni, dobrý neeeeeee??? 😀 😀

paolin
1. pro 2010

ahoj holky! u nás se též vstávalo brzy 🙂
Jani, ty vypečená mamino s upečenou pečení 😀
Adam je u babi, jde mi budoucí mladá paní, tak valím....

paolin
1. pro 2010

ahoj holky! u nás se též vstávalo brzy 🙂
Jani, ty vypečená mamino s upečenou pečení 😀
Adam je u babi, jde mi budoucí mladá paní, tak valím....

anta
1. pro 2010

@paolin - Peču to na tvoji počest 😀 😀

many
1. pro 2010

Ahojky holky 🙂

many
1. pro 2010

@anta - šikulka 🙂 napečíííno 🙂 dala bych si 🙂

many
1. pro 2010

teda u nás se vstává poslední dobou později až kolem 7.30 a dnes dokonce v 7.45 😀 je dlouho tma 🙂 a taky jsme šli spát až po 9

many
1. pro 2010

@paolin tak ať se s paní doktorkou, klukama,.... vše daří 😉

many
1. pro 2010

@paolin jojky, tak to už jste pěkně dlouho nikde nebyli ☹ tak já už si babičku domluvila na 11.12, že možná vyrazíme 🙂 a na 25.12 že bych asi jela na štěpánskou, poslední zábava zase na rok určo 😖 i dýl, ale tak zase budu mít příjemnější povinnosti doma 😀

paolin
1. pro 2010

@many Míši, my už jsme si tak nějak zvykli 😉

paolin
1. pro 2010

holkýýý! už dorazily výsledky Adámkovi imuno.. má vše v pořádkůů! tak jen dostane nějaké imunopreparáty a uvidíme 🙂

anta
1. pro 2010

@paolin - tak super, to se dobře čte 🙂 🙂 🙂

paolin
1. pro 2010

tyjo, venku to ale chumelí!

anta
1. pro 2010

Tady je mínus tři a chumelí jak blázen, no ven nejdeme 😖

paolin
1. pro 2010

my musíme pro Vítka. to zase bude boj 🙄

anta
1. pro 2010

@paolin - ajaj 😒 Ale když s tím počítáš, tak aspoň se už tak nelekneš 😉