Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
1. pro 2010

@paolin ta želva je super, to už jsem někde viděla tady určo jednou, někdo to už sem dával nebo na jiné diskuzi, ale už dřív, si jí pamatuju, je super 🙂

e.k.t
autor
1. pro 2010

nové nehtíky ala ladovská zima

paolin
1. pro 2010

@e.k.t Evi, ty jsou krásný! 😵

e.k.t
autor
1. pro 2010

ozdobená okna, Joli včera komandovala, co kam chce

e.k.t
autor
1. pro 2010

Děkuji Pavli, jinak ta druhá fotka to není zdobené okno, to je vánoční krajinka v krabici, taková vylamovací skládačka, která se nelepí, v globusu asi za 100

anta
2. pro 2010

Ahoj holčinky, tak dneska je to teda vrchol, dítě je vzhůru už od půl šestý, dva dny nespal, pomooooooc 😝 😀 😀

paolin
2. pro 2010

Janíííí...to je šííílenýýýýýýýýýýý 🙄 pevně doufám, že ti dnes odpadne a ty si dáš krapet oraz!

anta
2. pro 2010

@paolin - no je to tím, že ho nemůžu vozit venku v kočárku, takže má poruchu spánku, si myslím, no jo no, nějak to musím přežít. Manžel jezdí domů na hovno a moje nervy už jsou stejně vysypaný v kýblu, tak holt musím sbírat síly 😀 😀 😀 Ale je to záhul, to se přiznám, že je. To víš, my hysterky nic nevydržíme 😀 😀 😀

paolin
2. pro 2010

holky, tak jsem se nasr..a zavolala dnes na chlapa z baráku policajty. tedy spíše jsem si volala o radu 😉 prý k nám pošlou městskou. chlap má dva labradory nebo co jsou zač a neustále je pouští po baráku bez náhubku na volno a sám jede výtahem. včera šel Vítek po schodech pěšky, že výtahem nepojede a samozřejmě ho před bytem chytli ti psi. jen jsem slyšela řev. pak milostivě dojel pan majitel a ještě na mě sprostě řval. když si přestavím, že já s Adamem v přízemí a na Vítka by ve 2.patře ti psy vyjeli.. a ikdyž jsou oba kluci u mě, tak ti psi po nich stejně jdou. tak leda děti chytit do náruče a nechat se pokousat.. borec je akorát sprostej a že jsou to svobodní psi a bla bla..ale tohle přece nejde! vběhli nám i do bytu. jsou dva a velcí a co já vím, jestli jim nerupne v kulích.. jen musím zjistit, jak se chlap jmenuje. ani jaksi nevím, ze kterýho je patra 😀

paolin
2. pro 2010

Jani, já jsem tu hlavní hysterka, pak je dlouho dlouho nic a pak možná ty 😉
a není už u vás průjezdnost lepší? že bys dnes kočár zkusila?

anta
2. pro 2010

@paolin - není to tady průjezdnější, bohužel. Hele ten chlap je teda na přesdržku ne?

paolin
2. pro 2010

@anta Jani, to je 😝 ale obávám se, že přes držku od něj dostanu já, že si na něj stěžuju 😀 ale říkám si, že lepší přes držku, než pokousaný děti 🙂 zkusím na něj třeba vyslat manžela nebo nevím..myslím, že tohle by měl řešit chlap a né chudák ženská 😀 borec pouští bez náhubku a obojku psy i venku. ač je to hodný plemeno, tak bych se nedivila, kdyby je naši kluci něčím vykolejili a bude. mně by stačil ten Vítkům ječák, který vždy spustí 😀

anta
2. pro 2010

Teď jsem viděla maminu s kočárkem venku, napadlo mi, že by to mohlo být tak zmrzlý, že už by to mohlo jet, tak to odpoledne zkusím 😉

paolin
2. pro 2010

Jani, taky musím z kočárem. potřebuju vzít Vítka poo domů a Adam by mi mohl usnout, tak mi nic jiného nezbývá 🙂 včera jsme to taky nějak projeli, ale mákla jsem si slušně 😀

paolin
2. pro 2010

zkusím dostat Adámka na boby. tak zatííím 🙂

anta
2. pro 2010

@paolin - tak to holt zkusíme, my jsme tady nejsilnější, co se postavy týče, tak to utlačíme 😀 😀 😀

many
2. pro 2010

ahojky holky 🙂

@e.k.t pěkný nehtíky 😉
@paolin tak to je síííííííííla s parchantem 😠 jen tak dál, policajty na něho, co kdyby je pokousali ☹ pes nemůže tak běhat na volno, to se přece nesmí 😖
@anta už to taje co 🙂 tak budete moct jít ven 😉
u nás teda prd sníh, tak 3 cm napadli ☹ a dnes je tepleji a to sluníčko, takže zacvhíli asi velký prd

many
2. pro 2010

to zvládnete holky, chodníky jsou rozjdežděný ne 😉

many
2. pro 2010

@paolin to je provokace s těma bobama 😀

many
2. pro 2010

nikdo nikde, tak mizíííííííííííím 😉

paolin
2. pro 2010

@many Míši, to neměla být provokace 😀
byli jsme venku, pak doma, pak nakoupit, pak pro Vítka, teď doma 😀

many
2. pro 2010

@paolin 😀 😀 😀 😉
už se těšíš na večer co 😉

paolin
2. pro 2010

ale joo 🙂 snad to vyjde. musím ještě na 4 do práce a vyzvednout v 6 Vítka. snad to stihnu. ženský jsou někdy strašně ukecaný a nějak nechápou, že člověk třeba i spěchá jinam 😉 v sobotu jedu na zápas, tak si taky od kluků odpočnu 😉

many
2. pro 2010

tak ať se na zápase daří a vyhrajete 😉
a v práci dobrý 😉 ty máš ten obchůdek s šatama, že 😉 a ty tam máš nějakou prodavačku nebo jak 😉

paolin
2. pro 2010

holky, tak jsem se dívala na nabídku základních škol a kdy jsou zápisy. a úplně mě to sebralo... 😅 že Vítek možná půjde příští rok do školy.. on už je tak velký 😨 vůbec si nedovedu představit, že Adam bude ve školce, Vítek ve škole a já v práci! jestli tedy najdu práci, kde budu moct být na zkrácený úvazek 😉 na jednu stranu už se těším na konec mateřské, na druhé straně.. to bude ale HUKOT! 😨

paolin
2. pro 2010

@many Míši prodavačku nemám 😉 jen když se někdo objedná. jinak prodáváme taky do salonů a to dělám z domu 🙂

many
2. pro 2010

@paolin jojky utíká to a budeš mít doma co nevidět školáčka 😀 jéééé taky kolikrát na to myslím, až Ladík půjde do školy, Lukášek do školky a já do práce 🙂

many
2. pro 2010

@paolin počky, tak ty kupuješ a prodáváš dál jo ?

many
2. pro 2010

@paolin nebo šiješ, jsem fakt skleróza, pamatuju si , jak si nám tenkrát dávala odkaz na šatečky a víc už nic 🙂

many
2. pro 2010

tak Ladíkovi se dnes zase nechtělo chrupkat, tak jsem zvědavá, vkolik usne dnes 🙂 ale tatin má zkoušku, tak asi půjdeme spolu brzo 🙂 uvidíme, teď chtěl pustit Shreka 🙂 tak kouká 😀