Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
6. pro 2010

no ahoj Marti! vouráte jehně, co? týýjo! to musí být hokna! a ty jsi zdravá a veselá? 🙂

paolin
6. pro 2010

aha..ne vouráte, ale bouráte...matka blbá, no 😀

martinka79
6. pro 2010

sem se upsala, michal mi zasil notas pisu z prac.. a des bes...jakasi anglicka verze... bleeeee
bourame..jo je to prace,a le potom to maso.ja jsem zdrava a unavena, ale vesela.... pf.dobra... jsi sikula Pavli.

anta
6. pro 2010

@paolin 😀 😀 Možná jsi měla na mysli voráte s jehnětem, i to by byla hokna 😀 😀 😀 Hele PF super, taky bych mohla už něco vymyslet originálního, co? 😀 😀 Tak já vymyslím. Jdu dát nějaké fotky do albíčka, ať se máte čemu smáti 😉

martinka79
6. pro 2010

ach jste mocakcni na me...

paolin
6. pro 2010

Jani, jukla jsem 🙂 dobře to tedy vychází - Honzík čájíčkuje, Honzík baští, Honzík snídá...a pak tam skočí první fotka, kde je Honzík s tím vycpaným bříškem 😀 takže to vypadá, jako následek baštících fotek 😀

anta
6. pro 2010

@martinka79 - ale i nejsme, já např. nepeču, tak se zabávám jinak, neklesej na mysli a pošli něco z jehňátka 😀 😀 😀
@paolin - tak to má být, ale ve skutečnosti tedy těm obědům v poslední době nedává 😉

paolin
6. pro 2010

mně neposílat 😉 já tak max kuře, někdy prasátko. jinak nepapám ničeho 😉

anta
6. pro 2010

@paolin - nech si to poslat, já ti to pak vyměním za kuržátko 😀 😀 😀

paolin
6. pro 2010

jdu uklidit po dnešním výbuchu a snad Adam do hodiny usne. si musím poklepat na ramínko, páč já jsem si naučila Adámka uspávat tak, že s ním jdu do postýlky, poňufat, dostane mlíčko a jdu. a on sám usne. ale táta tam musí být, než Adámek vytuhne 😉 tuhle kluci koukali na Animáček a Mirek ležel na zemi a Adámek na Mirkovi. jsem Mirkovi říkala - nedělej to..a neposlechl a musí teď pokaždý ležet na zemi, když je Animáček. a Adámek se tulí, hopsá si a táta musí držet 😀

paolin
6. pro 2010

@anta Jani OK. jen si myslím, že u Martinky se po jehňátku zapráší a utřeme si od pusiny akorát tak slinťoucha a né jehňoucha 😀 😉

anta
6. pro 2010

@paolin - to si TM ale naběhl, musím se smáááááááát 😀 😀 😀

martinka79
6. pro 2010

no po pravde kdo vi kdo to vsechno sni.... mi to nepise hacky se asi po.....
jinak hlasim Misa hodny apekne spi jen trenuje babi a dedu ve vstavani 😝

many
7. pro 2010

Dobré ránko 🙂

many
7. pro 2010

@martinka79 jééééé ty už jsi tu dlouho nebyla, ale vidím, že se daří, tak to je hlavní 🙂

many
7. pro 2010

@paolin šikulka 🙂 pěkná PF 🙂 no my nikdy nic takovýho neděláme 😀

anta
7. pro 2010

Ahojky, také zdravím, dítě mi vstalo tak trošku prdkou napřed, tak jsem byla nucená ho trošku srovnat 😉

many
7. pro 2010

špatně se vyspla bobeš ☹
u nás se to spaní čím dál víc protahuje, asi tím , že je dýl tma, já dnes vstávala o půl 8 a Ladík až za 8 min 8 🙂 ale my teda chodíme spát až mezi 8-9 tak proto spí dýl, kdyby chodil v 7, tak by taky v 6 čumákoval jako dřív 😀

many
7. pro 2010

no co máte dneska v plánu 😉 my teda zatím nic, jen udělám nádobí a koupelku 🙂 a asi ozdobím stromeček 😀 možná odpoledne přijede ségra s dětma, ale to ještě není jistý 🙂

paolin
7. pro 2010

dobré ránko! Jani, snad se srovná brzy!
Adam chodí spát v cca 21:30 a stejně vstává po šesté 😀 dnes půjdu asi s ním, páč jsem doooost přetažená.
Vítek má ve školce Mikuldu, odpo dorazí kamoška. tak se těšíííím 😉

paolin
7. pro 2010

@many my posíláme spíše PF emailem. sms jen vyjímečně. taky se tím bavím a procvičuju grafiku 😀

many
7. pro 2010

@paolin my právě posíláme na vánoce sms rovnou i na vánoce i na nový rok 🙂 jedním vrzem 😀

jinak jsem do albíčka přidala nějaké fotečky 🙂 jak Laďouš roste 🙂 a na vánoce už bysme měli pomalu udělat i s Lukáškem v bříšku 🙂 už tam pěkně roste 😀 😀 😀 😀

many
7. pro 2010

@paolin jinak my na počálu nemáme žádný ty programy ani na fotečky,........
ten počál má spíš tatin na muziku 😀 😀 😀 teď už máme konečně novej, vylepšenej, chlapi dobří nám sestavili lepší 😀 tak to není taková brzda jak předtím 😀

many
7. pro 2010

ale za pár let bych určo chtěla noťáska 😀 😀 😀 ale je fakt, že potřeba jinak není, jen to pohodlí, že můžeš cestovat po bytě 😀 😀 😀 😀

many
7. pro 2010

tak jdu něco podělat a pak za váma zase juknu 😉 ráno ven nepůjdeme 🙂 chci si pak v klídku umýt vlásky a potřebuju si i trošku upravit ksichtík 😀 a zítra příjde kámoška, tak si nechám nabarvit obočí a rovnou i řasy 😀

many
7. pro 2010

nikdo nikde 😉

many
7. pro 2010

@anta jukla jsem na fotečky 🙂 Honzíček je krásňoučkej 🙂
ten golfáček - to je ten bez střechy, stím jezdíte 😉 no se nedivím, ve sněhu to musí být zápřah, takový táhnout 😒 to se hůř veze, jsou moc lehounký, že

many
7. pro 2010

tak já finišuju s úklidem a zachvíli padla 😀 a dám se do stromečku 😀 😀 😀 jsem blázen co 😀 😀 😀 já vím, ale já už to nevydržím a všude v obchodech už taky zááří, tak musí i u nás doma 😀 😀 😀 😀

many
7. pro 2010

tááák vygruntováno 🙂
holky jak je u vás co 😉 u nás leje a leje a leje 😠

paolin
7. pro 2010

tak já jsem uspala Adámka a konečně si jdu na chvíli sednout a najíst se. Mirek mi taky oskenoval Vítkovy kresby, tak dodělám kalendář a budu ho tisknout 🙂
Míši, ten děšť jsem vám asi poslali my. ránu tu lilo, teď už je sluníčko. jen nám zase slezl trochu sníh 😒