Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
12. pro 2010

@many jooo, já napeču, Filip moc přibere a pak to bude na mě, že nevyhrává 😀

anta
12. pro 2010

@many - no sice má dost času, ale proč to nezkusit 😉

anta
12. pro 2010

Jo a zdá se mi, že Honzík zase trošku vyrostl, to jsem ráda 🙂

anta
12. pro 2010

@paolin - jéje, copak je Adámkovi? Nechtělo se mu asi spát, tohle sem taky jednu dobu dělala, že jsem kluka za půl hoďky budila a byl céres 😀 😀 😀

many
12. pro 2010

@paolin Ladík vstával taky až teď 😀 no takže do 22.00 budeme muset být vzhůru 🙂 a když nevydržím já, tak tatin určo, a má antibiotika, takže do středy prý zůstane doma raději, takže nebudeme samotní

many
12. pro 2010

@anta jasně Jani, to jo, to já jsme pro 😉

many
12. pro 2010

no Ladík přišel za náma do obyváku v poho, ale taky má někdy budíčky, že příjde pěkně protivňoučkem s brekem

anta
12. pro 2010

No a už má slipy 😀 😀 Jsem s ním vydrbala trochu, no 😀 😀 😀

many
12. pro 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anta
12. pro 2010

Byly doby, kdy viděl slipy a už řval jak protrženej, ale už je vidět, že je přece jen rozumnější, nevyvádí, i když se taky nějak extra netěší, ale neřve a to je fajn. Nějak v něm ten pud vypěstovat musím 😀 😀 😀 Já se totiž nebojím ani mikuláše v létě, tak holt zkouším, co vydrží 😀 😀 😀

many
12. pro 2010

tak to Ladík si dal slipečky hned v pohodě a teď už si je konečně umí i oblíct s teplákama i ponožkama 🙂 sice někdy na ruby ty bez obrázku 😀 ale dobrý 😀 na Mikuláše dostal od ségry s Bořkem, ale jsou to 104 takže ještě chvíi počkají 🙂 a s mašinkou jsou mu už malý, tak teď má zatím bez obrázku 🙂

many
12. pro 2010

no nic, tak to zkus ráno , že se budete oblíkat zaráz 🙂 ty kalhotky a on slipy 😀

anta
12. pro 2010

@many - to je Ládík teda fakt šikovnej, my jsme zatím jen na začátku, ale taky ho samo zkouším, jestli si umí svléct tepláky, ale neumí, tak ho nechávám, nedupu na něj, vím, že to prostě jednou okouká v pohodě 😉

anta
12. pro 2010

@many - což o to, zkusit to ráno, ale já oproti němu nevydržím tak dlouho v postýlce jako on 😀 😀 😀

many
12. pro 2010

Jani on se to naučil až teď 😉 tak 14 dní 😖 punčochy, ty mu nejdou 😀

many
12. pro 2010

@anta ok, tak mu pak ty kalhotky jen ukaž na sobě 😀 😀 😀 a má slipečky s obrázkama 😉 jestli ne, tak třeba by ho ty obrázky víc nalákaly 😖

anta
12. pro 2010

@many - neboj, ukazuju, moje exhibionistické sklony se projevily 😀 😀 a slipy má s autama, neboj 😉

many
12. pro 2010

jééé autíčka 🙂 frajer 😀

many
12. pro 2010

v těch by se mu teda mělo dobře chodit 😀

anta
12. pro 2010

Velká sláva se stala. Honzík byl s tátou v koupelně, najednou z ní vyrazil směr obývák a povídá "nočník tady není", tak jsme pro něj šli do děcáku a on, že chce trůnit v obýváku, tak trůní, prostě si řekl o nočník, úplně mi vyrazil dech! 😀 😀 😀

many
12. pro 2010

@anta parááááááááááádička 🙂 šikula 🙂

many
12. pro 2010

tak jen tak dál 🙂

many
12. pro 2010

tááák já zatopila v koupelce a napoštím plnou vanu 🙂 tak se s Laďouškem okoupeme spolu 😀 tak si nechte dařit, nevím jestli se tu ukážu, ale možná už nee, tak pááááá

paolin
12. pro 2010

tak Vítek už chrní. byl dnes za trest bez Animáčka, tak šel dřív. Adámka zkusím po osmé. dobrou noc všem!

martinka79
12. pro 2010

@many jsme ale bez plínky už rok... 😀 😀 😀 a nočník nemáme od velikonoc. ovšem v noci to nedá a možná by dal,ale já ne. jsme na to moc cimprdlich na počůnce. 😝 peřiny a postel, matrace a tak... prostě mu tu plínku dávám, ale mś ne 😝 neřeším to jen mě udivují maminky co svoje děti budí na čůrání... to mi nepřijde moc vhodné.

@paolin Adámek sám to je šikula.. no každej je jinen a stejně líbeznej a kouzelnej. takže co. 😀 😀 😀
@anta to přijde bezplínkovc raz dva.
cesta uz vysočiny famozní... sněhovice šílené na plské nádrži, potom přechod zelená tráva a šup u nás sněhovice a sněhu i celkem dost, ale vysočinu samo nemáme.
Míša na nevl. tchýně rozbil hrnek... 😝

paolin
13. pro 2010

dobré ráno! dnes se mi nic nechce..šli jsme spát hodně pozdě a kluci hodně brzy vstávali 😀
Vítek má dnes ve školce pohádku, ve středu besídku. musím někam na středu udat Adámka, páč by na besídce rušil..

anta
13. pro 2010

Dobré ranko, holčiny. Dnes dítě hudlalo v půl šestý, pak snad usnul, ale i tak brzy vzhůru byl. 😉

anta
13. pro 2010

Tak jsme se vyčůrali do záchoda, to je tedy krása. 🙂

paolin
13. pro 2010

Jani, vy jste ale šikovní! taky bychom měli začít trénovat na WC místo nočníku 😉
začínají nám vrtat lodžii. to je rachot 😀

anta
13. pro 2010

No jo, ale teď se počůral trochu jinam, ale to nevadí, i tak jsem na něj hrdá 😀 😀 😀