Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. pro 2008

Pavli tak snad už brzy bude mít chůdě pokoj, když už dostal ATB 😉

paolin
22. pro 2008

Evi, koupili jste novou postylku? tak to jsem zvedava, az bude v albiku 😉
Adamek ted spinka. Mirek si jel pro auto a na financak. ti chlapi se ale maji 😉 ja jsem zase doma s detma. ale odpoledne mam masaz 🙂

paolin
22. pro 2008

Evi, to je ale fesacka postylka 🙂

e.k.t
autor
22. pro 2008

a fakt jsem ji napoprvé složila sama a rozložila taky, a byla levná za 1300 😉

paolin
22. pro 2008

tak to je pekna cena! my jsme kdysi davno tomu jiz 😀 koupili klasickou bez "vychodu". a opravdu tam chybi. Vita mel jednou pujcenou postylku s vchodem a jak ten se vyblbnul!

e.k.t
autor
22. pro 2008

No taky si myslím že za rok to bude dobrá průlezka 😉

anta
22. pro 2008

Evi, krásná postýlka, koukla jsem na ní a závidím 😉 Fakt moc pěkná 😉 Co dělá Joli? Je hodňoučká? 🙂 Mně Honýs ne a ne usnout, nevím, jak ho uspat, venku je hnusně a strašně prší, tak ho mám v kočárku doma a nic to není platný 🙂

e.k.t
autor
22. pro 2008

tak Joli spinkala po obědě asi 2 hodiny a teď se plácá po dece 😉

anta
22. pro 2008

Tak malej mi spal dopoledne a teď se plácá celé odpoledne, tak ho nechám, ať si dělá co chce 😉

e.k.t
autor
22. pro 2008

teď byl blééééáááábbrrrrrrr jak po jídle dělala voloviny na břiše 😝

alianka
22. pro 2008

ahoj holky!! moc Vas zase po dvou tydnech zdravim, nejak se ted na pocitaci vubec nezdrzuju, jen vzdycky vyridim maily a zase frcim, tak je mi po Vas smutno. Ted Vas ani nestihnu docist, mam predvanocni fofry, urcite to znate. Mam tady pekny binec, predvanocni uklid u nas jaksi neprobehl, Michal je porad nekde v trapu (ma neustale nejake akce, uz toho mam docela dost 😠 ) a ja jsem opet v poklusu a chronicky nevyspana. Jak se mate Vy? doufam ze jste vsichni v poradku, i kdyz tady ctu ze Adamek stona, to je mi mooc lito ☹ chudacek at se z toho rychle dostane a je zase fit.

alianka
22. pro 2008

Jinac nase Valus uz ma prosim pekne pet zubu 🙂 porad cekam kdy se to zastavi a ona produkuje porad dalsi a dalsi zoubky 😀 zatim ale musim zaklepat, me nekouse.

alianka
22. pro 2008

joo holky chtela jsem se zeptat, kdo mate ratolesti kolem tech 6-7 mesicu, uz Vam lezou nebo se plazi? Valous se snazi, ale vzdycky zvedne nozicky rucicky do vzduchu a vypada jako by plavala 😀 takze zatim neleze.

e.k.t
autor
22. pro 2008

ali ty to taky nemáš snadné, no u nás celkem dobrý, jen předvánoční shon neřešíme, úklid netřeba, a jinak postupně to šolíchám jak se dá. Tak posílám nějakou energii abys to dobře zvládla 😉

e.k.t
autor
22. pro 2008

aLI TAK ZUB ANI JEDEN a plaváček je stejný jako Valinka 😀

martinka79
22. pro 2008

Kamčo existuje půjčovna na postrýlky a jinak enní problém já ti ji půjčím. 😉

e.k.t
autor
22. pro 2008

Marti to jsem teda neslyšela půjčovna na postýlky, pokud by půjčení bylo v době, kdy nebudeme postýlku potřebovat tak my to k sobě máme asi blíž 😉

alianka
22. pro 2008

Evi diiik 🙂 s tim plavanim je to sranda co? 😉

e.k.t
autor
22. pro 2008

no úplně jako kdyby opravdu plavala a ve vaně to dělá taky.

jinak před chvílí byla na pár facek prudina malá ☹

martinka79
22. pro 2008

No vážně půjčovna cestovních postýlek existuje pošlu vám odkaz. Jinak chválím postýlku super. tayk máme ten výlez,a le víc než ten jsem si chválila to zvýšené lůžko. 😉 JOlance se tam viditelně dobře čte.

Ali tedy vy máte zubů plnou hubu. 😝 Nám lezou 1.2nahoře, spodní jedničky máme už od 4měs. 🙂

martinka79
22. pro 2008

http://www.volny.cz/bazarekbonbon/pujcovnaposty...

http://www.olik.cz/katalog.php?kategorie=22923

http://www.mimisvet.estranky.cz/fotoalbum/pujco...

dá se asi půjčit vše.

Jo holky prodávám autosedačku cam, která se dá dát připevnit na kočárek. je to 0-13kg kdyb měl někdo z vašich kamarádů zájem nechám za levno. potřebuji ji dostat z diomu. 🙂 🙂 🙂 🙂

paolin
22. pro 2008

tak kluci uz spinkaji. Adu tedy budu budit na atb, ale asi to vyjde s kojenim. masaz byla prima, ikdyz mobilizace pekne bolela. to byly bloky, jak prase!
Ali, to je Valinka pekna zubatka 😀 za chvili se kocka rozleze, az ji budes chytat, uvidis 😉
jinak Vita mi dnes pomahal luxovat, tak aspon neco. zitra nejak pouklizime a zacnu varit. Mirek zase musi vyrizovat firemni veci, tak jsem zvedava, jak to stihnu. no, tak kdyztak nestihnu. co uz. rikam si.vzdyt jde vlastne o hov... 😉 hlavne, kdyz se vydari Stedry den.

hm, tak Adamek zase place..tak valim...

paolin
22. pro 2008

tak Mirek utesuje. Adamek zase hori, az hruza. bere Panadol a Nurofen na stridacku, Mucosolvan a jeste neco na prudusky a ted atb. vsechno jsou to sladky blivajzy a jen ty lahvicky vidi, uz rve. se mu nedivim! ty sirupky jsou fakt fujtajbl.

jinak navrat domu byl supr. oba kluci me sli privitat. Adamek byl k sezrani. funel, soplil, ruciciky mu placaly o podlahu a u toho nadaval "mamo, kde jsi jako byla?!". no sranda. a moc hezky pocit, takove uvitani 😵
nic, tak ja valim. prima noc vsem!

e.k.t
autor
22. pro 2008

Pavli neboj štědrý den bude super jak budou Vítečkovi svítit očička 😉

e.k.t
autor
22. pro 2008

dračici jsem zahnala do pelechu a teď jí vařím brokolici s mrkví a bramborem a kuřecím masíkem

martinka79
22. pro 2008

Tak holky já dožehlila do patla další kousky cukrováí. mám hotovo.
PAvli to je prima když děti po nás takto jdou viď. To bude Ok. tak co se nestihne není třeba. nedělej si s tím kříž.
Evi ty jsi kuchařinka. Tak dobrou pádím hajat. 🙂

e.k.t
autor
22. pro 2008

no musím najednou dokud je klid 😉

e.k.t
autor
22. pro 2008

brokolice hotová, druhá várka s květákem už taky a teď ještě mrkev s bramborem 😉

e.k.t
autor
22. pro 2008

tak dobrou vám všem 🙂

martinka79
23. pro 2008

krásné ráno, tak už jen jednou se vyspíte a ježíška u Vás uvidíte. 😀 tedy v podobě dárečků.