Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
25. pro 2010

@anta nepřipadej. to se prostě stává.

@paolin super věc.. jen to chce potom o to více kolejí, vyfotím aši dráhu a vidím to na další sestavu min. za litřík... 😉

martinka79
25. pro 2010

tak krásné sny a zítra si ten sváteček také užijte... 😉 nám přijede babi.

e.k.t
autor
25. pro 2010

zatím nejoblíbenější dárečky, a to ještě nebyl Ježíšek ve Střelicích, teda on tam byl, ale Joli tam ještě nebyla 😀

many
25. pro 2010

Nazdárek 🙂 už jsem ze zábavky doma 😀 bylo suprově 🙂

many
25. pro 2010

holky krásný fotečky 🙂

many
25. pro 2010

no nic, mizíme s Lukinem do hajan 🙂 on sice chrní a já ne a teď to bude naopak,jak zalehnu, tak začne řádit 🙂 na zábavce mu bylo dobře, spikal 🙂 tatínek mu pěkně hrál 😀 šlo cítit, že je spokojen, že se ani nehl 😀 dobrou

e.k.t
autor
26. pro 2010

Dobré raníčko, včera u mm rodičů to šlo, Joli si to užila a neteřinky taky, takový štěstíčko ze zdobených legínek jsem teda dosud neviděla, jinak i ostatní se zdáli spokojení 😉

martinka79
26. pro 2010

supr fotečky Evi.
Míš asi za nás všechny zatančila 😉
já navařila napelka a těšíme se na babi...

martinka79
27. pro 2010

krásné ráno všem. MM šel do pracovního procesu-zaspal 😀 a my se pleskáme doma. je to pohoda. já si dala vánoční lázeň a aozkoušela vánoční dárečky a u pohádky jsme posnídali a td pokračujeme s pohajdou. 😉
včerejší návštěva super. a dárečky samo děti moc potěšily.

e.k.t
autor
27. pro 2010

Ahojky, my včera zajeli k našim na moravu a koukali jsme že nejhorší silnice a nejvíc sněhu u nás a směrem k Brnu míň až žádný, ještě večer jsme se vrátili. uf uf

martinka79
27. pro 2010

Evi to říkali i naši a je to taks tále střední čechy atak kolem jsou silnice fuj...

martinka79
27. pro 2010

holčičky tak jaké dárečky(dětí) u vás vedou a co nadělil ježíšek vám...?

martinka79
27. pro 2010

u nás ježíšek udělal největší radost a garážeme, kamionem se spousty aut a továrnou na výrobu hraček- modelína s tvořítky. koupila jsem ji aniž bych věděla že je to ono... jsme nihilista. 😉 a nakonec popeláři.. Nikolce samo piano a globus.

martinka79
27. pro 2010

no a já dostala samou drogošku a něco do kuchyně POTOM,že prý obálka.. co nabízí koupi cokoliv potěší... aby se ježíšek nedivil, když nedal limit. 😀

e.k.t
autor
27. pro 2010

Marti já dostasla několikero vínečka, al ehlavně tenký svetřík, sáčko, legíny sukeň batůžkovou kabelku a svíčky a kalendář a pravý italský olivový extra virgin olej, nejakou tekutou lanzu a čaje lepšíno a klasika teplé ponožky

martinka79
27. pro 2010

no tak to byl úžasný ježíšek všeho chuti. to jsi byla asi moc moc hodna. to já tolik ne. ☹ užívej všeho a ´t ti to dobře slouží.

many
27. pro 2010

ahojky 🙂 jaksi není čásek na net, tak jdu aspoň pozdravit, ať víte, že jsme ok 😀

martinka79
27. pro 2010

@many u nás je dnes času dost. Míšáček si domova úplně užívá a ma minu nějak nevyžaduje potvůrka...
dopo jsme byli venku a odpoedne půjdem zase na prochajdu užívám si to doma.

e.k.t
autor
27. pro 2010

tak to já si teda relativně vegetím, ale hlavně provádím velké přípravy na zítra. Dnes dojede brácha, ostatní se budou slejzat zítra, tak to bude sado maso 😀

martinka79
27. pro 2010

sco budet slaviti?? dodatečně vánoce?,

anta
27. pro 2010

Ahoj holčinky, my máme doma největší radost z kamionu, který se dá nacpat autíčkama, teda Honzík se z něj raduje. No jinak celkově pohoda 😉

e.k.t
autor
27. pro 2010

neee kulatinky Evulinky

anta
27. pro 2010

@e.k.t - dnes měl narozky jeden kámoš, zítra by měla manželova babička narozeninky, bohužel není mezi námi 😔 a Honzík měl dnes 2,5 roku, jůůůů to to letí 😉
Dnes jsme měli návštěvu - mojí mámu s těhuségrou, jo vcelku sekaly dobrotu a Honzík byl taky v klidu, takže dobrý 😉

e.k.t
autor
27. pro 2010

Jani, tak to jste jistě super užívali

martinka79
27. pro 2010

@anta že ti naši kluci mají stejný kamion...
si si užila...

@e.k.t Aha sem nějak pozapoměla... 😉 omlouvám se. ☹

e.k.t
autor
27. pro 2010

neomlouvej se, díky oslavě martinovi příbuzní letos holt nezapomenou 😀 😀 😀

paolin
27. pro 2010

ahoj holky! prima, že si užíváte svátky 🙂 Mirek byl dnes v práci a přihlásit nové auto. říkal, že tak protivný baby na magistrátu dlouho nezažil.. 😝 zítra bychom chtěli vyrazit lyžovat, ale uvidíme dle počasí. v -15 se mi nechce Adámka nikam tahat a já taky nehodlám umrznout 😀 ale rádi bychom mu ukázali kopec a tak a co on na to 😉

paolin
27. pro 2010

@e.k.t Evi, chystáte oslavičku? tak si ji užij! 🙂

anta
27. pro 2010

Holčinky, malá perlička z domácího těsta, moje máma s tátou budou mít spolu příští rok 40 let trvání manželství, to je síla, co? 🙂 🙂 🙂

anta
27. pro 2010

Holky, vám nevím, ale mm dostal zajímavý dárek - gymnastický balon, je možné, aby chlap skákal na gymnastickém balónu? No mně to přijde zvláštní 😀 😀 😀 😀