Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
7. led 2011

@paolin no budu ti držet moc pěstičky a kééééž by ti ho vzali, aby si o práci nepřišla 😖

paolin
7. led 2011

u nás berou jen v místě trvalého bydliště. pak jde věk, sourozenec, matka doma/v práci.. a samozřejmě v hodně školkách je hned nahoře výše úplatku.. kamošce nevzali 4,5 letého syna, že byla doma s malou. to mi přijde už uhozený.. hlavně, že netříletý se tu berou 😠 moji neteř vzali do školky a to měla 3 v listopadu. brali prý jen 4 děti - 3 předškoláky co musí a ji-úplatek. no já dávat do té školky své 3 leté dítě a muset do práce, tak někomu asi slušně nakopu, že upřednostní netříleté...

many
7. led 2011

@paolin no ona neřekla, že musím ležet, ale párkrát mi zopákla klidový režím, že ví , že už mám Ladíka, ale že to chce víc,..... tak proto jsem si říkala, že se budu snažit ležet a odpočívat víc, ale nepříjde mi, že bych lítala jak šuš a uklízela,..... na nákupy už taky chodí spíš tatin a nebo jdeme spolu, abych to netáhla a Ladíka nechovám vůbec, jen když se koupe a dávám ho do vany a ven z vany 😖 ale ono asi každý tělo je jiný.... no budu se snažit víc ležet,..... aby to za měsíc bylo v poho, dostala jsem i injekci hořčíku a místo 3 tablet mám polykat 6 😀 zase hotová babička 😀 ale za měsíc doufám, že řekne, že je vše ok a jdu i na ty cukry 😝 😝 😝 to se těším nejvíc 😀

paolin
7. led 2011

@many to řeším taky. ráda bych nechala Vítka příští rok ještě doma.
jinak o práci na 99% přijdu. šéfik říkal na podzim, že v poho a teď říkal, že práce pro mě není a že v září vůbec neví...na mém místě je kamoš. takže design stejně dělat nemůžu. a ani nechci..je to děsně náročný..myslela jsem, že budu dělat asistentku Karlosovi - šéfovi, páč jsem ji stejně dělala ke grafice a designu pro kluky i tak 😉

many
7. led 2011

@paolin jojo, to naštve 😠

paolin
7. led 2011

to je dobře, že se tatin zapojí. tahat ty nákupy, to by ti uškodilo. tak hezky polehávej 😉 druhé mimčo je vždy o něco níž a víc tlačí - co jsem se bavila s kamoškama.

e.k.t
autor
7. led 2011

Pavli jsi šikulka a věřím že něco najdeš, možná už se začni pídit, někdy jde dělat práci s pc i doma 😉

many
7. led 2011

holky mizíme chrnět, nechte si dařit, zatím páááá

paolin
7. led 2011

@e.k.t Evi pídím 🙂 jenže vše je na plný úvazek, vysoké nasazení..vysoce nasadit to můžu. ale jen tak od 9-15 denně 😀

paolin
7. led 2011

blbý je, že když bych chtěla asistentku, tak mi řeknou - vy jste grafik, to byste se u nás nudila.. a na 3D design jsem zase holka a fakt už ne tak dobrá, jak chlapi. zase si říkám, že po té mateřské to bude zase jinak. doma bych raději nebyla. potřebuju mezi lidi. no, uvidíme.

e.k.t
autor
7. led 2011

jj to je houbózní. ale vydrž a hledej dál, třeba se nakonec zadaří

e.k.t
autor
7. led 2011

vím že je to moc těžké, taky jsem si vždy myslela že to nepůjde vrátit se zpět na směny, ale nakonec já mám obrovskou výhodu pomoci obojích rodičů

e.k.t
autor
7. led 2011

tak za chvíli se mi dopere třetí dávka prádla, pověsím, něco uvařím a honem hají, páč noční v té nové stanici je fakt šílená. ale co, hlavní je že mám práci, nakonec udělám i v lednu normu a na další měsíc už se to tam taky rýsuje celkem pěkně. Ale bude to trochu horší než dříve, ale je krize a to se nedá nic dělat

paolin
7. led 2011

uvidíme, ono to nějak dopadne 🙂

anta
7. led 2011

My byli venku, pak vás někdy dočtu, teď nemám čas. Byli jsme v iglů, kuk

e.k.t
autor
7. led 2011

Pavli budu držet pěstičky, to víš, doba není lehká, ale koníkovky jsou silné ženy a zvládnou ledasco

anta
7. led 2011

My byli venku, pak vás někdy dočtu, teď nemám čas. Byli jsme v iglů, kuk

paolin
7. led 2011

Janička zase provokuje se sněhem 😀

paolin
7. led 2011

a ještě 2x 😀

paolin
7. led 2011

tak já valím. Vítek jde dnes poo. Dobrou chuť všem 🙂

anta
7. led 2011

Jůůůů, ono to je dvakrát, dítě se válí, zničilo se ve sněhu samo 😀 😀 😀

anta
7. led 2011

Holky, teď se třesu, vypadá to, že možná propustí mm ☹

paolin
7. led 2011

Jani, no já se picnu! zase chodí "dobrý" mužík a nosí výpovědi? ☹ třeba ho nevyhodí, když může být ten vedoucí.

anta
7. led 2011

@paolin - mají to tam nějaký divný, prý dostávají málo práce - najednou a vím, že se na leden chystají zase propouštět, tak to víš, manža taky ví houby, nikdo tam nic neřekne 😠

e.k.t
autor
7. led 2011

Jani to je na posssss fakt, no snad to projde a udrží se

anta
7. led 2011

A mně přišlo, že je v poslední době takovej roztržitej, on taky nic neřekne, pak se rafneme a pak to z něj vyleze, no samozřejmě, že pozdě, s tím mě štve, že mi to neřekne a já nechápu, o co jde. To ho pak podezřívám, že má nějakou babu a že mu dala kopačky 😀 😀 😀 😀 😀

anta
7. led 2011

Fůůůůůůj, dítě mi tu pod nosem hodilo bobek a to je smrad, že by jeden pad 😀 😀 😀 . Zase nekakal tři dny!

paolin
7. led 2011

tak to mu to asi leží v hlavě dýl, ale asi to zatím nechce říct. to víš...chlapi a jejich ješitnost..někdy je to ale spíše na škodu..

v Honzíkovi to tedy taky leželo dýl, ale někde jinde 😀 Honzík to má prostě u prdky 😀

anta
7. led 2011

@paolin - chlapi jsou na tohle pitomí, dochází k zbytečným hádkám, nedorozuměním a je zbytečné dusno. No Honzík to má u prdky, ale důležitý je, že já ho mám na háku 😀 😀 😀

many
7. led 2011

kuky kuky 😉
@paolin máš recht 😀 provokuje 🙂 u nás zase prd, že 😀 😀 😀
@anta jééé tak snad ho nepropustí ☹

paolin
7. led 2011

holky, u nás je 7 stupňů! to je mazec..

many
7. led 2011

@paolin jéééééééééé to je krása 🙂 jdu juknout, kolik je u nás 😉