Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
18. led 2011

Tak jsme byli venku a dítě neusnulo, to mám radost až na kost 😅

paolin
18. led 2011

tak my už nebyli. chlapečci nechtěli. bylo tam kráásně sluníčko, teď už je mlha. tak tam nejdu zase já 😀

anta
18. led 2011

Jů, teď mě Honzík mile překvapil, nechala jsem mu plenu dneska a on si odpoledne sám řekl o slipy, že je chce 🙂 🙂 Tak mi to udělalo velkou radost, se přiznám 🙂

anta
18. led 2011

No a dodělal mě tím, že si fakt potom řekl o čůrání a šel si sednout na nočník a vyčůral se, to by v tom byl teda čert, aby se mu to odplenkovávání do tý hlavy nedostalo 😅 😅 😅

many
18. led 2011

@anta taky jsme byli a dokonce 2x 🙂 z té druhé jsme se vrátili před pár minutama 🙂
@paolin sluníčko jooooo 😉 u nás teda prd 😉 zataženo, ale naštěstí bez deště 😖
@anta pomalu a jistě se připravuje na záchodek 😀

many
18. led 2011

jinak Ladík teda taky nespal, takže teď ho budeme udržovat 😖 to zase asi bude 😅 teď si hraje s vláčkama, tak je zatím klid, ale už byla scéna, když jsem šli všichni i s tatinem ven, jsem si vzpomněla na Pavču, já jí dělá problémy malej, tak u nás to začíná taky, dělá fóry, že se nechce oblíkat,.... že bude doma,................ 😠

anta
18. led 2011

@many - to mi Honza taky občas dělá, že ven najednou ne, tak já mu vždy řeknu, že jsme se na tom přeci domluvili, chviličku počkám a on přijde sám a je to. Naštěstí Honzu udržovat nemusíme, on vydrží až do večera a naštěstí ani scény nedělá 😉

paolin
18. led 2011

@many je to někdy na budku s dětma..Ladík si ten vzdor musí projít - kvůli vývoji. ale myslím, že u vás to bude v poho, když je běžně velký kliďas.

many
18. led 2011

@anta tak to máte dobrý, u Ladíka jde vidět, že prostě spánek ještě potřebuje ☹ a nejraději by spal až kolem té 14.00 ale to nechci, aby zase v noci čučel 😖 tak proto ho držím, on by nejraději zachvíli určo vytuhl 😉 předchvíli jsem si volala se segrou a to samý 😉 Kvído nechtěl spinkat a teď je tuhoš 😉 pak se jim v 8 nechce jít no 😖

paolin
18. led 2011

už máme doma tatina, tak jupí. akorát za hoďku jde zase pryč 😀

many
18. led 2011

@paolin no to doufám 😀 z mojeho zlatíčka začíná být drak 🤐

many
18. led 2011

@paolin jéééé tak to sváma moc nepobude teda co 😖

paolin
18. led 2011

@many Míši Adam spí nejdýl do 14:00 a pak nechce jít spát, až ve 22:00. ale celý den nevydrží. myslím, že až začne konečně spát celou noc, tak pak už to přes den vydrží a bude veseleji 😉 na druhou stranu - kdyby poo nespal, tak si se dvěma celý den nespícími dětmi hodím mašli 😀

paolin
18. led 2011

@many ony ty dětičky za vzdor v podstatě nemůžou - mlátí s nima hormóny. ale kdo to má vydržet, že 😀 po hodině řvaní a vztekání je mi to stejně jedno a zuřím 😀

paolin
18. led 2011

no, nepobude. ale pořád je to OK. manžel kamošky je v trapu skoro furt - celý dny v práci a o víkendech po akcích. někdy hlavou kroutím, ale ona to bere. naštěstí má fakt pohodový děti. o víkendu si vzala další dvě od kamošky a to byla na ně sama. je to hvězda 😀

many
18. led 2011

@paolin jo, tak to je jako u nás, nejraději až snáma kolem 22.00 😖 a taky ho nejraději dávám spát kolem té 12.00 aby byl do 14.00 vzhůru 😉 včera spal , dnes ne,ale zítra teda povalí 😉 jinak asi puberta ve 3 letech 😀 😀 😀 nebo skoro ve 3 😀

many
18. led 2011

@paolin jinak včera jsem sním byla v pokoji, že usínal a já byla na netu a trvalo to taky od 20.00 nějak do 21.15 😖 se mu prostě nechce a předevčírem usnul po 19.00, to ho uspal tatin a super a v baráku furt nějaký práskání a kolem 20.00 byl vzhůru, řval, tak snáma byl vzhůru zase do 22.00 a šel pak snáma 😖

many
18. led 2011

@paolin týý jo, tak to je ženská v pohodě 😀 to musí mít doma pořádný zlatíčka a pevný nervy 😀

paolin
18. led 2011

jo, je skvělá 🙂 někdy mě tou pohodou až vytáčela, páč já pořád v poklusu a ona v poho 😀 ještě vede cvičení pro děti a tak... je fakt, že než poznala moje děti, tak taky moc nechápala 😀 teď je bere, jací jsou a má je ráda 😉

e.k.t
autor
18. led 2011

Ahoooojjjjj,

hurrrááááá huuuurrrráááá jsem doma, zítra povinné školení, potom domů do auta pro Joli a čtvrtek volnooooo teda žel bohu bez mm ale doma, potom asi společná noční v pátek

e.k.t
autor
18. led 2011

Ahoooojjjjj,

hurrrááááá huuuurrrráááá jsem doma, zítras povinné školení, potom domů do auta pro Joli a pátek volnooooo teda žel bohu bez mm ale doma, potom asi společná noční v pátek

paolin
18. led 2011

Evi, to je prima, že si konečně dáchneš! tak šupkej do pelíšku se válet 😉

anta
18. led 2011

@many - jů tak to s tím nespaním byla nějaká asi davová psychóza, ne? 😀 😀 😀

anta
18. led 2011

Nám Honzík jinak chrápe vesměs od 14. do 15. hodin a pak ještě večer usne v 19. hodin a spí do 7. hodin do rána, je to možný? 😀 😀 😀 Jestli on to není převlečený medvídek za Honzíka 😅 😅 😅

martinka79
18. led 2011

čusík holky. pohoda klid ticho. moje děti vzdorují obě to už víte, Mišák ten mi často odmlouvá a vysvětluje proč nemůže...a to jsou věci co slýchám.. ze školky či od Nikolky. 😉

@anta krásný záchod.. souhlasím sMíšou čuránkuj do něj ty a provokuj ho.... 😀 držím pěsti, aby mu to šlo bez keců a řevu...
Míšo jsi to, aLE ČIPERKA CO DOMA ŠŮRUJE... A ládík třeba bude doma rád... odmlouvače mám taky-

Pavli na plese to bude žužo, já sem nebyla už dlouho..
Evi pokoj klid relax. se máš užívej.
Já mám zítra poradu.. blééé dojedu až po 17hod.

anta
18. led 2011

@martinka79 - nemusím si na něj sedat, Honzík ho ale musí mít zavřený a když zahlásí to jeho "čůůůůůůůůraaaaat", tak si to sám musí otevřít, což mě tedy fascinuje. Ale on je takový detailista! Zapomněla jsem mu zavřít koš v pokoji a zmeťour, hned se toho všiml a hned "mámo, zavřít koooooooš", fakt na palici 😀 😀 😀

martinka79
18. led 2011

Jani, Míša je detailista na úklid svých hraček.. přesně do té a té krabičky... taky iblečení když se obléká zakasané a dt... šílenec.. Nikoka ta je flegmoš. 😉

martinka79
18. led 2011

http://koalacafe.cz/index.html
Jani nechceš si udělat v sobotu od 10 hod výlet .. budu tam a vstup jen 20kč... jelikož to máme zamluvené... jedu s dětmi.

many
18. led 2011

@anta tak to brzo usne, to máte dobrý 😉 brzo klídek 🙂

many
18. led 2011

@martinka79 Míša je šikulka veliká 🙂

many
18. led 2011

@martinka79 jééééééééééééé tam to vypadá suprově 😉 😉