Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
20. led 2011

@paolin - dobrou 😉 🙂

e.k.t
autor
20. led 2011

hurrráááá pruuuuďa už usnula, uf uf uf, dnes musely být nějaké erupce to není možnýýý

anta
21. led 2011

Dobré ranko, tak dneska je Honzík vzhůru od 6 hodin, jsem v jednom kolečku už od božího rána 😅

paolin
21. led 2011

ahojda berušky! zdravím z práce 🙂
včera byl úplněk, tak možná proto...
30. je u nás karneval. Mirek prohlásil, že dáme chlapečkům pyžamko a papučky a půjdu za chovance psychiatrické léčebny 😀

many
21. led 2011

Pěkný den všem přejeme 🙂

many
21. led 2011

@paolin taky pojedeme asi 30l. na karneval 🙂 ještě Ladík na žádným nebyl, tak už je na čase 😀 zatím nevíme za co půjdeme 🙂 ale teda váš tatin má dobrý nápady 😀

anta
21. led 2011

@paolin - jů to je dobrýýýýýýýýý a můžu jim dělat vedoucí? 😀 😀 😀

many
21. led 2011

@anta 🙂 🙂 🙂 🙂

many
21. led 2011

jdu Ladíkovi nachystat něco k snědku a jsem tu coby dup 🙂 zase dnes nemám do čeho píchnout 🙂 ale neva, vím,že mám odpočívat 🙂 u počítače 😀 😀 😀 😉

many
21. led 2011

jinak pomalu balím kufr 😀 zítra jedeme ráno vláčkem do Brna k tetě 🙂 to bude zážitek, tak dlouhou cestu vláčkem ještě nejel 🙂 tak kvůli němu nebereme auto a volíme tuto dopravu 🙂 akorát v Olmiku budeme ráno čekat 2 hoďky, tak zajdeme někam do cukrárny 🙂

many
21. led 2011

@paolin škoda, že jedeme jen na chvíli, že bysme se mohli někde sejít 😉 tak snad jindy určo 🙂 😉

many
21. led 2011

@paolin jo a minule si psala , že možná byste jeli na Vranov, tak tam je fakt super, vloni se nám tam moc líbilo a říkali jsme, že tam se určo brzo vrátíme 🙂

many
21. led 2011

@paolin škoda, že ta brněnská přehrada není ok 😖 tam by bylo taky hodně míst na dovču co 😉

many
21. led 2011

@anta chystáte se ven nebo až odpoledne 😉 já jdu a zachvíli jsem tu, ať Ladík neumře hlady 😀 😀 😀

anta
21. led 2011

Honzík háže bobka a hlásá : "kakám, máma čuchnout", no mám já páchat sebevraždu? 😀 😀 😀

many
21. led 2011

@anta 🙂 🙂 🙂 🙂 šikulka 🙂 Ladík když chce kakat, tak si to furt nedokáže zapamatovat, že je to kakání a vždy se začne kroutit a mami honem čůat hovínko 😀 😀 😀

many
21. led 2011

furt mu říkám, že hovínko se kaká, ale on si to prostě nééé a nééé zapamatovat 😀 a už chodí na ten pěknej záchodeček nebo zatím nočníček?

many
21. led 2011

tak jeden krajíc mám v sobě a jdu si namazat ještě jeden 🙂 jaksi mi zachutnalo 😀

many
21. led 2011

no nic, mizím od netu 🙂 je to droga 😀 nechte si dařit 🙂

anta
21. led 2011

Tak mám vyžehleno, tak jsem ráda, aspoň se na to nemusím těšit. Dítě mi včera nespalo, že? A dneska od šesti vzhůru, tak je jak chodící mrtvola 😉

anta
21. led 2011

@many - no na ten jeho pěkný záchodeček chodí 🙂

e.k.t
autor
21. led 2011

@paolin
30. je u nás karneval. Mirek prohlásil, že dáme chlapečkům pyžamko a papučky a půjdu za chovance psychiatrické léčebny
kdo rodiče? nebo že by milááááškové 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. led 2011

téééda kucíííí se řežu smíchy, joli jen hlásí udělala bobeček, mamínko utřít prdelkuuuu

anta
21. led 2011

No, Evi, je to tak. I když čůrá do plínky, tu dostává jen na to kakání, protože to odmítá do záchoda, tak to taky vždycky hlásá 😀 😀

many
21. led 2011

@anta no tak to je fine, tak zachvíli už půjde i na velký 🙂

many
21. led 2011

jinak Ladík dnes taky nespí, nechce se mu opět a to si vzal matrac z postýlky a zatáhl do domečku i s peřinama, že bude spát tam 🙂 tak to vypadalo nádějně 😀 a prd 😀 a Lukin je taky vzhůru 😀
@e.k.t šikulka, Ladíček vždy volá - maminko uuuuž 🙂

anta
21. led 2011

@many - no to asi chvilku ještě potrvá, ale aspoň se beze strachu vyčůrá, což mě dělá radost 🙂

many
21. led 2011

tééda zase mě po delší době chytají záda 😖 snad to přejde a nebude to trvat pár dní 😖 to je hnus, když člověk nemůže skoro nic polykat 😖

many
21. led 2011

@anta jasan

anta
21. led 2011

Teď mi tady hlásí, že má naplněné auto héliem a proto lítá 😀 😀 😀