Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. led 2011

jj Pavli je, u babi celý den jen žere a žere a žere, jako bychom ji trápili hlady, chudinku malou zašlápnutou ušlápnutou 😀 😀 😀 že na to s 15ti kily vypadá 😀 😀 ale to víš tchýně, vysvětluj jí něco, odpoví že je vidět že potřebuje sourozence, a tyto kydy mne fakt dost bolí 😠 😝

martinka79
28. led 2011

já dnes na drbu a prima ODPOLEDNE AŽ DO 18 hod... užila jsem si to s nikolkou a tatínek s Mišákem..

martinka79
29. led 2011

krásné ráno u nás živo Mišáci si hrajkí Nikolka lenoší a já řádím v kuchyni, peču cocies a vařím oběd. sluníčkovenku hřeje, ale jinak je brrrrrrrrrrr

paolin
29. led 2011

ahoj holky! u nás mlha a zíííímááá 😝
Adam celou noc kašlala a soplil, tak jsem odsávali. to bylo řevu! asi 100x jsme mu řekli, ať tedy smrká a nic. tak ráno už raději začal smrkat, než odsávat 😀 teď vaří s tátou nějakou mňamku, tak je z toho táta celej nadšeněj 😀 ať si to taky užije 😉 já byla s Adámkem doma zavřená od úterý a asi týden ještě budu 🙄

anta
29. led 2011

Ahojky, holčiny. Jsem v plném pracovním procesu, vařím Pepkovy nudle (těstoviny se špenátem), ty Honzík moc rááááád a já taky 🙂

paolin
29. led 2011

holky, to bude u vás dobrota!

@anta Jani a co zoubky?

martinka79
29. led 2011

já dělám špagety a samo nudličková polévka...
jinak Nikolka je na návštěvě jede dnes se známýma do divadla... 😉 tak u nich i obedvá...
Mišák si hraje... já musím pověsit prádlo a potom to vidím na kávičku

@paolin sakra sople u nás taky řádí... co budete mít od tatina?

paolin
29. led 2011

Marti, od tatina koule 😀 vařil je masové s lečem a k tomu těstoviny. našel recept na netu. tak jsem zvědavá 😉

anta
29. led 2011

@paolin - no úúleva veliká, nic nebolí a pohoda, hurááááááááá 🙂

martinka79
29. led 2011

@anta tak to je prima... huba zase jne na řvaní a smání... 😀
masové koule jsem měla v plánu také, ale nakonec zo byla směs na pánvi a omajda... 😝

anta
30. led 2011

Dobré ranko, holčiny. U nás se vstávalo v 5,45 hodin, to je dobrý, Honzík je trochu přešlej, ale jinak zlaté dítě 😉

martinka79
30. led 2011

ahojky u nás pohoda jdu to tu sklidit mám vařenoa chlapská část odfrčela na vysočinu... 😀 Nikoku čekají úkoly.

paolin
30. led 2011

ahojda holky!

@martinka79 Marti, tak to budeš mít trochu relax, viď? 🙂
@anta Jani, super, že je Honzík zlatíčko! TM taky? 😉

mně je dnes zase hůř. Adam včera smrkal do zemdlení a dnes chudáček strašně kašle. co my to máme za morybundus 😉

monkia.pv
30. led 2011

ahojky holky,
Pavli jste taky nemocni?To je desny ze.My jsme dostali antibiotika v patek-pry zacinajici zanet na prave strane-antibiotika orientovana na plice a prudusky,tak snad uz zaberou!Kasleme uz mnohem min coz jsem rada,ale jeste by to chtelo aby se to po vyleceni nevratilo!Teda reknu vam uz at je teplo!Letosni zima me pekne stve.
Marti ty jsi sikulka-uz mas navareno.Me se dneska nic nechce,boli me hlava,tak jeste ze mame zbytky ze vcerejska.

paolin
30. led 2011

ahoj Mony! jo jo. nějaká chřipajzna či co. ATB zatím nemáme, ale hlídám Ádovi uši o 100%. tedy vlastně má antibiotika na zánět spojivek. tím začal. jemu ale dávat nějaké léky je za trest...to je řevu a polovinu stejně vyplivne 😠

monkia.pv
30. led 2011

no u nas to s medicinkama celkem slo,ale uz je to dlouho co do ni neco cpu a ted mi zacina taky protestovat.Jste nachylni na ouska?My meli zanet v ousku jen jednou a to byla malinka a uz bych to vickrat nechtela zazit.Jeste ted si pamatuju jak chudinka plakala.Tak drzim pesticky at mate ouska ok!

martinka79
30. led 2011

@monkia.pv
@paolin hoky držte se... nemoci šílené. My tedy rýmujeme prdelínka vyléčí babička... 😀 já povlékla postele a teď nutít nIkolku uklízet chci aby si šla udělt úkoly a něco si zopákla, ale nějak je pomalá potvora... a prý to je jako jarní úklid.... ??? jí dám jarní úklid... lenochodovi.

monkia.pv
30. led 2011

taky bych mela prevlect postylky,ale neni chut!Dokonce jsme s Vaneskou jeste v pyzamu!Nastesti je hodna a sklada si puzzle a nic po me zatim nechce. 😎

martinka79
30. led 2011

tak to je dobře, že je hodná... Nikoka uklízí stále pokoj. b\ch sidala holky něco dobrého dorzík či tak něco...

paolin
30. led 2011

@monkia.pv Mony Adam měl 1x oboustranný jako mimi, Vítek už 2x. u Adámka se mi to zatím podařilo vždy zavčas podchytit. on ty záněty nemá s takovým nástupem, jako Vítek. Vítek to má z hodiny na hodinu a tam už nic nevymyslím..

paolin
30. led 2011

kluci hodní být neumí 😉 oni pořád vyžadují pozornost, sami si hrají jen velmi zřídka. ale co už 😉

anta
30. led 2011

@paolin - ano mm raději také 😀 😀 😀
Musím také převléct prostěradla, obzvlášť tedy Honzíkovi, on rád debužíruje a kreslí na posteli, no prasátko Pepina hadr. 😅
@monkia.pv - ahoj Moni, tebe už jsem neviděla, ani nepamatuji. Vaneska je nemocná, ju? Ty noční kašle jsou fakt nejhorší, ale já teda musím zaklepat, že Honza takový rok nebyl vůbec nemocný, to si to pak vyžereme ve školce 😉

paolin
30. led 2011

@martinka79 jo Marti, říkala pí uč třídní školková, že Vítek začíná ve školce zlobit. velký pokrok u něj 😉
a taky říkala, že sourozenci v jedné třídě většinou staršího poposunou kupředu. prý zvlášť u Vítka. to je dobře. trochu jsem se bála, že by to mohlo být naopak..

martinka79
30. led 2011

@paolin jupí Víket zlobí ve školece konečně se prisazuje dobře jim tam tak... 😀 no uvidíš jak to vyjde...

@anta prasátko Pepina... no u nás se naštěstí do postele leze jen spát, ale taky je máme nahoře takže..lenochodové nepolezou s jídlem a malováním do vrchu. 😀 😀 😀 zase je v posteli plno... hraček..
ovšem kecám Nikolka je pepina jak vyšitá... ta tam žere... sušenky a papírky hoky nechtějte vědět. 😀 😝

monkia.pv
30. led 2011

Pavli u nas je to taky vyjimka ze je hodna a ze si hraje sama-taky je to velmi malo!Ted se zabavila tim ze si donesla z koupelny kybl s hrackama do vany a sklada mi to na gauc 😒 no auz to zacina-ted pry potrebuje lzicku-zase vytahne kde co,ale jelikoz me dneska boli hlava a chci mit chvilku klidu nez mi zabere prasek dovolim ji vytahnout pulku kuchyne 😝 -snad mi to pak pomuze uklidit..
Marti me tak honila mlsna vcera..

paolin
30. led 2011

@martinka79 Marti no jo, bude tam další rok nejstarší 😀 ikdyž asi nejmenší 😀

monkia.pv
30. led 2011

Jani my taky nebyli dlouho nemocni a vybrali jsm esi to letosni zimu a je to fakt peklo!

martinka79
30. led 2011

@monkia.pv no ono to te´D SOT ŘÁDÍ A ŘÍKAJÍ, ŽE JAK TO POTKÁ TAKS E TOHO TĚŽKO ZBAVUJE...

e.k.t
autor
30. led 2011

Ahojky, tak u nás momentálně zdrávo, od babi i vykrmeno, doma už se opět s jídlem prudí, holt domácí folkllor, ale prý si tím prochází spousta dětí, tak jsem se uklidnila.
Joli leží v pelíšku a poručila si pejska a kočičku, tak jsem jí do mlíka rozmíchala vanilkový pudink, aby to měla vydatnější, páč si myslím že 4 lžičky polívky ke snídani jí asi nestačí

anta
30. led 2011

Tak jsme si po obídku vyslechli dvě scény Honzíkovy, nechtěl obědvat brambory s květákem /nějak květák eeee/ a že půjde luxovat lednici, tak jsem si prostě před tu lednici stoupla a nepustila ho tam, já mu dám, mlsat místo oběda, teď se cpe makarónama a říká tomu "garfieldova rychlovka", s tatínkem jsme prostě neustoupili, Honzík se vyvztekal a teď vypadá dost spokojeně. Máme tak trošku pubošku a zkouší to zmeťour, jak se dá, ale má smůlu, však my ty jeho hormóny vydržíme, i když je to těžký ho nehodit z okna 😀 😀 😀 😀