Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. únor 2011

jj Pavli, je to tak, hlavně nechceme nic drahého, prostě komplet včetně benzínu do 20000

paolin
6. únor 2011

@e.k.t Evi, to se mi asi líbí nejvíc 🙂

paolin
6. únor 2011

@e.k.t Evi, co naše oblíbené místečko 😉
http://www.ubytovani-tristudne.cz/

e.k.t
autor
6. únor 2011

Pavli taky fajnes, teda zatím dáváme přednost polopenzi ale je v oblíbených

e.k.t
autor
6. únor 2011

http://www.ubytovani-orlicke-hory-penzion-rokyt...

tohle je zase blízko a bylo by v pohodě obden se otočit doma autem a nakrmit kočku

paolin
6. únor 2011

@e.k.t to je taky pěkný. i ty albrechtice 🙂

anta
6. únor 2011

Tak holčinky, musím vám napsat opět příhodu z natáčení. Honzík, jak jsem již psala, se krásně vyčůral do nočníku a já mu řekla, aby šel za tátou a řekl si o 5 lentilek za odměnu, jenže Honzíkovi více chutná čokoláda z kindervajíčka a tak zmeťour jeden využil situace a řekl tátovi "máma říkala, dej čokoládu, táto", jenže táta slyšel, že jsem Honzíkovi řekla o těch lentilkách a tak ta jeho vyčůranost jaksi neprošla. Ale jak si to v tý hlavě srovnal velmi rychle, co? 😀 😀 😀

martinka79
6. únor 2011

@anta taky zažívám vychcanost svých dětí... 😀 ale super... jdu studovat všechny ty dovolené...
jinak prdelínek s radostí vítal a domů se těšil,a le už si bujoval dědu na další dovolenou, chápete to? a jo bavil je tím, jak říká já jsem Míša K9ž a taťka Michal Kíž.. babi mu vnucuje, že je taky Michal.. kdepakže... a jedno ráno naběhl do obýváku a volá chci maminku Martinu a on jakou jinou.. a on na něj taky čeba Růžu-.. 😀 to je babička.
pa jdu vínkovat

martinka79
6. únor 2011

@e.k.t s dovolenou neporadím sama tápu co vyberu, ale super místa takže jen rozhodnout priority.. a hurá na dovolenou. 🙂

e.k.t
autor
6. únor 2011

no já ani nechci poradit s výběrem, to proběhne šrotování dvou mozků, ale dá se najít i něco hezkého

martinka79
6. únor 2011

@e.k.t jejda to mi povídej my našli místo na světě krásných... 🙂

e.k.t
autor
6. únor 2011

no vidíš my zůstáváme patrioti a stejně se neshodneme hned, ale hledáme teprve třetí den, tak tomu dávám volný průběh

e.k.t
autor
6. únor 2011

no mm už ladí formu před denní, tak já půjdu taky. Joli třeba taky brzo zalomí

martinka79
6. únor 2011

@e.k.t nomy ale cestujem i po čr.. tedy comáme dům tolik ne, ale jinak máme projet míst dost... dobrou

anta
7. únor 2011

Dobré ranko, holčiny 😉

many
7. únor 2011

Dobré ránko 🙂 teda venku je náádherně 🙂

many
7. únor 2011

holky pěkný odkazy 😉 tak ať už brzo vyberete 😉 my už budeme v březnu plátit zálohu 😀 už se nemůžeme dočkat 😀 ať už je lééto 😀 a červenec 😀

many
7. únor 2011

😉 😉 😉 😉

many
7. únor 2011

procházkujete 😉 tam je fakt suprově 😉 už se taky těšíme ven 🙂

anta
7. únor 2011

Pomoc, Honzíka čape vzteklina, tak raději od něj utíkám 😀 😀 , protože háže kostkama kolem sebe a ono to bolí, když se trefí, je to těžké období teď s ním, protože ho to čape naprosto bez výstrahy 😝

anta
7. únor 2011

Fuj, má štěstí, teď se dost vyčůral do nočníku, tak si to trošku u mě vyžehlil, ale jen trošku 😀 😀 😀

anta
7. únor 2011

Holčiny, sláááááávááááá. Tak to čůrání do nočníčku nebyl omyl. Odpoledne jsme to zase zopakovali, jsem ráda, že to v sobě nezadržuje, sedne, pustí to a jde, hurááááá. Sice má vždy učůrnuto, ale to se časem vybrousí 😅 🙂 🙂 🙂

paolin
7. únor 2011

ahoj holky! konečně jsem si sedla. krapet kolotoč 😉 ráno Vítka do školky, Mirka do práce, pak s řvoucím Ádou domů, jedno seřvání od řidiče MHD - Adam 2x zmáčknul čudlík na otvírání dvěří..,doma seřváno od dělníků - měli jsme mít odemknutý a vyklizený sklep, pak uvařit, Vítka ze školky, zpátky do práce - šli jsme si na sluníčku pohrát na písek 🙂, zavést Mirka na otropedii kvůli injekci do kolene, zavést všechny domů, uvařit, nakoupit a teď sedím 😀
Adam je protivný, dobírá imunopreparáty a asi mu z toho není dobře. já jsem si nasadila antikoncepci a už 18 den krvácím 😠 totok teda... posledních pár prášků nedoberu a uvidím co dál.

jinak tady bylo krásně sluníčko 🙂

@anta Jani to je supéér! cvkrnutí má Adam taky a pořád. nějak neřeším 😉
holky, ty dovolený..to bude paráda 🙂

many
7. únor 2011

@paolin tééda si měla krušný den 😉
já mám dnes celý den pořádný tvrdnutí břicha 😖 tak se snažím hodně ležet, ale na prochajdě jsme taky byli a fakt venku suprově 😉 mizím hajat,
nechte si všichni dařit, páááááá

anta
7. únor 2011

@paolin - to jsi všechno zvládla takhle sama? Ty jsi normálně supermanka, tě obdivuju, bych se po... 😀 😀 😀 A co máš za antikoncepci? Já beru Sunyu a nedělá mi takový peklo, jako máš ty. Prakticky to dostávám na hodinu 😅

paolin
7. únor 2011

@many Míši a jéje! tak honem hajinkat!
@anta Jani mám Yadine. uvidím no.. brala jsem ji cca 5 měsíců a v poho. pak jsem na 2 vysadila a teď toto..Mirek říkal, že to byla moc krátká pauza a že se mi zblbly hormony. před týdnem mě bolel vaječník jako na menzes a začala jsem zase krvácet. prý mi těmi hormony dozrálo více vajíček a teď frčejí ven 😒 no uvidíme, jak dál 😉

honím se, jak.. co má Mirek ten kotník. snad už bude brzy chodit nebo se alespoň vozit autem 😉

anta
7. únor 2011

@paolin - jéje, nemáš to jednoduchý, tak manželovi přišroubuj třetí nohu a ať kouká doma už malovat (vtip) 😀 😀 😀

martinka79
7. únor 2011

čusík prime noc holky. Venku dnes bylo luxusně,my byli odpoledne venku.

@anta čůranda bude už dobrá--- a kostkovaná to je ouvej, ale ta taky přejde.

@paolin ty jsi ďáblice, tedy nemáš to snadné, ale nezoufej ui u nás je veselo. podrobnosti zítra na pobavení možná budud nezaměstnaná... a kolegyně stále říká taky pojď na MD, ale s čím... morčaty křečky... a péči o osobu blízkou mi na Bada nedají... 😀 😀 😀 tak čus.
@many odpočinek... a klid.