Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
10. únor 2011

holky, tedy co se u vás děje za šílenosti.. co s těmi lidmi je, že se chovají, jak hovada?!!! 🙄

paolin
10. únor 2011

kuk! byla jsem v práci, ale už jsme doma. dnes už nikam nemusím, až zase zítra 😉 tak si dáme s chlapečkama trochu relax 🙂

anta
10. únor 2011

Tak už mám po službě, hároš chrápe, ale pořád mi zmeťour okupuje notebook, takže se sem skoro už nedostanu, to by mě piclo 😀 😀 😀

martinka79
10. únor 2011

kráasný podvečer... tak konečně jeden klidný a příjemný den. Měla jsem prdelína ve škole.... 😉 a holky on normálně spolupracoval a jak byl šikovný vše uděla jako ty děti... a třihodinky jsem suplovala a to bylo žužo míša tam proplesk jednoho klučinu a ten se samo nechala on na něj... bolí to?? 😝 a poak jim rozházel kartičky co jsem přinesla po zemi a počkejte ještě ne až to připravím a.. apak připravit pozor teď sbírejte.... a oni jak divý sbírali... 😀 😀 amminku nezapře... bvylo to tedy na podnět toho,že jsem s nimi chtěla soutěžit 😝 ale něco jiného... jinak přijedu domů kolem půl páté Míša jel s prdelínkem a domů atm ticho a oba chrápali v ložnici a prdelín spí stále... ☹ jaKÁ to bude noc??? nevím. a zítzra jsem zase sama. ☹

paolin
10. únor 2011

jéé Marti, to je šikula! myslím ten malý Míša 🙂 velký už tak nee, když nechá malého tak chrnět 😒

paolin
10. únor 2011

já jsem sama s Ádou. tatin šel s Vítkem na keramiku a počká tam na něj a skočí koupit vínko. tak má relax a já mu závidím 😀

martinka79
10. únor 2011

no velký chrněl s ním prdelka se probudil na čurandu a usnul zase.. chápete otevřené dveře a spí... myslíte že bude do rána. asi usnul kolem 16hod.

martinka79
10. únor 2011

@paolin se máš... Nikolka odjela na trenal se těšila... a já sama ticho klid pohoda nemusím nic jen žehlit a to se mi tak nechce vidím to na film... a žehleníčko..

paolin
10. únor 2011

no Marti..asi bych ho vzbudila. u nás by se až do rána nespalo. oba chlapečci pak mají tendenci být tak ve 2 vychrnění 😒

paolin
10. únor 2011

mně dnes tak bolela hlava...ani prášek nezabral. až procházka venku. byli jsme chvíli na písku. kosa tedy byla, ale chlapečci nadšení 😀

martinka79
10. únor 2011

@paolin co bychom pro děti neudělali..

anta
10. únor 2011

Teď čtu o tom odpoledním spaní malého Mišáka, tak jak to dopadlo? Já bych ho teda taky vzbudila, do večera od 16. hodin není zas tak dlouho, tak bych holt těch pár případně promrčených hodinek vydržela 😨
Ode dneška Honzík ví, co je to herec, říká to takto: Herec je pán, který hraje někoho jiného" 😀 😀 To jsem mu dneska vysvětlila 😅

e.k.t
autor
10. únor 2011

Ahojky z práce, nějak nestíhám, nestačím, sotva se nasvačím 😀 😉

martinka79
10. únor 2011

buzení nedopadlo, nenechal se stále spí.. tak ráno písnu.i jjdu spát jsem Ko.
@e.k.t tak rychle se jdi najíst

e.k.t
autor
10. únor 2011

no v práci už jsem snědla holanďák. poívku si nechám na ráno 😀

martinka79
11. únor 2011

tak holčiny prdelínek spal až do rána vstával ěco po 5hod.. na pohádku a ležel teď má v sobě už druhý chleba...
dnes jde učit taky 😀 mějte se tu fajnes a dětičky nezlobte své matičky.. 😠

anta
11. únor 2011

@martinka79 - tak to je teda frája 😀 😀 😀 Hezký a pohodový den přeji 😉

many
11. únor 2011

Dobré ránko holky 🙂 tak dnes od 5 nemůžu spát 🙂 tak šmejdím po netu 😀 pokusím se vás dočíst

many
11. únor 2011

@martinka79 téééda brzký budíček u Mišánka 🙂 jina k té práci ☹ ☹ 😔 sis teda užila 😔

many
11. únor 2011

@martinka79 týýjo teď čtu, jak dlouho spal 😉 téééda to něco dospával ne 😀 výdrž 😀

many
11. únor 2011

@anta jééé teď čtu zase u tebe, další kravka 😠 😠 😠
jéééé synek je vzhůru, mizím

many
11. únor 2011

tak jsem mu pustila požárníka Sama a udělala kakao , tak je spokojenej 😀 a já si udělala nápoj ze sušené syrovátky 😀

many
11. únor 2011

přidala jsem si další fotečku do albíčka, jak rosteme 😉

many
11. únor 2011

😉 😉 😉 😉
hokly přejeme pěkný víkend 😉 dnes jedeme popřát neteřince 🙂 už slaví rok 😀 tak ráno budu asi lítat po obchodech 🙂 ještě nemáme dárek, čekala jsem na korunky 😀 a včera už rodičák došel 😀

anta
11. únor 2011

@many - no pěkný je to, sluší vám to 🙂 🙂

e.k.t
autor
11. únor 2011

dobré raníko, vám vlastně poledníčko 😉

anta
11. únor 2011

Vau bárbí, dítě se mi vzbudilo po 30 minutách spánku, kašlal - opět, no to je očistec, chodí za mnou a říká "mámo nedělej toto a tamto" a řve a krokodýl hadr. 😀 😀 😀

martinka79
11. únor 2011

čusík holky tak dnes jsem byla zase úspěšná práce super.. relativně až na jednu kravku... předali jsme dárek rozloučili se kolegyní... a odpoledne jela na nákup a do super sekáče. holky to jsou kousky co mám doma... a taky jsem jela koupit domácího králíka... pro kamarádku a jí samo nakoupila taky svršky... 😉 te´d tu mám opraváře na pračku kdo ví zda bude fungovat... ☹ ☹ ☹ Nikolka u sousedů na oslavě my s MIšákem relaxujem hrajeme si a piju kávu..
holky on byl tak hodný v toms ekáči a jak si sám vybíral oblečky.. 😉

martinka79
11. únor 2011

tak pračka pere uvidíme co bude dál.. jak vypere a co ždímání

martinka79
12. únor 2011

krásnou sobotu, tak u nás sluníčko, děti vstávaly vesele.Teď všichni malují a stříhají..
pračka pere...dobře a ždímá.. super.