Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
13. únor 2011

@anta Jani no krása se spinkáním 😉 ti alespoň trochu vynahrazuje to brzké ranní vstávání a nespaní přes den 😉
u nás se chrní tak 9 hodin v kuse. byla jsem s chlapečky venku, fuj tam je hnus! kosa, ale bláto 😝 pak jsem šli na chvíli k babi. ve středu vyrážíme na Vysočinu, snad tam bude alespoň trochu sníh. Mirek s klukama ven chodit nemůže, tak se bude dovolenkovat, já lítat kolem dětí 😀 on si to zaslouží, páč hodně pracuje. já mám ale holt smůlu 😀

e.k.t
autor
13. únor 2011

ahojky, tak konečně chvilička. před 3ma hodinama odjel mm s Joli k babi, předala šup na noční, páč já mám zítra denní a to se fakt moc nechytáme 😝 Joli si vyzvedneme ve čtvrtek, to bude po výměně rozvodových řemenů a olejů u naší silverstar, já po očním, oba po podpisu daní. uf uf už aby to bylo, jsem teď furt v práci, dnes po noční a ani včera řed noční jsem toho moc nenaspala, byli tady naši, protože já byla před noční a mm před denní, no fujkavé. naši si to s Joli užili, před hodinou taky vyrazili k domovu a na mne čekal fofr nákup na zítra a ještě na mne čeká debordelizace, uf uf, prádlo po prasítku už se pere 😀

martinka79
13. únor 2011

u nás se v kuse moc nespí... ☹ , ale holt každé dítko je jiné, už to ani neřeším. teď už prdelínek spí sam odešel do pokojíku.. a chrupe. Nikoka mi čte pivinně nahlas- a to musíem zapisovat čas jak dlouho četla. Chápete to?? se jí musí po 20min. lepit patro... mají jakýsi závod kdo kolik načtě tak postupuje ve hře... 😒 mě to tedy dost štve...ale je pravda, že některé děti doma nečetly. To u nás ne. se čte... teď někdy dokonce uspí i Mišáka četbou. 😀

martinka79
13. únor 2011

@e.k.t tak tedy práci zdra a odpočívěj když to půjde..
@paolin my jedem o víkendu, ale zase bez tatina on bude pracovat a já se dovolenkovat s dětmi.

e.k.t
autor
13. únor 2011

Marti my museli taky číst nahlas a taky sae to psalo do deníčku a dokonce 30 minut, fujky

martinka79
13. únor 2011

Janoušku, čoveče světe div se... doma ji nenosí 😝 ,.jen na veřejnosti... 😀

e.k.t
autor
13. únor 2011

o denní si teda fakt neodpočinu, ale nevadí večer si ovalentýnkujema s mm, když je Joli u babi, ale jen tak lehce mm út a st denní a já v út noční

martinka79
13. únor 2011

@e.k.t si nepamatuji... ale třeba jsem tak četla... ☹ oni mají jakousi čtenářskou kartu, jupíííííííííí 25min. dočtená kniha a jde se spát... já ji nenutím číst dlouho jelikož zaeze do pelechu a bude si zase číst... začvě novou knihu, ale potichu. to nahlas šíleně unavuje hlasivky.. sam to znám, ale když musí... 😉 😉 😉

e.k.t
autor
13. únor 2011

no my právě taky museli, ale ne všichni, hlavně my dysáci, ale dalo se to, četla jsem mamco odpoledne k vaření

martinka79
13. únor 2011

no u nich všichni,že prý někteří nečtou... 🙂

e.k.t
autor
13. únor 2011

no za nás jen ti s potížema, to víš jestli duben nebo buben mi bylo šumák, vypadalo to stejně, takže jsem měla smolíka

martinka79
13. únor 2011

@e.k.t jj rozumím

e.k.t
autor
13. únor 2011

tak jsem si dala pizzu a zamlsla pralinkama a uf uf čvonče 😀 😉

martinka79
13. únor 2011

@e.k.t pralinky jsem neměla věčnost...

anta
13. únor 2011

@martinka79 - to jsem si mohla myslet, že ji doma nenosí, ale nedivím se, musí v tom být vedro 😀 😀 Takže sumárum z čůrání, říká si Honzík včas a neucikává se - vůbec 😅 😉 Holky, ten malej prďola, když jsem byla na nákupu, spadl přes zábranu z postele, mm byl zrovna chudák na záchodě a dítě slítlo, jsem z toho úplně v prdeli (pardon), no hrůza 😖 😖 😖 Nic se mu nestalo - naštěstí, ale ty scénáře, co jsem si v hlavě přehrála - od zpřelámaného vazu po ..... 😝 😝 😝 Jen si rozsekl trochu ret a to jdeme v úterý k zubákovi 😖

e.k.t
autor
13. únor 2011

Jani lepší si nic nepřehrávat, taky občas trnu když hlídá mm a je třeba unavený neb mu je zle, ale to bych něco v práci leda podělala a u nás jde o životy, takže když nejsem v dosahu vypínám, a pokud se nic vážného nestalo raději vypínám mozek, teda zavrčím na Joli že příště nemá dělat blbosti a má být opatrnější

anta
13. únor 2011

@e.k.t - já vím, ale ty první chvíle, kdy mi mm oznámil, že měli "havárku" a pak mi řekl, o co jde, tak by se ve mně krve nedořezal, kujvajs, v noci ho půjde raději zkontrolovat. Honzík se ale choval pak už normálně a v pohodě, tak snad good 😨

e.k.t
autor
13. únor 2011

Neboj to bude častěji, pokud nějak nefňuká nebo nedskučí že ho to či ono bolí, tak to centrum přehnanýho strachu zkus vypnout, fakt se ti uleví. Je pravda, Joli si zatím nic nezlomila, ale pusu už měla rozraženou asi 4x nebo 5x. poprvé jsem z toho byla taky paf, ale pak jsem to centrum začaqla sugestivně umrtvovat, než začnu utěšovt tak jí vyčiním, pak se zeptám co kde jask moc bolí a pak jednám, nejčastěji led do kapesníku a za chvíli je klid

anta
13. únor 2011

@e.k.t - taky ode mě dostal vynadáno, tak to víš, je to šok 😒 . Když se něco stane, tak většinou jednám vcelku dost chladnokrevně, pak když ten šok zaleze, tak se teprve vyděsím 😀 😀 😀 Nebojím se hned, ale spíš až po vyčinění a sjednání pořádku 😉

e.k.t
autor
13. únor 2011

jj to znám i v práci říkám že já se bohužel lekám až za týden, hlavně když na vjezdu do sousední stanice náklad zajel babu a já po púůlnoci naběhala asi 3 km s rozkazama pro následujících 7 vlaků aby v daným prostoru jeli opatrně a se zřetelem na pohybující se vyšetřující osoby. když se mne pak vedoucí ptal, jestli jsem se tam samas venku nebála, tak ho tato odpověď málem porazila. tak jsem ještě zvědavá jaké budou prémie, ale zatím si nikdo nestěžoval na chyby v těch rozkazech - písemných. no tak uvidíme

anta
14. únor 2011

Ahoj holčinky, tak dítě se tváří v pohodě a čůrá taky dobře, řekne včas a je to pohoda. Jsem ráda, že je schopný kvůli tomu vstát i od hraní 😉 Dneska jdu k zubaři a zítra jdeme s Honzíkem společně, tak se nechám překvapit, jestli otevře papulu 😅 🙂

anta
14. únor 2011

Ahojky, tak jsem si konečně sedla 🙂 No já trčela u zubařky hodinu v křesle, pěkně jsem oslavila Valentýna, jen co je pravda, ale dobrý, jsem spokojená. Zítra uvidím, jak Honzulák to zvládne, panč jsem mu dneska pořídila jako odměnu traktor, tak snad se bude činit, pořád mi říká, že s mámou v tom křesle teda sedět nebude, že sáááááám 😀 😀 😀

anta
14. únor 2011

Tohle mi namaloval Honzík, pro ty, kdo nepoznají - jsou to dvě auta a na horním je dokonce nakreslený i řidič. Musím přiznat, že se mi líbí, jak ho to kreslení moc baví 🙂 🙂 🙂

paolin
14. únor 2011

ahoj holky!
@anta jéé Jani, to sis dala u zubáka ☹ Honzík maluje hezky 🙂

paolin
14. únor 2011

my dnes měli docela relax. noc byla šílená, tak jsem poo na chvíli taky vytuhla. pak jsme šli cvičit a na pizzu a snad půjdou kluci brzy spát, ať můžu taky 😉

many
15. únor 2011

ahojky holky 🙂

many
15. únor 2011

@anta Honzík je šikulka 🙂
@paolin taky jsme včera měli pizzu 🙂 ale doma 🙂

many
15. únor 2011

čo robítě 😉 ste venku 🙂
my půjdeme po obídku na prochajdu 😀 a skočíme pro pár věcí do alberta 🙂
teď si hrajeme a já sem tam jukám na net, nemám dnes do čeho píchnout 😀

paolin
15. únor 2011

@many taky jsme ji měli doma. s chlapečkama se nedá chodit na jídlo do hospůdky.. Vítek měl včera kňoura den, tak to stálo za to 😒
dnes jsme byli koupit nový dudyn na mlíčko pro Adyna a pak nové ponožky. samozřejmě měl tisíc připomínek, že je nechce a že jsou pro Vítka 😀 je fakt dobrej - mluvit neumí, ale kolik toho nabrblá 😀 teď děla smraďocha do nočníku a pak snad půjde chrnět. já jsem v poslední době tak strašně nevyspalá... už mě to noční čurání a mlíkování štve! 🙄

many
15. únor 2011

@paolin ☹ to ti nezávidím no ☹ jsme zvědavá, co bude až bude taky Lukyn venku 😉 třeba už mi ta pohoda taky skončí ☹ ale asi jo, že, spíš určo