Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
15. únor 2011

jinak taky musím nakoupit ponožečky 😉 a budeme kupovat i boty i sandále na jaře 😖 na podzim mu pěkně vyrostla nečekaně zase noha, takže botečky užil tak měsíc nebo dva 😖 ani ne no, ale tak bude to mít po něm Lukášek no

anta
15. únor 2011

Tak holčinky, jsme doma od zubaře, pak napíši víc, ale musím říci, že Honzík je šikovný a statečný. Dokonce mě vyhodil z toho křesla, že tam bude sedět sáma fakt dost dobrý 😀 😀 😀

paolin
15. únor 2011

@many ale neblbni. určitě to bude v poho 😉 dvě děti jsou tedy náročnější, na oddych nebude moc čas 😉 ale určitě bude mrňousek hodný 😉 taky váš tatin chodí domů brzy, tak pomůže 🙂

paolin
15. únor 2011

@anta Jani, jsem zvědavá na zážitky 😉

anta
15. únor 2011

No tak jsme tam přišli, Honzík se hned hnal k auťákům, co tam měli v čekárně a ustlal si tam na zemi. Pak jsme šli na řadu, tak si vzal jedno auto a šel do ordinace i s ním. Pak jsme si spolu sedli do křesla a on "ne, máma pryč", tak jsem šla a on se tam rozvalil, trpělivě počkal, až ho paní doktorka vyšetří a pak se svezl za odměnu a ani odměnu ve formě hračky nechtěl a spokojeně jsme odešli 😀 😀 😀

e.k.t
autor
15. únor 2011

ahojky, tak já pošmejdila obchody a obchůdky a ladím formu na noční a děsně se mi teda jako nechce 😝

martinka79
15. únor 2011

čauky holky,
@e.k.t noční ti nezávidím... jsem ráda, že sedím doma na prdeli.
JInak v práci hektické období všichni chcou všechno a vedení prudí.. má toho samo taky moc... 😉
se tak těším na prázdniny...

@anta Janoušku, Honzík samo zase vzorňák. 😉

@paolin jj pizzu si taky dáváme spíše doma.. ale ne že by děti v restauraci zlobily to ne. v totmto jsou třída... 😀

@many dvě děti je náročnější, ale neboj odpočinek bude.. je to porstě jiná dřina.. najdeš si v tom systém a řád bude hej... 😝 😅

anta
15. únor 2011

@martinka79 - tak to si jen myslíš, doma mi to dal řádně sežrat 😝 😅 😅 😅

paolin
15. únor 2011

@anta Jani, jakpakto? 😨
já dnes dostala seřváno, jak jsme vyšli ze školky a pak ještě od Adama... jsou to lumpi!
Mirek pucuje koberce vodním vysavačem, zítra ještě vypucujeme pohovku a necháme to za dobu nepřítomnosti proschnout 😉 no tady bude ale čisto 😀
jsem ostříhaná, samo nejkrásnější 😀 a musím balit 😝

anta
15. únor 2011

@paolin - ale já ti ani nevím, proč. Chytil ho hysterák, že ven neeeeee a řval tak, že to vypadalo, že ho lámu v kole či co, no tak jsme se rafnuli a od té doby pohoda. Ale je fakt, že je od včerejška jak píchnutej vosou a děsně neposednej a neposlušnej. Jinak čůrání v nové formě trvá, vážně plíny nechce a říká si včas, neucikává si vůbec. Je ochotný se zvednout se od hraní a jde se čůrky můrky do komůrky 😉

e.k.t
autor
15. únor 2011

Tak já mám teda noční raději než denní 😉

Teď si dám svíčkovou a bude mi hej 😀

martinka79
15. únor 2011

@e.k.t já chci taky svíčkovou.

@anta Honzuláček hajdaláček. 😀

@paolin krásná neodolatelná a doma voňavo se někdo má.
já jsme s nervama na pokraji zhroucení a vypětím sil vše dodělávám.ve čtvrtek mě čeká přednáška. snad to zvládnu.. Michálek je nachlazen jak byl naposledy před rokem. a já jsem rozhodnuta zítra vše v práci dodělat a do pátku s ním budu doma a´t se v práci třeba... 😝 😝 😝
jdu se konečně napapat. páček holčiny.

e.k.t
autor
15. únor 2011

Tak byla moc dobrá 😉

e.k.t
autor
16. únor 2011

noc byla taky ok, jen o hodinu delší nad plán a samoška že zadara, ale co už jsem si zvykla.

many
16. únor 2011

ahojky 🙂 jdu se vás pokusit dočíst 😉

many
16. únor 2011

@paolin jo,jo to je fine, že chodí brzo domů, takže fakt pomůže 🙂 akorát myslím večer bude taky tak vyřízený, že nebude moct ani na kytaru cvičit 😀 chudáček 😀 a to je potřeba každý den 🙂

many
16. únor 2011

@anta Honzík šikulka 🙂 a hračku ani nechtěl 🙂 jéé to Ladík by si odnesl všechny kdyby mohl 😀

many
16. únor 2011

@e.k.t jééé svíčková 🙂 mňam mňam 🙂 tu budeme mít příští týden na obídek 🙂

many
16. únor 2011

jinak dnes jsem Ladíka dala spát , vytuhl v 1 a spal hoďku a půl, tak jsem zvědavá, jestli v 8 vytuhne nebo ne 😖 uvidíme, se ukáže 🙂
no tatin je na zkoušce a Ladíkovi jsem pustila gumídky 🙂 a zachvíli ho vykoupu ať se můžu dřív natáhnout k telce 🙂

many
16. únor 2011

no jinak nic novýho 🙂 včera jsme si akorát dovezli už kočárek od segry, tak ho tatin bude o víkendě trošku drhnout 🙂 a já dnes do něj prala věci 🙂 peřinky,..... no už se to krátí a moc moc moc se těšíme 🙂 a hlavně já 🙂 teda Lukyn pěkně řádí v bříšku 🙂 nepamatuju si, že by tak řádil Ladík 😀

anta
16. únor 2011

Tak holčinky a mám nějak dost. Mám pocit, že s harantem cloumají hormony, už mě leze poněkud na nervy. V poslední době si zvykl neustále na mě pořvávat "mámo, mámo" a už mě to jeho řvaní na mě poněkud vysiluje. Hlavně ječí jakoby pořád. Prostě je nějakej moc hlasitej, už mě to zmáhá. Tak jsem se rozhodla, že se zítra půjdeme poptat v jednom centru pro děti, kde jsou i hlídané a učí se školkovému řádu, že bych ho tam jako do přípravky do školky prostě šoupla 😉 😉

anta
17. únor 2011

Ahoj holčinky. Tak dítě vstávalo v 7,05 hodinek. Včera odpoledne spal jen půl hodiny, vzbudil ho kašel, asi slintá ze spaní a vždycky mu to vjede do krku a už pak nespí 😝 😉

anta
17. únor 2011

Byli jsme venku bez pleny hodinu a půl a vůbec se nepočůral 😉

monkia.pv
17. únor 2011

Ahoj holky!Jani Honzulik je sikulik!
Tak my uz mame doma dodelano-konecne.Vaneska ma konecne hotovej kompletne pokojik a uz se ceka jen na dvere!Reknu vam byla to fuska-vsude prachu a bordelu no fuj-stehovani z pokoje do pokoje neni zadna hracka.Uz ted se netesim na to jak budeme delat koupelnu a predsin.
Jak se jinak mate?Jste zdravi?
Jee many uz ma doma koracek-si pamatuju kdyz jsme si my dovezli kocarek jsme z neho mela strasnou radost a porad jsem ho vozila-ee teda kdyz jsme byli u nasich nebot kocarek byl do porodu zaparkovanej tam.

anta
17. únor 2011

@monkia.pv - ahojky 🙂 Děkuji za pochvalu, nechám ho chvíli vybublat a poté jej začnu učit kakošit, ať už je kluk kompletní 🙂 🙂 🙂 No tomu věřím, že to musel být záhul to stěhování 🙂 Proto raději nic nestěhujeme 😀 😀 😀

martinka79
17. únor 2011

čauky holky, Jani jj to ti schvaluji s Honzíkem i před školku i kakání...
Mončo, je fuj to já taky nemusím za provozu toto... 😝 Míšo a tobě to přeji pěkně si to připravte...
já se mám fajn vše jsem podělala a přednáška se docela povedla a jinak pohoda. Míša šel děsně dopředu v mluvě a rozumových schopnostech... úplně valím bulvy, ale jinak je to prevít jako jiná dítka.. zítra čusík.

anta
18. únor 2011

Ahoj holčinky. Honzík pořádá běžecké závody s batohem na zádech, běhá si pro autíčka a já mu je strkám do toho batůžku 😀 😀

anta
18. únor 2011

@martinka79 - já si taky pomalu zvykám na to, jak to Honzovi myslí, ten sepne jedna dvě a já jen zírám 😉

monkia.pv
18. únor 2011

dobre rano prejeme!Jani pak mi musis napsat jak ucis Honzika kakani na nocnik-ja at se snazim jak se snazim tak proste nic!Curani bez problemu uz hooodne dlouho ale kakat snad budeme porad do kalhotek! 😢

anta
18. únor 2011

No Moni, jestli se bude hned tak čím chlubit. Udělám to moc pěkně, prostě mu nedám plínu, asi ho nechám párkrát po.... a myslím, že půjde rád na nočník 😀 😀 😀 Taky zatím nevím 😉 Ale líbí se mi, že se neučůrává 😎