Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
19. bře 2011

jedeš autem nebo vlakem.
my byli s míšou venku na nákup a okouknout žížaly.

e.k.t
autor
19. bře 2011

vláčkem, s blivajznicí se to v jednom autem fakt nedá, včera zvládla sotva 6 km a bléééááábbrrrrr po půlce auta 😝 😠

martinka79
19. bře 2011

@e.k.t aha tak i tak to vše zvládněte dobře... my vaříme a tak nějak vegetujeme..

e.k.t
autor
19. bře 2011

task další dávka vypraná, myxčka naládovaná a honem několik procházek s likvidovaným sklem uf uf

martinka79
19. bře 2011

tak to máme podobnu náplň dne. taky jsme vyprala dvě pračky a odpoledne rochajda s odpadem...

e.k.t
autor
19. bře 2011

jj teď byl nákup, teď se krmám houskou se sýrem a kafíčkem a pak si trochu odpočinu a frrr na noční

martinka79
19. bře 2011

tak a´t se ti na noční líbí..

martinka79
19. bře 2011

holčičky kde běháte???

monkia.pv
19. bře 2011

ahojky holky,tak ja jsem si pred chvili teprve sedla.Rano jsem delala velky uklid v baraku pak jsem poklizela doma pak pesky pro Vanesku k mamce tam jsem se dve hodky zdrzela,jeli jsme busem domu a prijeli jsm epred chvili.Dneska jsem nejak bez nalady.Nechce se mi ani mluvit...

e.k.t
autor
19. bře 2011

Tak už jsem 3 hodiny v procesu a úplněk byl fakt úžasnej. ale už aby bylo ráno 😉

anta
19. bře 2011

Ahoj holčinky, nebyla jsem zde, neboť nebyl čas, pořád jsem někde lítala, jen abych Honzu neviděla 😀 😀 😀 Dopoledne byl Honza velmi "pan příjemný", jsem myslela, že mu nařežu, tak jsem raději šla do obchodu a tam jsem to rozdýchala, teda holky, jak ten je ulítaný, drzý, odmlouvá, co s tím? Mám být i nadále generálem? Občas bych to vzdala 😎 Jinak se umí obout, zout, no umí toho spoustu, ale nic nesmím vzít do ruky, hned mi to bere a tím mě občas se*e 😀 😀 😀

martinka79
19. bře 2011

@anta Jani Mišák toto dělá Nikolce je tak posedlej... vydrž a generálem stále asi bych nešla na to věc tvrdě, ale zkusila ho vždy obejít.. tzv. být o dva kroky dříve než On... je to těžké, ale vychytáš to.. a někdy když není nálad. tak ho nech... prevíta svéhlavičku jako ta naše. 😉
Mončo taky mívám někdy teno stav...

anta
20. bře 2011

Ahoj holčinky, tak holt budu i nadále generál, to se nedá nic dělat, nechci, aby mi hároš skákal po hlavě, kdy se mu zachce, jakmile to zkusí, tak ho vždycky zpražím a má smůlu 🙂 Jinak vařím jak ďas, dítě vytáhlo tátu ven, tak jsem ráda, že mám klid 😀 😀 😀

e.k.t
autor
20. bře 2011

tak se právě přemísťuju vlakem za Jolískem, uf to bude šichta

martinka79
20. bře 2011

MY TAKY VAŘÍME do toho jsem hodila vanu a očistu s knihou v ruce... 😀 a hlásím Mišák je závislák na pc... jezdí ty šílená auta co ho naučil otec.. já samo šílím tak jsem ti dala přednášku a je klid...
jinak jdu třídit oblečky a co půjde z domu vypakuji... malá debordelizace.. snad bude dítko ovolné zkoušeníčka. odpoledne budu hlídat sousedům malého, včera rychlá odvezla souseda do nemocnice je na jipce.. to naše starosti jsou malichernosti co\?? snad to bdue vše Ok. MĚLA JSEM VÁM NERVY A SRDCE MI TLOUKLO JAK O ŽIVOT TO JSOU JEN KAMARÁDI PÁR LET... ☹

martinka79
20. bře 2011

@e.k.t EVI POZDRAVUJ jOLI...

anta
20. bře 2011

@martinka79 - ajaj, co se stalo sousedovi? To jsou radosti teda. Hele a nemáš doma nějaké oblečení pro nás? Ráda přijmu sociální pomoc 😉 🙂

martinka79
20. bře 2011

hele jako podle vel. mám dané nějaké věci, ale nevím nevím zda by vám byli...

martinka79
20. bře 2011

zkolaboval po oslavě se mu odělo zle šel zvracet... až zvracel krev dostal křeče plazil se po zemi a omdléval tak mu zavolala kámoška rchlo on enchtěl od Michala odvézt čekám až se vrátí a řekne více. snad zjistí od čeho to bylo.. tedy je...

martinka79
20. bře 2011

tedy holky já si dala... jsem z toho gruntování KO do toho hraní s legem... s Mišákem nechtěl dnes ven... tak byl doma. jdu asi hajat ale chci žehlit. ovšem zda to tělo zvldáne nevím...

anta
21. bře 2011

Dobré ranko, holčiny. Dneska Honzík vstával v půl sedmý a je to znát, že je líp naložený.Dnes jedeme do první školky pro rozhodnutí, tak nám držte palečky 😉

e.k.t
autor
21. bře 2011

TAK JSME SE VŠEČER VRÁTILI DOMŮ, NAŠI NÁS DOVEZLI, TAKŽE PARÁDA. já teda odpadla chvíli po odjezdu našich. Z Joli byli nadšení a už se těší na další víkend, já tam budu s Joli od čtvrtka do pátku a nartin od soboty do neděle nebo do pondělí 😉

e.k.t
autor
21. bře 2011

Jani pěstičky budu držet 😉

anta
21. bře 2011

Ahoj holčinky, tak v této školce nás nepřijeli, prý z kapacitních důvodů, ze 130 přihlášených dětí berou 30, ALE! Volal mi mm, že se prostě na tom městkým úřadě ptal, zda nás vůbec někde vzali a prý, že JO a to dokonce ve školce, která je strategicky výhodná ohledně mé práce, 5 minut od domova a 10 minut od práce, je to prostě školka, která mi nejvíc vyhovuje, takže to vypadá, že by to mohlo vyjít, ačkoli oficiálně se dovíme až ve čtvrtek 😉 🙂 🙂 🙂 To bychom měli tedy tzv. prdelózní kliku 😅 😅

anta
21. bře 2011

Tak dítě bylo pěkně na odstřel, ale já jsem vydržela a necukla jsem a zasloužila jsem si od Honzuláka krásnou pusinu 😉 Ale to je síla, ta jejich puboška, panebože, to člověk valí jen kukadla 😕 😎

many
21. bře 2011

ahojky 🙂 zdravím a mizím , není čas jaksi na net teď 🙂 jen chci napsat, že jsme stále 2v1 kdyby něco 😀 pááá a nechte si dařit

paolin
21. bře 2011

ahoj holky!

@anta Jani, tak to mooc gratuluje ke školce! to je supéééér!
Mirek se dnes ptal třídní, jak to vypadá a prý výsledky ví jenom paní ředitelka. tak musíme počkat do příštího týdne. už se mi o tom sakra aji zdá 😒

paolin
21. bře 2011

jinak jsme v jednom kole. zítra to bude už snad lepší a dočtu vás 🙂

anta
21. bře 2011

@paolin - raději ještě negratuluj, oficiálně to budu vědět ve čtvrtek, tak abychom to nezakřikli 😉 🙂

martinka79
21. bře 2011

@anta tak to by bylo prima budud držet pěstičky... 😉 jinak samo zase frmol. venku parádně.