Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
28. bře 2011

@anta no my se objednáváme každýho půl roku zaráz celá rodinka, je to tak dobrý a gor, když budeme mít dalšího klučinu, si je navzájem pohlídáme 🙂
jinak budeme vám moc držet pěstičky, ať už to máte za sebou, na kolik jdete ?

paolin
28. bře 2011

@many Míši ještě nevím. to záleží, zda dostaneme Adámka do školky. a to bohuželmoc nevypadá. ani pí ředitelka se netvářila moc pozitivně. holt si poberou protekční netříleté děti a my šmitec...

anta
28. bře 2011

Tak holčiny, jsme doma a ze mě je opět pyšná máma. Honzíkovi dávala plombu na přední zoubek, holky, on vám ani jednou nezaplakal, no šikovnej, fakt. Myslím, že dr. taky čuměla 😉 🙂

martinka79
28. bře 2011

ahojky holky nedočítám mám toho moc. novinky do IP , všechny zdravím myslím na vás a novinka u nás... nové auto, zábradlí na balkoně a brána a branka v garáži...
jinak nic děti jsou hodné až na pubertu... 😀

anta
28. bře 2011

Honzík ode mě dostal čupr kombajna, kuk 😉

many
29. bře 2011

ahojky holky 🙂

many
29. bře 2011

@paolin jééé budu držet pěstičky ať to se školkou dobře dopadne

@anta šikulka 😉

@martinka79 🙂 😉

many
29. bře 2011

@anta super kombajn 😉 Ladík takový hračky hned rozfláká 😖 měl dobrý popeláře a je z nich půlka 😖 všemu se musí podívat na zoubek 😖

anta
29. bře 2011

@many - tak to Honzík zase fláká hračkama, když se vzteká a je to škoda, protože to pak rozbije a má kulový 😅 😉 Byli jsme na pískovišti a domů jsme šli s hysterákem, výborně 😀 😀 😀

many
29. bře 2011

@anta Ladík když je naštvaný, tak rychle utíká do domečku a tam si řve a stěžuje hračkám 😀 a během chvilky doleze a furt mi říká - maminko mám tě áád 😀 to je jeho 😀na píseček se chystáme až odpoledne, půjdeme na zahrádku se známýma, tak ugrilujeme večeři a kluci si zařádí na písku a na houpačkách 😀 už se těším a po obídku ho nedám spát a vyrazíme do města vybrat korunky a nakoupit něco na to grilování 😀 a tatinovi tak 3 pivečka 🙂 to unesu 😀

many
29. bře 2011

@anta na písku se mu líbilo co, tak nechtěl domů 🙂

many
29. bře 2011

no nic, dostávám hlad už , tak pomalu půjdu chystat obídek 🙂 páááá

anta
29. bře 2011

@many - no to nebyl ten důvod, on teď ráno strašně málo papá a pak dělá haló, protože má prostě hlad, ale když mu něco nabídnu k jídlu, tak to ne, to nechce, no tak asi tak 😎

e.k.t
autor
29. bře 2011

Míšo tak přeji fajnes grilčo - bledá závist

Jani to známe, ale je to jen období, u nás už začíná přecházet hurá, byl to měsíc, ale dalo se to vydržet, pro děti jako jsou ty naše nepodživený to fakt není problém, jen je to nápor na naše nervy, no naše mámy to taky vydržely tak my holt vydržíme taky.

Jinak dnes byla první havárka od odplínkování, tak peru a suším, spala skoro do 10 tak holt pustila, no co nadělám, je to výjimka, tak to tak beru. naštěstí má vše tón v tónu, tak není problém

byly jsme na poště pro modelínu a hlavně pro šatečky a jsou fakt nádherné

paolin
29. bře 2011

čauky holky! venku je fakt bájo! 😵 u nás dnes taky hyterák jak hrom. ach jo no 😝 někdy si říkám, že už ho to přechází a ono pak zase nee..ale už to není každodenně 3x 🙂 Adama se to drží už půl roku..tak snad to někdy zkončí... 😅
a snad začne už i mluvit. blíží se 3 rok, tak se začínám trochu bát 😉
dopo jsme byli zase jeskyňovat, příští úterý jdeme ještě a pak uvidím. tak užívejte sluníčka 🙂

martinka79
29. bře 2011

čus holky relaxuji na zahradě sama samotinká děti jeli s tatinem na vysočinu... 🙂 den učitelů no nějak jsem se nebavila, le to nevadí místo předtvářky jsem odjela domů... aje mi fajn... 🙂

e.k.t
autor
29. bře 2011

marti tak se sluníčkuj

anta
29. bře 2011

@martinka79 - tak to jsi udělala dobře, že jsi se na to vyprdla, já taky nesnáším přetvářky 😉 Pěkně relaxuj, musíš toho mít taky plný kecky.

martinka79
29. bře 2011

holky jak já byla nasraná a jeden dotaz. stalo se vám někdy, že vás jako všichni kolem serou ač vám nic neudělalai a připadali jste si nepochopení??? já dnes ano... asi jsem šálbá a proto jsem to i zabalila...

paolin
29. bře 2011

@martinka79 Marti stalo 😉 hlavně neschopná si připadám dost často 😉
objednala jsem Adámkovi dáreček v narozkám od našich a ségry. zase výhodnou koupě 😀

martinka79
29. bře 2011

@paolin písni co,,, třeba se mi to zalíbí a koupím taky...

paolin
29. bře 2011

@martinka79 koupila jsem set důl pro Tomáše. paní ji prodávala novou za 850,-.
jinak u nás v hračkách mají garáž Woody za 890,-!

anta
29. bře 2011

@martinka79 - odpověď zní ANO, stalo a kdo říká, že ne, není buď normální anebo kecá 😒
Holčinky, mě už to Honzovo puberťácký období nějak začíná zmáhat, achjo, z tatínka si dělá vyloženě prdelky, no zkouší to, jak se dá, ale jakmile dostane už seřváno, tak se pak tváří tak spokojeně, i když mě to už nebaví na něj ječet nebo ho pořád napomínat a tak, je to potvůrka jedna mrňavá 😀 😀 😀 Za domem nám otevírají dětské centrum, tak to mám tak jednu minutu chůze? 😀 😀 😀 A šup tam s harantem 🙂

martinka79
29. bře 2011

@anta odložit a hurá na nákupy... arelax na sluníčku. 😀 😀 😀 piberta jedna šílená.
díky moc moc za pochopení... snad bude zítra lépe jo a začínám držet dietu držte mi palce, bude vás s tím tu otravovat.ů asi 4kg a JAKO JEZDIT PRAVIDELNĚ CVIČIT TO NE... ale začnu s kolem-do práce nežeru samo... pomooooooc já potřebuji trochu shodit... 😉

martinka79
29. bře 2011

@paolin tak to byl super kup... 😉

paolin
29. bře 2011

@martinka79 tak s hubnutím budu držet pěstičky 😉

martinka79
29. bře 2011

@paolin a samo velký... protože to potřebuji jinak budu mít za chvilku depku ze sebe...

anta
29. bře 2011

@martinka79 - nebudeš s tím hubnutím otravovat, ale potřebovala bych v tom případě nějaká ta kilíčka poslat expresem nebo ponyexpresem😉

martinka79
29. bře 2011

@anta kdyby to šlo poslím hend heůle nejsme náročná,ale chci fakt tak 4kg....sere mě celý svět a apak vidím sebe a naseru se hned. 😠 😠 😠 😠

paolin
29. bře 2011

@martinka79 Marti, to chápu.. a znám... snad to brzy přejde!
@anta přidávám se k Janičce s nabídkou 😉