Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
29. bře 2011

@paolin holky mám od sestry takový super skalpel od mediků skočím do vany a odřežu něco přebytečného a polšu PPL
😀

anta
29. bře 2011

@martinka79 - no já se raději moc nedívám na sebe, panč bych byla naserinkaná každý den 😀 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. bře 2011

TAK U NÁS SE CHRNÍ PO ÚMORNÉM DNI, USLA KOLEM 1 RÁNO, VSTÁVALA AŽ V 10 ALE S HAVÁRKOU, TAKŽE PŘEVLÍCT jOLI I POSTEL DÁT TO PRÁT POVLÍCT SUCHÉ VYVĚTRAT, VYHNAT jOLI NA POŠTU A ZPĚT, OBĚD A PO OBÍDKU POLEDNÍ KLID DO 13 A PAK NA KOLO A NA DĚTSKÉ HŘIŠTĚ, KOLEM 16 DOMŮ SVÁČU MODELÍNOVÁNÍ VÉČU TROCHA ZLOBENÍ A PAK ŠUPKY DO PELÍŠKU, MLÍKO A TUHÁŇH BĚHEM CHVÍLE.
JÁ POTOM ZKOMPLETOVÁNÍ A ODESLÍNÍ TOHO BLBÝHO SČÍTÁNÍ A TEĎ JSEM KOPÍROVALA PAPÍRY PRO DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ. U MM DOBRÝ BUDOU VRACET 20 TISÍC, ALE JE TO HYPOTÉKA A jOLI, PROTOŽE SI JI NEODEPISUJEME MĚSÍČNĚ. nO JEŠTĚ MOJE, ALE TAM TOHO MOC NEBUDE, PÁR DROBNÝCH ZA ODBORY. UF UF UF

paolin
29. bře 2011

@e.k.t Evi, to máte teda tanec doma... přiznání už mám taky hotové, tak už je klid .. 😉
já jdu pomalu chrnět. od zítřka jsem sama, tak ať to přežiju 😉

anta
29. bře 2011

@e.k.t - ahojky, jaktože usnula až v 1 ráno? To si nějak nedokážu představit. 😅 😅 😅 Honza to má ale taky nějaký rozháraný to spaní, to je tou debilní změnou času, to mě fakt dostává 😝 Usne po půl osmé večer a vstává po 7. ráno, no tak to je takový zvláštní 🙄 🙄

martinka79
29. bře 2011

@e.k.t u nás to dělá komplet něco přes 20tis asi 25 tak to bude na barvu fasádní,,, 😝 taky to nemáš lehké viď a já si tu bulíkuji...

anta
29. bře 2011

@martinka79 - a odkud si to odřízneš? Já jen, jestli si to smím pak nalepit na ksicht? 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
29. bře 2011

@paolin dobvrou taky půjdu do peřin...

@anta u nás taky divné,a le snad to bude dobré.

paolin
29. bře 2011

@anta Jani, to je hezký spinkání, ne? 🙂
holky, užijte si vrácených penízků! kdyby to tak bylo častěji, co? 🙂

martinka79
29. bře 2011

@anta no tak mít dvě prdele či stehno od hlavy až patě nebude dobrá volba.

paolin
29. bře 2011

já bych potřebovala pár kilíček na prsa a zadek 😀

martinka79
29. bře 2011

@paolin neustále... 😀 😀 😀 😀 hele já to ani nijak neřeším.

anta
29. bře 2011

@martinka79 😀 😀 😀 Hele, lepší dvě prdele nežli žádnou 😀 😀 😀 😀

martinka79
29. bře 2011

@paolin zadek ti dám... a prsa si enchávám své, ale vycpeš je tím ze stehen. si to trochu spíchneš stehem entlovacím.

anta
29. bře 2011

@paolin - není to špatný, jen nevím, jestli přes den usne 😀 😀 😀

paolin
29. bře 2011

@martinka79 tak to beru. Mirek mi to přistehne chirurgickým, jestli si ještě vzpomene 😀

anta
29. bře 2011

@martinka79 - taky chci prsa, taky chci prsa 😉 🙂 🙂 🙂

paolin
29. bře 2011

@anta ajóó! to mi nedošlo! ale kdyby mu to vydrželo bez odpo spaní, tak se to taky docela dá. za chvíli pošupajdí do školky a bude to stejně jedno 😉

paolin
29. bře 2011

@anta Jani, žádný takový! prsa už jsou moje 😀 😀

paolin
29. bře 2011

@anta ještě bys pak přepadávala na nos, mít pořádný prsiska 😉 😉

martinka79
29. bře 2011

@paolin no tak já má dosti pošlu každé trochu a JNče přidám ještě vynil,a by si to přilepila...

anta
29. bře 2011

@paolin - tak to jsem to nestihla s těma prsama, kurňa, budu se muset podívat do nějaké diskuze s baculkami,jestli se některá náhodou nerozdělí 😀 😀 😀 Tak já jdu spinkat, ať si mi o těch prsiskách aspoň může zdát 😀 😀 😀 😀

martinka79
29. bře 2011

@anta i já jdu na kutě a tak dobrou a zítra nezlobte...

anta
30. bře 2011

Ahoj holčinky, dnes vstával Honzík kousek před půl sedmou, dnes jdeme k dr. pro vyplnění evidenčního listu dítěte do školky a pak to půjdeme hodit do té školky a Honzu spát nenechám, protože to má vše posunutý o tu hodinu. Večer ho dáváme do postele jako vždy, ale on usne až za tu hodinu, tak mu trošku pomůžu, že s ním ten dnešek přetrpím, mm se dnes vrací později, má tzv. službu v práci pro veřejnost 😉

anta
30. bře 2011

Udělala jsem Honzíkovi v obýváku super malovací místo. On si rád hraje na "mistra při práci", to si vezme metr, tužku a už kreslí po jedné zdi v obýváku, tak už mě došla trpělivost a na to místo, kde rád kreslí, jsem mu na zeď přilepila balící papír a na ten si může krásně kreslit 🙂 🙂

paolin
30. bře 2011

@anta Jani šikula 🙂
my dnes byli hodně venku, teď honem vařím. pak dám kluky koupat a nějak to doklepu do večera 😉

anta
30. bře 2011

No já jsem taky s klukem sama, dítě odpoledne neusnulo a to vstávalo v 6,25, no je unavenej, pak dělal blbosti a obrátil si nehet na prstíku na ruce, tak to má prozatím olepený náplastí a chodí s tím jak válečný veterán 😉

e.k.t
autor
30. bře 2011

ahojky, tak my po probuzení a snídani Joli vyrazili na finančák a pohoda, potom do Pardubic do globusu, kouit Joli polobotko botasky, kožené tvarovaná stélka asi 450. no a jinak klasika 14ti denní nákup, 2500 fuuuujjjj no ale nedá se svítit, papat se musí. 😀 😀 pak domů, dodělávka prdelačky, upečení amerik a ohřátí kuřecích kousků v zelenině a udělání domácího dresinku, dokonce se mi i povedl, teda kyselejší zato s minimem soli a oleje 😉 potom prý po obědový odpočinek, no moc to tak nevypadalo. Martin už frčel do práce na noční a Joli včil maluje papírová vajíčka. No dám si kafčo a bude pohoda 😀

martinka79
30. bře 2011

přijela rodinka... venku úžasně a samo jsme si udělala malou tvorbu na zhardě ootm nafotím a dodám..

paolin
30. bře 2011

holky, tak to se máte príma. 🙂
ve školce jsem dostala náznak, že by to mělo zítra dopadnout pozitivně. málem jsem se tam rozbrečela radostí 😀
tak mi držte pěstičky, ať je tomu opravdu tak 😉 poo jdeme pro rozhodnutí.