Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
24. dub 2011

@e.k.t - a víš, že jsem? Protože když vidím, jak si s tatínkem vytírá prdku, já bych osobně šílela, kdyby se takhle ke mně choval, nejde mi o to, aby byl zbuzerovaný, ale nějaký respekt v rodině být musí, jinak by to byl nebetyčný maglajs 😀 😀 😀

anta
24. dub 2011

@e.k.t - týden je dlouhá doba, to bych se taky bála, že bych Honzu nepoznala a bylo by mi to líto 😅 😉

anta
24. dub 2011

Dneska jsme si užili pěkný den, dítě už chrňákuje 😉 Dávám nějaké fotečky do albíčka, tak můžete juknout. 😉 Stal se nám dobrý trapas s Honzou. Honzík je zvyklý chodit si půjčovat hračky jiných dětí, ale vždy se hezky zeptá, zda může půjčit, no a dneska došlo k tomu, že pořád na tátu, jestli si smí půjčit auto, táta ho poslal v dobré víře, že si chce půjčit auto, za paní, která tam byla s vnukem, kterému to auto patřilo, jenže ouha, paní měla v ruce banán a Honza si místo auta ten nakousanej a skoro snězený banán vyžebral. 😀 😀 😀 No styděla jsem se slušně, tak jsem paní za ten babán dala aspoň jablíčko, co jsme měli s sebou 😅 😅 😅 😅

e.k.t
autor
24. dub 2011

Jani dobrý mazec 😀 😀

e.k.t
autor
24. dub 2011

už se opět mořím na noční a děsně mne to baví. s mm jsem se opět neviděla, ale aspoň zavolal že je doma

anta
24. dub 2011

@e.k.t - moc ti držím palce, ať ti to uteče, no je to dobrej trapas s tím banánem 😅 😅

anta
24. dub 2011

No hlavně trapný bylo to, že ho tam mm ještě poslal, že se má jít zeptat, jestli může (Honza), no jo, ale mm myslel auto a ne banán 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. dub 2011

😀 Jani jeden myslel a vymyslel ho..., druhej nemyslel a šlápl do něj 😀 😀

anta
25. dub 2011

Ahoj holčinky 😉 Tak psala Many, že včera byla s tou nohou na pohotovosti, že jí začaly modrat prsty a přišlo se na to, že měla tu dlahu moc utaženou. Rodit zatím nebude, noha zlomená není 😉 Moc vás všechny zdraví s nohama hore 😅

paolin
25. dub 2011

ahoj holky!
to jsou tedy novinky, co tu čtu! šmankote...který pako dalo Many na nohu dlahu místo ortézy? to jsou paka... tak snad to bude jen výron a nic víc! chudina malá..
Evi, kdypak se Jolanka vrátí? 🙂
Jani, od cizích chutná nejlépe 😉

paolin
25. dub 2011

my jsme se dnes vrátili už dopoledne. celou dobu se totiž s námi moje matka nebavila. proč? to nechápeme ani jeden. ležela si na lehátku pod peřinkou a uráčila se vstát jen, když přišla nějaká návštěva. v sobotu jsme téměř neviděli ani dědu ani babi, byli po návštěvách. v neděli skoro to samé. tak jsem se ráno sbalili a jeli domů. fakt supr pocit, že někoho otravujeme. nechápu, proč nás tedy zvali! jinak sousedi supr, jen skoro všichni tam byli s vnoučkama..bez rodičů, že. dnes jsme byli za druhou babi na mrskut a pak za kamoškou a ti pak přišli k nám a odešli až teď 😀

anta
25. dub 2011

@paolin - no to je děsný s tou tvojí mámou ☹ , koukám, že by si s mojí mámou mohla podat ruce. Ta moje ani nepopřála mm k narozeninám a to ví, kdy je má, dneska se taky ani neozvala, co jí zase přelítlo přes nos, nevím 😝 😝 Tak já jí ani nevolám, volala jsem jí dvakrát a ona se ani neozve, tak ať si trhne nohou, jak to říká ona Honzovi 🙄 Ale ta tvoje máma se teda chová fakt hrozně, oni vás pozvou a jezdí si po návštěvách? To je vidět, co si o vás myslí, to je fakt ostudný, bych už k ní vůbec nejezdila 😠

paolin
25. dub 2011

Jani, taky už nebudu. jako chovala se jako madam, s námi se ani nebavila a pořád si posedávala, polehávala..taťka říkal, že jí není dobře. to mu ale moc nežeru, protože celou sobotu chodila po sousedech vykecávat, v neděli taky. děti si všimla sna 15 minut, když jsme přijeli a pak šla jednou s Vítkam na 20 minut někam na kolo. a šmitec. když jsme přijeli, tak mi řekla, že nemají jídlo. já, že neva, že jsme toho hodně přivezli, že to Mirek chystal asi dva dny i pro ně. a dnes jsem pochopila, že jídlo měli, ale néé pro nás, kdybych ho po ní náhodou chtěla. no, holt její volba. pro ni jsou na prvním místě prachy, my tam hoooodně vzadu. tak si může políbit a moje děti neuvidí - ně, že by o ně měla nějaký zájem 😉
jako dost krutý bylo, že si tam hromadně plánovali letní dovolenou a jak všichni berou vnoučky a naši? ani nápad!

no, co těm našim matkám přelítlo přes nos, to fakt netuším. ale je to dobrá škola pro nás - po těchto zkušenostech vím, že se takhle ke svým dětem chovat nebudu, nebo bych se musela hambou propadnout!

anta
25. dub 2011

@paolin - teď jsem zrovna i mm říkala, že kdybychom aspoň po mý mámě něco chtěli, např. hlídání, nic takového, nezatěžujeme jí naprosto vůbec a přesto se k Honzovi chová jak k*áva. No myslím si a to asi nemluvím jen za sebe, že některé "babičky" (ani nevím, jestli si vůbec toto označení zaslouží) by zasloužily nakopat fakt zadek. 😝 😝 😝 😝 😝

anta
25. dub 2011

@paolin - my byli na hřišťátku s Honzíkem a tam ti bylo babiček - no snad 6!, až mi z toho ouzko bylo, hned jsem to mm řekla "podívej, těch babiček tady, nám se o tom může jen snít" ☹

paolin
25. dub 2011

@anta Jani, to 100% ta vaše babi je fakt na ostudu...sakra, jí to v té hlavně fakt nezapaluje? 😠 😲

moji matku fakt nechápu. nebyla taková vždy. jako pohodlí bylo 100% na prvním místě, ale brala si Vítka i párkrát na víkend na chatu. naposledy tedy, když se narodil Adam..což je zvláštní, páč teď je s ním ještě míň práce..sejří mě ale to, že z nás dělá blbečky a ze sebe nějakou dámu, místo aby nám něco řekla do očí. jako z vnuček se může po..a moje kluky ignoruje.. tak ať na rovinu řekne, že jí nezajímám, vadíme a je vyřešeno. my to nějak rozdejcháme.

paolin
25. dub 2011

@anta Jani to je smutný ☹

anta
25. dub 2011

@paolin - to jo, je to ostudné až hanba. Co jim ty děti jako udělaly? Nikdo jim nebere, že samo mají právo žít svůj život, taky je nikdo neotravuje, ale ty děti jsou jejich krev a ony se k nim chovají vážně jak k cizím. Honza, jak mojí mámu nezná, tak je takový ostražitější a nechce se s ní moc bavit, taky mu nedávají šanci k tomu, aby se rozkoukal a hned na něj naletí jak hejno včel a on je z toho celý vyplašený a nabírá k pláči. Reakce mé mámy je, že se urazí!!! 😖 😖 No smutné téma 🤐

paolin
25. dub 2011

@anta Jani to je prostě nepochopitelný! to jako čeká, že 2 letý dítě bude z babičky, co nevídá, skákat radostí?
no taky často říkám Mirkovi, jak jim můžou být vnoučci ukradení... všichni prarodiče jsou tak hrdí..a on, že je prostě nezajímá, že jsem si pořídili děti a tedy starosti. ano, to beru. ale my jsme přeci jejich děti! to jsme jim fakt tak ukradení? nedovedu si představit, že bych se takhle někdy chovala ke klukům...jako ignorovala je a neměla o ně zájem.

anta
25. dub 2011

@paolin - ne, asi nezapaluje, ta si akorát tak ráda zapálí cigáro a jen se dívá, jestli náhodou Honza za ní neběží 😠 . No když jsem psala průběh naší poslední (a to myslím vážně, že poslední) návštěvy s Honzou u mámy, ségře, tak mi psala, že se za naší mámu moc stydí 😔 a já ani ne, jsem zvyklá na to, že jsem pro ní balvan, díky mně nemohla nastoupit zpátky do práce, díky mně to a to a to a to, no a teď tu "lásku" přenáší na nevinného ani ne tříletého kluka 😝 😝 😝

paolin
25. dub 2011

@anta Jani předpokládám, že ti to psala ségra Žofková..
to je fakt nechutný..hojit si něco na dítěti..a ke všemu něco, za co ty nemůžeš. byla to její volba. a co manžel - neřešil někdy s tchýní její chování?

anta
25. dub 2011

@paolin - hlavně mě štve na mně, že jsem vůl, který si z jejího chování nevezme ponaučení už jednou pro vždy, pokaždé se vždycky přesvědčím, že to je opravdu špatné a zlé a že zájem je nulový, kdy mně ty nervy s ní už jednou dojdou? Jsem pokaždý hrozně zklamaná až je mi do bréče a stejně si nedám a nedám říct ☹ 😖 😀 Asi jsem masochista - psychický 😀 😀 😀

anta
25. dub 2011

@paolin - ségra Žofková to byla, správně, ta má vcelku ten nadhled jako já 😀 To, že jsem se narodila nemocná, není moje vina a vždycky jsem z mámy cítila, že jsem jí zkazila život, že jsem jí na obtíž 😔
Ano, mm už s ní nejednou řešil její chování k Honzovi a ona to ignoruje a ještě natáhne hubu, v tom je mistr světa 😝

paolin
25. dub 2011

@anta Jani to mám stejné. vždy se na 14 dní seknu, ale pak zase dojedeme. a zase dostanu na tlamičku. a zase se seknu..a pak dva tři dny řešíme, co se stalo a jak mě to mrzí...a jsem pak protivná na děti, páč mám starosti a Mirek to musí pořád poslouchat..tohle fakt nemá cenu. je to mlácení hlavou proti zdi. ať udělám, co udělám, vždy budu ta špatná. je mi to tedy moc líto kvůli dětem..Vítek se na babi ptá a Adam taky a že chtějí za nimi, ale..na tu chatu jsem jet nechtěla, ale Mirek, že budou kluci rádi a že to bude fajn..no a bylo to ještě horší.
v sobotu máme slavit Adámkovy narozky. pořád přemýšlím, jak se z toho elegantně vyzout..jako abych se dívala na protažený obličej matky a poslouchala uštěpačné poznámky sestry...jsem dnes říkala, že bych brala jen mužskou část rodiny 😉 s taťkou a švagrem problém nemám 😉 😀

anta
25. dub 2011

@paolin - elegantně se může TM zeptat, zda je máte vůbec zvát na Adámkovy narozky, Ti by čuměli asi co? 😀 😀 😀 Hele, tak se zkuste neozývat, dokud se babča nezeptá sama, jak je to s těmi narozeninami, kdy mají přijet a zda-li vůbec. Tak jí klidně řekni, že asi ne, že se vám to nehodí, že máte pozvaný Adámkovy kamarády s maminama a že vás bude i tak hodně, to asi neprojde, viď? My si s Honzíkovými narozkami hlavu nelámeme, stejně nikdo nepřijede, ani nezavolají, tak co si budeme dělat násilí, že? 😅 😅

paolin
25. dub 2011

Jani, my už je pozvali. neustále totiž řešíme rodinné oslavy - asi takový rodinná zábava. poslední dva roky naše narozeniny dopadli na... buď nepřijel vůbec nikdo, nebo jen část. a že si to prý plánujeme záměrně na den, kdy se jim to nehodí! takže poté, co se sestra vys.. na moje narozky, tak se Mirek naštval a hodil řeč se švagrem. a ten by chtěl, abychom oslavy ohlašovali měsíc dopředu...jemu stačí sms nebo telefon, ale sestra potřebuje oficiální pozvánku emailem! takže jsem ty narozky domluvili už dopředu.. musíme je totiž zvát oficiálně a na den, kdy se jim to hodí. a když jsem je nepozvali, tak bylo zase zle..tak to letos zkoušíme naposledy a pokud to bude stejné, tak ať nám políbí. o takové lidi opravdu nestojíme. jsem blbá..ale pořád se snažím rodinu držet pohromadě. ségře jsem se snažila každý týden ozvat...ale na poslední oslavě byla zase celá uražená, tak jsem se poté neozvala. už je to přes měsíc a jí vůbec nezajímá, jak se máme..

anta
25. dub 2011

@paolin - to je slušně zamotaný a tvoje ségra je nějaká panička? Že se jí musíte ozývat jak pohůnkové, že byste je chtěli pozvat laskavě, bléééééééééééé, hnus jeden fialovej, až mi z toho beránek zaskočil v krku 😎 . U nás, aby nedocházelo k takovýmto sporům, tak na něj už z principu prdíme. Můj brácha (nejstarší), co jsme v Kladně (6 let) u nás ani jednou nebyl, Honzu neviděl dosud živého! Ségra s Valinou má pro nás neustále u sebe dárky k vánocům, no raději už nemluvím 😅 😅 😀 😀 😀

paolin
25. dub 2011

@anta jo jo..je to boj s větrnými mlýny...a strašně to člověka mrzí, že se vlastní rodina dokáže takhle chovat..ne nadarmo se říká po přízni řízni. aspoň ty děti by z toho sakrýš mohli vynechat..to je fakt nechutný. je fakt, že z takové babi Honzík stejně nic mít nebude, žádné hodnoty, hezký zážitky...tak je pro něj úúúúúplně zbytečná!

anta
25. dub 2011

@paolin - taky mě tyhle myšlenky o zbytečnosti jaksi napadly 😀 😀 😀 Fuj, to jsme se vykecaly, viď? No ale komu to člověk vlastně má říct, viď? Víc hlav, víc ví i když jsme vlastně na nic nepřišly🙂 🙂 🙂 Tak snad se ti ulevilo, že to máme trochu horší či nastejno 😀 😀 😀

paolin
25. dub 2011

@anta joo, to nevím, co moje ségra je..bohužel si vzala mého velmi dobrého a dlouholetého kamaráda, tak je to zajímavý 😀 my jsme totiž naprosto v poho, i Mirek s ním vychází dobře. my se na oslavách vždy dobře bavíme a ona v poslední době chodí, nahozený obličej a nikdo neví proč 😀 je už k smíchu 😀 na druhou stranu je to vlastně fajn. ona sedí s matkou, probírají ty svoje strašně důležitý věci a my ostatní máme klid 😀