Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
13. lis 2008

Marti, tu adresu jsem ti již poslala. Já jsem z toho kluka fakt nesvá, pořád přemýšlím, co mu je, co se děje, že je najednou tak ošklivej a uječenej, ze dne na den, dělá mi fakt peklo a já tady brečím jak pitomec a nevím si s ním rady ☹ ☹

martinka79
13. lis 2008

Janičko neplakej, já to znám ani v žádné pozici se nesklidní. třeba chování pohupování, hopsání na balonu či jinak. a co venku na procházce?
radi ti pomůžeme a nezkoušela jsi mu tu rektární rourku do zadečku? já ji na Nikolku používala dost často. Vypadá jako, že je nevrlý od bolesti bříška nebo něco v té pusince? nemáš asi nic na ty zoubky viď . Kdyby to bylo moje mimi asi bych mu před dobou kdy má jít hajat dala panadol či něco na uklidnění a třeba mu to pomůže od bolesti. je to obyč sirup takže bych to moc neřešila. 😉
potom si dej kávu nožky nahoru a uklidni se čit si knížku nebo zalez do pelechu také.

martinka79
13. lis 2008

Jak já jsme plakala a byla nešťastná a neměla ani ponětí co si počít. vážně šílela jsem. ☹

martinka79
13. lis 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 myslím na tebe 🙂 🙂 🙂 🙂

martinka79
13. lis 2008

tak Mišák se nacpal, ale jak je to jedlí. teď si jdeme hrát.

anta
13. lis 2008

Marti, děkuji moc, použila jsem teď poprvé tu rektální trubičku a malej kaká jako o závod, jupííííííííííííí 😀 😀 😀 😉

martinka79
13. lis 2008

Jani tak to třeba pomůže. namasíruj mu bříško a zkuste si chvilku hrát na bříšku. určitě to bude dobré.jsi šikulka. 😉 😉
my jezdíme na odrážecím autě. 😀

anta
13. lis 2008

Doktorka mi řekla, že zuby to vůbec nejsou a já jsem se těšila, že budeme mít doma pizizubáka 😀 A jak často se může ta rektální trubka používat? Jo a malej spí jak o život 😉 😅
Naštěstí jsem si tu mašli nehodila 😀 😀 😀
Díky moc za radu, ona se mě taky dr. ptala, jestli jsem zkoušela tu trubičku a já jí řekla, že ne a ona ať to klidně vyzkouším než aby se malej takto trápil 😉

martinka79
13. lis 2008

No já ji používala ksyž bylo teřba ono si mimi natonijak zvlášť nezvykne a až se bude honzík hejbat tak to bude úplně jiné už se střeba pěkně promelou a půjde to ven šup dup.

Snad vám mail zvedl náladu.

holky j našla dárec o kterém mluvila Nikolka, že ho někde viděl,a le ta cena http://www.mojehracky.cz/index.html

martinka79
13. lis 2008

Míš a je hrozně hodný hraje si u Nikolky a ta tam má věcí. 😀 MIkrofon kočárek fén no všechno miluje.

martinka79
13. lis 2008

holky nevíte kde sehnat takovou tu hru ty kostky co se staví do věže? a vysouvají se jedna po druhé a komu spadne věž. nevím jak se to přesně jmenuje ( čte se to nebo tak nějak stakem)

martinka79
13. lis 2008

a ještě sháním takovu tu tabulku s dvěma kolečky co se na ni malovalo do tho písku a potom se zaštěrchalo a zmizelo to. 😉

paolin
13. lis 2008

Martii, na tu vez se zkus kouknout na veselyklaun.cz nebo na caryfuk.cz

Janiii! tak superr! to bude i pocasim. Adam na me takhle huci tak nejak ob tyden.

chlapecci ted oba spinkaji. predtim si hrali v pokojicku a byli moc hodni. ja jen koukala 🙂
u nase teda leje a leje..a ja musim do salonu 😒 Mirek je v Plzni, tak snad dojede OK.

martinka79
13. lis 2008

No tak to je blé u nás bez deště zataženo. já nemůžu nikam. ☹ ale Míša si hraje jak o život.

martinka79
13. lis 2008

PAvli díky okouknu to.

paolin
13. lis 2008

Janii, tak jak je?

e.k.t
autor
13. lis 2008

ahojky, tak jsem konečně dostala povolení k PC 😅 , celý den jsme byli v Pardubicích se strejdou v nemocnici na kontrole po infarktu a nic moc ☹

pak jak jsem s již velmi protivnou Joli dorazila domů tak jsem uhodla co jí chybí vlastně přebývá 😅

nechala jsem ji na podložce a plínkách jen tak povalovat se zatím co jsem chystala kašičku no a když jsem ji přišla zabalit a oblíct tak jsem jen sbírala spoustu šišek po postýlce 😝 😀 😀 😀
ale co Joli byla vytlemená, tak to za to stálo. 😀

martinka79
14. lis 2008

Krásné ráno maminky, my jsme dnes vzhůru od pěti hodin. mišák by možná usnul, ale manžel vstával do práce a ta si s ním hrál. Já polehávala koukala jak si rozumějí. Pěkně poštelovali volant k PC a různé věci a už si domlouvali první jízdu.
Teď montuje to hrací auto. pořád startuje a někam jezí je poprskanej až na prdelce.
Nás dnes čeká kontrola a Nikolku očkování žloutenky. Pojedeme kolem 10.00hod ať tam nejsme po ránu s těma největšíma marodama.potom nakoupím a hurá domů, je totiž pátek a velké volno před námi. už se těším.

JAni tak jak je Honzíkovi.

Evi tedy ta Jolanka je šídlík, ale ven dostane vše a to je dobře. 😉

anta
14. lis 2008

Dobré ranko, holčiny, Marti, to uvidíme, jak mu je, teď usnul, což je pokrok, protože v předešlých dnech vůbec nespal. Počkám do dopoledne a když se nevykaká, tak použiju rektální trubku a snad se to z něj posype. Asi byl fakt přecpaný, protože jsem si neuvědomila, že papá 6x denně a papal fakt dost, takže to musíme trochu ty dávky zkrouhnout, aby nebyl zacpaný jako prase, dnes byl vzhůru už od 3 hodin, je to fakt síla. S manžou jsme se rafli a už je mi líp, potřebovala jsem se vyventilovat, protože řvaní na dítě nemá smysl 😉

martinka79
14. lis 2008

Jé Jani takvou ventilaci znám, občas se mi uleví a u toho běhám po bytě a uklízím jako divá a udělám na 1hodinu práce jako v hotelu Imperial.to bude dobré. No možná se Honzík zašpuntoval, třeba by chtěl být jako mošt pěkně nakvasit a potom bum. 😀 ne promiň, VĚŘÍM, ŽE MU BUDE LÉPE.

U nás po ránu uklizeno, navařeno a a Mišák okusil novou stravu hlínu moc mu chutila. ☹ je to truhlík.

anta
14. lis 2008

Třeba jo, třeba byl fakt zašpuntovaný, ráno jsem mu prošťouchla prdelku mezi živou diskuzí s mým manžou 😀 Před spaním dostal 5 kapiček Sabiku a už spí skoro dvě hodiny, mně tohle ale docela děsí, člověk to nemyslí nijak zle a nakonec miminku svým způsobem ubližuje tím, že ho přecpává, aaaa už je vzhůru, tak papa 😀 😀

martinka79
14. lis 2008

neber to tak prostě se od dětí učíme celý život. Pa

anta
14. lis 2008

Tak malej se usmívá, hejbe nožičkama a vůbec neřve, vypadá to, že jsme na dobré cestě ke spokojenosti celé rodinky 🙂

e.k.t
autor
14. lis 2008

dobré ráno, po noci opět samá vášeň 😀 😀

jen ráno to nebyly šišky 😝 😅

anta
14. lis 2008

Dala jsem malýho teď spát, snad usne, trošku se kroutil, ale to se kroutí normálně, je teda ochrápanej jako blázen, tak snad usne bez problémů 😉

paolin
14. lis 2008

ahoj holky!
tak u nas byla vesela noc. Adamek rval az do pul druhe. nakonec to bylo briska boleni. tak se vyprcal, vybrkal, vyskytal a usnul. nespal vubec tvrde a budil se. no a o sesti uz byl vyspany! 😨 no, on mozna.. 🙄 do toho me vecer zlobil Vita, ktery ne a ne usnout. tedy on usnul a ja se vzdalila. nacez nastal rev mamo mamo. takhle mi to udelal asi 3x a ja ztratila nervy, pote co prohlasil, ze si jde hrat. 🙄 usnul az v deset vecer! no a to zacla Adam, takze supr noc. ☹
dnes jsem vyrazila s Adamkem do mesta pro pas a do banky a zvladli jsme to. Brno je cele rozkopane, tak jsem byla jak Alenka v risi divu. no des! koupou snad vsude, takze se s kocarem neda temer projet. Adamek zabiral na tety urednice, tak vsechny byly moc prijemne a usmevave 😉

jinak Adamek je bez prujmu, zato se mi osypal. asi z hroznu, co jsem si zobla. to je porad neco 😉

Janii, nic si nedelej z toho, ze jsi se vybila na manzelovi. to se holt neda nic delat! ja se obcas vybiju na Vitovi a reknu ti, ze mi z toho neni vubec dobre 😒
momentalne jsem "prepracovana" a mam 100 chuti zalest nekam pod zem. doma huci oba kluci, nenechaji me vydechnout..no zadna radost po cely den. tak se tesim na prodlouzeny vikend 🙂

anta
14. lis 2008

Koukám, že ty děti s námi dělají divy, někdy mám pocit, že to nejsem ani já, s manžou jsme se rychle usmířili, on je naštěstí chápavej a ví, že se potřebuji jen odventilovat, jinak bych asi praskla 😉

paolin
14. lis 2008

jo Jani, nekde jsem cetla, ze mimco ma zbastit 100ml mlicka na kazde sve kilo. a podeleno poctem kojeni za den ti vyjde jedna davka.

byli jsme ted plavat a Adamek plakal. tak jsem ho vzala z bazenu driv. je dnes nejakej urvanej..no, ja v noci spinka 4 hodin jak on, tak taky rvu 😉 bejt mimino tedy 😀

anta
14. lis 2008

Tak jsem to počítala Paol a správně by měl tedy vypít jen 130 na jednu dávku, no jo, ale on jí 150, tak ho přitom už necháme.
Jinak ten den dnes uplynul trošku líp než od pondělka do čtvrtka, to bylo fakt surový né suprový ale surový 😀 😉 Tak snad se nic nezkazí 😅

martinka79
14. lis 2008

holky tak snad je už u vás všech lépe.
My u Dr. dopadli dobře, sice máme do pondělí ještě baštit antibi., ale můžeme na chvilku ven. NO a potom jsme tradične skončili u mě ve škole a tam kecali a baštili a užívali si, potom vezli kamarádku domů a u ní klábosilia v 15.45hod jsme doleji domů. Stavila jsem se okouknout stavbu, nebyla jsem tam už týden a musím říci vrch, tedy to spací patro je úžasné. ložnice obrovská a pokojíky moc moc krásné. Nikolka ani neví jaký pokoj si vybrat zda vedle koupely i okny do ulice nebo vetší s balkonem. Asi rozhodnu stejně já a strčím ji do ulice až na ni bude kdekdo zvonit tak vykoukne a vyřídí si vše a už nepotřebuje tolik prostoru na hračky. No a Mišák bude hned vedle nás. Tatínek by ji zase zavřel do balkonu, jelikož ze zahrady budeme mít přehled, zda nám v pokoji nelumpačí. 😀 😀 😀 😀 s klukama. 😀 😀 😀 😔
ne těšíms e až to bude sice nevím jaký nábytek tam dáme, když já miluji prostor a volnost a čím to zaplníme, ale bude to fajn. 🙂