Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
17. črc 2011

@martinka79 - tý jo, rodinná idylka 🙂 🙂

martinka79
17. črc 2011

@anta právě tu mám řvouna mlátivého.... pomoooooooc sedí leží sedí leží

anta
17. črc 2011

@martinka79 - to ti jako teď vstával? Od kdy spal, sím tě? Pozdravuj ho lvouna éé řvouna 😀 😀 😉

martinka79
17. črc 2011

@anta ne od půl sedmé spí.ovšem probudil se vichrem a teď spí neklidně... už spí a přilehl mi pr. ruku. 😀

anta
17. črc 2011

@martinka79 - aha, tak meluzínka ti přilehla pravou ruku? To je hezké a co ty na to? 😀 😀 😀

martinka79
17. črc 2011

uááááá a dobrý už odlehl

martinka79
17. črc 2011

jdu hajat k Tv. páček

paolin
18. črc 2011

ahoj holky! u nás dnes pršavo a 17stupňů. musíme do práce a k nové švadlence, tak bude cestování 😉

martinka79
18. črc 2011

@paolin já jedu zase do knihovny a na malý nákup... počasí taky nic moc jen neprší a sad je víc než 17st. vydrž dej si šáteček kolem krčku a hurá do akce.

e.k.t
autor
18. črc 2011

ahojky, omlouvám se že se tu málo vyskytuju, jednak je mi fest blivno a jednak mne seránkuje i to nove internetové spojení, pořád je vypadené a já jedu po staru na vpn takže nejedu. dnes tam obludám zavolám, jako že jsem si linkový net pořídila protože mi radiový nechodil, tak ať se koukají snažit 😠

anta
18. črc 2011

Ahoj holčiny, dnes dítě vstávalo před půl sedmou, máme namířeno také do knihovny - hoří termín 😉

martinka79
18. črc 2011

@anta nám spíš hoří čtení😀
Evi tedy ty máš práci s tím netem, já tomu po pravdě nerozumím, ale Michal jo tak vím, že doma máme celkem dobré a cenu taky...
ale je to na Prd. a co v práci?

martinka79
18. črc 2011

dnes bude kuřátko a nové bramobor a salátek.. musím sdělat kopr na zahradě do sklenic a taky posekat a zahradu, ale to dnes nechám na miláčkovi... volala mi Nikolka někdy kolem 22hod, že se žene pršení, posílala pusu a tak... jsem jířekla ´t nedráždí s mobilem...sem jí ho asi neměla dávat,.napsala jsem jí dopis. 😀 Míša krásně vytřihl a nalepil srdíčko... je fakt proti Nikče šikovnější.

martinka79
18. črc 2011

dala jsem něco do albíčka...

e.k.t
autor
18. črc 2011

Marti právě proto jsem dávala ten linkovej net, no na O2 říkali že je nějaký problém na vedení a technici že to jdou řešit a snad i vyřeší a až vyřeší dají i vědět, no asi 5 minut to vypadalo že našli, ale ono prd, zase jedu na mobilním, jenže jsme tady v přízemí děsně stínění oholníma barákama, takže signál 0 0 nic 😝

paolin
18. črc 2011

holky kuk 🙂
@martinka79 Marti pěkné fotečky 😉
@e.k.t Evi žlučník si nedá a nedá pokoj?
@anta Jani a co v knihovně - něco pro tebe nebo Honzíka? a co nožka?

anta
18. črc 2011

Tak dítě udělalo dva kroky, jeden na váze a druhý na záchodě, 😉

martinka79
18. črc 2011

ahojky tak knihovna má prázdninový provoz takže tam pojedem až v týdnu. našla jsme doma další prima knihu jak pro mě tak pro Mišáka....
Evi to je k svini... tak snad to půjde lépe.

anta
18. črc 2011

@martinka79 - my jsme se v knihovně chytili, v pohodě, akorát, že tam mají schody, tak jsem tam musela dítě nejdřív vytáhnout z kočárku, posadit ho v té knihovně, pak se vrátit pro kočárek, no anabáze 😀 😀 😀

martinka79
18. črc 2011

no u nás mají až od 12hod tak pojedem asi ve středu a pošleme Nikolce balíček. 🙂

martinka79
18. črc 2011

jdu nakládat kopr do octu.kdo budete chít pošlu vám skleničku.

anta
18. črc 2011

Tak my jsme ten den prolítali, byla to pohoda, vyčůrala jsem se v křoví 😀 😀 😀

anta
18. črc 2011

Teda holky, teď jsem se dočetla, že zemřela Tamara Cenková, to je škoda, její rady, jak na děti, jsem měla vcelku dost ráda, tak mě to teda mrzí 😔

paolin
18. črc 2011

Jéé Jani ☹

anta
18. črc 2011

@paolin - je to škoda, bylo jí jen 54 let a měla rakovinu slinivky, jak říkám, škoda jí 😔

martinka79
18. črc 2011

@anta, tedy co to čtu.. ☹ to ani nevím.. no nečtu zorávy na pc... dnes nemám čas. 😉
No je to škoda, jak ta nemoc dokáže člověka zničit... ☹
čůrání v křoví 😵

anta
18. črc 2011

@martinka79 - no já už to nemohla vydržet, tak jsem cca čtvrt hodiny do dítěte hustila, jak se mi děsně chce a ono chudák v zoufalství začalo ukazovat na každý keř, který jsme potkali, no vesměs to byly keříky, kam by se schoval možná tak křečet či pigmej, ale moje bílá prdka rozhodně ne 😀 😀 😀
No to mě povídej. Našli jí to nějak na začátku roku a bum do půl roku je pod drnem, fakt bezva 😝

martinka79
19. črc 2011

krásné ráno, dnes máme nádherně půjdeme na jablka k jedné babi.... te´d snídáme a pereme povlečení, 😎 to vám posílá míša takže nezapomeňte brýle.

anta
19. črc 2011

Ahoj holčinky, nějak jsem se sem nedostala, nebyl čas, však to znáte 🙂

martinka79
19. črc 2011

@anta JJ ZNÁME právě Mišák jezdí na kole a já chystám oběb a současně ho sleduji-...