Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
18. srp 2011

Ahojky holčiny 😉
Evi, tobě moc držím palečky, ať to není tak strašný, myslím na tebe od rána 😉
My byli v knihovně. No Pavli, žádné překvápko, já takhle honím Honzu třeba dvě hodiny než se nechá milostivě převléknout, moje nervy! 😠 To už je jen o přežití, fakt.

paolin
18. srp 2011

@anta Jani u vás taky? já si fakt nedovedu představit, jak to budeme dělat s tou školkou.. A jestli se jim tam Adam sprčí, že nejde ven nebo tak něco.. už jsem si pořídila prášky na nervy. dnes jsem si jeden na zkoušku zobla, tak uvidíme 🙂 je to něco jako Lexaurin, jen lehce upravuje nervičky 😉

paolin
18. srp 2011

holky, tak mě zase sejří máti. domluvili jsme si práci na vrátnici v areálu, kde máme kanclíky, tak tam sem tam je. v pondělí volala, jestli nebudu tento týden v práci, že tam bude a třeba by třeba i trošku pohlídala kluky...no tak jsme tam včera byli a a tak jsem se zeptala, jestli se máme v pátek stavit a ona že jo, že na dovolenou nejedou. a dnes mi psala, že musí balit a vařit, že jednou na týden pryč. tak já jsem fakt asi blbá nebo co.. ještě, že jsem se tam na 100% nerozhodla jet. jako že budu u nich, kluci se budou zase snažit alespoň chvíli si s ním pohrát a ona je bude odmítat, tak to ne! jakoby si nemohla sbalit dnes.. nedávno jsme ji volali, že jsme u Mudr kousek od nich a jestli s námi nejde ven. tak že jasný. no a ven spočívalo v tom, že nakupovala, my chodili od obchodu k obchodu (potraviny, uzeniny, masna, ovoce a zelenina) čekali na ní a na konci štace řekla, že jde domů! já myslela, že půjdu do mdlob..a kluci brečeli..

anta
18. srp 2011

@paolin - hele nemá tvoje matička nějaké skvrny na mozku? Mně to přijde, že ti dělá naschvály jak kvartální akoloholik, s železnou pravidelností, to by mě s prominutím taky dost sralo, do poslední chvíle ti neřekne, že na tu dovolenou jedou, já mám pocit, že se ti vysmívá, fakt 😝 😝 😝 "něco naslibuju a pak ať se ti dva mladí po...erou" 😝 😝 😝 Jako klucí jí za chvíli vážně rádi mít nebudou, říká si o to dost silně 😠 😠 😠 Bych jí taky ráda neměla, se přiznám.

anta
18. srp 2011

@paolin - jo a s tím práškem, jak se to jmenuje a kde se to pořizuje, já bych si možná taky raději něco takovýho pořídila, abych se pak nezhroutila ze dne na den. Chudák mm, přišel z práce a už rovnou ho Honza naverboval do montování nočních stolků, ale musím pochválit, šlo mu to krásně od ruky a rychle, je šikula a je vidět, že má zkušenosti, aby ne, když montoval nábytek v celém bytě 😵 😵
Jo a zážitek z dnešního dne, nějaké paní plakalo miminko v kočárku a Honza se mě ptal, proč to dítě tak řve? Tak já ho neprozřetelně za tou paní poslala a on šel a začal ukazovat té paní na miminko v kočárku a říká "paní, co tomu mimí je? Proč pláče?" 😀 😀 😀 😀 😀 Tak paní mu něco odpověděla a Honza na to: "No tak to jo" 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. srp 2011

ahojky berušky, děkuji za držení pěstiček, kolonoskopie dopadla dobře, bez nálezu, takže potvrzena diagnoza syndromu dráždivého střeva s průjmy, zvětšená slezina a lipomatoza pankreatu. Na Gastru léky na trvalé užívání nedoporučil, ale s praktikem budu ráno konzultovat léky první pomoci při případném ataku bolestí 😝

paolin
18. srp 2011

@e.k.t Evi uf, tak aspoň tak...
@anta Jani, dřív jsem měla Lexaurin, teď mi tchýně půjčila Elenium. Lexaurin je na předpis. Jinak cituji: tlumí zvýšenou činnost některých částí nervového systému, snižuje úzkostl Mírně snižuje napětí kosterního svalstva. jak mám ty nervy na pochodu, tak reaguju moc citlivě na jinak blbiny. prostě jsem vyvalená i z pitomin.. mám plnou hlavu dovolené, školky a kluci zlobí, tak to nějak nedávám 😉 potřebovala bych alespoň pár hodin relaxu 😒

e.k.t
autor
18. srp 2011

http://ibazos.cz/prodej-udrzovane-zahradky-v-ch...

už ji máme zamluvenou a bude našééééé, ještrě dosadíme dřevěnou chatičku a bude relax ta je fakt super a hned naproti rumišti a ještě o 10 tisíc levnější a o 60 metrů větší 😀 😀 😀

paolin
18. srp 2011

@e.k.t teda Evi, to čučím 😵

anta
18. srp 2011

@e.k.t - hurá bez nálezu, tfuj tfuj tfuj, ulevilo se mi, holka, ani nevíš, jak 😵 😵 😵
@paolin - díky, hodná, seženu si to prostě, aspoň budu klidnější, že to doma mám a nebudu to muset třeba ani brát 😀 😀 😀 Bolí mě hlavička - trošku, byli jsme s Honzou po celý den na sluníčku a já bez klobouku, tak jsem to odnesla takhle 😔 Jdu spinkat, dobrou beruše moje 😉 🙂

anta
19. srp 2011

Ahoj holčinky, tak dítě je vzhůru od 5,40, je to dlouhý, teď tady lítá s foťákem od táty (nedovolil mu ho si půjčit) 😀 😀 a fotí a fotí, ono to tedy nefotí, ale jde z toho blesk a to se mu líbí 😀

anta
19. srp 2011

Tady je zase bouřka, jedna byla ráno a je zas další! Prší jak z konve, chtěli jsme jít s Honzíkem ven a nejde to prostě! 😠 😠 😠

paolin
19. srp 2011

tak u nás je hic. byli jsem na parníku, pak šli zpátky na přístaviště, tam na hřiště Mraveniště s jsme doma. pozor, babi šla nakonec s námi! procházka se jí prý moc líbíla! bouřky se u nás očekávájí až večer. a propad z 32 stupňů na 23..Adam je z toho už teď zase protivný. NE je jeho největší kamarád 😀

anta
19. srp 2011

Včera jsem potkala tu ředitelku ze školky, tak jsem se jí rovnou zeptala, jestli má mít Honzík nějaký ten vak na oblečení, tak nemusí, ale botičky do písku prý jo a nějaké "onošené" oblečení na ten písek, aby nám nebylo líto, že bude špinavé 😀 😀 😀
@paolin - jestli ho nebolí hlavička, mě bolí zase od včera, pořád se to počasí mění a já jsem na to citlivá jak prase a to jsem se dřív ženským smála, jak všechno prožívají, tak už došlo i na mě 😀 😀 😀

paolin
19. srp 2011

@anta Jani, tak tomáš kliku s ředitelkou 😉
hlava Adámka nebolí. to by řekl. spíš je kňoura ukňouraná..

monkia.pv
19. srp 2011

tak tady uz leje!Tma jako v pytli!
@e.k.t :Evi fajn ze vysetreni bylo bez nalezu! 🙂
My byli vcera cely den na koupalisti a vecer jsem padla unavou!Dneska si Vanesku odveze mamka s pritelem k nemu na barak,tak mam volno a vypada to ze cely vikend!Jinak holky Vaneska kaka!Nevim cim to je jestli tou laktulosou nebo tema presnidavkama a brosvama co do ni porad cpu,ale je to fuk hlavne ze to jde ven! 😀 😀

paolin
19. srp 2011

@monkia.pv Mony, to jsou supr zprávy! volno si užij! tiše závidím 😉
u nás lehce sprchlo a pak se to rozprchlo 😀 říká se, že v Brně buď fest leje nebo nic a je to pravda..ani přehrada už nestahuje tolik mraků jako dřív..jinak holky zázrak 😉 přehrada není zelená! v červnu už bývala jeden hnusný smradlavý zelený blivajs a teď nic 😉 u břehu je vidět pár metrů na dno 😉

e.k.t
autor
19. srp 2011

ahojky zlatíčka, děkuji za gratulky, praktik byl sám nadšený a cukr i bez léků držím 6,6 - 6,7 což se mu líbilo, takže léky jen v nouzi supéééérrrrrr, pak jsem si teda řekla o kontrolní crp, protože 25.7.bylo zvýšené na 26,0 a norma je do 10, tak po skoro měsíci pro kontrolu co dělá, aby se zase nezbláznil nějaký zánět 😠 😝

Joli pohoda, byli jsme na prohlídce, protože máti prudila v noci martina že ani nestojí za to abychom se poptali jak se neštovice vyvíjí a ble ble ble, přitom před týdnem neměla ani pupínek a nic nám o nějakým výsevu neříkala, navíc v pondělí byli na lanovým centru a včera celý den venku v bazénku, což předpokládám jako studovaná dětská sestra asi ví že se to nesmí, tak jsem ráno zavolala mudře, že potřebuju potvrdit mou ravdu a tchýninu lež ohledně neštovic, hi hi hi dra se uchechtla, že ať dorazíme a když bude zdravá, tak že uděláme konečně tu tříletou prohlídku 😀 😀 😀

Takže samo sebou pravdu jsem měla já - neštovice vypadají jinak a rozhodně to nejsou, navíc tchýně nám neřekla podrobnosti, tak jsem jí u dry zavolala ať popíše průběh a dra jí vylíčila jak neštovice vypadají a toto že je po pokousání hmyzem 😀 😀 😀 hi hi hi

takže hlásíme 15,9 kg a 96 cm. hmotnost je ještě dobrá, ale už hlídat, to jsem tchýni taky okamžitě omlátila o hubu, že žádný lízátka 4 svačiny a 3 hlavní jídla, nepřislazovat pití a omezit sladká jídla 😝 ta hučela že dr je blbná a že se tak pěkně spravila - rozumět přibrala 😠

jinak viděla vše a správně opakování šepotu bylo horší 😝

anta
19. srp 2011

Ahoj holčiny, tak jsem vás dočetla, až pot ze mě leje 😀 😀 😀 Byla jsem v Praze podívat se na skříň do ložnice, což o to, pěkná, cena taky, zlevnili ji o 3 tisíce, takže by stála 5000 Kč, ale ta cena za dovoz! Prý že mám dát v hotovosti na místě 2050,-Kč, což ale platí, kdyby to tzv. donesli do přízemí, tak jsem protočila před paní panenky a říkám, si děláte legraci, ne? V Möbelixu jsme dali 900 Kč, i to je hodně, ale Möbelix je blíž než Skonto, ale ne o tolik, aby to bylo od toho Skonta tak drahý, tak jsem vyplázla jazyk a nic nedostanou, to raději ty peníze prožereme 😝 😝 😀 😀
@monkia.pv - to ráda čtu, že Vaňula kaká, myslím, že má na tom svůj podíl určitě ta laktulóza, ještě jí ale raději dávej třeba týden a pak vysaď a uvidíš, jak to bude 😉
@e.k.t - nemáš zač děkovat, raději čteme výborné zprávy, obzvlášť když to vypadá, že jde o život, jsme rády, že jsi v pohodě v rámci možností, to víš, zdraví máme jen jedno a je třeba si toho vážit 😵

e.k.t
autor
19. srp 2011

Jani jassně ale to víš po zkušenostech před 3mi lety ve mě byla malinká dušička a zahrádka je celé rodince za odměnu 😉

anta
19. srp 2011

@e.k.t - však je vám přáno 😉 , já se závistí nehlodám - tedy zatím 😀 😀 😀 , to je super 😵 😵 😵

paolin
19. srp 2011

@e.k.t Evi je vám moc a moc a moc přáno! zato co na vás ten nahoře pořád chystá..

paolin
19. srp 2011

Poklízí žena v kuchyni a volá:
"Táto! Musíš jít opravit záchod!"
Táta odpoví:
"Dyť je v pořádku."
"Není, bež a podívej se na to!"
Tak táta teda jde a zase volá:
"Mámo, tady nic rozbitého není."
Máma zase. "Musíš strčit hlavu do mísy!"
Táta strčí hlavu do mísy, rozhlíží se a volá:
"Tady taky nic rozbitého není."
A máma, "No tak tu hlavu vytáhni."
Táta vytahuje hlavu a naráz zaječí:
"Mámo, pomóóc, zasekly se mi fousy v prasklým prkýnku!"
Máma se otočí a spokojeně zavolá:
"Bolí, co?"

😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. srp 2011

Pavli moc pěkné 😉

anta
20. srp 2011

@paolin 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Dobrý 😉

anta
21. srp 2011

Včera jsme si užili fajn sobotu, bylo krásně, tak jsme šli do hospody na zahrádku, kde je pískoviště, přišel tam ještě jeden malý chlapeček a Honzík se ho krásně na tom pískovišti ujal, udělal mi takovou radost, že jsem si dala 3 velký piva a ještě jedno malé a doma ještě jedno velké, no jsem ostuda, ale rozjela jsem to ve velkém, dneska mi z toho kupodivu nic není 😀 😀 😀 Já měla včera od rána takovou chuť na pivo, že mi to fakt sedlo 😀 😀 😀

paolin
21. srp 2011

@anta Jani, doufám, že i neděle byla prima 😉
my dnes dopo zajeli na koupání na Vranovskou a zkontrolovat chatu a odpo jsme šli na volejbálek. teď jsou kluci ve vaně. bylo to moc prima 🙂 zítra bude hic ric pic..tak jim dám bazen na balkon a ven asi raději moc neee..

martinka79
22. srp 2011

krásné ráno holky co je nového, jsme doma odpočatí a super si to užili, musím říci někdy stačí málo je to luxus... 😉
děti na dovolené s babi taky super.

e.k.t
autor
22. srp 2011

ahojky, u nás kolotoč, víkendová oslava dobrý, jen jsem si pěkně nabořila koleno blbě jsem stoupla a klasický telemark jsem loupla, ale jinak bez újmy 😉

anta
22. srp 2011

Ahoj holčiny, dítě straší od 5,45 hod, ale je hodnej. Chtěla jsem si na sebe vzít džíny, které jsem si nedávno pořídila, byla jsem šťastná, že je to velikost XS (to je ještě menší než S), holky, já se vám do nich normálně nenarvu, jsou mi úzký přes stehna a jsem v nich jak obvázaná fáčem, takže se mám evidentně dobře, když pořád tak tloustnu 😀 😀 😀 Ještě, že mám ty kalhoty od Pavlínky, protože bych neměla co na sebe 😀 😀 😀
@martinka79 - ahojky, tak to se máte, no už kroutíme s Honzou poslední celý týden a příští čtvrtek pomaže do světa 😉