Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
7. říj 2011

holky já jdu spát před půlnocí a jsem už dávno vzhůzu divný to spánek

paolin
7. říj 2011

@martinka79 Marti, to je teda divný..že by počasím?
@anta Jani ty nenažranče chlebový 😀 ale čoveče, jsi šikula největší! supr, že se práce ustálila 🙂
Adam včera ve školce prý OK. Vítek pak teda nahlásil, že měli kroužek a Adámek seděl u pí uč Pavlínky a cupoval jí vlasy 😀 fetišista jeden 😀
no dnes nic moc..ráno byly spojené třídy a byla tam pí ředitelka...tak jsem jí dala kopii vyšetření ze SPC...a ona hned, že Adam včera v šatně šťouchl Vítka pěstí a že ho spucovala a že chudák takový hodný bráška..no, ono to až tak není s tím hodným bráškou. Vítek je hodný, ale ve školce. doma je to pěkný lump! a zrovna to mlácení a popichování začal on a Adam to od něj pobral jako standardní projev. Vítek totiž s lidmi, dětmi nemluví. on se vztekne a praští. jé, co si Adam musel vytrpět od mimina... jsem Vítkovi vždy říkala, že se mu to jednou vrátí. no, takže řeším Vítkovo nekomunikovaní a Adámkovo pošťuchování. řeč teda není ani s jedním, že. tak uvidíme, co ve školce..je fakt, že když budou chtít Adámka vyloučit, tak si stejně důvod najdou 😒 další věc, se kterou stejně nic nenadělám, že. holky já jsem doma a akorát jsem vytřela podlahu, vyžehlila šaty a dělám oběd. nějak mi nic nejde..tak si půjdu číst 😉

anta
7. říj 2011

Ahoj holčinky moje, nebudete mi věřit, ale dnes jsem vzhůru od 3,45 hodin, ano čtete dobře, jedu na autopilota a tak si dám za odměnu aspoň pivo 😉

paolin
7. říj 2011

Jani, jakpak to 😨

anta
7. říj 2011

@paolin - no kvůli tomu Honzíkovu kašli, musíme čekat do příštího čtvrtka na výsledky z krve, no to si nějak nedokážu vůbec představit, že nebudeme zase spát 😔

paolin
7. říj 2011

@anta šmankote, to je pořád tak moc intenzivní? ☹

anta
7. říj 2011

@paolin - bohužel už zase jo. Klid byl tak tři dny tedy noci😖

martinka79
7. říj 2011

@anta jj kašel si vás naše. my jsme Ok dokonce bez rýmečky... ndes jsem v práci měla zase vrtulku na prdelce abych vše zvládla a odpoledne taky pak na nákup chodila jsem po obchoďáku jako mrtvola... A TĚŠILA SE DOMŮ A DOMA BINEC A ŠUP UKLIZET A mm KOUPIL NOVÁ STOLEK NA TV S TV. 😀 TAK INSTALACE A PAK VEČA DÍTKA JSOU HODNÁ

@paolin no tak jsi si udělal očistu mozku četbou to je taky důležité.

anta
7. říj 2011

@martinka79 - našel našel, ale už je to přes měsíc, takže nás spíš ještě nepustil 😒

martinka79
7. říj 2011

@anta no je to prevít zkus ten sinupret 😉

anta
7. říj 2011

Byli jsme na krvi a čekáme, co to bude, předpokládám nasazení ATB anebo poslání na alergologii, myslím, že to ale dělá takový zmetek s růžovou prdelkou 😅 😉 Takže ATB 😝

martinka79
7. říj 2011

@anta hm tak možná jo uvidíte... nám ten sinupret pomáhá nejvíce polykat kapky.. 😉

martinka79
7. říj 2011

postel volá... tak jdu za ní....
😀

e.k.t
autor
8. říj 2011

ahojky tak konečně jeden den volna ale sama s Joli a práce jako na kostele, další volný den bude pátek 😝

martinka79
8. říj 2011

@e.k.t tedy to je nabité... 😝 tak práci zdar, my dnes slavíme narozky Nikči, chystáme obídek kuře plněné zelím brambůrky a tarhoňe, kuřecí vývar... dortík máme a něco na zub také.. 😉

martinka79
8. říj 2011

počasí, ale nic moc...

e.k.t
autor
8. říj 2011

Marti tak myčka umytá, už vystydá, uklidit a dát další náboj, první pračka vypraná a pověšená a druhá se pere 😉 hodně fouká a je sice zataženo, ale už neprší tak jsem dala prádlo ven

martinka79
8. říj 2011

@e.k.t jj já prala včera a vidím to nazítřek ještě pokud nebude pršet... jedeš jako blesk. já včera běhala a štětkovala dům, pavučiny a všechny nezvané návštěvníky vyhnala ven. 😀

e.k.t
autor
8. říj 2011

ha ha tak jsem bleskovala pro tři pověšené várky, a čtvrtá se zrovna doprala a pátá se pere, no budu muset ještě vykutat ten druhý sušák, páč začalo lejt a to byly mety 😝

martinka79
9. říj 2011

čauky oslava se vydařila a našdšení bylo také jne jeden dárek něšjak pomenší...

martinka79
9. říj 2011

venku pěkná zima tak doma odpoledne provedu probírku hadříku na mIŠÁKA. Niklce už byla provedena

paolin
9. říj 2011

ahoj holky!
@martinka79 Marti prima, že oslava vyšla 🙂 jaké dárečky byly?
taky jsem už probírala oblečky. Vítek nějak poporostl, tak musím dokoupit tepláky do školky a zateplený kalhoty na ven. a nový pláštěnky oběma.. Vítek má už 116cm 😀 Adam 102cm.
@e.k.t Evička pracovitá.. snad už dnes odpočívá 😉

paolin
9. říj 2011

jinak unás taky kosa 😝 ale začali nám topit 🙂

martinka79
9. říj 2011

@paolin no doma kosa naštěstí není, ale venku fůůůůůůůůůůj zasadila jsem rybíz a stromek a hurá domů... doma přebírání, no Míša ten má asi 104/110 jak co na něj toho mám dost jen tepláky koupím. Nikolka problém boty, oteplené kalhoty na ven-suchá zima... a jinak tak nějak trika a to. ona má vel. 158. dostala leginy s kraťasama/ty jsou malé/, naušnice, triko, sladkosti, samolepky gumové na okno a zrcadlo, voňavka, sprcháč, džíny... hračky u nás už nejedou... teď budud shánět boty. chtěja jsem jí koupit tensky kotníkové zateplné jí se nelíbily tak holt jiné... 😠

e.k.t
autor
9. říj 2011

@paolin

Pavli houbičky leda, ráno jsem bleskem dodělala prádlo a frrr na denní, teď už jsem doma a udělala jsem omáčku z rajčatového pyré s bylinkama a pískavicí - řeckým senem, k tomu bavorská sekaná a to si mm pochutná, ale až zítra až se zaleží, navíc má noční

e.k.t
autor
9. říj 2011

tak beruška splácla krajíc chleba se sýrem a zákusknula to jahodovým pribinákem, tatínek ji na baště celý den šidil ☹

martinka79
9. říj 2011

@e.k.t to je správné, my se nadlíbli skouknem pohajdu a frrrrrrrrrrr do pelíšků.

anta
9. říj 2011

Ahoj drbny, é holky 😀 Marti, Nikolce zpětně vše nejlepší 😉 Mám nalakovaný nehty, fuj, to je smrad 😀 😀 😀 Honzovi se opět rozjela rýma jak prase, my se z toho fakt nevylížeme, už mě to sejří, pořád dokola je to 😒

e.k.t
autor
9. říj 2011

tak Joli byla znásilněna teda její pačesy, mm ji opět neučesal a to byl řev, už má makovici i umytou, nakondicionerovanou potom oplachový balzám a neoplachový olej, teď to má ve skřipci a ještě se ráchá 😉

paolin
10. říj 2011

@e.k.t no to teď musí být krasavice 🙂
@anta Jani ajejej ☹ to bude hodně školkou. všichni chrmlají a chudák Honzík ☹ Adam byl svůj první rok pořád na hromadě, jak to chytal ve školce 😒