Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
10. říj 2011

včera se tu stavili naši, mamka je jak vyměněná..pozitivní, příjemná, o kluky má zájem..už mě ani nepoučuje a nekritizuje výchovu. naopak se ptá, jak a co Adámek a jak mu pomoct.. no holky. čučím a je to moc prima 🙂
od soboty mám nějak žaludek na vodě, tak jsem zůstala doma a ani Mirek není naštvaný, že se flákám 😉

e.k.t
autor
10. říj 2011

tak dnes odpoledne dvojitý tyátr, nejdřív že ne ze školky autem a búúú žirafákááá, a doma nemůůůžu vyslíkat tepláky 😠 😝

e.k.t
autor
10. říj 2011

@paolin

Pavli jaképak flákáš?

paolin
10. říj 2011

@e.k.t lumpačka jedna!

anta
10. říj 2011

Ahoj holčiny, tak jsem tady - konečně a uf, mám dost z práce, bylo toho dneska fakt hodně, jsem myslela, že se po... 😅 😅 😅 Ale nějak jsem to zvládla, Joli teda jede, to je lumpa 😀 😀 😀 A pozor pozor, Honzíkovi se dneska stala nehoda ve školce, prý usnul tak tvrdě, že se počůral a tak mi Marcelka říkala, že se mu to stalo a prý abych se na něj nezlobila, já? 😀 😀 😀 😀 Tak jsem jí řekla, že se to občas stane i doma a že se na něj rozhodně nezlobím, dostali jsme v uzlíčku pyžamko a šli jsme 😀 😀 😀

paolin
10. říj 2011

@anta Jani, Honzík ve školce chrupe, jo? jako doma ne a tam joooo??? 😀 😀 to je potvůrka ušatá 😀

e.k.t
autor
10. říj 2011

no Joli že nebude večeřet omáčku ale lipánek, tak dostala lipánek a my si dali bavorskou sekanou a lepší rajskou a těswtoviny a lumpačka mi nechala sníst jen 5 lžic a zbytek mi slupla a že je to mooooc dobré 😉 a já mám hladeček, tak ho zkusím zahnat koblihou nebo salámem 😀 nebo že by obojím? 😀 😀

jinak dnes ko u gyndr, a dobrý bpn, ale změna antiko a za týden bez antiko náběry spousty hormonů a postvrzen syndrom polycystických ovarií 😝 nafasovala jsem diane 35, tak jsem zvědavá 😉 tlak ještě pořád vyšší 145/95 😝 takže ještě k PL a tam už jen 135/85 takže mudr spokojený a konečně něco na kašel 😅 po 2 měsících jsem na spaní nafasovala codein 😀 😀 mm prý že budu feťák 😀 😀

e.k.t
autor
10. říj 2011

@anta

Jani to se Joli stalo když byla nachlazená, tak jsem ji nechala týden doma a bylo po potížích bylo to pátek až úterý 😉

paolin
10. říj 2011

@e.k.t codein je fajn. Diane taky. měla jsem docela dlouho před Vítkem, než si tělo zase usmyslelo, že už nee 😀

paolin
10. říj 2011

jéé, Mirek mi donesl automatickou kresbu 🙂 on jí už dostal a později i kluci a já pořád nic 😀 tak poprosil i o moji. ještě, kdybych tak věděla, co to zamená 😀 ale prý její sledování pomáhá vnitřnímu klidu. teď si o tom čtu a je to dost zajímavý. že byla uznána jako diagnostická vědecká metoda.
http://www.dotykandela.cz/index.php?idAktualni=...

anta
10. říj 2011

@paolin - ano, tam jo a doma ne, je to zmeťour 😀 😀 😀 Dělá si z nás dobrý den. Nevím, co teda dneska měli k jídlu dneska, ale holky, on vám kakal 4x odpoledne, prý měli papriku a kyselou okurku, tak z toho se podle mýho pos...l, já mu nikdy kyselou okurku nedala 😝
@e.k.t - no já bych měla jít na gyndu tento týden. Praktická lékařka s pečlivostí svou vlastní mi nechala vzít krev, jestli mi antikoncepce neohrožuje játra. Říkala, že se ozve, pokud by u mě byla nějaká drsná divočina, ale neozvala se, tak doufám, že se neozve 😎

paolin
10. říj 2011

@anta Jani a kdy bude Honzíkova krvice?

e.k.t
autor
10. říj 2011

@paolin
Pavli uvidíme jak se to posune, no po dvou měsících. ale zase se mi bude ráno asi bllllbě vstávat do roboty, ale už jen úterý a čtvrtek a potom až 24 den jupíííí 😉

paolin
10. říj 2011

@e.k.t tak si konečně odpočineš 🙂 to je supééér 🙂

anta
10. říj 2011

@paolin - bude cca ve čtvrtek, to jsem zvědavá 😉

martinka79
11. říj 2011

Ahojky holčičky, od včerejška jsme s NIkolkou sami dvě. no nic moc-NIčka nazvala NUDA a den neutíká.... dnes jela na koně a já doma vytřela a na zahradě zasadila nějaké stromky a zasela trávu iedální počasí pro přírodu-pro lidi Nikoli. 😠

@anta držím pěsti na krev...HOnzíka a tobě na kontrolu.

@paolin už je ti lépe???
@e.k.t a Jolča je tedy raznice divoká.... ale co aspoň se ve světě neztratí a potom co by jsi jako ní chtěla nějakou,pipinku... je celá mamina... 😀 😀 správná ženská.

Já musím zavola na gyndu i zukába,a le kdy to nevím. Není čas.... 😖

martinka79
11. říj 2011

jsem nějak nervozní kde je dítko, mělo snad koně do 17.30hod a pak tradá se známou domů.... mobil sebou nemá a nehcce se mi plašit...
už jsem tu jak na trní...

e.k.t
autor
11. říj 2011

ahojky, tak jsem po náročné denní doma a volno se faqkt anekoná 😠 zítra noc čtvrtek noc sobota akce, neděle volno pondělí noc a pak snad ta dovolená do 23 doufám 😉

e.k.t
autor
11. říj 2011

@martinka79

Marti myslím na tebe, snad už je Niki doma as jsi v pohodě 😉

anta
11. říj 2011

Ahoj holčinky, tak v práci opět práce jak naserinkáno, fuj, od rána se nezastavím, holky, jsem úchyl, ale mě to děsně baví😅 😅 😅 Honzík ráno hysterky, že nepůjde do školky, tak šel tedy do školky 😀 😀 😀 Odpoledne jsem si ho vyzvedávala a vysmátej jak sluníčko. No proč nechtěl do školky, kašel ve 01,30 a ráno vzhůru od 5,15 hodin, takže fakt sranda 😀 😀 😀

paolin
11. říj 2011

@martinka79 Marti no nic moc. možná jsem i nervní. zítra nás čeká neurologie ☹ co Nikol, už je doma?
@e.k.t
@anta Jani ty sado maso pracantko 😀 ten kašel je šílenej 😒

e.k.t
autor
11. říj 2011

Jani to na nás pěkně zkouší lumpíci 😀 😀

paolin
11. říj 2011

barvím si kokosák na bordoe 🙂
Adámek dostal ve školce pochvalu a už s pí učitelkou laškuje 🙂 byla jsem s nimi na procházce, aby si Adámek zvykl a pak jsem ve školce zůstala i na oběd. až na to, že jsem málem padla hlady, OK 🙂 některé děti jsou tak strašně klidné a hodné..řekla bych až krapet otupělé 😉 nejsem na to zvyklá 😉 včera paní učitelka říkala, že Adámek už je "jejich" a že ho berou, že k nim prostě patří. mám strašnou radost 🙂

e.k.t
autor
11. říj 2011

@paolin

Pavli co nadělám, makat makat a makat, ale za ochotu a loajalitu budu mít volné vánoce, pokud někdo akutně nelehne 😉

anta
11. říj 2011

@paolin - hezká zpráva o Adámkovi 😵 Těší to i mě a moc. 😵 😵 😵

e.k.t
autor
11. říj 2011

@paolin

Pavli tak to je supéééérrrrr 😉 😀

paolin
11. říj 2011

holky dííík jste zlatíčka! čeká nás strašně moc práce na hodně dlouho, než Adámek zapadne mezi vrstevníky, ale každá pozitivní zpráva mě vždy strašně nakopne 🙂

martinka79
11. říj 2011

jj NIkolka dojela chvilku po dopsání zprávy, si dens dali delší jízdu na koních... 😉 najedla se a pomalu se odporoučela do hajna. sprcha a hajanda.. už dávno spí.. já dožehlila a jdu taky odit pelech zítra mám v plánu píset elaboráty do práce...
@e.k.t jejda fujík zase čára přes volňáska tak snad aspoň od toho pondělalka... myslím na tebe.
@paolin jupííííí tak to je krásné, a ty chceš být ještě úžasnější než seš viď. tak a´t jsi krásná a né moc zářivá ab se někdo nelekl... 😕
@anta no jo, pracante jeden tak makej a Vánoce si o to užiješ, já je mám taky volné.... 😅 😅 a taky makám... dnes jsme se vyřádila jako správná úča půča jen mít jinou asistenntku tato mě vysiluje 😖

paolin
11. říj 2011

@martinka79 Marti zářím 😀 měla jsem melírové pružky světlé, tak bordoe odstínem chytly lehce rezavo 😉 již odzkoušené x-krát a myslím, že hezké 😉
asistentka zlobí? je neschopná či co? 😕
holky, mamka si zítra vezme Vítka na spinkání. ve čtvrtek máme logo, což je od jejich baráku cca 2minuty tak si ho ráno vyzvednu. jinak jí dali lázně! na 4 týdny.

martinka79
11. říj 2011

@paolin to je fajn bude doma volněji a klidněji na uspávání... a pak rano stres... 😉 a lázně taky prima...
moje asitentka je neprůstřelný blb... bez vztahu k dětem a celkově má vše na salámu dělá to jen pro peníze a volný čas... sere a vadí jak se chová, sama nic neudělá navíc nevymslí, k dětem je někdy zlá a nakonec lže a dělá věci co se nědělají... pije dětem pití, a prostě neprůstřelná na vše má odpověd... a na to já fakt nemám takže ignorace nekdy ji sjedu a oan NIc.... jede dál... 😝 😝
@paolin věřím, že jsi krásná to je dobře... 😉 tak krásné sny jdu si zahřát pelech...