Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
19. pro 2011

jinak jsem dnes ve školce poprvé viděla, že by nepusitli dítě a poslali ho domů. dorazil tatínek s chlapečkem, chlapeček očička jak králík. no jasnej zánět spojivek. je to infekční, takže učitelka že k Mudr. tatínek se cukal a že do práce..a tak jsem se přidala. vždyť si to dítě na chvíli do práce vzít může a pak honem léčit. ono to u nás teď frčí. děti s tím chodí do školky a roznáší dál. v lékárně jsem potkala tatínka s holčičkou a že neštovice a kupovali mazání. taky dobrý. ale kurňa šopa..proč s tím lezou mezi lidi 😠 ještě, že jsem neměla s sebou děti 😉 to by bylo něco pro Adámka, taková těžká choroba 😒

martinka79
19. pro 2011

@paolin jejda Pavli, ti rodičové taky je nechápu.
Já dnes v Praze, bylo mi tam blaze, kouila jsme prima pyžamo, pak ve slevě botky pro \Nikču a neteřince její botky, ale dotst mi to trhalo srdce. jen nenám nic mamině-chtěla župan(nikde žádný pěkný) a tchánovcům nemám taky NiC Mm tvrdí co by chtěli, když furt remcají...
jo a můj vl. otec se ozval asi po roce a, že dojede s obálkou. že jsme mu volala a náhaněla odbyl tím, že má nový mobil a než na mě sehnal číslo--- to byla fuška-. chápete to.ale že SMS normálně docházejí to jako nic.... kdyby si tu Simku zrušil tak by min. rok nebyla aktivní... takže kecá. mluvil jen o své ženě a jejích dětech a jejích voučatech na mě a setru asi už kašle. ale povinnost otcovsku deděčkovsku asi chce dodržet. 😠

anta
19. pro 2011

Ahoj holčičky 😉 Dneska jsem si den krásně užívala, nebyla tam neurotická kolegyně, tak to byla fakt pohoda 😀 😀 😀 Honzík ve školce také v pohodě. Zítra jde na alergelogii, tak jsem zvědavá, achjo, je to s tím díťátkem trápení ☹ Už uvažujeme i o tom, že mu přestěhujeme pokojíček do ložnice a ložnici do pokojíčku 😉

martinka79
19. pro 2011

@anta TAKY ŘEŠENÍ. nO UVIDÍŠ CO ZJSITÍ NA ALERGO...
budu na vás myslet....

martinka79
20. pro 2011

krásné ráno holčičky, doháním co se dá.

anta
20. pro 2011

Ahoj holčinky, tak dneska byl Honzík s tátou na té alergologii, mohli mu vzít krev, ale nevzali s tím, že mají od 7,30 do 8,30 hodin, takže tam zítra jdu s ním já. Chtěla jsem se tomu vyhnout, tak bohužel. MM na tu alergologii volal, taky mu to mohli říci, že má na tu krev jít už dneska. Pak budeme čekat na výsledky měsíc! 😖 To je dost nesnesitelná představa, protože dneska jsem spala v ložnici s Honzíkem já. Dítě se o půlnoci vztyčilo a začalo mi otlapkávat obličej, fakt bezva jsem se vyspala, s mm se střídáme, protože to je prostě děsný. 😔 Taky nás z té alergo objednali na sono žaludku, jestli dítě netrpí refluxem, takže opravdu samé radosti ☹

paolin
20. pro 2011

@martinka79 Marti to jsou akce teda..ty rodiny..to je humus toto...
@anta Jani u nás také měsíc, než byly výsledky. pak byly, ale písemné až zase za týden. ještě jsme je nevyzvedli, páč je to dost daleko a Mirek se může po.. z práce..dnes by tam snad mohl zajet. nu jsem zvědavá.
kluci jdou zítra naposledy do školky, pak je nechávám doma. bolí mě hlava a dutiny, asi budu muset zítra pro atb. a to ještě odpo musím do práce. mě asi jebne 😀

anta
20. pro 2011

@paolin - no je to dlouhá doba na to, že už čtyři dny nespíme, co říkáš? 😀 😀 Já už jsem jak náměsíčná i přes den, fakt je to síla.

martinka79
20. pro 2011

@anta jejda to jo tedy. No nám tedy dělali odběry přímo na klinice v Parze byli snad do trýdne a pak je to napichování ¨látek a to hned.... sno břicha MĚL JEN MICHAL. ☹
JÁ VAŘÍM LIKÉR Z LEDOVÝCH KAŠTANŮ..... 🙂 JINAK DNES NÁKUPY A VŠE DOPADLO DOBŘE.
pošta mi zatajila balík atak zítra na novo se asi pos....🙂 🙂

@paolin tedy tedy ty dutiny to je síla.s dětmi si doma užiješ snad budou hodné.
u nás v poho 😠 děti rýmují a kašlou, ale jinak to jde. Míša jde až do čtvrtka jelikož mají bazén a zítra budeme s MM balit dárky... a chystat pro dítka překvapení... jelikož nějaké dárky budou hledat po domě. 🙂 aby bylo veselo.... 😀 😀 i MM schovám dáreček.

paolin
20. pro 2011

@martinka79 sebe v ňáký prádýlku? 😉
@anta achich ach ☹

paolin
20. pro 2011

jsem se vzchopila a zkusím s dětmi udělat vanikláče. snad to přežiju a kuchyň taky 😀

e.k.t
autor
20. pro 2011

Ahojky opět z lopoty, dnes zase před noční záhul, nejdřív na drápky, pak pohlídat kamošce synka pak fofrem zpět do Holic belskově pošta paak domů, naštěstí těsně předs pošťačkou, tak balíček přímo a ne zítra zase na poště 😠
pak rychle jídlo a zabalit pro Joli slepované cukroví a kuličky, zítra mají soukromou besídku ve školkce, takže po noční Joli mm vyzvedne cestou z práce u rodičů a převeze ji do školky. Pak místo odpočinku po noční honem pobalit dárečky uf uf ve čtvrtek opět denní a pak už je Joli doma, takže to nehrozí 😀 😀 děsnej agent

anta
20. pro 2011

@martinka79 - ahojky 😉 Prosím Tě, jak se to sono bříška dělá, tedy jak to probíhá, musí být nalačno?
Jinak máme dítě nalígrovaný v ložnici, budu vedle něj zase "spát", no spát, budu se tam asi spíš převalovat, protože mám strach z toho odběru krve 😝 Taky mě děsí ten měsíc čekání na to, co to je. No, kdo místo nás pak bude fungovat, když jsme s mm nevyspalí, to nějak nevím 😖
Dobrá zpráva ze školky je: Nekašle ani během spinkání, nekašle tam vůbec, krásně si tam hraje, konečně i pořádně komunikuje i s učitelkami, dneska stavěl s Marcelkou puzzle a Marcelka se hned chlubila tím, že Honzík poskládal dva obrázky úplně sám, moc si ho chválí, že je vidět, že slyší, že není už tak nervózní jako ze začátku 😵 😵 😵 No tak ať si počkají, až rozváže, to budou koukat, co dokáže 😀 😀 😀

paolin
20. pro 2011

@e.k.t Evi, vy takt musíte mít vrtulky...snad svátky budete mít v klidu 🙂
@anta Jani neboj. nejhůř Honzíkovi můžou najít lepek - to byste ale už poznali, spíše to bude něco jako alergie na mléko nebo vůbec nic. zítra budu mít zprávu, tak ti napíšu, co tam vše bude a co testují a tak 🙂 no jsem taky zvědavá..jestli má Adam mlíko, tak to fakt nevím 😉 on denně vypije klidně i 1,5 litru.
Honzík je šikula 🙂

anta
20. pro 2011

@paolin - jo šikula, uřízl tátovi na alergologii ostudu. Nejdřív jim tam přešteloval váhu a když na Honzíka sestřička houkla, tak se urazil a stoupl si do rohu ordinace a nechtěl se s nikým bavit 😀 😀 Za druhé- pak si měli tedy sednout, aby si mohli popovídat s paní doktorkou, no a pod tátou zavrzala židle a to vzbudilo Honzíkův zájem a tatínka se zeptal "proč ta židle tak vrže?" A tatínek mu řekl "protože jsem tlustej" a Honzík na to "nene, nejsi tlustej, ale máš velkou prdel". Tatínek mu říkal, že prdel se neříká a dítě to začalo bohužel opakovat "prdel, prdel" a řval to tam na celou ordinaci. Tatínek rudej až na tý zmiňovaný prdeli řekl doktorce "to víte, to má ze školky" a ta dr. říkala "no jasně" a evidentně si myslela něco jiného. 😀 😀 😀 😀 Tak myslím, že na alergologii asi nepůjdu 😀 😀 😀

paolin
20. pro 2011

@anta 😀 😀 jako pro tatina asi hrozný zážitek, ale když si to představím 😀

e.k.t
autor
20. pro 2011

Jani to byl asi TM hotovson, nejlépe nekomentovat 😀 😀 ale lehce se to povídá 😉

Pavli vrtuli nemám, ale ještě ve čtvrtek den a pokud nikdo neomarodí tak další den až 30, takže to je fakt finiš

paolin
21. pro 2011

holky, vrchol blaha 😀 Adámek řekl "MOJE koko"! první zájmeno 🙂

paolin
21. pro 2011

u nás sněží 😵

paolin
21. pro 2011

vánoční dortík. nic moc, ale na mě dobrý 😀

e.k.t
autor
21. pro 2011

Pavli moc pěkné, tady chumelilo a já si v práci odbourala záda a kolena - 3x vymetání peronů na 4 nástupištích bllléééééééé, teď balíme dárky, zatím pro rodinu sestřenky a pro švagrovic. ještě naše, tchánovic a našich. je toho ještě hafo a do14 to musíme mít hotovo, pak mažeme na besídečku a pak domů s agentem 😀

paolin
21. pro 2011

@e.k.t tak hezké balení 🙂 já jdu za chvíli pro kluky a frčíme do práce.

anta
21. pro 2011

@paolin no vidíš, za chvíli se ti tak rozkecá, až tě to "mrzet" bude 😀 😀 Já mám taky z Honzíka radost z té školky, že to krásně zvládá, že se zapojuje 😵
Dnes jsme byli na té krvičce, jak tomu Honzík říká, chudáčkovi, brali mu čtyři zkumavky a vždycky, když to vyměňovali, tak poplakával auauauau, tak jsem mu koupila autíčko jako bolestné. 😉 Ale je to hrozný všechno tohle podstupovat, snažím se to Honzulákovi vysvětlovat a zdá se, že rozumí. Mám holčinky moje pocit, že nám trochu rozumově fakt vyspěl. Jo a ráno se tam sestry na tom odběru lámaly v pase smíchy z té včerejší "ostudy", sestra po mně chtěla žádanku a pak říká "jo, to je Honzík" a začala se strašně smát 😀 😀 😀

paolin
21. pro 2011

@anta 😀 😀
tak Adamovi lehce reaguje nějaká protilátka na štítnou žlázu, pak má hraniční prach a zvýšenou kravskou bílkovinu. jinak naštěstí nic extrémního. mám radost 🙂

paolin
21. pro 2011

dnes chudák ve školce plakal. jezdili na sněhu na lopatě a že nechtěl jít zpátky do školky a pak se mu od sněhu "umazala" myška, tak chudák taky plakal. oběd nechtěl, teď spinká. bylo to na něj dnes moc. vstával už v 6..zítra už kluci nejdou, ať jsou do vánoc v klidu 🙂
Jani no snad rozkecá. ale bude to ještě na roky..

anta
21. pro 2011

Dneska Honzíček bral svému medvídkovi krvičku a ještě mu u toho zakrýval oči, aby se na to nedíval 😅 😅 😅 Koupila jsem mu za statečnost pěknýho auťáka tahače a ještě z té laborky dostal žabičku, která kváká. Dal jí jméno Žabikuk - to zná ode mě😀 😀 😀 No a udělala jsem počin, přestěhovala jsem Honzíkův pokoj, no spíš přestavěla, dala jsem mu postel jinam a velkou skříň taky, prakticky jsem to vyměnila a uvidíme, velké naděje si nedělám, ale jeden efekt to bezpochyby má určitě, má tam víc místa na tancování 😉 🙂

e.k.t
autor
21. pro 2011

příjemné prožití svátků vánočních a pohodový, klidný a šťastný rok 2012

paolin
21. pro 2011

@anta Jani 😀 bubu držet pěstičky!

martinka79
21. pro 2011

@paolin jsi šikula a Adámek taky...
@e.k.t evi ty se neužeň. 😉
@anta Jani, tedy klasika jak děti perlí, u nás někdy exelentně i maminka...🙂 pobavím úředníky a jdu domů. 😀 sono prý dělali Mm na lačno a je to jako ultrazvuk.. ale MM tvrdí, že děti nalačno nebyli tak nevím,... nemusíte se bát. 😉
jinak ym dnes pobalili dárky a smáli se u toho s MM, pak jsem nadělala poměrančové marmelády a čekala na návštěvu dojel otec se svojí poletuchou, dali si čaj kávu a do hodiny byli v trapu.... nechali nám na stole obálky s penězi prý doba je náročná máme moc starostí a enní na nic čas. čau 😝 tak čau. 😀 😀 😀 jsme si s MM mysleli své. MM nakonec konstatoval ono to neí špatné návštěva na hodinu a nic nechce a vlastně ani nemá moc zájem, tedy otec by měl, ale jeho bréca si ho krásně omotala.... 😅

martinka79
21. pro 2011

@paolin prádýlko kdepak to nechám na MM 🙂