Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
29. kvě 2009

jé, jani, to je supér 😀 holky, taky je u vás taková kosa? brrr! 😝 jsem v kanclu a čekám na nevěstu, Adam spí v autě. nějak se po ránu zase necítím fit.

anta
29. kvě 2009

Je tady zima jak v pérdeli 😀 😀 Pavli, já si dám asi panáka, taky se nějak opět necítím, tento týden je nějaký vypráskaný, co se mě týče 😀 😀 😀

paolin
29. kvě 2009

jo, stojí to celkově za...počasí nahoru a dolů..fujtajbl

anta
29. kvě 2009

Nikdy jsem na změny počasí nebyla citlivá, ale teď? Starý báby jsou oproti mě čilý 😀 😀 😀

paolin
29. kvě 2009

jenže starý báby nemají klíšťátko Honzíka 😉 😀 hele, porodem se ti organizmus otočí o 180stupňů. někdo to hezky přirovnal, že je tělo po porodu, jako když spláchneš hajzlík. a taky ty hormony jsou potvory 😀

anta
29. kvě 2009

😀 😀 😀 To jsem netušila, že těhotenstvím a porodem se člověk obrátí chlupatým dovnitř 😀 😀 😀

anta
29. kvě 2009

A Honzík je super klíšťátko, vzhledem k tomu, že už ho nosím jen před spinkáním, tak si to ohromně užívám a moje svaly na rukách rostou a rostou, Schwarzeneger má oproti mě saláty 😀 😀 😀

paolin
29. kvě 2009

chi chi..aspoň se nemusíme holit, co? 😀 kéž by 😀

anta
29. kvě 2009

😀 😀 😀

anta
29. kvě 2009

Honýš má páru evidentně po mně, protože teď normálně odsunul postýlku ke zdi! 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. kvě 2009

no Joli tu dělá skopičiny s lehátkem a dnes jí opravdu zachutnal eidam do ruky a baští jak ujetá 😅

gaba3
29. kvě 2009

ahoj holky,
jdu vás opět jen pozdravit, občas vás čtu, ale nestíhám přispívat a ted ještě máme rozbitý notebook, takže přístup na internet je u nás mizivý 😒 koukám i na fotečky, dětičky krásně rostou a koukám, že už budeme roční za chvilku všichni 😵 😵

e.k.t
autor
29. kvě 2009

Gábi hlavně že ste zdraví a v pohodě, no ty přístroje jsou holt smrtelný a zlobivý 😉

anta
29. kvě 2009

Poslušně hlásím, že Honýš je již v pořádku a hezky spinušká, dokonce snědl i 150 mlíčka, dopoledne hodil bobana a je spokojený, tak mám radost 🙂

e.k.t
autor
29. kvě 2009

tak to je dobře že se mu ulevilo 😉

martinka79
29. kvě 2009

čauky tak přdnáška s kurzem super perfektně udělané odpočatá. doma vše zvládli na 1. dveře objednané no pohoda. Nikolka mi dnes posbírala na balkoně prádlo a tatin udělal super věču. dojel děda zítra bude na baráčku makat. já půjdu asi s dětmi na po-poles. 😉 tak se mějte páček.

e.k.t
autor
29. kvě 2009

tak to je Marti super zprávička

martinka79
29. kvě 2009

jo moc se miulevilo jedna položka vyřešena zítra napíšu paní na kuchyň odklepnu ji. objednám spotřebiče a konečně začnu jezdit po té dlažně a obkladech. 😒 zítra by býval už něco dělal obkladač,a le nemá co dláždit a obkládat tedy z čeho. 😀 😀 je to prima pocit, když vím, že to doma funguje i beze mě. to Míča byl s prdelínem v práci až do 13.30hod to jest normání páteční pracovní doba... 😝 😀

martinka79
29. kvě 2009

jdu hakjat páček zítra se vám budu více věnovat 😉 Evi ahojky pohlaď Jolanku.

e.k.t
autor
29. kvě 2009

jssně že pohladím a budu pozdravovat, nechala nás provést romantickou koupel v pivní lázni pro dva 😀 😀

za to jsem jí vyaukcovala:
http://www.aukro.cz/item644868606_cars_natahova...

a ještě bojuju o :
http://www.aukro.cz/item646774214_medvidek_pu_m...

e.k.t
autor
30. kvě 2009

Dobré ráno 😉

anta
30. kvě 2009

Dobré dobré 😉

e.k.t
autor
30. kvě 2009

Jani, jak je při sobotě?

anta
30. kvě 2009

Evi, dobrý je to, dobrý děkuji za optání 🙂 Honzík je hodný, nezlobí, hrajeme si spolu na schovávanou a to ho moc baví 😀 😀 Ještě, že nemáme byt 1+0, to by mi brzy došly nápady 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. kvě 2009

no to asi jo, Joli zdrhá ráda k pračce a kouká jak se to motá 😀 😀

martinka79
30. kvě 2009

krásné ráno dopoledne všem. byla jsem nakoupit a doplatit zálohu na ty dveře. 😀 b taks chovka ta bere u nás všechny nejlepší by bylo kdyby nás s tatinem nenašly... 🙂

pádím vysát a vařit. Evi super dárečky jak jsi pochodila vyhrála jsi něco... 😉
Jani čauky

e.k.t
autor
30. kvě 2009

No oboje i autí i kostky celkem s přepravou za 229 korunek 😉

many
30. kvě 2009

ahojky holky 🙂 tak my už 3.den válčíme s horečkama ☹ včera měl dokonce 39.4 😔 no síla,zábaly,čípky a prd to slízalo ☹ teď ráno měl 38.4 no už doufám,že to snad dneska skončí 😒 jinak je úplně v poho,lítá tady po bytečku o 106 😀 jako by mu nic nebylo

many
30. kvě 2009

Evi já taky furt nakupuju přes aukro Ladíčkovi oblečení 🙂 včera mi přišel další balíček a zatím asi končím,už má dost oblečků ve velikosti 86-92 a nebo nosí i 2-3 roky 😀 no pokud se mi zase něco nezalíbí a nebude to moc levný 😀 fakt se to vyplatí,má tolik nádherných věcí a levně a jako nový,aukro je fakt bomba 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. kvě 2009

Many nebo spíš mor 😉