Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
30. črc 2009

Je to nějaký divný, holky. Nemá náhodou zaměstnavatel povinnost hlásit pojišťovně, že jsem na mateřské či na rodičovské?

e.k.t
autor
30. črc 2009

no měl by, ale my to měli jednoduché, vše se vyřídilo naráz s registrací Joli 😉

martinka79
30. črc 2009

no ano on to hlásí na pojiťovnu. tak ti moc neporadí já to měla ušp šup.... a když jsme pojišťovnu u Nikol měnila tak nic takového nebylo.... ☹

martinka79
30. črc 2009

Jani tak jak????

paolin
30. črc 2009

Jani, taky ti moc neporadím. změna se má hlásit zaměstnavateli, ale jestli ten má povinnost něco hlásit pojišťovně nevím 😒 na MD ti zdravotní platí stát. snad se to vysvětlí!
kluci moc zlobí. nějak je nezvládám nebo co..zítra bychom měli jet na Vysočinu, tak aspoň tak 🙂 jinak Viky včera vstával v 7 ráno a šel spát až o půl desáte večer! prostě nebyl unavený. nechápu...já padám na ústa už poo 😀

e.k.t
autor
30. črc 2009

Pavli tady byl řev asi hodinu a jen usnula tak se ozvala klientka, že potřebuje okontrolovat smlouvu, že je tam jiné jméno a bude to potřebovat naprvit 😅 tak jsme se domluvily po 16 na kafe a dáme to dokupy 😀

paolin
30. črc 2009

Evi, hezky načasované 🙂
Adam teď usnul. od půl 11 jel, jak dobře namazaný stroj 😀 poslala jsem Mirečka na beach, páč bych se tam leda ploužila a ne hrála voliš. to jsem ale hodná ženuška, že takhle zajišťuju manžilkovi relax 😀 no, nehrál asi 3 měsíce, tak si to užije 😉 má koleno v...úplně ztenčenou chrupavku, tak nafasoval ortézu. nějak se nám chlapeček rozpadá 😀
našla jsem mu dárek k narozkám http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25181618&tab=0
a on, že už takovou bundu má. jéé, to je škoda! nechcete někdo 😉

e.k.t
autor
30. črc 2009

Pavli já taky Martina poslala nA výlet a doma to byl boj, ale okolo 13.30 usta a dala 2 hodiny, pak byla schůzka s klientkou v kavárně a teď je v poho. ještě musím zjistit kdy mm dorazí a zda bude jíst 😀

paolin
30. črc 2009

Evi, nebo zda ještě dorazí 😀
zase mi to nedala a jukla jsem na zájezdy. našla jsem jeden moooc hezký! těžky s náma ale..můžeme jet až od 12.9., tak jestli tam bude volno...jinak když se mi něco líbí, děs recenze!
http://www.etravel.cz/hotel-pyli-bay

martinka79
30. črc 2009

no já jsme už vyšťavená také z dítěte a to je milionové a ze stavby a všeho kolem prostě jak bába na koštěti... nebo lépe motorová fretka.

e.k.t
autor
30. črc 2009

Marti je toho na jednu babu moc, já vím 😔

martinka79
30. črc 2009

Evi asi tak...
Pavli pokud poletíte vem mě s sebou. Já budu jako puťka ani nepípnu. 😉 a bčas třeba pohlídám. 😀

anta
31. črc 2009

Ahoj holčiny, já byla včera celý den nějaká zdrchaná, tak jsem sem ani nelezla. Pojišťovnu půjdu vyřídit ve středu, MM si vzeme dovolenou, panč musím jít ještě na OSSZ pro potvrzení, že v rozhodné době jsem již byla na rodičovské dovolené. Jestli se nemýlím, tak by zaměstnavatel měl nahlásit, že jsem na rodičáku, je to jeho zákonná povinnost, mohl by být i pokutován, já jsem si to měla správně ohlídat, což mě udivuje, že se mám pídit po tom, jestli zaměstnavatel plní záležitosti, které má 😉
Holky, jinak jsem od včerejška strejdou, narodil se bratrovi synáček Vašíček, měl 50 cm a 3,33 kg, všichni jsou zdraví a v pohodě 🙂 🙂

martinka79
31. črc 2009

Jani je to blbé ještě hlídat zaměstanavatele.... 😠 gratuluji k miminku v rodině. já byla včera také dzrablá a a dnes po ránu ještě víc... už nějak dojíždím na dobité baterie... a MM mě někdy pěkně odčerpá ještě víc. Týna dnes bypadla do Prahy nutně potřebuje boty... haha 🙂
u nás se obložila spodní koupela a vrchní WC a velká kupelna přijde na řadu v týdnu a potom jen obklad do kuchyně a nakonec komotra... no a ve finále se bude soklíkovat. 😉

anta
31. črc 2009

Marti, vy jste taky pořád v jednom běhu, tak se nedivím, že to na tebe občas padne. Já včera nebyla s Honzíkem ani venku, jak jsem byla utahaná.
Honzík nám strhl tapetu v ložnici, pak vždy jde se mnou za ruku mi to ukázat a když se ho zeptám, kdo to udělal? Tak on se na mě roztomile usměje a řekne "mama", no není drzý? 😀 😀 😀

martinka79
31. črc 2009

Jani ty děti. Míša taky dělá takové věci... sice nitc netrhá,a le vyleze Nikol na postel volá a či něco rozhází a potom si mě dovede a jako ukazuje a říká éééééééééééé či báááááááác. no a směje se či se ke mně tulí. 😝

martinka79
31. črc 2009

ovšem někdy mi přijde, že jako já nic nedělám a tedy nic užitečného co je vidět a to tak na mě působí když MM mluví či něco dělá a říká.... je to vážně na bendu, ale jinak to je pohoda. jensi nesmím stěžovat či tak něco... 😀

martinka79
31. črc 2009

jani pádím vařit.... maso na houbách s rýží.

anta
31. črc 2009

Ale jen si ulev, jsi taky jen člověk. Je za tebou vidět práce, přece na dětech, jsou vychované a hodné 😉 🙂

martinka79
31. črc 2009

no ovšem ěnkdy mám pocit, že i to je málo a dělám zo v zívací poloze... podle některých..... 😝 pádíme na stvabu kolem oběda se tu objevím.

e.k.t
autor
31. črc 2009

Jani tak si to nakonec rozmysleli a nedali Honzíka no to je super 😉

e.k.t
autor
31. črc 2009

Marti to znám s tím nic neděláním, nejdřív naše mamka a když jsem odešla z domu a zbylo na ni i to moje nic tak z toho byla hotová, to samé potom tchyně když jsme šli do vlastního, a naknec martin, když jsem byla dlouho v nemocnici a musel naráz všechno moje nic sám, to byl pane překvapák 😀

e.k.t
autor
31. črc 2009

jinak k obědu mám sýrovou polívku a dodělávám rýži ke kuřecímu sweet and soure 😉

martinka79
31. črc 2009

Míša je po obědě a snad usíná. dnes měl dopo plné dojmů bagrovali tam pozemek atak to sledoval a pak lezl po trámech a tak... já srovnala pozemek za plotem-budoucím a vyplela kolem plotu tedy dámy to je makačka a naše sousedka ta to tam má jako džunli a roste to pěkně k nám,. ☹

anta
31. črc 2009

Chci jít ven s Honzou, chci ho obléct a on se mi schovává, je to to možné?
Brácha mi pošle nějaké fotky malého, tak je pak šoupnu jen tak pro zajímavost na koníka a pak je po čase zase vymažu 😉

gaba3
31. črc 2009

ahoj holky, všechny vás moc s vojtíkem zdravíme!
a koukám, vy tady pořád věrně kecáte, to je super 🙂 🙂 🙂
občas sem nakouknu, hlavně k vám do albíček, jak prťátka rostou 😵

jinak jste všechny šikulky, vychováváte dětičky a do toho vaříte jak draci a samé dobroty 😉

marti: písla jsem ti konečně mejla, mms dorazila, kuchynka super!

martinka79
31. črc 2009

gabčo čusík... 🙂
Jani to mi Michal taky dělá.

anta
31. črc 2009

Ahoj Gábi, teda ty máš toho Vojtíška moc šikovného a moc krásného, je to kus chlapáka 😉 Kecáme zde, neb naše manžílky ty naše řeči nikdy dlouho nebaví, tak musíme trochu uvolnit ventily někde jinde 😀 😀 😀
Doufám, že se máte fajn 😉

anta
31. črc 2009

Marti, on si zaleze do nějakého rohu hlavou ke zdi a dělá že není, to je supeeer 😀 😀 😀

martinka79
31. črc 2009

tak dělej, že ení a vyrž si sama 😀 😀