Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
19. kvě 2010

Ale, ze by to byl tygl? 🙂 To by byla věc! 😉

e.k.t
autor
19. kvě 2010

no to bych koukala jako jojo, no snad vše bude tak jak má

martinka79
20. kvě 2010

Evi no to by bylo...
Krásné ráno,přejeme snad bezdeštivé ač střední čechy přebraly vedení v dešti... Nikoka už odjela busem amy s míšou tu vegetujeme.. tak uvidíme jak nám to půjde... . 🙂

anta
20. kvě 2010

Ahoj holčinky, tak je tu zase další den, prší, ale není to tak strašný jako včera, to se fakt jít ven nedalo, ale dneska prostě půjdeme. Honzík už v půl pátý seděl v postýlce jako že bude vstávat, no vzbudil mě a mně už se nepodařilo vůbec usnout, blééé. Na Deníku (všeho)schopné matky už se pracuje, už mám dvě stránky, zatím je to takový bodový a časem přidám i přímou řeč 😀 😀

martinka79
20. kvě 2010

Jani, tak se snaž... my budeme dělat korekturu a posuzovatelky... 😀

martinka79
20. kvě 2010

tak jsem zjistial, že zítra od rána nepůjde eletrika no to je mazce... asi do 13hod smůla...

anta
20. kvě 2010

Aha, to je radost, Marti, viď? Jé, my byli venku, hurá, Honzík měl pláštěnku a gumáčky, celej trpaslíček do zahrádky 🙂

paolin
20. kvě 2010

Ahoj holky! jdu jen juknout!
tady zatím neleje. ráno i svítilo slunce žlbunce 🙂
Marti, si dělaj srandu s tou elektrikou, néé?
Jani, pošli nějaké posly s ukázkou z deníku 😉

anta
20. kvě 2010

Pavli, nemůžu, panč mám teprve kostřičku a teprve do toho budu vkládati vtipné situace a tak, takže jakoby není zatím co posílat 😅

gaba3
20. kvě 2010

ahoj holky, tak jsem lupla fotečky, mrkněte 😉
moc nestíhám, potřebuju něco doma podělat a nachystat balíčky na poštu...tak snad běhěm toho nebo pak ještě nakouknu, pokud se zvířátko nevzbudí 😉

martinka79
20. kvě 2010

čusík holky já se zasekla u Nikol v pokojíku klasika úklidu neoblíbených hraček a stavebnic a puzzlů a tak to byla mela s Mišákem... ale má to v cajku a Micháýlek umí hrát lotto. jsem nadšená. potom mě přepadla sousedka, že co děláte voláme tukáme i ze zahrady a vy nic... müsela mi volat mobilem a tak jsme dali kávu a já šla pokračovat. ankonec je vše v rychtiku a až se prdela vzbudí půjdem ven... 🙂
Gabi jdu juknout.
s tou eletrikou me sejříííí

martinka79
20. kvě 2010

Gabi si dělá prdelky s pupíčkem... 😀 takovej tun´ťa..

martinka79
20. kvě 2010

holky Nikolka jde v sobotu na oslavu kamarádky sousedky co se známe roky.. co jí k narozeninám, poraďte? 8let.

martinka79
20. kvě 2010

už sde venčíme Míša na písku já doma a obča s ním venku... 😀

anta
20. kvě 2010

Tak holčinky, za kočárek jsem dostala 1650,- Kč, tak jsem Honzíkovi koupila traktor a teď ho zkoumá, je moc pěkný a Honzík je z něj nadšený 🙂 Ani nechtěl být venku a hned domů 🙂

anta
20. kvě 2010

Marti, napadla pro tu holčinu kabelka, holčičky se rády parádí, tak třeba by se jí to líbilo nebo čelenku, něco prostě na parádu 🙂

paolin
20. kvě 2010

Marti, co nějaký šperk? Měla bych typ 😉

martinka79
20. kvě 2010

jé tak to je prima, jaký traktor..? To věřím, že se mu líbí... Míša je taky miluje.
No asi tak něco taky mě napadlo spíš něco na fintění... ale je to těžké.. 😒

martinka79
20. kvě 2010

taky dobrý typ... uvažovala jsme na prstýnku... no uvidíme co nás cvrkne do nosu s Nikol...

martinka79
20. kvě 2010

Míša vláčkuje.. Nikolka něco vyrábí.

martinka79
20. kvě 2010

http://www.granna.cz/detail-hry.php?hracka=28
toto hrajeme s Mišákem...
něco na inspiraci. dokonce to kvarteto je prima... taky jho áme další hry odtud.

anta
20. kvě 2010

Marti, je to od firmy Mac Toys, s.r.o., ale koukám, že je to jen dovozce, jinak Made in China, je moc pěknej a velkej, vyfotím ho a hodím fotku, ať to můžeš vidět, Honzík ho doteď nepustil z ruky, asi ví, že bych mu ho svojí šikovností zpravila ze světa 😀 😀 😀

anta
20. kvě 2010

Kuk 😉

paolin
20. kvě 2010

Jani, jdu honem juknout 🙂
Prima prodej ten kočárek 🙂

paolin
20. kvě 2010

tak jsem šla umýt Adámka, vrátím se zpátky do kuchyně a on tam táta! si ze mně dělá prču..takový šoky! 😀 přišel, jako myšička, potvůrka jedna 😀

martinka79
20. kvě 2010

Pavli to znám, náš táta se přiřítil a hlásím má zkoušky hotové jako jedinýýýýýýýýýýýýýýý jupííííííííííííí. 😅
Jani jé ten je pěkněj ten znám. Míša by mu samo říkal bagr...

e.k.t
autor
20. kvě 2010

ahojky z domu, hurá.

v práci to byl dnes masakr 😝

jinak Joli včera očkování hi hi já v práci a za hodinu tam, no holt to mm zvládl sám 😉

já zítra na krev na šž 😝 😝 to bude zase maso 😠

1 ko a 9 obě zubař no to buder taky hnúúúújjj 🙄

anta
20. kvě 2010

Tak jsem si, holčinky, vyrobila vázičku, Martinka mě inspirovala, heč 🙂 A kuk 🙂

e.k.t
autor
20. kvě 2010

Jani ty jsi talent

anta
20. kvě 2010

Evi, díky 😉 Držím ti palečky, ať je vše v pořádku, ona ta šž není taky žádná sranda. Hlavně se nesmí nic zanedbat. Co to tvoje bříško, dalo už ti pokoj? 😕