Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

kalerat
1. led 2009

Všem přeji krásný Nový rok 2009 😵

e.k.t
autor
1. led 2009

Ahojky Kal nádherné fotečky s Kubíčkem 😉

paolin
1. led 2009

ahojky holky! krasny novy rok! at vse ceka jen to nejkrasnejsi a co nejmene vrasek na cele!

oslava byla prima. pohoda s prateli. no, narechtali jsme se 😀 deti do pulnoci hezky spinkali 🙂

e.k.t
autor
1. led 2009

Pavli tak to je moc fajn, že sis to užila, už bylo na čase, abys vypla 😉

e.k.t
autor
1. led 2009

Pavli koukám,. že už máš rohlíkožrouta, a jak mu šmakuje? 😉

anta
1. led 2009

Krásný nový celý rok vinšujji i já. Teda my to s tím Honýsem máme těžší, neboť čím dál tím míň spí. Pořád přemýšláááám, jak ho udolat ke spánku, jak to děláte vy? 😉

e.k.t
autor
1. led 2009

Jani Joli je unavená po každým jídlu a jde spát a tak je problém když nemůže páč to je pak protivná jak noc 😝

ale taky musí bdít a já to holt musím vydržet.

jo a nejhorší je když naopak má pocit že když usne tak o něco přijde 😝 to je fakt na pár facek 😠

anta
1. led 2009

No nám spí dopoledne 2x třičtvrtě hodiny a víc nenaseká, prostě mu to nejde, je to děsnej živel, zatím mám manžu doma, ale nechci to vidět, až na Honýse budu úplně sama. ☹

anta
1. led 2009

Tak holčiny, naprdla mě teda moje máma a fakt už dost. 😒 Říkala jsem jí, že nám Honýs nespí a že je to občas strašidelný a máma mi říkala, že je to s námi hrozný, že máme 1 dítě a už jsme nervózní, moje sestra totiž má taky jedno dítě, jenže ta je oproti mě neustále u mámy, někdy mi přijde, že tu svojí holku fakt dost nezvládá, tak jsem se už neudržela a řekla jsem jí, ať není nespravedlivá, že kdybych u ní byla neustále taky nalígrovaná jako někdo (myslela jsem svojí sestru), tak bych si jistě tak nestěžovala, ale bohužel jsem u půl roku neustále s malým prakticky sama, tak snad si postěžovat můžu. To by se mi taky líbilo, kdyby k nám naši jezdili a malýho nám pohlídali, jenže to neee, to oni jezdí k ségře a hlídají jí malou, to můžou, ale nám Honýse ještě nikdy nehlídali a ještě má máma takový řeči, chtěla bych fakt vidět ségru, kdyby byla na tom stejně jako já, horší je, že ona je z toho jejího dítěte dooost na nervy, myslím, že se docela dobře držím 🙄 . Naopak bych od mámy očekávala nějaká slova uznání, že je třeba Honýs šikovný, to jsem ještě neslyšela, kdykoli k nám přijedou, tak neustále slyším, jak je šikovná sestry holčina, co všechno umí, ale že pomalu do jednoho roku jen ležela a otevírala jen jedno oko, o tom se nikdo nezmíní. Štve mě, že jsem naopak ještě kritizována za to, že jsem unavená a mám toho plný kecky. 😖 Co vy na to?

kalerat
1. led 2009

Ekt díky 🙂

Anto přijde mi to jako velké prosazování tvé ségry ☹ Nedivím se ti, že jsi z toho nešťastná ☹ Ale dobře, že jsi mamce řekla svůj názor.

paolin
1. led 2009

jee, Jani..to je tedy na prdlacku! mamka by si mela uvedomit, co rika. a jeste vychvaluje jednoho vnoucka oproti duhemu? noo, tak to bych byla nastvana, zklamana, smutna taky! myslim, ze je dobre, ze jsi ji to rekla. myslim, ze se to mamince rozlezi v hlave a zpetne si uvedomi, ze se nechova fer.
kazdopadne je to na houbelec! kazdy delame maximum a aby nekdo tvrdil, jak to delame blbe a kasal se, ze on to umi uzasne..to je dle meho sobectvi a zbabelost prvniho razu. zvlast o vychove deti neni radno moc polemizovat. kazde dite je jine, kazdy ma jinou povahu a nelze skatulkovat. Honzik je moc sikovny chlapecek, je to krasny mimco a ty muzes byt jen a jen hrda. jsi dobra mama a to si nenech vymluvit.
tak trochu me napada-sestra je prvorozena?

paolin
1. led 2009

Evi, Adamek rohlik jen zuzla. ale deesne ho to bavi 🙂 a vydrzi tak chvili v klidu 😉
ted jsme se trochu dospali s klukama. Adam mel v noci svoji oblibenou nespaci dvouhodinovku, tak jsme tomu spanku moc nedali. je ale nejaky blby tlak. mota se mi budka a kluci jsou protivni vsichni tri 😉
za chvili jdeme na prochazku a budeme delat pro deti ohnostroj. to jsem zvedava, kolik jich bude rvat 😀

anta
1. led 2009

U nás je to tak, že mám nejstaršího bratra, to mu je 36 a teď čekají druhé, mají holčičku Marušku, moc šikovnou holčinu, o té máma kupodivu vůbec nemluví, což mě zaráží,i když asi vím, proč, protože brácha se svou rodinou jezdí více k druhým rodičům a k mámě ne tak často, Maruška se narodila jako první, pak mám sestru, té je 35 a ta má holčinu Valérku a o té máma mluví pořááád, ani se nedivím na jednu stranu, jestli je ségra neustále nalígrovaná u mámy a máma jiná vnoučata nevidí, tak asi může mluvit jen o ní 😒 Jenže mě mrzí to, že máma pořád jen říká, že jsem prdlá, co z toho kluka vyroste, že nemám rozum a tak. Ono se to dá brát do jisté doby, ale už mě vadí, jak mě neustále srovnává se sestrou! Máma ani neví, jak toho kluka vychovávám, tak jak může vůbec něco říkat. Hned, jak jsem se do telefonu ozvala, tak mi říkala, že si prý dělala legraci a že jí nemám nic vyčítat, vím, že myslela těmi výčitkami, že hlídá sestře malou a na malýho se přijede podívat jednou za dva měsíce. 😠

e.k.t
autor
1. led 2009

no jsi mi připoměla že dnes v 18 máme tady taky u kulturáku ohňostroj, tak jsem na Joli zvědavá 😅

many
1. led 2009

Šťastný Nový rok vám všem přejí Kozlovi 🙂 hlavně zdraví 🙂

many
1. led 2009

anta -tak malej už ti taky špatně spává ☹ už to začalo,no to jak u nás 😉 taky kolem toho 6 měsíce

anta
1. led 2009

Děkujeme Many, tobě samozřejmě taky hezký nový rok a celý a plný zdraví a pohody.
Přesně tak, malej už nespí, jak spával, bylo to takřka ze dne na den. 😒 🙂

many
1. led 2009

včera jsme slavili Silvestra u mojí sestry na dědině,takže tam moc velký kravál naštěstí nebyl,ale probudili se oba kluci,jak štěkali psi,sestra má 5 měsíčního Kvídu 🙂 ale pak spali tak jak jindy,budili se po těch dvou hoďkách na prso a byl klid 😉 dnes už jsme doma,tatin teď Ladíčka okoupal,protože k nám příjde návštěva,tak ať se nemusí pak

many
1. led 2009

a budí se ti moc často v noci nebo jen párkrát třeba jak mně po těch dvou hoďkách 😉 ale většinou teda spí těch 5 - 6 hodin vkuse a pak po těch dvou hoďkách

many
1. led 2009

tak jsem ho byla nakojit a vytuhl bobeček 🙂 jinak tenkrát jak mi přestal spávat tak to se budil často až teď poslední dobou se to zlepšilo,že spí těch 5-6 a pak po 2,takže jestli se ti budí často,tak držím pěstičky ať se to brzo upraví 🙂

many
1. led 2009

a ukázala se tu zase Kalerat,parááda 🙂

many
1. led 2009

no teď už musím mizet,snad pak budu mít čas vás víc dočíst a pokecat s váma,zatím pa pa

many
1. led 2009

Jani teda mamce ty,ty,ty ☹ to není od ní fakt pěkný ☹
tak už zatím mizím

e.k.t
autor
1. led 2009

ahojky many, my jen nakukujeme, za chvíli jdeme na ohńostroj 😅

many
1. led 2009

ahoj Evi,taky teď nakukuju,už by každou chvíli měla přijít návštěva 🙂 teň ohňostroj si užijte 🙂

kalerat
1. led 2009

many ahoj 🙂 užijte si návštěvu 🙂

ekt a vy si užijte ohňostroj 🙂

anta
1. led 2009

No jo, co s ním mám ale dělat? No přemýšlela jsem a jestli bude mít nějaký řeči zase o malé Valérce, tak jí řeknu, že by si mohla všimnout, že jsou na světě i jiná vnoučata než Valérie 😠 😝 😝 To bylo pořád řečí, kdy budeme mít dítě a teď když ho máme, tak se prakticky nic neděje a je to na houbelec! ☹ Fakt blbej začátek roku, Vám všem ho přeji lepší 😉
Malej se budí většinou o půlnoci, pak ve tři, v půl čtvrté a pak v pět a to už se vstává, takže je to slušná facha. A upraví se to cca kdy?

paolin
1. led 2009

Jani, asi bych nejdriv zkusila neco stylu, ze te mrzi, jak maminka mluvi o Valerce a jak o Honzikovi. ze se o Honzika nezajima a ze to neni fer. proste bych ji to zkusila rict nejdriv nejak po dobrem. kdyz to nepomuze, tak holt asi bude bez vnoucka, nez ji to v hlave secvakne. to je fakt mizerie ☹ zkus to pustit na chvili z hlavy a netrapit se tim. to se ale lehko rekne, vid? no, mamka nevi, o co prichazi!

s tim spanim jsem velmi spatny radce! Adam se budi co hodina do dvanacti a pak uz temer nespi. dnes od dvou do ctyr rval. ja mam pocit, ze mi nepomuze uz vubec nic. dokud z toho nevyroste. mozna jsou to zuby, mozna hlad, mozna neklid, mozna jednoduse prudi. ted uz je zdravi, tak ho zkusim nechat vyrvat. zase aby to ale nevzbudilo Vitu. nu, zacarovany kruh.

kamca.mazda
1. led 2009

Ahoj holky tak to tady čtu tak Jani tedy nic moc , Paol má pravdu nejdřív to zkus podobrém, moje mamka je daleko a vím že kdyby mohla tak by hlídala je fajn vše pro nás i pro bráchu ale taky se s ním občas zhádám ale hned to přejde, tchyne s kterou bydlím je teď taky fajn pohlidá i mi nabízela že pohlídá v noci abych se vyspala ale to já nechci byla bych nesvá.
Jinak s tím spaním to je děs i u nás budí se snada každou hodinu dám jí cucnout čaje a spí dál ale je to do desti tak po hodině a do rána snad každou půl pak jí i nakojím nebo jí dám sunar tak zase spí chvíli ale vstávám určitě tak desetkrát za noc. Takže taky neporádím asi jedině trpělivost a čekat až z toho vyroste jak říká Paol

e.k.t
autor
1. led 2009

Tak ohňostroj byl nádherný ale odešli jsme ještě před koncem, Joli už byla ospalá a hladová a to tak že dala asi 190 mlíka a to je běžně dvojí dávka v noci jinak přes den ani ml 😔

Teď spinká, okolo 2-5 se vzbudí na jídlo a bude chrnět do 7.30

ale dnes se vzbudí asi kolem 12 protože večeřela mlíčko a ne kaši 😉